PDA

View Full Version : Възможно ли е да си сам?



ferendzia
04-01-2008, 10:34
Възможно ли е да си сам днес ,когато имаме цялата тази свобода?! Спокоийно можем да решаваме с кого да бъдем.Имаме възможно най-богат избор,защото имаме и възможността да бъдем каквито желаем.
Имаме доста добри условия за да градим здрави и обещаващи връзки ,които да ни ощасливяват максимално.
На мен лично изобщо не ми е ясно как е възможно 16-17 годишни интелигентни и красиви момичета да са необвързани и незадоволени от това което могат да имат.Аз също съм една от тях,но нека не говоя за себе си-не е особено обективно...Имам и не малко такива приятелки.
Що за момчета има около тях?Те ли са слепи за да не забелязват потенциала им или момичетата са прекалено взискателни ,дори претенциозни?По мои наблюдения те не са особено ухажвани,защото днес се търсят темпераментни,не по-скоро нагли и нереални момичета.Под нереални визирам неестествени (Перманентно с грим,прическа,ноктопластик а и тнт.).Дори държанието им никога не е естествено,защото те градят имидж,който изисква малоумност и развратеност която не на всички им идва отвътре.
Изобщо от кога се наложиха такива елементарни ценности?
Аз лично не искам да бъда поредната кукличка за да мога да се впиша в изискванията на "любимия".Държа да бъда оценявана!
Ако това е много - съгласна съм,да,проблемът си е в нас.
И все пак възможно ли е да си сам?Не е ли някак нереално?Не е ли някак пагубно за нормалното ни развитие?Не е ли някак болезнено истински ценните да се разхождат сами гледаики на отсрещния тротоар "любимия си" хванал за ръка някоя грозновата,глупава ,но пресметлива кукличка под ръка?!
Възможно ли е да оцелееш в тази ситуация -сам? :(

alek200
04-01-2008, 10:58
момчетата забелязват потенциала на гръдната обиколка не на умствените възможности.

не винаги е така.При мен е обратното първо ума после друго ...

BlindedAngel
04-01-2008, 11:00
При мене първо е визията щото ако не я познавам няма по какво друго да я оценя...И не е нужно гръдната обиколка да е голяма.Но все пак ако е някоя забила или с мн голямо самочувствие въпреки яката си визия ще я оставя :) .Първо визията гледам ама ако няма нищо в главата не са занимавам - такав е извода :grin:

MiMcHeToOo
04-01-2008, 11:03
От самотата не се умира, спокойно. Ако си си харесала момче тип готина прическа, дрешки Армани и големи очила бъди сигурен, че ако и ти не си такава няма да бъдеш харесвана.. Цели се по-ниско пък може и скоро да намериш своята половинка, която те оценява и обича такава каквато си. Успех :)

Mechtatel
04-01-2008, 11:06
Различни хора различни идеали различна ценностна система различно количество на сивото вещество.
Но това ,което каза за момчетата важи и в същата сила и за обратния пол.
Но вярвай има хора ,който търсят вътрешната красота ,същнтоста на човека като личност.Не всичко в пропадналия свят е пари и секс.
както каза живеем в свободен свят,за някой красивото е в 5те тона грим и късата пола,за друг в друго по просто.

ToySoldier
04-01-2008, 11:23
Самотата е враг на едни ,а приятел на други.

NightGuardian
04-01-2008, 11:31
Както сама си се обедила е възможно! 8-) Аз съм такъв и харесвам такива , затова моят съвет е да прибягваш при такива като "теб" нормални момчета...

BlueFace
04-01-2008, 11:53
Възможно ли е да си сам днес ,когато имаме цялата тази свобода?! Спокоийно можем да решаваме с кого да бъдем.Имаме възможно най-богат избор,защото имаме и възможността да бъдем каквито желаем.
Имаме доста добри условия за да градим здрави и обещаващи връзки ,които да ни ощасливяват максимално.
На мен лично изобщо не ми е ясно как е възможно 16-17 годишни интелигентни и красиви момичета да са необвързани и незадоволени от това което могат да имат.Аз също съм една от тях,но нека не говоя за себе си-не е особено обективно...Имам и не малко такива приятелки.
Що за момчета има около тях?Те ли са слепи за да не забелязват потенциала им или момичетата са прекалено взискателни ,дори претенциозни?По мои наблюдения те не са особено ухажвани,защото днес се търсят темпераментни,не по-скоро нагли и нереални момичета.Под нереални визирам неестествени (Перманентно с грим,прическа,ноктопластик а и тнт.).Дори държанието им никога не е естествено,защото те градят имидж,който изисква малоумност и развратеност която не на всички им идва отвътре.
Изобщо от кога се наложиха такива елементарни ценности?
Аз лично не искам да бъда поредната кукличка за да мога да се впиша в изискванията на "любимия".Държа да бъда оценявана!
Ако това е много - съгласна съм,да,проблемът си е в нас.
И все пак възможно ли е да си сам?Не е ли някак нереално?Не е ли някак пагубно за нормалното ни развитие?Не е ли някак болезнено истински ценните да се разхождат сами гледаики на отсрещния тротоар "любимия си" хванал за ръка някоя грозновата,глупава ,но пресметлива кукличка под ръка?!
Възможно ли е да оцелееш в тази ситуация -сам? :(
Аз Пък мога да кажа същото за момичетата.Някой момичета които уж се изкарват "свестни" ама само след най-големите пичове ходят.Така че всичко е относително...

Alabalaportokala
04-01-2008, 12:18
От самотата не се умира, спокойно. Ако си си харесала момче тип готина прическа, дрешки Армани и големи очила бъди сигурен, че ако и ти не си такава няма да бъдеш харесвана.. Цели се по-ниско пък може и скоро да намериш своята половинка, която те оценява и обича такава каквато си. Успех :)

Между другото като написа това се замислих дали повечето от момичетата имат страх да се занимават с такива момчета. Добре изглеждащи пичове с маркови дрехи, готини обувки яки прически и т.н. Може би веднага се вкарват във филма че са някои самовлюбени курвари. От личен опит казвам че когато се нося добре по малко момичета ми обръщат внимание в смисъл аз трябва да ходя при тях, а не те идват при мене. А когато се нося малко по неглиже сякаш че ми се лепят. По принцип винаги съм на ниво, но експериментирах. Може би е правопорционално като при момчетата - когато видим някоя натокана пичка си мислим че сме вдигнали мерника прекалено високо и се отказваме още преди да сме започнали. Не казвам че винаги е така, готините пичове същото привличат внимание, но мисля че съшествува и такава тенденция.

Между другото мацка не бъркай момичетата с момчетата, момичетата сте си надувки, но ние можем да обърнем внимание на по скромните и чаровни момичета. Но като цяло имаш право.

До авторката - навсякъде е едно и също. Готините момчета ходят с кучета (не винаги), докато повечето от яките пички са с помияри които ги мачкат и тъпчат постоянно. Разликата е в това че на пичките им харесва и затова с тях. Фактите са си факти

comics
04-01-2008, 12:20
за всеки влак си има пътници, разни хора-разни идеали
...

dReaM-wAVe
04-01-2008, 12:27
възможно е да си с някого , но да се чувстваж пак сам :)

ferendzia
04-01-2008, 16:12
възможно е да си с някого , но да се чувстваж пак сам :)
e tuka si ujasqvashto prav....

Scared_Straight
04-01-2008, 16:22
Ето такива момичета ми дават все още надежда,че не всичко е загубено.. Да самотен съм,не съм умрял ама е някакси кофти,чувстваш се празен душевно.. Повечето момчета имат за идеал...руса с големи ци.и и тем подобни... Да хубаво е да си с такова момиче ама няма ли акъл...какво остава. За мен духовната красота е много по-важна отколкото физическата...Жалко,че в днескашно време това не се цени..а е по-важно колко си нае..л. Със здраве!