PDA

View Full Version : Кухнята, ножът, вените, край на проблемите!



DrinkingAlot
03-31-2008, 19:17
Две седмокласнички си прерязаха вените заради секта

2 седмокласнички от II ОУ в Благоевград си прерязаха вените с бръснарско ножче, като по този начин спазили ритуала на сектата ЕМО.

Инцидентът станал, след като те приели идеите на нашумялото в последно време младежко движение. Девизът на 14-годишните Мишел от 7 "а" и Нели от 7 "б" бил "Кухнята, ножът, вените, край на проблемите!".

Директорът на II ОУ "Димитър Благоев" в Благоевград Хр. Манчев и заместничката му Г. Паскалева свикаха спешно родителите и им обясниха тревожната тенденция, обхванала главно 14-годишните ученици.

Информацията е на вестник "Струма".

Sry че не моа да сложа линка ма има няква забрана

Нз дали тва е смешно или плачевно .. :-o 8-)

skatemore
03-31-2008, 19:18
аз пък мисла че е зле

TellMeYourName
03-31-2008, 19:20
дано и другите им себеподобни ги последват

bEbsI
03-31-2008, 19:36
глупави лапетий..завладени от манията да се правят на интересни..

AFT
03-31-2008, 19:38
Абе, ние се шегуваме, ама т'ва си е много сериозно. Родителите трябва много внимателно да почнат да се интересуват от децата си и да ги следят дали има разни "имо изблици" и да им го избият от главата, щот животът не бива да се погубва заради подобни простотии.

LSGirl
03-31-2008, 19:44
Абе, ние се шегуваме, ама т'ва си е много сериозно. Родителите трябва много внимателно да почнат да се интересуват от децата си и да ги следят дали има разни "имо изблици" и да им го избият от главата, щот животът не бива да се погубва заради подобни простотии.


+1

TheSadGirl
03-31-2008, 19:48
Абе, ние се шегуваме, ама т'ва си е много сериозно. Родителите трябва много внимателно да почнат да се интересуват от децата си и да ги следят дали има разни "имо изблици" и да им го избият от главата, щот животът не бива да се погубва заради подобни простотии.

absoluno si prav/a NO kak da stane tva pri polojenie 4e roditelite im izlizat predi tqh 6toto otivat da ba4kat kato ludi za da iskarat pari za fe6anskite dre6ki i se pribirat kam 6-7 kogat pove4eto ni vrastnici sa po kafeta, ot koito se ribirat kam 9-10 primerno, no togava roditelite ni sa si legnali 6toto sa skapani ot 8h :-o raboten den !!!!! koga da obarnat vnimanie????????? :(

ANTIHUMAN
03-31-2008, 19:58
Абе, ние се шегуваме, ама т'ва си е много сериозно. Родителите трябва много внимателно да почнат да се интересуват от децата си и да ги следят дали има разни "имо изблици" и да им го избият от главата, щот животът не бива да се погубва заради подобни простотии.

absoluno si prav/a NO kak da stane tva pri polojenie 4e roditelite im izlizat predi tqh 6toto otivat da ba4kat kato ludi za da iskarat pari za fe6anskite dre6ki i se pribirat kam 6-7 kogat pove4eto ni vrastnici sa po kafeta, ot koito se ribirat kam 9-10 primerno, no togava roditelite ni sa si legnali 6toto sa skapani ot 8h :-o raboten den !!!!! koga da obarnat vnimanie????????? :(


UJAS .Nqmam dumi da pazi gospod !!!

krisi_bep
03-31-2008, 19:58
Смешно до един момент,но след като почнат тези неща с вените-не.Не намирам,и няма да намеря,причина,поради която би имало смисъл дете на тази възраст да погуби живота си.След това повечето съжаляват и осъзнават грешката си,но за някои е прекалено късно...
Заради това и мразя тази имо мания.Тя направо промива мозъците на някои.Хубаво, нека си се обличат в имо стил,да слушат имо музика,но не да стигат до такива крайни действия.Това не е първия,а едва ли ще бъде и последния опит за самоубийство заради тази мания.

Coki
03-31-2008, 19:59
Линк към новината - http://www.teenproblem.net/news/s/670.html

TinkyWinky
03-31-2008, 20:03
глупави лапетий..завладени от манията да се правят на интересни..

+1 глупави моди... :-x шса самоубиват заради тфа ...

Nik4o_Spain
03-31-2008, 20:05
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaaxxaaxaxa 2 14 godi6ni momi4eta v sekta .... stranno pove4e mi prili4a na porednata ne6tasna 14 godi6na decka liubov :grin:

_summer_girl_
03-31-2008, 20:07
тъпите хора са си тъпи........ми ок стил стил ми нека се обличат, си слушат музиката, да се правят на най- големите мъченици, с най-многото проблеми :cry: :smt089 smt089 smt089 , ма вече да се самоубиват заради едната мода ми то си е направо смешно, не напрау трагекомично....толкова ли нямат мозък.........ама щом пък искат се режат, режете се вий губите.

~{oщE}~{те}_{obиЧам}~
03-31-2008, 21:03
:? :? :? махко тея хора фред ли са

ArTanDra
03-31-2008, 21:20
Не са ви виновни "ИМО" или "ЕМО" (не знам кое от двете е) изблици. Преди също се самоубиваха деца, обаче тези Емо-имо не съществуваха .. просто лапетата пощуряха и не могат да бъдат спрени. Виновни са родители, приятели, съученици и т.н. Всички сме виновни това да се случи .. !

AFT
04-01-2008, 08:41
Не са ви виновни "ИМО" или "ЕМО" (не знам кое от двете е) изблици. Преди също се самоубиваха деца, обаче тези Емо-имо не съществуваха .. просто лапетата пощуряха и не могат да бъдат спрени. Виновни са родители, приятели, съученици и т.н. Всички сме виновни това да се случи .. !

Глупости. Самоубиваха се, ама мноооого по-рядко. Ся с тая имо мода започнаха да си втълпяват, че самоубийството е единствения и ,едва ли не, най-правилния изход от ситуацията. Днес децата са умопомрачително разлигавени и при най-малката пречка се отчайват. Преди реваха и бяха злобни, а ся просто се представят за "имо кид" и се самоубиват.

the sad girl, ако искаш нещо, нищо не може да те спре. Колкото и много да работят, колкото и да са изморени, все ще намерят малко време и за децата си - все пак заради тях ходят на работа, за да ги изхранват, обличат и т.н., не мислиш ли?

mickelangelo
04-01-2008, 10:21
добре де ... защо по дяволите винаги бягате от проблемите ... за какво живеете ... не ви ли е интересно като възникне някакъв проблем да го решите ... после да сте доволни от себе си ... странни хора ...

kasiopea
04-01-2008, 10:53
Наистина родителите трябва да контролират децата си,за да не стига до такива инциденти.Не одобрявам ЕМО-тата, не ми пречат, но всичко това е огромна глупост. :?

krasitoOoO
04-01-2008, 13:14
le le!

kakaomen
04-01-2008, 13:22
Супер две ревли по-малко. :)

taffy
04-01-2008, 13:33
Тфа е адски тъпо бе хора!!!!! Аз съм на 14 и никога, ама никога не бих посегнала на вените си, кфото и да стане!!! Вече тотално намразих тфа тъпо Емо! Наистина промива мозъците на всички! Ужас...

mihichkaaa
04-01-2008, 13:44
хАх лелеле майко0о0о0о0о0 аз съм от Благоевград знам ги тия пикли лелеле тия шо за зле :D :D :D :D :D :D :D :D :D

TheSadGirl
04-01-2008, 13:48
хАх лелеле майко0о0о0о0о0 аз съм от Благоевград знам ги тия пикли лелеле тия шо за зле :D :D :D :D :D :D :D :D :D

ama naistina li sa martvi :-o 6toto az 4etoh nqkade 4e sa ojiveli :-o 8)

mhmhmhmhm
04-01-2008, 14:06
Не са ви виновни "ИМО" или "ЕМО" (не знам кое от двете е) изблици. Преди също се самоубиваха деца, обаче тези Емо-имо не съществуваха .. просто лапетата пощуряха и не могат да бъдат спрени. Виновни са родители, приятели, съученици и т.н. Всички сме виновни това да се случи .. !
Аз кво съм виновна? 8-)

PinkFloydSound
04-01-2008, 14:18
Хахх...можете да гледате, че съм се кръстила тъй, ама за нищо на света не бих посегнала на живота си...Даже и стилът ми не е ИМО... Не знам, просто нямам думи... И аз когато се регистрирах тук бях луднала по тоя стил, но тогава просто не знаех що за същества са тези... Божеее, ако всички тръгнат да си оправят проблемите, режейки си вените... Накъде ще тръгне светът?! Той вече е тръгнал де...

BlaCk-SuN
04-01-2008, 14:20
Абе, ние се шегуваме, ама т'ва си е много сериозно. Родителите трябва много внимателно да почнат да се интересуват от децата си и да ги следят дали има разни "имо изблици" и да им го избият от главата, щот животът не бива да се погубва заради подобни простотии.ТОЧНО!!!


за мен тези "емота" са хора с големи психически проблеми...

ЕДИТ: ако са хора де

TheSadGirl
04-01-2008, 14:27
AFT, ptav/a si e naistina roditelite bi trqbvalo da namirat na4in da obra6tat vnimanie :) no az mislq 4e ima i dr problem > spored men mn malko roditeli sa naqsno kakvo zna4i vsa6tnost "EMO" (to nie samite ne sme naqsno kakvo e), ako moje vuob6te da se dade nqkakvo opredelenie za tqh :-o

Miss_Perfekt
04-01-2008, 15:26
Да не е дошла модата да се мре :lol:

UnaBletoLoVeU
04-01-2008, 15:52
Да не е дошла модата да се мре :lol:

Май май :D
Имаше няк'во малоумно споменче, което преди много се пишеше по лексикони -> "Живей, докато не е дошло на мода да се мре" 8)

ПП. Тъй тъй съм тръгнала имаше и още 1 много глупаво -> Живей бързо, умри млад, бъди красив труп! :booooomb: Абе еееей еееееей еееееееееееей! Голяма простотия, думи нямам ;]

AFT
04-01-2008, 17:24
AFT, ptav/a si e naistina roditelite bi trqbvalo da namirat na4in da obra6tat vnimanie :) no az mislq 4e ima i dr problem > spored men mn malko roditeli sa naqsno kakvo zna4i vsa6tnost "EMO" (to nie samite ne sme naqsno kakvo e), ako moje vuob6te da se dade nqkakvo opredelenie za tqh :-o


Да, но определено ще забележат как децата им се обличат, ще забележат как се държат и че има нещо, което ги тревожи.

bloodfrozen
04-01-2008, 17:49
Aз не определям като забавно или правилно това, което се е случило.. по-скоро е трагично и жалко.. Не мога да си обясня какво може да ги накара да се самоубият по такъв начин (е, освен нашумялата имо мода, която промива хиляди недорасли мозъчета) - едва ли имат чак толкова фрапиращи проблеми и терзания, че да посягат на живота си.

st1ka
04-01-2008, 23:17
Как не се осъзнават тези деца?!?Имат ли поне капка здрав разум в тия глави?Ама и аз си задавам отговори...Много детинска постъпка, според мен в стремежа си да се покажат правят големи глупости!

Mono_Blok
04-02-2008, 07:25
tva super golemi gluposti.
kuxnqta noja venite i krai na problemite.pfffffffffffffffffff tva e JT

k0kster
04-02-2008, 07:38
Никакъв разум в тези глави покрити с грозна имо коса :?

ObScuReNikoQ
04-02-2008, 20:08
дано и другите им себеподобни ги последват

:D :D :D :D :grin: :grin: :grin: :grin:
пз за вас:
I'm an emo girl in an emo world...
Live is a mistic, it's fantastic...
you can cut my veins
with a knife and strings...
all is sadness, there's no madness.... :smt002

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :D :D

5StaR
04-02-2008, 20:14
И какво умряли ли са ? :> Май да .. еми кофти ..идиоти деца много са прости не мислят за родителите си... Аз ако имам дете след време живот и здраве и разбера че прави нещо такова, такъв бой ще му хвърля че да се откаже от сякакви секти и темподобни

TheSadGirl
04-02-2008, 20:17
И какво умряли ли са ? :> Май да .. еми кофти ..идиоти деца много са прости не мислят за родителите си... Аз ако имам дете след време живот и здраве и разбера че прави нещо такова, такъв бой ще му хвърля че да се откаже от сякакви секти и темподобни


ama az dokolkoto 4etoh nqkade si (nqmam spomen kade :-D ) ne sa ymrqli a sa ojivqli ama znam li???? :-o 8)

MaD BuNnY
04-02-2008, 23:13
Off taq sekta EMO im e izpila mozyka na tezi hora #-o

TheNewReligion
04-02-2008, 23:35
Aaaa , sega razbiram zashto trqbva da mrazim emotata ! :( :( :( Ujas ! To biva da si emo , ama chak puk tolkova ... :(

dead_kennedys
04-03-2008, 08:25
Абе, ние се шегуваме, ама т'ва си е много сериозно. Родителите трябва много внимателно да почнат да се интересуват от децата си и да ги следят дали има разни "имо изблици" и да им го избият от главата, щот животът не бива да се погубва заради подобни простотии.

absoluno si prav/a NO kak da stane tva pri polojenie 4e roditelite im izlizat predi tqh 6toto otivat da ba4kat kato ludi za da iskarat pari za fe6anskite dre6ki i se pribirat kam 6-7 kogat pove4eto ni vrastnici sa po kafeta, ot koito se ribirat kam 9-10 primerno, no togava roditelite ni sa si legnali 6toto sa skapani ot 8h :-o raboten den !!!!! koga da obarnat vnimanie????????? :(

varnen4e
04-03-2008, 08:57
дано и другите им себеподобни ги последват

+1... :)

Magichkaa_
04-03-2008, 09:00
Ако така всички си решаваха проблемите... :-o

Beatifica
04-03-2008, 09:15
Сигурно преди да си ги прережат са си пеели "Кухнята, ножа вените - край на проблемите" в ала-токио-хотел-имо-стил.
Скоро сигурно се очаква епизод две - "Банята, ножа, вените - край на проблемите".
*очаква с нетърпение*

eXuSe My FrEnCh
04-03-2008, 10:01
Абе, ние се шегуваме, ама т'ва си е много сериозно. Родителите трябва много внимателно да почнат да се интересуват от децата си и да ги следят дали има разни "имо изблици" и да им го избият от главата, щот животът не бива да се погубва заради подобни простотии.

absoluno si prav/a NO kak da stane tva pri polojenie 4e roditelite im izlizat predi tqh 6toto otivat da ba4kat kato ludi za da iskarat pari za fe6anskite dre6ki i se pribirat kam 6-7 kogat pove4eto ni vrastnici sa po kafeta, ot koito se ribirat kam 9-10 primerno, no togava roditelite ni sa si legnali 6toto sa skapani ot 8h :-o raboten den !!!!! koga da obarnat vnimanie????????? :(

Абсолютно си права,напълно подкрепям мнението ти
Аз в момента също съм на 14 години,но НИКОГА не бих посегнала на живота си за каквато и да било секта или нещо подобно,най-малкото което е,е че не бих си позволила да стана няква откачена сектантка,която да си реже вените защото сега е бил "моят ред" :? ННИКОГА!!!!!!!

Iv4eTy
04-03-2008, 12:24
Вече го четох това, ко да кажа незнам... Просто в България всичко се изопачава и променя... Така и неразбраха тея лапетии какво означава да си емо... Някакви чалгарчета, дето като им звънне телефона се чува амет, мехмед и т.н. станаха емота...
А за тея двете просто думи нямам, кой знае кви проблеми са имали -може би едната си е счупила нокът или пък нз си ко... :o

CuRly_Doll
04-03-2008, 13:44
Еми....ненормална работа 8-) .Сега край на майтапа.Наистина мисля,че е много сериозен проблем в БГ в този момент и в този период на тииновете.Просто не разбирам как може такива хора да си мислят,че имат проблеми,при положение,че на 14 животът тепърва започва....

sweet_baby_cool
04-03-2008, 13:46
Ami ponqkoga jivota naistina e gaden. Momi4etata ne sa izdarajali. Az moje da ne sam EMO no gi razbiram. Tova 4e gi razbiram ne zna4i 4e odobrqvam deistvieto im samo gi razbiram. :cry: :-#

ObScuReNikoQ
04-03-2008, 14:13
:grin: :grin: :grin: :razz: :razz: :razz:
Tоку що прочетох статията за въпросните момичета и 1во умрях от смях. Съжалявам, ако разочаровам някой, ама понеже животът е гаден, дайте всички да почнем да си режем вените, да се хвърляме от някъде и кажи-речи да се изтрепем до крак по най-разнообразни методи... Освен това не мога точно да се сетя какво му е толкова гадното на некви пикли в 7ми клас, които мама и тати ги издържат, купуват им всичко, най-вече Имат мама и тати и всичко им е уредено, освен това живеят при що-годе нормални за страната условия, учат се развиват. Кажете ми кое точно му е "гадното" на този безгрижен живот, защото ако те си режат вените, то горките им родители, които се скъсват да ги изхранват, да плащат сметки и такси и да отглеждат децата си, сигурно трябва отдавна да са се закопали някъде доста на дълбоко....

Без милост ще кажа още, че ми е все тая кой и как си реже вените, беси ли се или нз...Тва показва само един слаб характер, нестабилност и съответно личност, неспособна да се псрави в живота. Такива хора, нито уважавам, нито искам да си имам работа с тях, нито са от особена необходимост на здравомислещото общество.

Забавлявах се и на ужасТно "запознатите" автори на въпросната статия, маркирали наименованието ЕМО като Емоционално Малтретиран Обект.... :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:
Нека ги светнем, че името всъщност е Имо и идва от англ. имоушънъл (еmorional), а ако толкова дърат да има определение и на Бг, веднага бих предложила ЕНО - Емоционално Нестабилен Олигофрен (примерно)

Изобщо, в последно време чета такива статии за да си разведра ежедневието, ма то нали и ние трябва да се посмеем малко... :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:

unfaithful1234
04-03-2008, 15:14
На къде отива този свят??? :D В Бг вече всички са ЕМО-та :razz: Това ми е страшно смешно!!!Аз съм си фешънче,не от тия долните,а сладко,готинко! :D

alex_devv
04-03-2008, 15:45
като са психопатки да са режат. ако е възможно сичките тия сектанти да са изрежат та да оттарвът майката земя от болните им мозъци

lmao
04-03-2008, 18:19
препоръчвам да се сменят вените с някоя артерия,доста по-бързо е и безотказно
късмет в това начинание на следващите идиоти

mhmhmhmhm
04-03-2008, 19:28
честно казано не ми пука
като са глупави,да си трошат главите
нали не трошат мойта

ArTanDra
04-03-2008, 19:58
Не са ви виновни "ИМО" или "ЕМО" (не знам кое от двете е) изблици. Преди също се самоубиваха деца, обаче тези Емо-имо не съществуваха .. просто лапетата пощуряха и не могат да бъдат спрени. Виновни са родители, приятели, съученици и т.н. Всички сме виновни това да се случи .. !

Глупости. Самоубиваха се, ама мноооого по-рядко. Ся с тая имо мода започнаха да си втълпяват, че самоубийството е единствения и ,едва ли не, най-правилния изход от ситуацията. Днес децата са умопомрачително разлигавени и при най-малката пречка се отчайват. Преди реваха и бяха злобни, а ся просто се представят за "имо кид" и се самоубиват.

the sad girl, ако искаш нещо, нищо не може да те спре. Колкото и много да работят, колкото и да са изморени, все ще намерят малко време и за децата си - все пак заради тях ходят на работа, за да ги изхранват, обличат и т.н., не мислиш ли?


Преди мислиш ли, че се даваше гласност, ако станеше нещо подобно? Имо-то е просто извинение на обществото, те били луди, че били еди си какви, а каква е причината да станат такива? И да права си, че лапетата са разлигавени и сега са си злобни, по - скоро зачестиха случаите деца да убиват деца, а не толкова самоубийствата (това е друга тема вече)


Колкото до *Taste the rainbow* какво си виновна ли? Защо според теб повечето лапета се отчайват и се самоубиват.. тормоз в училище, тормоз вкъщи, тормоз на улицата? Ми ако ти си от насилниците дето убиждат точно тези деца , по - слабите от теб.. или по - лошо ти си от безразличните, които не помагат на такива деца и просто гледат отстрани ?!

H8_mE
04-03-2008, 20:28
еМИ тЕ няМАТ проблеми,ама си режат вените,щото така трябва ако искат да приличат на Емота! пРОсти хора няма к'во друго да кажа.... :? така ме дразнят,че повече не може...

Creator
04-03-2008, 23:48
Да ги гази тира емотата ... Що не са умрели , несправедлив свят :(

Myxaxaxa
04-04-2008, 07:53
......................

D3Co
04-04-2008, 07:59
Ебати глупостта е това.Ама верно имало луди хора...

mhmhmhmhm
04-04-2008, 10:58
ArTanDra,наистина ли си мислиш,че са го направили заради това??
и при положение,че са две ;)

flufyy
04-04-2008, 11:17
Има някой малки момичета на по 13 годинки които когато всичко не става на тяхната и нямат всичко на света което искат мислят че има големеи проблеми и започват уж да се депресират . И от там си мислят че живота ще се оправи като си срежат вените - ми не ! А дори ако оживееш най-вероятно ще ходиш и на психолог хахах ..... не е това начина да си решат незнамителните проблеми . За тях живота още не е запомнал и не знаяет какво значи истински проблеми а не Пешо не ме харесва или защо аз нямам повече пари да изкупя всичките молове ? :booooomb:

ObScuReNikoQ
04-04-2008, 12:56
Съгласна съм с булшинството от вас. Рязането на вените е поредната тъпа Имо мода и често децата просто си търсят причини да го направят, в същото среме има и един логичен въпрос.
Ако исках да си срежа вените,така че да умра, дали нямаше да успея? Просто щях да резна по-дълбоко. Обаче, нито едно от въпросните Имода до сега не е умряло. Защо? Защото цялата история е да се направим на важни, без да стигаме до твърде крйни методи. Ако мислите, че целта, на Имо-тата е да умрат,...ми да се хвърлят от някъде и готово. Не е там въпроса. Просто модата е голямо нещо.

ArTanDra, смятам, че достатъчно хора обясниха защо приказваш глупости, аз да коментирам повече...

Имо.... :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:

AFT
04-04-2008, 19:43
Не са ви виновни "ИМО" или "ЕМО" (не знам кое от двете е) изблици. Преди също се самоубиваха деца, обаче тези Емо-имо не съществуваха .. просто лапетата пощуряха и не могат да бъдат спрени. Виновни са родители, приятели, съученици и т.н. Всички сме виновни това да се случи .. !

Глупости. Самоубиваха се, ама мноооого по-рядко. Ся с тая имо мода започнаха да си втълпяват, че самоубийството е единствения и ,едва ли не, най-правилния изход от ситуацията. Днес децата са умопомрачително разлигавени и при най-малката пречка се отчайват. Преди реваха и бяха злобни, а ся просто се представят за "имо кид" и се самоубиват.

the sad girl, ако искаш нещо, нищо не може да те спре. Колкото и много да работят, колкото и да са изморени, все ще намерят малко време и за децата си - все пак заради тях ходят на работа, за да ги изхранват, обличат и т.н., не мислиш ли?


Преди мислиш ли, че се даваше гласност, ако станеше нещо подобно? Имо-то е просто извинение на обществото, те били луди, че били еди си какви, а каква е причината да станат такива? И да права си, че лапетата са разлигавени и сега са си злобни, по - скоро зачестиха случаите деца да убиват деца, а не толкова самоубийствата (това е друга тема вече)


Да, но преди тази вълна, са се самоубивали, защото са мислили, че няма друг изход, а сега освен, че мислят, че нямат друг изход, го правят и защото така е модерно. Какво ли не би направил един тийн днес, за да бъде признат...

Ellie
04-07-2008, 18:21
Като им е толкова акъла...

Ms.Lonely
04-07-2008, 19:31
Това е доста странно , но всеки човек със своите разбирания . До колкото знам хората почитатели на стила "емо" си прерязват вените , защото прекалено чувствителни и често са малтретирани от хората , които не ги възприемат . От тази гледна точка явно се стига до крайности !

tochka
04-09-2008, 15:12
хаха е не лек xD ебати позъорките дет са :shock:
мн се тфаря на някви лапета дет си мислят че имо е да си режеш вени, да плачеш а у :-x така и не разбраха че е стил към музика
но какво да се прави заради такива глупави момиченца
който си втълпяват че имото е да се самонараняваш а то си е просто стил музика

miss_ludataa
04-09-2008, 15:27
EMO-SUX.....da si slojij krai na jivota ZARADI NQKUF SI 6IBAN STIL....roditeli6e trqbva po-seriozno da se otnasqt kum decata si .......... :( :-o

SuNsEt
04-09-2008, 15:41
ДЕБИЛИ :-o

AngelXrisi
04-09-2008, 21:27
Хич не е смешно,тук става въпрос за човешки животи и то на деца!
Не знам каква е тая мания по въпросния стил "ЕМО" и каква е целта...До колкото аз съм запозната те ходят с недоизкусурени прически,провиснали дрехи,реват през 5 мин без причина и залагат на черния цвят за всичко-грим,дрехи и т.н.То хубаво,нека си принадлежат към тая група като искат,но нека не се стига до такива трагедии...
Сега родителите как ще си обясняват постъпките на дъщерите си?!Кой да обвиняват-себе си ли,децата си ли или приятелите им,принадлежащи на същото 'движение'??
Не знам,ама на това му се вика разпасана работа!

Seducti0n
04-09-2008, 21:54
Според мен единствената прилика между сектанството и имотата е в това, че завършвват с летаргичен край.
Емотата сами решават, че трябва да сложат край на живота си.Преиначават си мисленето и правят и най-дребният проблем неразрешим. :?
Сектантите, в почевето случаи са емоционално нестабилни хора, търсещи упора в живота.Лесно се подават на провокации, могат да бъдат манипулирани.Сами се оставят да им се насаждат погрешни мисли, да се пълнят с негативизъм.В един момент всичко лошо насъбрало се в тях, трябва да се излее някъде.Следва самооубийство...

Малко се поотклоних от темата, но все пак исках да коментирам и това.


Колкото до нелепата смърт на децата-Каквото и да кажа, би било излишно, те вече не са част от този свят.Жалко, че не са успели да опознаят живота и възможностите, които дава.

Колкото и проблеми да са имали, това определено не е бил правилният начин за решавенето им.Всичко е възвратимо, но не и смъртта! :?

PoLiToOo
04-09-2008, 22:12
до къде опря света..ЦъЪъ :x

5StaR
04-09-2008, 22:17
Боли ме лявата китка, да я резна ли само нея или от лакътя през вените да мина?

DrinkingAlot
04-09-2008, 23:22
Докато си почнал от лявата бой по дясната :D =;

Ou7taControL
04-10-2008, 02:08
всеки има проблеми... някои от проблемите са много трудни и ни се струва че никога няма да се оправят нещата.. но не е така.. макар и трудно всичко пак се оправя... :wink:

Tasto
04-10-2008, 06:38
добре ,че не се дрогират да спестяват тревата :D

psychopath
04-10-2008, 06:50
:razz: :razz: :razz:

TheUnforgiven666
04-11-2008, 12:48
Според мен това не е вярно. Познавам толкова много хора дето са Емо и са все още живи и здрави и си живеят живота. А това с рязането на вените си е чисто позьорство според мен...Какво толкова може да ти се случи, когато си само на 17... Живота предлага толкова гадни случки. Ако всички се самоубиваха след като им се случи нещо кофти нали на тая земя никой нямаше да живее. Така или иначе- SHIT HAPPENS!!!

LovePoisoned
04-11-2008, 15:17
Действат спонтанно, заслепени от желанието да спазят традициите, без да чуят собствения си глас и да мислят за нататъшните последици.

Терминът ЕМО/ИМО превърна значението си в "лигав депресиран индивид" само защото повечето "емота" са си чисти позьори и, понеже нищо не разбират, режат вените си. И така имо си променя значението.. |-( А иначе си е само разновидност на рока.

Попаднах веднъж на 13-годишен индивид (на профила му, по-точно) и там пишеше някой да плати сметката вместо нея, тя не била поръчала такъв живот...
И какво му е трудното на живота й? Това, че най-сетне родителите й са се сетили да я карат да учи и да наблегне върху подобряването състоянието на бележника и с това малко да позареже сайтовете за запознанства (и лигавите снимки в не знам си какви пози, но иначе на фона на мръсната тераса или банята с подочистачката и хавлиите), френдчетата/прототипите си и безразборното харчене на пари за дрешки, които никога няма да се носят повече от 1 (или 2) пъти, гримчета, глупости, истории...
На 13 (а и на повече) нищо не си преживял. Подигравки ли - нали си "гъзе", по-скоро ти се подиграваш на другите! Най-ужасното е да надживееш детето си (народна мъдрост). (Да не дава Господ..)
Същото това момиче в сайта си в Piczo беше отредила (подобно на много други) специална секция "Емо", пълна с някакви позьорски и "скийн" снимки, но иначе самата уебмастърка твърди, че не е емо. Добре, не си емо, но защо пускаш неща, които сме виждали вече 1000 пъти?
Същото това момиче (преди време го имах в Skype) си беше написало в ника: "амфетка бонбонче и после на купонче" - няма да цитирам буквално. Но самата тя (имаме общи познати) до такива работи не прибягва.
Толкова е ш*бано да се правиш на това, което не си...

serfnet
04-11-2008, 15:19
Случват се и такива неща :?

EJI4eTy
04-11-2008, 17:18
Кухнята, ножът ...


Салатката , ракията ....






а пък тияя 12-13 годишните емотаа ... само се пишат колко им е смотан живота ... абе кфо ви е толку смотано беее пффф ?! нали секи ден родителите ви дават по 5 или повече лв да харчите (за кафенета и т.н.) нали си пишете из профилите мойта най-добра фр и тем подобни (т.е. и приятели си имате) и родители си имате ... апф кажете кфо толку ви е смотан живота ?!

cRaZy_mih
04-11-2008, 21:39
:? ае това от където и да го погледнеш не е на добре...голяма глупост.изобщо всичко свързано с тази "нова" емо мода нещо не ми е по вкуса... :(

MoonAngel
04-18-2008, 13:20
Не ги разбирам тези хора и това е .....

sm_95
05-06-2008, 17:58
хубаво аз не съм ЕМО но се пак.... аз ги разбира (до някъде) да да си режеш вените е драстично и мн бесмислено ама понякога наистина ти се иска да умреш и е мн трудно да спреш ето давам ви пример преди около 2 седмици аз и най-добрета ми фр. си седяхме и мина мом4ето което харесвам (той го зн не ми отвръща и в даскало е мн гаден) и аз кво побегнах той и приятелите му се скъсаха от смях и мн глупости крещяха след мен и после аз как се чуствах исках да умра така че понякога....

5StaR
05-07-2008, 01:00
Кухнята, ножът ...


Салатката , ракията ....


Да те взимам за жена?

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-07-2008, 04:16
Извод: ЕМО СЪКС ....

не сериозно.. емото ме отвращава.. тъпо е да слагаш хората под общ знаменател но ..... да речем че повечето ме дразнят (:

bubbl3s
05-09-2008, 22:13
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=170083 Ponqkoga qvno naitina imat pri4in da go pravat, no NE gi opravdavam! :(