PDA

View Full Version : windows vista :@



scorpion4ituo
04-01-2008, 10:22
Instalirah si windows vista, no ne moga da namerq sound max za neq. Pls pomognete ;(. za sega raboti ok no kompa mi nqma zvuk ;(;(;(

MakeMeLaugh
04-01-2008, 11:57
Отиди в официалният сайт на дънната ти платка или звуковата ти карта (трябва да ги пише на кутията на дъното ти или на диска с драйвъри) и там потърси. 100% ще има. Но дали ще има за Виста е друг въпрос ;)

другия вариант - слагаш си Еверест програмата и от там ще цъкаш за ъпдейт на драйвърите.

Slawi92
04-01-2008, 12:31
mi maniq be tva vistata e tolko bagava rabota lelel az si q slojih i 1 sedmica i otka4ih

machoka
04-01-2008, 14:43
mi maniq be tva vistata e tolko bagava rabota lelel az si q slojih i 1 sedmica i otka4ih

Щото си неграмотен.
Авторе, Вистата не може да не ти намери драйвер дори сама, това че ти не знаеш как да си потърсиш е друг въпрос. Влез в Device Manager-ра /ако не знаеш как ще обясня/, намери коя част от хардуера ти е с въпросителни там - в случая звука - и търсиш къде пише 'Update Driver' и я пускаш Вистата сама да търси в нета, до сега не е имало случай да не ми намери каквото и задам.

ResidentEvil
04-01-2008, 14:45
mi maniq be tva vistata e tolko bagava rabota lelel az si q slojih i 1 sedmica i otka4ih

Улау как си издържал една седмица без да се гръмнеш!

По темата: както каза "Make_Me_Laugh" слагаш Еверест и даваш ъпдейт на драйвърите, и нямаш никакви грижи!

scorpion4ituo
04-01-2008, 17:52
[quote=ludia_s]mi maniq be tva vistata e tolko bagava rabota lelel az si q slojih i 1 sedmica i otka4ih

Щото си неграмотен.
Авторе, Вистата не може да не ти намери драйвер дори сама, това че ти не знаеш как да си потърсиш е друг въпрос. Влез в Device Manager-ра /ако не знаеш как ще обясня/, намери коя част от хардуера ти е с въпросителни там - в случая звука - и търсиш къде пише 'Update Driver' и я пускаш Вистата сама да търси в нета, до сега не е имало случай да не ми намери каквото и задам.[/quote

q pbqsni kak da vlezna v device manager? Ot kontrol panel :?.

scorpion4ituo
04-01-2008, 17:53
oo sq razbrah 4e i klaviaturata ne otgovarq na bukvite kogato pi6a na bg ;(. например w e ш

chipi_kaoo
04-01-2008, 18:04
oo sq razbrah 4e i klaviaturata ne otgovarq na bukvite kogato pi6a na bg ;(. например w e шОоооО Добрутро свате. Фонетиката на виста е много по различна. Що не се "Излекуваш от болестта Виста" :) :) :)

scorpion4ituo
04-01-2008, 18:29
oo sq razbrah 4e i klaviaturata ne otgovarq na bukvite kogato pi6a na bg ;(. например w e шОоооО Добрутро свате. Фонетиката на виста е много по различна. Що не се "Излекуваш от болестта Виста" :) :) :)

Наистина защто ли не го напрач за ко ми е тоз скапан шиндолс за нищо не стаа дори звука му не мога да подкарам нз за ко мн е смотана иомпа ми стаа по бавен.

amarok
04-01-2008, 19:54
Slagai si pak Windows XP 8)

machoka
04-01-2008, 20:07
Ама най-ме дразните така, като сте неграмотни да си направите настройките 'Windows-а бил скапан'.. е как па на мен не ми се скапа ни веднъж Windows, вече 10 години работя с този OS.
Ти Device Manager-a не можеш да си намериш, тръгнал да се 'лекува от болестта Windows' - еми сложи си Линукс, ама някоя по-хард дистрибуция, та да я гледаш като циганче - кондом..

MakeMeLaugh
04-01-2008, 20:33
machoka e прав.
Стига сте плюли.. та вие нищо не знаете
Device manager:
десен клик на иконката My Cumputer -> Properties -> Hardware -> Device manager

scorpion4ituo
04-02-2008, 00:15
Slagai si pak Windows XP 8)

tva i napraih sprete da pi6ete po temata!