PDA

View Full Version : Hе издържам вече :(



ziko
03-31-2008, 19:26
Не издържам вече....и преди съм си разказвал историята....ето част от нея .... аз и един приятел харесваме едно и също момиче(ако някой се интересува за пълната история..кликнете на ника ми и отидете в темата "В задънена улица съм...ще ви стане по ясно за това което пиша по надоло :))...... та и от където се разбира че проблема ще е ясен.....един от нас ще му стане зле след като тя си избере.....също така мисля че и с приятелството ни също ще свърши....знам че звучи тъпо заради момиче да прекратявам приятелство ,но аз не мога да издържам повече(станал съм на 18 и до сега нямам и една СЕРИОЗНА връзка )....а погледното отстрани е много грозно как се борим за нея .....наистина е много грозно(бтв той не знае за мойте чувста)...давам пример .....когато сме тримата...той не пропуска да ме злепостави пред нея(и после приятел се пише),което страшно много ме изнервя(поне съм се научил да се контролирам и да излизам от ситуацията веднага... но както и да е )...наистина ми е мн трудно да се боря за нея ....когато успея да няправя крачка напред той ме връща две назад....а аз наистина виждам че напредвам,особено когато него го няма ....тия дни ще й кажа за мойте чувства.Проблема е че утре е 1-ви април и да не земе да си помисле че се шегувам....от друга страна отдруги ден излизаме с класа и ще ходим някаде да ядем после диско.....и мисля че той там ще се възползва ....дайте савет как да постъпя :)
Извинявам се че малко може да се повтарям,но имах нужда да го споделя с вас :)forgive me :P

alex_devv
03-31-2008, 19:35
мене ми се струва, че повече те притеснява факта, че си на 18 и не си имал нито едно сериозно гадже, отколкото това дали ти ще бъдеш с нея или не 8-)
не е зле да говорите с нея и да се ориентирва към един от вас двамата, ама не забравяй вариянта да не бъдеш много обеден щото може да не избере нито един и да седнете и двамата от два стола на земята :?
ако пък си влюбен чак толкова в нея си бори до последно с зъби и нокти доколкото е възможно за да постигнеш това което искаш :)

iiirish
03-31-2008, 19:38
първо: не се сърди, че той те злепоставя пред нея. вие сте решили да се борите за това момиче и е нормално всеки да се опитва да вземе надмощие. дето се вика "на война и във любовта всичко е позволено". не го приемай вече като приятел, защото приятелството ви е свършило до там, където се е появило това момиче.
второ: казваш, че ти е писнало, защото си нямал сериозна връзка. ок, ама не се знае дали с това момиче ще се получи такава връзка. никога не можеш да предвидиш как ще се развият отношенията ти с даден човек. може да сте заедно много по-малко отколкото предполагаш
и трето: не мислиш, ли че има вероятност тя да не избере нито един от двамата ;)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
03-31-2008, 19:40
Spored men ne e dobra ideq izvednug da i priznaesh chuvstvata si, osobeno na 1 april. :D Naistina moge da ne te vzeme na seriozno, no tova moge i da e nachin da se izmuknesh, ako neshtata ne stanat , kakto iskash. No vse pak mislq, che po - dobre shte napravish ako ti se vuzpolzvash ot denq za diskoto i togava da napravish krachkata, ako shtesh i napravo da q celunesh. :) Taka ili inache, tq shte izbere tozi, koito haresva, nezavisimo kolko se borite, taka che , nqma strashno. Pogelavam ti uspeh i deistvai, kogato trqbva, a ne misli za drugia. ;) :-$

tan0
03-31-2008, 19:44
първо: не се сърди, че той те злепоставя пред нея. вие сте решили да се борите за това момиче и е нормално всеки да се опитва да вземе надмощие. дето се вика "на война и във любовта всичко е позволено". не го приемай вече като приятел, защото приятелството ви е свършило до там, където се е появило това момиче.
второ: казваш, че ти е писнало, защото си нямал сериозна връзка. ок, ама не се знае дали с това момиче ще се получи такава връзка. никога не можеш да предвидиш как ще се развият отношенията ти с даден човек. може да сте заедно много по-малко отколкото предполагаш
и трето: не мислиш, ли че има вероятност тя да не избере нито един от двамата ;)
+1

lebron23
03-31-2008, 19:44
Tova spored men ne e priqtel!Da te zlepostavaq pred momi4e e tva e mn tupa postupka!A ako ti iskash da si mu fr prosto go ostavi da trugne s neq!Nqma smisal da si arzvqlqsh priqtelstvoto za nqkvo momi4e (osven ako tozi tvoi priqtel ne ti e nai-dobriq)!Ina4e ako mislish 4e mojesh da q imash se bori za neq!Izlizaite samo dvamata bez toi da razbere i se opitai da q privurjesh pove4e kum teb!Probvai da ne q tursish izvestno vreme,no ako tq te potursi na4i tq te haresva pove4e!A ako ne stane nito edno ot vsi4kite SPOKO ima i drugi mn po hubavi momi4eta kadeto she te haresat takuv kakuvto si ! :)

evelinka1122
03-31-2008, 19:45
Кажи и за чувствата си към нея... др решения няма, а пък това с приятеля ти който те злепоставя пред нея, мислиш ли че Тя не го вижда?!? Ако е пекана мисля че ще избере теб :)

MiMcHeToOo
03-31-2008, 19:46
и трето: не мислиш, ли че има вероятност тя да не избере нито един от двамата ;) [/i][/b]

+1 .. Не сте единствените момчета в света ;)

ziko
03-31-2008, 19:54
Spored men ne e dobra ideq izvednug da i priznaesh chuvstvata si, osobeno na 1 april. :D Naistina moge da ne te vzeme na seriozno, no tova moge i da e nachin da se izmuknesh, ako neshtata ne stanat , kakto iskash. No vse pak mislq, che po - dobre shte napravish ako ti se vuzpolzvash ot denq za diskoto i togava da napravish krachkata, ako shtesh i napravo da q celunesh. :) Taka ili inache, tq shte izbere tozi, koito haresva, nezavisimo kolko se borite, taka che , nqma strashno. Pogelavam ti uspeh i deistvai, kogato trqbva, a ne misli za drugia. ;) :-$

По принцип очакват такъв отговор:)
Забравих да напиша(т.е. написах го но го изтрих) ....когато той е на около е невъзможно да остана насаме с нея...такаче самата идея направо да и кажа на събирането ми се струва още по невъзможна :(...
Относно дали може да харесва някой друг отпада .....98% съм сигурен :)
даже ако на някой му се 4ете ето я цялата история:

МнениеПуснато на: Нед Мар 16, 2008 6:57 pm Заглавие: В заданена улица сам....help :) Отговорете с цитат Променете/Изтрийте това мнение
В моято история участват 3-ма героя(аз,един мои приятел и моми4ето което харесвам-и двамата са от моя клас..познаваме се вече 3 години)
Нека да премина към съществената част.....вси4ко запозна на4алото на тази у4ебна година ....тогава запознах да усещам 4е имам някакви 4увства към моми4ето от класа ми.Запонахме да си говорим(не 4е преди не сме си говорилиSmile),останових 4е имаме доста общи не6та и времето прекарано с нея бeше наистина мн приятно Smile.....до тук добре Smile
Преди аз да запо4на да изпитвам каквито и да е било 4увства,разбирам 4е те (моя приятел и моми4ето което харесвам) са имали някаква вразка(преди 6-7 месеца) но не6то не се е полу4ило(тя го е харесвала ,тои не )
Беше изминало доста време и наистина напредвах,забавлявахме се ,смяхме се ,бе6е 4удесно....но един ден тои ми съобщи 4е я харесва (аз ни6то не му казах...тои не знае6е за моите 4увста ).
от тогава запозна да се наварта около нея (малко или мн си ревнувах).
Сега тои и аз се борим за нея .....(но какви 6ансове имам аз ...след като тя го е харесвала преди).......сега не зн както то4но 4увства тя кам мене и наистина сам мн обаркан.
из4етох сума и теми но не видях ни6то подобно като моята история ......сега тарся предложения савети как да постапя Smile

на нея не отговаряйте :)....не за друго но вече има такава тема :)...да дискотираме новата :)