PDA

View Full Version : За всички които взимат трудно решения ...



Roiroi
03-31-2008, 22:24
Скоро ми предстои кандидатстване за ВУЗ .. (11клас съм ) .
Представете си дилемата ... В която трябва да избирате :
Да гоните мечтата си ... ( Примерно да станете астроном/инжинер и т.н. )
Или да изберете това в което най-много ви бива ... ( предметите по които ви върви ... ).

Liar
04-01-2008, 00:01
Не би ли трябвало да си най-добър в това за което мечтаеш???
Ако не-може би просто не те бива...

comics
04-01-2008, 04:56
хъх там, където искаш да ходиш, винаги можеш да 0тидеш. Ся за хубавата диплома 0тивай, дет ти върви

mickelangelo
04-01-2008, 10:23
Бори се за това което искаш ... но наистина .. ако са ти интересни те ... ще са ти силни ...
давам пример ... тренирам Айкидо ... то ми е интересно .. добър съм в него ( или поне така мисля )
Интерсувам .. се от Психология ( логика, етика, право, философия предимно Източна ) добър съм в нея ...

Blab
04-01-2008, 10:25
Напук на всички ще уча това, което ми доставя удоволствие.
Мисля, че ме бива, дори. 8-)

Нека го кажа така - от моето училище 99% ще кандидатстват с математика или информатика, а аз с литература. Кеф!:)

krasitoOoO
04-01-2008, 13:22
хъх там, където искаш да ходиш, винаги можеш да 0тидеш. Ся за хубавата диплома 0тивай, дет ти върви
+1

krasitoOoO
04-01-2008, 13:22
хъх там, където искаш да ходиш, винаги можеш да 0тидеш. Ся за хубавата диплома 0тивай, дет ти върви
+1

ThunderGoddess
04-01-2008, 14:58
Ще уча това, което ме кефи, а не това, от което се изкарват мн пари. Щото така ми харесва! Щото не съм машина за кинти тука, а ЧОВЕК. Съветвам те да направиш същото. И би трябвало да си добър в насоката, в която би искал да се реализираш. Но ако наистина ставаш астроном ... нз кво ще правиш в БГ освен да броиш звезди от панелката, която ще ти се срути на главатъ.

Baby_b
04-01-2008, 16:02
Според мен трябва да заложиш сега на сигурното (знам че сега всеки ще казва че веднъ се живее и трябва да правим това което на нас ни харесва), но щом си добър в дадена област кандидатствай с нея ,а това което те влече, но не е много сигурно го остави като хоби. Най-разумно е засега 8)