PDA

View Full Version : текст...???



Imaginary__Love
03-31-2008, 21:06
може ли да ми намерите текста на песента на сантра и ктисто - как не??

ArTanDra
03-31-2008, 21:15
Намерих ти текста, обаче няма да ти го дам, защото още като написах в google заглавието на песента и зад него lyrics и излезе!!!

MisS__
04-01-2008, 06:25
Abeee sega pak go tursih v Google-to 2 chasa i pak ne go namerih ... I vse pak nqkoi shte go dade li,ako go nameri?

LeDeNa^pRiNcEsKa
04-02-2008, 16:23
Пак стойш пред мен,вече знаеш стъпил си на тънък лед.Рискувах себе си, но не прецених дали си струва с теб.Нищо днес не може да е както преди.Ти не го оцени никоя не може да ме смени.Не виждаш ли, няма да ме спреш да бъда себе си.Защо мълчиш? Или се опитваш да ме прецениш? Виж последен опит,този път ми кажи - вписвам ли се в тоята схема? Твойте правила ако приема.
Пред теб чувствам се като дете.Пред теб - ако ти кажа не.Как не? Коя ли съм поред? Как не? С времето пропусна своя ред. Аааха ааайе Играй си с тях, но с мен забрави !!! --- tfa li e???

eclipseee
04-02-2008, 18:21
Да тва е!
И мн сте ми интересни-хем песента е на БГ, хем да ви се дава текст. Ми направете си го сами няма да умрете от мн работа.

LeDeNa^pRiNcEsKa
04-03-2008, 05:15
az poprincip tei praq ma sq momi4ety gy e marzqlo i na gotovo iska i as i go namerih :)