PDA

View Full Version : Какво да правя???



broken_heart123
03-31-2008, 22:32
Положението е малко странно,защото той е германец,но принципно много често се виждахме...ходехме година и половина и преди около 4 дни скъсахме,защото много се карахме и стана така,че не издържах говорихме по въпроса и двамата решихме,че е време да се разделиме...онзи ден той ми каза,че си е намерил друга приятелка,която е по-близо до него,но си мислех,че го казва просто така а то се оказало,че си имат такова познанство отдавна...днеска се серщнали и голяма радост и любов...добре де и аз все пак имам чувството,че го прави за да ме дразни,защото аз го отрязаха пак нарича другата с имената с които наричаше мен...проблема е там,че аз все още го обичам и незнам дали да му го кажа...

scotty
03-31-2008, 22:55
Амии.. НЕ. Няма смисъл,заеби тая история и си намери някой друг твърде вероятно да го прави за да те дразни,но това няма значение. Всеки ден света се завърта отново,ами ако утре се завърти без теб? Майната му,до колкото разбирам всичко е свършило. Успех, и все пак всичко зависи от теб 8)

MiMcHeToOo
03-31-2008, 23:24
Хм, ами виж можеш да поизчакаш малко.. Ако той обаче е в Германия а ти си тук в България просто не се надяваи..

comics
04-01-2008, 05:00
0мг КАса! :lol:

zvezdichka777
04-01-2008, 07:04
еми пък да не си го отрязала,щом го обичаш ...