PDA

View Full Version : толкова години са минали дали има някакво влияние?!?!



mese4ka
04-01-2008, 06:12
Здравейте отново :) ами незнам дали има някаква подобна тема но да си призная не ми се търси :) ами ето ми го проблема много забравям и не е защото съм расеяна ами незнам в единия момент ми казват нещо в следващия нямам никакъв спомен че са ми го казали :-o днес се сетих че може да е от това че преди бях болна от епилепсия (от една годишна възраст до 12 годишна пиех хапчета) не трябжаше да гледам телевизия,да пия кола,да ям шоколад а пък да не става дума да пия алкохол,кафе и да пуша цигари :-k много гадно ми беше ... но след като се оправвих 3-4 години след това почнах да пия алкохол по-малко от начало след това по-малко повечко (е никога не съм прекалявала,но за наздраве) и незнам мислите ли че след толкова много години това може да окаже влияние,дайте ми съвет ... найстина страшно много забравям ... няма да давам примери че ме е срам :oops:

jujulinkaa
04-01-2008, 06:44
е нии от къде да знаем консултираи се с доктор много по сигурно е :)
и аз много забравям ама несам била болна от нищо :D

lilit_666
04-01-2008, 07:32
E, aз до преди 5,6 г направо имах бели петна.Не помнех, дали съм ударила шамар на едно лапе, за което ме обвиняваха, примерно...не съм била болна никога.И въпреки това бях пълна отли4ни4ка и сега пак съм(на 15 съм).Ще се оправиш.Сега не ми се е слу4вло.
Може би си разсеяна...