PDA

View Full Version : може ли някой да го разбере....



misSsX
03-31-2008, 21:15
значи преди време ходих с едно момче година и 5 месеца и скъсахме 6тото се скарахме и тнт... и после продалйихме само да си 4атим и сме се виждали 2 пъти ама си4ко си бе6е за деня....... и сега
преди няколко дни се бяхме скарали зверски и тои ми бе6е казал че единственото не6то което не мога е да си го върна и аз му казах 4е не съм казала 4е искам и тнт и си теглихме маините и съ6тата вечер ми разказа кво е санувал... че ми се бил молил да се върна при него пък аз съм отишла и съм по4нала да се целувам с друг и после се сабудил и неможал да заспи след тва и целия му ден бил крив... пък уж не исал да е с мен... и вчера тои замина за две седмици при бащаси и преди да си легни ме пита дали имам да му казвам нещо и аз казах че нямам и му викам а ти имаш ли и тои ми каза 4е има ама незнаел как да ми го каже и веднага ми каза лека и после като почнах да го мъча каза базиках се ..... пък после ми каза ще се видим след две седмици и да съм се била пазила от момчетата и аз го питах в какъв смисал и тои каза сещаи се и слет това си легна и тва беше последния ни разгор
кво иска тои от мен щот аз се уморих да търся смисал във всичко което прави тои

NightGuardian
03-31-2008, 21:22
Иска да сте отново заедно...логично...

misSsX
03-31-2008, 21:29
Иска да сте отново заедно...логично...


mmm prail e mn ne6ta koito pokazvat tva ama kazva drugo posle..

FiEшЪнChE
03-31-2008, 21:39
Еми ще казва момчето като види че не му обращаш внимание , покажи му че тарсиш смисъл в думите му ти ако само го гледаш и му отг с да , не или добре мн ясно че ще му се още ;)

misSsX
03-31-2008, 21:53
toi znae mn dobre 4e imam 4ustva kym nego

MiMcHeToOo
03-31-2008, 22:07
Иска да сте заедно само, че явно е сгафил и сега му е неудобно..

misSsX
03-31-2008, 22:29
mi vsi4ko 6te se vidi sled dve sedmici ama az ve4e izdivqvam i nz kvo da praq ne me svyrta na edno mqsto... i 6i otka4a skoro :lol:

SINDEL
03-31-2008, 22:42
Иска да се съберете, ама е глупав мъж и не му стиска да ти го каже директно. Прави ти намеци, като се надява да се сетиш и да направиш ти кра4ката, за да може да си запази незасегнато мъжкото достойнство и да се заблуждава как, видиш ли, ти си била тази, която го е преследвала и е искала да си го върне пак. А не обратното.

scotty
03-31-2008, 22:51
Иска да се съберете, ама е глупав мъж и не му стиска да ти го каже директно. Прави ти намеци, като се надява да се сетиш и да направиш ти кра4ката, за да може да си запази незасегнато мъжкото достойнство и да се заблуждава как, видиш ли, ти си била тази, която го е преследвала и е искала да си го върне пак. А не обратното.

Точно така! Ама той се пооулял к'во чака още? И момичета давайте ни по някой път надежда,че ако няма светлина в края на тунела как да тръгнем!? Е понякой път светлината е от влак,ама такъв е живота.... :D

misSsX
03-31-2008, 22:59
mmm dala sym mu i svetlina i neznam si kvo :D XAAXXAax
i za tva ako ne naprai ne6to 6te go obyrna :grin:

alleks
04-01-2008, 00:01
момчето явно иска да му обърнеш внимание...и да се съберете...обаче няма достатъчно акъл (може би) и не може да ти го каже направо...и само ти намеква

Alabalaportokala
04-01-2008, 00:01
Съгласен съм със Синдел. Момчетата / мъжете сме горделиви животни и тая пуста гордост му пречи да ти го каже директно, а не трябва да е така. Иска просто да му погалиш егото като ти направиш инициативата да се съберете затова действа с намеци. Вариантите са 2 - или да му го погалиш или не, но не се притеснявай и в двата случая той със сигурност ще те потърси и ще поиска да се съберете. Няма за какво да се косиш и издивяваш. Разсейвай се с други работи, мисли по - малко за него и няма да ги усетиш тия 2 седмици. Айде успехи

NFW`
04-01-2008, 00:02
На мен лично ми е много трудно да го разбера...поста ти. Хм, може би е време да отвикна от правилния български...


Еми ще казва момчето като види че не му обращаш внимание , покажи му че тарсиш смисъл в думите му ти ако само го гледаш и му отг с да , не или добре мн ясно че ще му се още

"Смисъл", но пък "ТАрсиш" ; "ОбрАщаш"... Ок, вече съм убеден, че е време.

misSsX
04-01-2008, 09:07
dano da si prav Alabalaportokala

koalka
04-01-2008, 14:43
Най-вероятно изпитва нещо или най-малкото те ревнува.Не може човек, ако е напълно безразличен, да му стане кофти заради един сън.

darla
04-01-2008, 14:47
toi kaza,posle az mu kazah i toi pak kaza,puk az togava mu kazah,a toi vze 4e kaza.......... ti go poznava6 to 4ovek,predpolagam 4e ne si tolkova glupava da ne se se6ta6 kvo iska ot teb,drug e vaprosa ako znae6 kakvo iska6 ot teb(6toto dumite sa mu elementarni i ne e nujno da si genii 4e da go shvane6),ta ako ti znae6 kakvo iska s tazi tema prosto celi6 da go 4ue6 i ot nas 4e da se uspokoi6 4e naistina e taka....ok 6te ugodq na kapriza ti-ot dumite mu QSNO si li4i 4e iska da e s teb,no nqkoi mom4eta prosto sa s vurzani ezici i deistvat s nedomluvki(ne6to,koeto az li4no ne ponasqm) :)

Fagile
04-01-2008, 22:17
:) kogato delata mogat da govorqt sami, nikoq duma ne e ot zna4enie ...

Alabalaportokala
04-01-2008, 23:06
dano da si prav Alabalaportokala

Ще ти бъда благодарен ако ме държиш в течение след като изтекат тези 2 седмици. Пиши ми на лична ако искаш

kirkolevka_love
04-04-2008, 11:44
Иска да се съберете, ама е глупав мъж и не му стиска да ти го каже директно. Прави ти намеци, като се надява да се сетиш и да направиш ти кра4ката, за да може да си запази незасегнато мъжкото достойнство и да се заблуждава как, видиш ли, ти си била тази, която го е преследвала и е искала да си го върне пак. А не обратното.

+1 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)