PDA

View Full Version : девствена на 24



petia_r
04-01-2008, 11:06
На 24 съм и до сега не съм имала никаква връзка дори не съм се целувала с никой.Не се е случвало да е взаимно, а нямам желание да бъда с някой когото не искам само защото той иска.Случвало се е момче да ме кани да излизаме, но аз да не го харесвам, а да искам да съм с друг, но той дори да не знае и така не се е стигало до момент в който и двамата да искаме да сме заедно.
Какво е мнението ви за това?Предполагам, че повечето ще ми се подиграят, но не мисля че трябва да ме е срам и да се чувствам зле защото не съм била още с мъж.

Peteto633
04-01-2008, 11:24
ami ......za purvi put 4uvam takuv slu4ei .Vij 6tom ne se polu4ava s mom4e ,koeto haresva6 neka purvoto ti mom4e da e kakvoto i da e za6toto vse ot nqkade trqbva da se po4ne i kogato natrupa6 opit s nego 6te moje6 po umelo da presledva6 po-gotinite mom4eta ,no za da iziskva6 pove4e i ti trqbva da si na tqhnoto nivo..i taka kakto kazvam zapo4ni s nqkoi po lesen..vse ot nqkade se po4va ;)

martoo
04-01-2008, 11:27
emmm mn si izpusnala .... popravi go tova ,smisul prekaleno netipi4no na 24 dori da ne si se celuvala , neznam mn stranno

bader
04-01-2008, 11:38
Nqma za kade ve4e po dobre parvo se omaji ,mejdorugoto da ne si islqmistka.

ZuCkI
04-01-2008, 11:40
Не ве наистина е много трудно да намериш с кого особенно в манастир :?

ancika
04-01-2008, 11:41
На 24 съм и до сега не съм имала никаква връзка дори не съм се целувала с никой.Не се е случвало да е взаимно, а нямам желание да бъда с някой когото не искам само защото той иска.Случвало се е момче да ме кани да излизаме, но аз да не го харесвам, а да искам да съм с друг, но той дори да не знае и така не се е стигало до момент в който и двамата да искаме да сме заедно.
Какво е мнението ви за това?Предполагам, че повечето ще ми се подиграят, но не мисля че трябва да ме е срам и да се чувствам зле защото не съм била още с мъж.
Bez pritesnenie- ne si edinstvenata :) E, az pone se bqh celuvala :) Ama kfa razlika? Kakto kazaha napred- vse ot ne6to trqbva da se po4ne. Otpusni se i ne se ot4aivai- vse nqkoj 6te se nameri :) Ama pyrvo trqbva da ne izbira6 koi znae kolko, za da moje6 da oceni6 kvo ti haresva pri myjete, a kvo ne. Tezi mom4eta, koito te kanqt da izlezete- opitaj se da gi zapoznae6 kato hora, ostanaloto e lesno :)

chipi_kaoo
04-01-2008, 11:45
Не ве наистина е много трудно да намериш с кого особенно в манастир :?Ееееее не се връзва :-o Едни вика ислямистка, друг монахиня :-o :-o

пп. Не виждам нищо странно за тва, че не си правила сакс. Има някой момичета искат да се омажат и тогава да го направят. Но за целуването... повярвай изпуснала си много :oops:

Barbie
04-01-2008, 11:45
ami ......za purvi put 4uvam takuv slu4ei .Vij 6tom ne se polu4ava s mom4e ,koeto haresva6 neka purvoto ti mom4e da e kakvoto i da e za6toto vse ot nqkade trqbva da se po4ne i kogato natrupa6 opit s nego 6te moje6 po umelo da presledva6 po-gotinite mom4eta ,no za da iziskva6 pove4e i ti trqbva da si na tqhnoto nivo..i taka kakto kazvam zapo4ni s nqkoi po lesen..vse ot nqkade se po4va ;)

:shock: Това да не е олимпияда?! Ниво?! К'во, на челото ти се изписва бройката на сексуалните завоевания и автоматично минаваш в по-горен ранк?! Моля ви се.

Душко, що пишеш по тийнейджърски форуми?! На 24 си, какво могат да ти кажат разни 13 годишни деца-идиотчета?! Взела си решение сама за себе си - значи е правилно.

Естествено, че ако не желаеш, няма да си легнеш с някого просто за да ти разкъса девствената ципа. :? Единственото, което ще ти препоръчам, е да си малко по-смела и общителна. Като харесваш някого, покани го ти на среща - покажи му интереса си. Все ще се появи момче, което ще споделя симпатиите ти. К'во го мислиш толкова?

(Не си ли момичето с темата за презервативите и противозачатъчните? До колко си сигурна, че си на 24? :? 8-))

Peteto633
04-01-2008, 11:56
Barbie........tq ne moje da ima vseki i osobenno pri polojenie 4e e na 24 i ne se e celuvala dori...prosto q suvetvam da ne se nahvyrlq na nai-hubavite mom4eta,da ne se celi tvurde visoko trqbva da preceni vyzmojnostite si,za6toto v dne6no vreme purvoto koeto mom4etata zabelqzvat e vun6niqt vid i sled tova gledat haraktera........

ancika
04-01-2008, 12:00
Barbie........tq ne moje da ima vseki i osobenno pri polojenie 4e e na 24 i ne se e celuvala dori...prosto q suvetvam da ne se nahvyrlq na nai-hubavite mom4eta,da ne se celi tvurde visoko trqbva da preceni vyzmojnostite si,za6toto v dne6no vreme purvoto koeto mom4etata zabelqzvat e vun6niqt vid i sled tova gledat haraktera........
Moje da ima vseki, stiga da e dostaty4no sigurna v sebe si. Ama, mai ne e... :?:

SeXoLinKa
04-01-2008, 12:09
Когато намериш подходящия човек и наистина го пожелаеш в леглото,тогава го направи.Първият път е избирането....после вече не мислиш много.

ancika
04-01-2008, 12:13
Когато намериш подходящия човек и наистина го пожелаеш в леглото,тогава го направи.Първият път е избирането....после вече не мислиш много.
Razbira se, vse pak ne trqbva da pada pod vsqko nivo i da spi s kojto i da e samo i samo za da prekysne devstvenostta si!

Barbie
04-01-2008, 12:14
Barbie........tq ne moje da ima vseki i osobenno pri polojenie 4e e na 24 i ne se e celuvala dori...prosto q suvetvam da ne se nahvyrlq na nai-hubavite mom4eta,da ne se celi tvurde visoko trqbva da preceni vyzmojnostite si,za6toto v dne6no vreme purvoto koeto mom4etata zabelqzvat e vun6niqt vid i sled tova gledat haraktera........

И как по-точно това дали е правила секс или не ще се отрази на външния й вид? Авторката не е споменала да има проблем с външния вид, така че ние нямаме информация по тоя въпрос.

Peteto633
04-01-2008, 12:23
Razbira se 4e tova ne moje da povliae na vun6niqt i vid...koga i s kogo 6te i e purviqt put tq sama re6avA ,no za purvata blizost ili sre6ta s mom4e neka mnogo da ne pritendira ...Oba4e za 1-viq put opredeleno ne trqbva da e s koito i da e.. ;)

petia_r
04-01-2008, 12:23
За външния ми вид щом питате - 173 високар 50 кг, естествен цвят на косата....незнам какво точно ви интересува, съвсем нормална съм си.не съм казала че искам да си легна с когото и да е защото вече съм на 24.Просто ме интересува как го приемат хората.За характера ми - не съм много приказлива и не обичам да съм център на внимание.Просто може би не съм усетила че е дошъл момента или поджодящия мъж с когото да искам да го направя, да съм спокойна с него.

Peteto633
04-01-2008, 12:25
haha ami tova 4e si 173 viso4ina i 50 kg.....i az sum tolkova :shock: suvpadenie kakvo da se pravi ;) ima6 li snimka?

aanitogb
04-01-2008, 12:33
Мога ли да попитам авторката къдее живяла и къдее у4ила ,че дори несее целyвала? А за сексса най веротно тее страх да опиташ,защото си поредната лигна,ама то ще болили и незнам какви други глъпости или си някво грозно момиченце,да несвалиш дадено момче,ама то трябва и да знаеш как да го направиш.За мен е прекалено изтъркано да чакаш дасе омъжиш,зада си легнеш с момче.Аз мога и на 25-30 и на 40 да несе омажа,в днешно време много двойки живеят без брак.И какъв е проблема,че още неси се целyвала?И несе цели прекалено високо,готините момчета неси падат по 24 девктвеници. :Д

ancika
04-01-2008, 12:34
За външния ми вид щом питате - 173 високар 50 кг, естествен цвят на косата....незнам какво точно ви интересува, съвсем нормална съм си.не съм казала че искам да си легна с когото и да е защото вече съм на 24.Просто ме интересува как го приемат хората.За характера ми - не съм много приказлива и не обичам да съм център на внимание.Просто може би не съм усетила че е дошъл момента или поджодящия мъж с когото да искам да го направя, да съм спокойна с него.
Samo se otpusni i nedei si misli6 mnogo mnogo za tova i momentyt 6te doide. Kak go priemat tova, 4e si devstvena na 24- 6to ti puka? Ti samata ima6 pri4ina za tova ne6to i tova 4e vse o6te si devstvena ne e ni6to lo6o i ne trqbva da se pritesnqva6 zaradi tova. Kogato ti samata se pritesnqva6, pritesnqvat se i drugite. A ako nqkoi slu4ajno re6ava da se 6eguva s tebe za6toto si devstvena- prosto mu tegli majnata :)

amatorium
04-01-2008, 12:37
Mislq, che e nenormalno. Vobshte ne e nikakva proqva na principi, a chista proba neadekvatnost. Jiova si leti. Ei veche si na 24. Nai-romantichnite momenti sa zad gurba ti neizvijqni i propilqni. Kraino vreme e da otidesh v sveta na vuzrastni ...

aanitogb
04-01-2008, 12:38
Мога ли да попитам авторката къдее живяла и къдее у4ила ,че дори несее целyвала? А за секса най -веротно тее страх да опиташ,защото си поредната лигна,ама то ще болили и незнам какви други глъпости или си някво грозно момиченце,да несвалиш дадено момче,ама то трябва и да знаеш как да го направиш.За мен е прекалено изтъркано да чакаш дасе омъжиш,зада си легнеш с момче.Аз мога и на 25-30 и на 40 да несе омажа,в днешно време много двойки живеят без брак.И какъв е проблема,че още неси се целyвала?И несе цели прекалено високо,готините момчета неси падат по 24 девктвеници. :Д

comics
04-01-2008, 12:38
Мога ли да попитам авторката къдее живяла и къдее у4ила ,че дори несее целъвала? А за сексса най веротно тее страх да опиташ,защото си поредната лигна,ама то ще болили и незнам какви други глъпости или си някво грозно момиченце,да несвалиш дадено момче,ама то трябва и да знаеш как да го направиш.За мен е прекалено изтъркано да чакаш дасе омъжиш,зада си легнеш с момче.Аз мога и на 25-30 и на 40 да несе омажа,в днешно време много двойки живеят без брак.И какъв е проблема,че още неси се целyвала?И несе цели прекалено високо,готините момчета неси падат по 24 девктвеници. :Д
Ти няма ли да се научиш да пишеш?

petia_r
04-01-2008, 12:39
Не съм казала че чакам да се омъжа първо.Родния ми град е София и там съм и учила.Това има ли някакво значение.Нямам коплекси за външния си вид и няма причини за това.А може би не съм свалила никой защото не съм от превзетите и нахални момичета

ancika
04-01-2008, 12:39
Мога ли да попитам авторката къдее живяла и къдее у4ила ,че дори несее целъвала? А за сексса най веротно тее страх да опиташ,защото си поредната лигна,ама то ще болили и незнам какви други глъпости или си някво грозно момиченце,да несвалиш дадено момче,ама то трябва и да знаеш как да го направиш.За мен е прекалено изтъркано да чакаш дасе омъжиш,зада си легнеш с момче.Аз мога и на 25-30 и на 40 да несе омажа,в днешно време много двойки живеят без брак.И какъв е проблема,че още неси се целyвала?И несе цели прекалено високо,готините момчета неси падат по 24 девктвеници. :Д
Lignq? Ade de... To 4e e stranno, 4e ne se e celuvala- stranno e, ama pa 4ak da e lignq... Ne smqtam... Normalno momi4e, koeto prekaleno se pritesnqva i mojebi izkliu4itelno mnogo dyrji do sbe si- i dvete ne6ta ne sa dobri...

krem4et0
04-01-2008, 12:40
Mislq, che e nenormalno. Vobshte ne e nikakva proqva na principi, a chista proba neadekvatnost. Jiova si leti. Ei veche si na 24. Nai-romantichnite momenti sa zad gurba ti neizvijqni i propilqni. Kraino vreme e da otidesh v sveta na vuzrastni ...
Защо пък да са отлетяли? Моята сестра беше омъжена, разведе се, преди това е имала други връзки, но на 30 срещна мъж, който е романтичен и си прекарват прекрасно заедно. Държи се лудо като тийнейджърка, говорят с лиготии по телефона и прочие. За тези неща няма възраст.
Иначе само да вметна, че от здравословна гледна точка не е добре да губиш девствеността си много късно. След 21-22 вече е по-трудно, боли повече и не е здравословно.

alex_devv
04-01-2008, 12:41
За секса добре, но чак пък и не си се целувала ?
Толкова ли не си намерила до сега някоя сродна душа с която да си изпитала тръпките на любовта, целувките и т.н. :)
Очудваш ме :)

aanitogb
04-01-2008, 12:47
Мога ли да попитам авторката къдее живяла и къдее у4ила ,че дори несее целъвала? А за сексса най веротно тее страх да опиташ,защото си поредната лигна,ама то ще болили и незнам какви други глъпости или си някво грозно момиченце,да несвалиш дадено момче,ама то трябва и да знаеш как да го направиш.За мен е прекалено изтъркано да чакаш дасе омъжиш,зада си легнеш с момче.Аз мога и на 25-30 и на 40 да несе омажа,в днешно време много двойки живеят без брак.И какъв е проблема,че още неси се целyвала?И несе цели прекалено високо,готините момчета неси падат по 24 девктвеници. :Д
Lignq? Ade de... To 4e e stranno, 4e ne se e celuvala- stranno e, ama pa 4ak da e lignq... Ne smqtam... Normalno momi4e, koeto prekaleno se pritesnqva i mojebi izkliu4itelno mnogo dyrji do sbe si- i dvete ne6ta ne sa dobri...
Aide sq vsi4ki 6te q sajalqvat ,priznaite,4e nee normalno i to da jivee v sofiq,nikoga li nei e bilo lubopitno,6to e celyvka?Ili naistina ima nqkakav problem,za tova?

Mechtatel
04-01-2008, 12:53
Аф тук е пълно с мъдреци.Евала ,че си запазила непорочноста си. Първият път трябва де е специялен и трябва да го направиш тогава когато си готов и си срещнал подходящия човек пък ако ще и на 40 да си това си е твоя живот. Не виждам какво тук някакви предимно лапета ще ти дават акъл.

&ILoveU2
04-01-2008, 12:53
Barbie........tq ne moje da ima vseki i osobenno pri polojenie 4e e na 24 i ne se e celuvala dori...prosto q suvetvam da ne se nahvyrlq na nai-hubavite mom4eta,da ne se celi tvurde visoko trqbva da preceni vyzmojnostite si,za6toto v dne6no vreme purvoto koeto mom4etata zabelqzvat e vun6niqt vid i sled tova gledat haraktera........
Извинявай на колко си и с колко големи момчета си излизала? Не вярвам авторката да иска да излиза с тийнове, а повечето мъже на определна възраст са на принципа - куцо, сляпо, сакато - щом има дупка е злато. И то говоря за доста готини мъже. И + това ако си има магнетизма може да има когото си поиска. И към авторката - не ги слушай - направи го когато се чувстваш готова и с някой точен човек (не е нужно да го обичаш), защото първата целувка и най-вече първия секс са спомени, които остават и е много хубаво като се сещаш за тях да се размечтаваш :) Не е странно. Това си си ти и имаш право каквото искаш да правиш със себе си и не трябва да се водиш по чуждото мнение. :)

ancika
04-01-2008, 12:54
Mojebi momi4eto tolkova silno dyrji do principite si i iska da se celuva samo s princa si :) No, to ako ne se celuva6 kak 6te razbere6 koj e princyt? I mene malko me u4udva tova, 4e ne se e celuvala. Ne si li izpitvala jelanie za celuvka? Na mene mi be6e liubopitno da znam kfo e use6taneto kogato se celuva6 i zatova se celuvah i mnogo e hubavo :)
A za sexa- i az bqh na 24 i bqh devstvena. I sega sym na 24, no ne sym ve4e devstvena :)

petia_r
04-01-2008, 13:04
Много ясно че съм искала, но може би имам повече страх от новото и непознатото и това ме спира и не само в тази област.Предполагам че и други са се притеснявали като незнаят как се прави нещо непробвано до сега и не са посмявали може би за да не се почувстват глупаво и ноудобно пред другите.Точно затова трябва да си спокоен че човека отсреща те разбира и те предразполага да се отпуснеш, а виждам че повечето хора не приемат добре това че не следвам какво правят другите - хайда да пуша защото другите пушат, да си боядисвам косата защото вече съм на 24, а пиклите вече го правят

aanitogb
04-01-2008, 13:06
Mojebi momi4eto tolkova silno dyrji do principite si i iska da se celuva samo s princa si :) No, to ako ne se celuva6 kak 6te razbere6 koj e princyt? I mene malko me u4udva tova, 4e ne se e celuvala. Ne si li izpitvala jelanie za celuvka? Na mene mi be6e liubopitno da znam kfo e use6taneto kogato se celuva6 i zatova se celuvah i mnogo e hubavo :)
A za sexa- i az bqh na 24 i bqh devstvena. I sega sym na 24, no ne sym ve4e devstvena :)
i za6to nesi se celyvala?

ancika
04-01-2008, 13:08
Много ясно че съм искала, но може би имам повече страх от новото и непознатото и това ме спира и не само в тази област.Предполагам че и други са се притеснявали като незнаят как се прави нещо непробвано до сега и не са посмявали може би за да не се почувстват глупаво и ноудобно пред другите.Точно затова трябва да си спокоен че човека отсреща те разбира и те предразполага да се отпуснеш, а виждам че повечето хора не приемат добре това че не следвам какво правят другите - хайда да пуша защото другите пушат, да си боядисвам косата защото вече съм на 24, а пиклите вече го правят
Hym, razbiram te. No, za da preodolee6 straha,pone za celuvkata, trqbva da si govori6 s myje.Ve4e go kazah po- gore- opitaj se da gi zapoznae6 kato hora, ili pone govori s tqh prodyljitelno (ne smqtam, 4e si momi4e, s koeto nqma za kvo da se govori) za da moje6 da se otpusne6 (i toj da se otpusne) i ne6tata, spored men, 6te stanat :) Pone, taka be6e s men pri pyrvata mi celuvka :)

aanitogb
04-01-2008, 13:10
Много ясно че съм искала, но може би имам повече страх от новото и непознатото и това ме спира и не само в тази област.Предполагам че и други са се притеснявали като незнаят как се прави нещо непробвано до сега и не са посмявали може би за да не се почувстват глупаво и ноудобно пред другите.Точно затова трябва да си спокоен че човека отсреща те разбира и те предразполага да се отпуснеш, а виждам че повечето хора не приемат добре това че не следвам какво правят другите - хайда да пуша защото другите пушат, да си боядисвам косата защото вече съм на 24, а пиклите вече го правят
PFF Boqdisvaneto i py6eneto e savsem drygo, ot tova dase celyva6,ako 4aka6 perfekten maj za teb, moje da 4aka6 o6te dalgo,perfekni hora nqma i kakvo kazva6,4e tee strah dase celyva6 li?Ysaznai se.

ancika
04-01-2008, 13:12
Много ясно че съм искала, но може би имам повече страх от новото и непознатото и това ме спира и не само в тази област.Предполагам че и други са се притеснявали като незнаят как се прави нещо непробвано до сега и не са посмявали може би за да не се почувстват глупаво и ноудобно пред другите.Точно затова трябва да си спокоен че човека отсреща те разбира и те предразполага да се отпуснеш, а виждам че повечето хора не приемат добре това че не следвам какво правят другите - хайда да пуша защото другите пушат, да си боядисвам косата защото вече съм на 24, а пиклите вече го правят
PFF Boqdisvaneto i py6eneto e savsem drygo, ot tova dase celyva6,ako 4aka6 perfekten maj za teb, moje da 4aka6 o6te dalgo,perfekni hora nqma i kakvo kazva6,4e tee strah dase celyva6 li?Ysaznai se.
Nqma 6to da q e strah ot celuvka, a ako ne iska da pravi sex s myja s kojto se celuva to tq moje da mu pokaje tova. Mnogo pyti se e slu4valo myjete, s koito sym se celuvala, da iskat da pravqt sex s mene, no sym uspqla da gi otblysna.

&ILoveU2
04-01-2008, 13:17
Много ясно че съм искала, но може би имам повече страх от новото и непознатото и това ме спира и не само в тази област.Предполагам че и други са се притеснявали като незнаят как се прави нещо непробвано до сега и не са посмявали може би за да не се почувстват глупаво и ноудобно пред другите.Точно затова трябва да си спокоен че човека отсреща те разбира и те предразполага да се отпуснеш, а виждам че повечето хора не приемат добре това че не следвам какво правят другите - хайда да пуша защото другите пушат, да си боядисвам косата защото вече съм на 24, а пиклите вече го правят
PFF Boqdisvaneto i py6eneto e savsem drygo, ot tova dase celyva6,ako 4aka6 perfekten maj za teb, moje da 4aka6 o6te dalgo,perfekni hora nqma i kakvo kazva6,4e tee strah dase celyva6 li?Ysaznai se.
Не чака перфектния, а подходящия. Някой, който да си заслужава. С някой, с който да има нещо - дали животинско привличане, дали любов. Поне аз така разбрах. И какво - ще се целува с някъф там. И гарантирам няма да получи въобще очакваното усещане.Само да придобие опит. Е и това е важно. Въобще няма смисъл да се целува просто ей така с някой, защото най-малкото е безинтересно, а дори понякога гадно. Казвам го защото съм го правила много пъти и дори аз не знам защо.

amatorium
04-01-2008, 13:24
Mislq, che e nenormalno. Vobshte ne e nikakva proqva na principi, a chista proba neadekvatnost. Jiova si leti. Ei veche si na 24. Nai-romantichnite momenti sa zad gurba ti neizvijqni i propilqni. Kraino vreme e da otidesh v sveta na vuzrastni ...
Защо пък да са отлетяли? Моята сестра беше омъжена, разведе се, преди това е имала други връзки, но на 30 срещна мъж, който е романтичен и си прекарват прекрасно заедно. Държи се лудо като тийнейджърка, говорят с лиготии по телефона и прочие. За тези неща няма възраст.
Иначе само да вметна, че от здравословна гледна точка не е добре да губиш девствеността си много късно. След 21-22 вече е по-трудно, боли повече и не е здравословно.

Kazvam, che e kato cqlo propusk. I spored men e kusno. Ima mnogo hora, koito kusno navlizat v tiq neshta. I az imam dosta poznati i v tova e problema. Drujat se kato detsa na po 35 godini. Tova spored men ne e normalno. Golqm zashtitnik sum na veseliq nachin na jivot i na zapazvane na detskoto v dushata, no imam predvid, che pri tqh e edno takova neadekvatno. 24 ne e tolkova kusno i vse pak izkluchitelno mi e drazneshto, che nqkoi postoyanno izkarva zabavqneto na sexualnoto si razvitie kato vizsha forma na "moral". Nqma takova neshto kato "sexualen moral" i nikoga ne e imalo. 8)

ancika
04-01-2008, 13:25
Много ясно че съм искала, но може би имам повече страх от новото и непознатото и това ме спира и не само в тази област.Предполагам че и други са се притеснявали като незнаят как се прави нещо непробвано до сега и не са посмявали може би за да не се почувстват глупаво и ноудобно пред другите.Точно затова трябва да си спокоен че човека отсреща те разбира и те предразполага да се отпуснеш, а виждам че повечето хора не приемат добре това че не следвам какво правят другите - хайда да пуша защото другите пушат, да си боядисвам косата защото вече съм на 24, а пиклите вече го правят
PFF Boqdisvaneto i py6eneto e savsem drygo, ot tova dase celyva6,ako 4aka6 perfekten maj za teb, moje da 4aka6 o6te dalgo,perfekni hora nqma i kakvo kazva6,4e tee strah dase celyva6 li?Ysaznai se.
Не чака перфектния, а подходящия. Някой, който да си заслужава. С някой, с който да има нещо - дали животинско привличане, дали любов. Поне аз така разбрах. И какво - ще се целува с някъф там. И гарантирам няма да получи въобще очакваното усещане.Само да придобие опит. Е и това е важно. Въобще няма смисъл да се целува просто ей така с някой, защото най-малкото е безинтересно, а дори понякога гадно. Казвам го защото съм го правила много пъти и дори аз не знам защо.
Ne vinagi e taka. Az imam hubavi spomeni ot pyrvata si celuvka :) Mojebi 6toto mom4eto be6e opitno, na 26 godini, a az bqh na sedemnaes :) I be6e pylen nepoznat, samo imeto mu znaeh. Iska6e i sex, ama ne mu dadoh :D

krem4et0
04-01-2008, 13:27
Аз го направих на 21 близо и се смятам за морална. Ако не бях да го бях направила на 2-рата вечер с първото си гадже, защото тогава взе да ме разсъблича.........Ама аз казах-стоп, не ги искам, не съм урена, че си подходящия и прочие. достатъчно му е, че с него съм се целувала за 1-ви път. Вече и за това съжалявам безумно.

&ILoveU2
04-01-2008, 13:29
Е да ама е имало привличане нали? Не е бил най-близкия до теб, с който е било възможно да се случи и ти е било безразлично.
това беше към ancika

ancika
04-01-2008, 13:30
Аз го направих на 21 близо и се смятам за морална. Ако не бях да го бях направила на 2-рата вечер с първото си гадже, защото тогава взе да ме разсъблича.........Ама аз казах-стоп, не ги искам, не съм урена, че си подходящия и прочие. достатъчно му е, че с него съм се целувала за 1-ви път. Вече и за това съжалявам безумно.
Zna4i, ne sym edinstvenata, koqto i na 21 e otkazvala sex :)

krem4et0
04-01-2008, 13:33
Аз го направих на 21 близо и се смятам за морална. Ако не бях да го бях направила на 2-рата вечер с първото си гадже, защото тогава взе да ме разсъблича.........Ама аз казах-стоп, не ги искам, не съм урена, че си подходящия и прочие. достатъчно му е, че с него съм се целувала за 1-ви път. Вече и за това съжалявам безумно.
Zna4i, ne sym edinstvenata, koqto i na 21 e otkazvala sex :)

Тогава бях на 17.
3 месеца преди 21-вия ми Рд загубих девствеността си с настоящият ми приятел, с който съм.абе след 5 месеца стават 4 години :D живот и здраве де. Вече съм си намислила подарък за годишнината-да заживеем заедно. Как ви се струва?

А иначе 1-вият който целунах харесвах много. И то от година и нещо преди това. И се целуваше хубаво. Само, че разбрах, че ме е използвал мн брутално и се е възползвал от чувстваа ми. минало-заминало. Но, да-харесвах го мнооооого.
П.С.Днес (по-скоро около 1 през нощтта на 31-ви март срещу 1-ви април), се навършват 5 години от 1-вата ми целувка.

ancika
04-01-2008, 13:43
Аз го направих на 21 близо и се смятам за морална. Ако не бях да го бях направила на 2-рата вечер с първото си гадже, защото тогава взе да ме разсъблича.........Ама аз казах-стоп, не ги искам, не съм урена, че си подходящия и прочие. достатъчно му е, че с него съм се целувала за 1-ви път. Вече и за това съжалявам безумно.
Zna4i, ne sym edinstvenata, koqto i na 21 e otkazvala sex :)

Тогава бях на 17.
3 месеца преди 21-вия ми Рд загубих девствеността си с настоящият ми приятел, с който съм.абе след 5 месеца стават 4 години :D живот и здраве де. Вече съм си намислила подарък за годишнината-да заживеем заедно. Как ви се струва?

А иначе 1-вият който целунах харесвах много. И то от година и нещо преди това. И се целуваше хубаво. Само, че разбрах, че ме е използвал мн брутално и се е възползвал от чувстваа ми. минало-заминало. Но, да-харесвах го мнооооого.
П.С.Днес (по-скоро около 1 през нощтта на 31-ви март срещу 1-ви април), се навършват 5 години от 1-вата ми целувка.
Ah,da az sym zbyrkala. Ama, ako go bqh naravila s toq na 21 do sega 6tqh da liu6kam trigodi6no bebe!!! A tova vyob6te ne mi se iska! Prosto nqmah gram doverie v 4oveka i daje go butnah ot sebe si i zamalko ne trygnah da bqgam, 6toto 4ovekyt be6e dosta nasilstven i mnogo se natiska6e, ama mai na kraq se osyzna. Be6e GOLQM typanar!!!

ancika
04-01-2008, 13:50
Pri4inata mi za nepravene na sex do sega be6e tazi- predi osem godini imah operaciq- izvadiha mi apendestita. No, operaciqta qvno ne e bila dobre napravena i 4ast ot apendestita mi e ostanala v tqloto mi. Sled tova tazi sy6tata 4ast ot apendestita e padnala vyrhu desniq mi qi4nik i go e uni6tojila- skysala go e na 4 4asti. Razbira se, to4no 4,5 meseca sled izvajdaneto na apendestita se naloji da mi napravqt nova operaciq- togava mi izvadiha razkysaniq desen qi4nik. I ot togava, t.e. ot 20-ti juli 2000 g., kogato bqh edvam na sedemnaeset, sym samo s leviq si qi4nik. Ginekologyt mi, kojto mi e blizyk rodnina, mi kaza, 4e ako slu4ajno ostana bremenna zadyljitelno trqbva da rajdam, za6toto ako napravq abort pri pyrvata bremennost ima ogromna vyzmojnost da ne moga da imam deca. Zatova se 4udq da li Escapelle-to e podeistvalo... E, napravih go s dobyr priqtel i pone znam, ako trqbva da rajdam, kakvo dete moje da izleze ot nas dvamata :D
Ama moite napravo 6te me ubiqt... Ako e stanalo ne6to de...

Barbie
04-01-2008, 13:50
Вече съм си намислила подарък за годишнината-да заживеем заедно. Как ви се струва?

А иначе 1-вият който целунах харесвах много. И то от година и нещо преди това. И се целуваше хубаво. Само, че разбрах, че ме е използвал мн брутално и се е възползвал от чувстваа ми. минало-заминало. Но, да-харесвах го мнооооого.
П.С.Днес (по-скоро около 1 през нощтта на 31-ви март срещу 1-ви април), се навършват 5 години от 1-вата ми целувка.

Ооо, сладури!!! Поздравления! И аз искам! (Е, не да заживея с вас де....с мойто си момче :) )

Ба, изобщо не помня първата си целувка - като изключим женитбата ми в 2ри клас с един Владко и сигурно най-първата ми целувка в 3 клас с един Петьо 8-) , в 6-7 клас ще да е била с някакво измислено гадже (е, тогава съм го харесвала и не ми се е струвало така, ама сега ги определям като детски истории). И другите целувки след това, до преди 2 години, все са били главно с някое момче на купон или с момчета, които съм харесвала на момента, излизали сме....и скоро след това вече не съм харесвала. Нито съжалявам за тях, нито ги помня. Реално, първата ми наистина истинска целувка беше в нощта 10-11 юли 2006 със сегашния ми приятел. Дори и никога да не се бях целувала преди това, сега изобщо нямаше да ме интересува. Така че, след като момичето още не е намерило момчето, което ще и грабне сърцето, няма значение целувала ли се е или не.

Друг въпрос е, че няма нищо лошо като те поканят на среща просто да идеш - може пък този човек да ти хареса, може да е по-интересен и забавен, от колкото си мислиш. Най-малкото, можете да завържете едно добро приятелство. Общувай повече. Все пак, който търси - намира.

ancika
04-01-2008, 13:58
Pri4inata mi za nepravene na sex do sega be6e tazi- predi osem godini imah operaciq- izvadiha mi apendestita. No, operaciqta qvno ne e bila dobre napravena i 4ast ot apendestita mi e ostanala v tqloto mi. Sled tova tazi sy6tata 4ast ot apendestita e padnala vyrhu desniq mi qi4nik i go e uni6tojila- skysala go e na 4 4asti. Razbira se, to4no 4,5 meseca sled izvajdaneto na apendestita se naloji da mi napravqt nova operaciq- togava mi izvadiha razkysaniq desen qi4nik. I ot togava, t.e. ot 20-ti juli 2000 g., kogato bqh edvam na sedemnaeset, sym samo s leviq si qi4nik. Ginekologyt mi, kojto mi e blizyk rodnina, mi kaza, 4e ako slu4ajno ostana bremenna zadyljitelno trqbva da rajdam, za6toto ako napravq abort pri pyrvata bremennost ima ogromna vyzmojnost da ne moga da imam deca. Zatova se 4udq da li Escapelle-to e podeistvalo... E, napravih go s dobyr priqtel i pone znam, ako trqbva da rajdam, kakvo dete moje da izleze ot nas dvamata :D
Ama moite napravo 6te me ubiqt... Ako e stanalo ne6to de...
Celta s koqto pusnah tova astronomsko syob6tenie- vnimavaite pri operaciq na apendestita- ne e 4ak tolkova lesna, osobeno kato toj e puknal, i hodete redovno na kontrola sled kato vi se naloji takava operaciq i ne slu6ajte lekarite, koito vi kazvat, 4e nqma 6to da hodite na kontrola za6toto ve4e ste zdravi! Na mene ve4e mi se nalaga nai- malko vednyj godi6no da hodq na ginekolog zaradi nekadyrniq lekar- hirurg! I mi se nalaga s mnooogo trezva glava da pravq sex i da mislq za vsi4ko po vreme na praveneto mu, daje i po vreme na celuvka, koqto mojebi predpolaga sex! Zatova ne sym mojela da se otpusna do sega (do predi nqkoq sedmica) i da go napravq i naro4no tyrseh poznat 4ovek, v kojto da imam doverie. Ama, ne6tata ne trygnaha v posokata, v koqto iskahme da trygnat...

krem4et0
04-01-2008, 13:59
А, сладури. Той още не знае, че точно тогава съм решила. но у дома обстановката е много нажежена и му казах, че вече не трая.

ancika
04-01-2008, 14:01
А, сладури. Той още не знае, че точно тогава съм решила. но у дома обстановката е много нажежена и му казах, че вече не трая.
A zdrave da e!!!

Barbie
04-01-2008, 14:12
Celta s koqto pusnah tova astronomsko syob6tenie- vnimavaite pri operaciq na apendestita- ne e 4ak tolkova lesna, osobeno kato toj e puknal, i hodete redovno na kontrola sled kato vi se naloji takava operaciq i ne slu6ajte lekarite, koito vi kazvat, 4e nqma 6to da hodite na kontrola za6toto ve4e ste zdravi! Na mene ve4e mi se nalaga nai- malko vednyj godi6no da hodq na ginekolog zaradi nekadyrniq lekar- hirurg! I mi se nalaga s mnooogo trezva glava da pravq sex i da mislq za vsi4ko po vreme na praveneto mu, daje i po vreme na celuvka, koqto mojebi predpolaga sex! Zatova ne sym mojela da se otpusna do sega (do predi nqkoq sedmica) i da go napravq i naro4no tyrseh poznat 4ovek, v kojto da imam doverie. Ama, ne6tata ne trygnaha v posokata, v koqto iskahme da trygnat...

Когато ме оперираха от апендисит, се оказа, че е оплетен с незнам си каква киста на яйчника, а лекарите не знаеха точно какво ми е и изчакаха твърде много време, за да ме оперират, което направи процедурата по-сложна. После в болницата направих някаква инфекция (изписаха ме, прибрах се, вдигнах 40 градуса температура и се оказа че под шевовете има гной) - аве мани, цял месец си прекарах в Пирогов и после още сума ти време по гинеколози. Дълго време имах проблеми след тая операция. Така или иначе - редовните профилактични прегледи - абсолютно задължителни. И секс винаги се прави с много мисъл, внимание и предпазливост. Не заеш от къде ще ти дойде...

petia_r
04-01-2008, 14:20
В днешно време да нямаш вяра на лекар.И са толкова алчни - печелят от страданията на хората.Скоро чух за случай при който хората отиват на частен преглед за второ мнение и им казват съвсем различно от първия лекар.Докато единая предписва лечение с някякъв препарат, втория казва да се спре и че няма нужда от това.И на кой да вярва човек и какво да прави.Ужас!Да не се налага ни никой

ancika
04-01-2008, 14:40
В днешно време да нямаш вяра на лекар.И са толкова алчни - печелят от страданията на хората.Скоро чух за случай при който хората отиват на частен преглед за второ мнение и им казват съвсем различно от първия лекар.Докато единая предписва лечение с някякъв препарат, втория казва да се спре и че няма нужда от това.И на кой да вярва човек и какво да прави.Ужас!Да не се налага ни никой
Na mene sled pyrvata operaciq mi tyrseha da si kupq 24 Longacef inekcii (te sa nqkvi universalni, ne znam i az za kfo)- sumati pari si dadoh za tqh! Sled vtorata operaciq pak mi potrqbvaha tezi inekcii, no togava mi kazaha- nqma za6to da gi kupuva6, 6toto bolnicata tezi inekcii gi dava bezplatno!!! Ama tova ne e po temata...

amatorium
04-01-2008, 15:50
???????? Shte q operirame li mackata!?
- Ami na 24 e. Ako ne se otvori do oshte 24 shte rejem :lol: :lol:
Vie mai neshto oburkahte temata :razz: :razz: :razz:

ancika
04-01-2008, 16:08
???????? Shte q operirame li mackata!?
- Ami na 24 e. Ako ne se otvori do oshte 24 shte rejem :lol: :lol:
Vie mai neshto oburkahte temata :razz: :razz: :razz:
He he, do o6te 24 6te stane mnogo- dano ne i se naloji da 4aka tolkova 4e togava napravo 6te e kato rqzane na pi4kata (to kato 4e li ne e takova use6taneto i sega :D ), ako togava vyob6te ima jelanie da go pravi :D
6eguvam se, sorry :-D

aanitogb
04-01-2008, 16:19
Аз предлагам първо авторката на темата да свали някой пич, ако може валще дaго направи и след това да мисли за секс и за целyване,поне това може да направи.Аз нямах преме за въпроси той ли е правилния или трябва ли, непрябва ли.При мен първия път в секса небеше планирано и учаквано,просто се случи една вечер, страста беше по голяма от мен и беше много хyбаво и след това дълго продължихме враска и несъжалявам за това.И несмятам ,че като е на 24 и него е направили е много морална,тя ще го направи и след това ще си навакса и повече и от нас, който сме го направили много по рано.Само да не чака още много време,защото така времети си минава продалжава да изпуска хубавите моменти на живота и ще стани и на 30 и така още щее девствена.

&ILoveU2
04-01-2008, 16:25
Аз предлагам първо авторката на темата да свали някой пич, ако може валще дaго направи и след това да мисли за секс и за целyване,поне това може да направи.Аз нямах преме за въпроси той ли е правилния или трябва ли, непрябва ли.При мен първия път в секса небеше планирано и учаквано,просто се случи една вечер, страста беше по голяма от мен и беше много хyбаво и след това дълго продължихме враска и несъжалявам за това.И несмятам ,че като е на 24 и него е направили е много морална,тя ще го направи и след това ще си навакса и повече и от нас, който сме го направили много по рано.
Мисля, че се отклонявяш. Тя доколкото разбрах не го е направила не за да бъде морална, а просто така е станало и не се спича, че вече е стара мома и тем подобни глупости, а пита какво мислим по въпроса.
И по дяволите нарочно ли пишеш с толкова грешки или не знаеш родния си български език. :-x

ancika
04-01-2008, 16:26
Аз предлагам първо авторката на темата да свали някой пич, ако може валще дaго направи и след това да мисли за секс и за целyване,поне това може да направи.Аз нямах преме за въпроси той ли е правилния или трябва ли, непрябва ли.При мен първия път в секса небеше планирано и учаквано,просто се случи една вечер, страста беше по голяма от мен и беше много хyбаво и след това дълго продължихме враска и несъжалявам за това.И несмятам ,че като е на 24 и него е направили е много морална,тя ще го направи и след това ще си навакса и повече и от нас, който сме го направили много по рано.Само да не чака още много време,защото така времети си минава продалжава да изпуска хубавите моменти на живота и ще стани и на 30 и така още щее девствена.
I 6te q boli pove4e i nqma da useti strast, a samo mehanika...

aanitogb
04-01-2008, 16:27
Ако трябва да сам чесна ,мисля чее много изостанала а и да некажа (задрастена).

aanitogb
04-01-2008, 16:29
Аз предлагам първо авторката на темата да свали някой пич, ако може валще дaго направи и след това да мисли за секс и за целyване,поне това може да направи.Аз нямах преме за въпроси той ли е правилния или трябва ли, непрябва ли.При мен първия път в секса небеше планирано и учаквано,просто се случи една вечер, страста беше по голяма от мен и беше много хyбаво и след това дълго продължихме враска и несъжалявам за това.И несмятам ,че като е на 24 и него е направили е много морална,тя ще го направи и след това ще си навакса и повече и от нас, който сме го направили много по рано.Само да не чака още много време,защото така времети си минава продалжава да изпуска хубавите моменти на живота и ще стани и на 30 и така още щее девствена.
I 6te q boli pove4e i nqma da useti strast, a samo mehanika...
Така е ще я боли повече и нищо няма да усети.

ancika
04-01-2008, 16:30
Ако трябва да сам чесна ,мисля чее много изостанала а и да некажа (задрастена).
Ne smqtam, 4e e zadrystena, daje smqtam za dobro, 4e si misli s koj da go napravi (sexa), ama ne trqbva da 4aka o6te mnogo za sexa, a za celuvkata da ne govorim!

&ILoveU2
04-01-2008, 16:30
Ако трябва да сам чесна ,мисля чее много изостанала а и да некажа (задрастена).
Ще си спестя коментара за това, което написа със 7 правописни грешки.
И ancika една приятелка го направи наскоро - беше на 22 и не я е боляло. Пък и първия път рядко е страст. В повечето случаи е механика. Е аз мога да се похваля с повечко :grin:

buxbull
04-01-2008, 16:31
и какво всъщност искаш? да чуеш мнението ни? ако си толкова изтрещяна колкото и въпроса ти не се учудвам че сидевствена.
мн е просто - ако начина ти на живот не ти харесва промени го

ancika
04-01-2008, 16:33
Ако трябва да сам чесна ,мисля чее много изостанала а и да некажа (задрастена).
Ще си спестя коментара за това, което написа със 7 правописни грешки.
И ancika една приятелка го направи наскоро - беше на 22 и не я е боляло. Пък и първия път рядко е страст. В повечето случаи е механика. Е аз мога да се похваля с повечко :grin:
Az mai usetih i malko strast (ako vyob6te znam kfo e tova...), ama pove4eto si be6e mehanika i bole6e... Ama ne se oplakvah- stisnah zybi de :-D

aanitogb
04-01-2008, 16:41
Ако трябва да сам чесна ,мисля чее много изостанала а и да некажа (задрастена).
Ще си спестя коментара за това, което написа със 7 правописни грешки.
И ancika една приятелка го направи наскоро - беше на 22 и не я е боляло. Пък и първия път рядко е страст. В повечето случаи е механика. Е аз мога да се похваля с повечко :grin:
Аз несмятам,че първия път е механика,при мен си беше страст,а не болка.

ancika
04-01-2008, 16:45
Ако трябва да сам чесна ,мисля чее много изостанала а и да некажа (задрастена).
Ще си спестя коментара за това, което написа със 7 правописни грешки.
И ancika една приятелка го направи наскоро - беше на 22 и не я е боляло. Пък и първия път рядко е страст. В повечето случаи е механика. Е аз мога да се похваля с повечко :grin:
Аз несмятам,че първия път е механика,при мен си беше страст,а не болка.
Ma vse pak imam priqtni vpe4atleniq ot pyrviq pyt :)

&ILoveU2
04-01-2008, 16:46
възрастта не е според мен особен критерий защото имах приятелка на 15 почти на 16 го направи и я болеше много 3 пъти опитваха докато се стигне баш до секс. Просто при всеки е различно. Зависи и от партньора. Колко те възбужда, опита му и това как ще се отнесе към теб. А и притеснението и това дали мислиш за болката също оказва влияние на усещанията ти. Аз имах някакви притеснения преди това от сорта дали ще може да влезе и такива работи, но после като дойде времето да се случи въобще даже и не мислела за каквото и да е просто си влязох във филма и сега имам един прекрасен спомен. :)

ancika
04-01-2008, 16:52
възрастта не е според мен особен критерий защото имах приятелка на 15 почти на 16 го направи и я болеше много 3 пъти опитваха докато се стигне баш до секс. Просто при всеки е различно. Зависи и от партньора. Колко те възбужда, опита му и това как ще се отнесе към теб. А и притеснението и това дали мислиш за болката също оказва влияние на усещанията ти. Аз имах някакви притеснения преди това от сорта дали ще може да влезе и такива работи, но после като дойде времето да се случи въобще даже и не мислела за каквото и да е просто си влязох във филма и сега имам един прекрасен спомен. :)
Pravih go s poznat izatova mi be6e priqtno. I bqh se otpusnala totalno, no qvno sym mnogo tqsna i me zabolq mnogo :D

ZaRiBeN
04-01-2008, 16:52
възрастта е нетипична, но щом така се е получило лошо няма :)

ancika
04-01-2008, 16:56
възрастта е нетипична, но щом така се е получило лошо няма :)
Ami, az si imah pri4ina... I nqmah seriozno gaje...

&ILoveU2
04-01-2008, 16:57
ancika виж то не е до отпускане, а до възбуждане. И аз го направих с познат, но тоя познат беше леле майко :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Просто преди да се стигне до самия секс вече се бях направо побъркала и щях да му се нахвърля направо пред хората, които бяха в стаята с нас. :oops: Е изчаках малко да се преместим в съседната. До такава степен ме беше възбудил.

Barbie
04-01-2008, 17:00
Беше болезнено първите минути. Повече ме стресираше това, че приятелят ми беше нервен... Бяхме пробвали вече 1-2 пъти и аз явно се стягах и се дърпах съвсем несъзнателно, той нещо се изнервяше, от което пък аз се изнервях :) Иначе беше с човека, когото тогава обичах и когото още обичам. Но ситуацията беше сложна...или поне сега ми се струва сложна...не знам дали е бил правилният момент или е трябвало да изчакаме (по-нататъшен момент в отношенита ни имам предвид)...но пък вече е минало, с него сме заедно и всичко е прекрасно. В крайна сметка, спомените са хубави, защото беше с точния човек.

Едно е сигурно - не трябва да взимаш такова решение ако наистина не го желаеш точно в този момент, точно с този човек.

ancika
04-01-2008, 17:06
ancika виж то не е до отпускане, а до възбуждане. И аз го направих с познат, но тоя познат беше леле майко :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Просто преди да се стигне до самия секс вече се бях направо побъркала и щях да му се нахвърля направо пред хората, които бяха в стаята с нас. :oops: Е изчаках малко да се преместим в съседната. До такава степен ме беше възбудил.
Mi to i mene- ot zavedenieto napravo si go zavedoh vky6ti (predi tova si vikah "nqma myrdane ot tuk bez nego!!!"), ama gledam 4e nqkoi momi4eta se stqgat kogato si mislqt za bolkata. Az si znaeh, 4e 6te me boli i ne si misleh za tova, ina4e nqma6e kak da moje da raz6iri krakata mi :D I go napravihme- i dvamata go iskahme i to stana. Samo 4e... ne znam da li e dovolen...

ZaRiBeN
04-01-2008, 17:51
възрастта е нетипична, но щом така се е получило лошо няма :)
Ami, az si imah pri4ina... I nqmah seriozno gaje...

аз говорех по принцип :)

wasntme_
04-01-2008, 17:59
възрастта е нетипична, но щом така се е получило лошо няма :)
Ami, az si imah pri4ina... I nqmah seriozno gaje...

аз говорех по принцип :)

emi a de.. kak da im obqsni6 4e temata ne e za apandisita im.. ne za tehniq parvi pat i tn... ancika obarna temata kam sebe si....

ZaRiBeN
04-01-2008, 18:21
възрастта е нетипична, но щом така се е получило лошо няма :)
Ami, az si imah pri4ina... I nqmah seriozno gaje...

аз говорех по принцип :)

emi a de.. kak da im obqsni6 4e temata ne e za apandisita im.. ne za tehniq parvi pat i tn... ancika obarna temata kam sebe si....

ми решила е да сподели момичето :)

aanitogb
04-01-2008, 18:41
На 24 съм и до сега не съм имала никаква връзка дори не съм се целувала с никой.Не се е случвало да е взаимно, а нямам желание да бъда с някой когото не искам само защото той иска.Случвало се е момче да ме кани да излизаме, но аз да не го харесвам, а да искам да съм с друг, но той дори да не знае и така не се е стигало до момент в който и двамата да искаме да сме заедно.
Какво е мнението ви за това?Предполагам, че повечето ще ми се подиграят, но не мисля че трябва да ме е срам и да се чувствам зле защото не съм била още с мъж.
Kakvo y4akva6 da ti kajem?

lwsu
04-01-2008, 18:52
ако го направи преди 16г. е курва и малка развратница, ако не го напвари до 18-19 е монахиня!!! Ясно? Мисля, че се изяснихме! Никоя девойка от нашето средновековно общество няма право да нарушава тези граници, кви са тия работи?! :-)

aanitogb
04-01-2008, 18:57
ако го направи преди 16г. е курва и малка развратница, ако не го напвари до 18-19 е монахиня!!! Ясно? Мисля, че се изяснихме! Никоя девойка от нашето средновековно общество няма право да нарушава тези граници, кви са тия работи?! :-)
nesmqtam 4e sam kyrvi tezi koito sago napravili predi 16 i negovorim za 18-19 godini a 24 ima razlika ,za 24 govorim ,4e sa monahini ve4e xaxaxaxa

aanitogb
04-01-2008, 18:58
ако го направи преди 16г. е курва и малка развратница, ако не го напвари до 18-19 е монахиня!!! Ясно? Мисля, че се изяснихме! Никоя девойка от нашето средновековно общество няма право да нарушава тези граници, кви са тия работи?! :-)
nesmqtam 4e sam kyrvi tezi koito sago napravili predi 16 i negovorim za 18-19 godini a 24 ima razlika ,za 24 govorim ,4e sa monahini ve4e xaxaxaxa
za men nee normalno 24 godi6na da neznae kakvo e celyvka

natalitoo
04-01-2008, 20:00
ami ......za purvi put 4uvam takuv slu4ei .Vij 6tom ne se polu4ava s mom4e ,koeto haresva6 neka purvoto ti mom4e da e kakvoto i da e za6toto vse ot nqkade trqbva da se po4ne i kogato natrupa6 opit s nego 6te moje6 po umelo da presledva6 po-gotinite mom4eta ,no za da iziskva6 pove4e i ti trqbva da si na tqhnoto nivo..i taka kakto kazvam zapo4ni s nqkoi po lesen..vse ot nqkade se po4va ;)

na sy6toto mnenie sym i az ... btw .. mn to4no kazano ..

aanitogb
04-01-2008, 21:30
ami ......za purvi put 4uvam takuv slu4ei .Vij 6tom ne se polu4ava s mom4e ,koeto haresva6 neka purvoto ti mom4e da e kakvoto i da e za6toto vse ot nqkade trqbva da se po4ne i kogato natrupa6 opit s nego 6te moje6 po umelo da presledva6 po-gotinite mom4eta ,no za da iziskva6 pove4e i ti trqbva da si na tqhnoto nivo..i taka kakto kazvam zapo4ni s nqkoi po lesen..vse ot nqkade se po4va ;)

na sy6toto mnenie sym i az ... btw .. mn to4no kazano ..
kvo ti pyka kvo mislim nie tyk ?

bibi90
04-01-2008, 21:53
И аз мисля,че не е много нормално(даже хич) да си девствена на 24,пък да не говорим да не си се целувала :-o
Ти на дискотека,купон,море,екску зия,даже и на даскало,не си ходила,че толкова не си се целувала? :o

Wrathchild
04-02-2008, 04:12
Няма да ти се подиграя, но ще ти кажа да се образоваш малко. Прочетох другата ти тема, в която питаше дали секс може да се прави само с презерватив без да се пият хапчета... срамота е на 24 да не знаеш такива неща, макар да си девствена.

aanitogb
04-02-2008, 10:55
Няма да ти се подиграя, но ще ти кажа да се образоваш малко. Прочетох другата ти тема, в която питаше дали секс може да се прави само с презерватив без да се пият хапчета... срамота е на 24 да не знаеш такива неща, макар да си девствена.
XAXAXAXAXAXAXA тя целyвка,незнае ти искаш да знае как да прави секс
xaxxa пусниси някое образовотелно филмче,наречено порно да добиеш малка преcтава за секс.

aanitogb
04-02-2008, 10:58
Няма да ти се подиграя, но ще ти кажа да се образоваш малко. Прочетох другата ти тема, в която питаше дали секс може да се прави само с презерватив без да се пият хапчета... срамота е на 24 да не знаеш такива неща, макар да си девствена.
Явно нее ,нее излизала от утях xaxaxa или я е страх да разбере,какво е целyвка. Пропилява си живота.A kakav bal si imala ,bez sex tazi ve4er?

Barbie
04-02-2008, 11:06
A kakav bal si imala ,bez sex tazi ve4er?

Най-малко пък бала бих свързала със секс... Това е вечер, в която да отпразнуваш годините си в гимназията, да се забавляваш може би за последно с всички, с които си бил през последните 5 години...преди всеки да тръгне на някъде. Какво, ще се затвориш някъде да правиш секс?

Аве, оставете момичето на мира (без значение дали темата е сериозна или не). Не ми е ясно тя какво очаква да чуе от тийн форум...

Wrathchild
04-02-2008, 11:11
Няма да ти се подиграя, но ще ти кажа да се образоваш малко. Прочетох другата ти тема, в която питаше дали секс може да се прави само с презерватив без да се пият хапчета... срамота е на 24 да не знаеш такива неща, макар да си девствена.
XAXAXAXAXAXAXA тя целyвка,незнае ти искаш да знае как да прави секс
xaxxa пусниси някое образовотелно филмче,наречено порно да добиеш малка преcтава за секс.Това, че не се е целувала не оправдава сексуалната й грамотност, която всяка жена на 24 трябва да има!

aanitogb
04-02-2008, 11:12
A kakav bal si imala ,bez sex tazi ve4er?

Най-малко пък бала бих свързала със секс... Това е вечер, в която да отпразнуваш годините си в гимназията, да се забавляваш може би за последно с всички, с които си бил през последните 5 години...преди всеки да тръгне на някъде. Какво, ще се затвориш някъде да правиш секс?

Аве, оставете момичето на мира (без значение дали темата е сериозна или не). Не ми е ясно тя какво очаква да чуе от тийн форум...
Имах предвид ,че за повечето тинейджaри бала е традиция за загyба на девствеността,най- вече при момчетата.

aanitogb
04-02-2008, 11:16
Няма да ти се подиграя, но ще ти кажа да се образоваш малко. Прочетох другата ти тема, в която питаше дали секс може да се прави само с презерватив без да се пият хапчета... срамота е на 24 да не знаеш такива неща, макар да си девствена.
XAXAXAXAXAXAXA тя целyвка,незнае ти искаш да знае как да прави секс
xaxxa пусниси някое образовотелно филмче,наречено порно да добиеш малка преcтава за секс.Това, че не се е целувала не оправдава сексуалната й грамотност, която всяка жена на 24 трябва да има!
такае :razz:

princesa_viki
04-02-2008, 11:16
Не виждам за какво има да ти се подиграват.Според мен си права,че щом не харесваш някой,не трябва да излизаш с него само,защото той иска.
Според мен е по-добре да изчакаш подходящия,защото тогава ще е много по-специално,както и за теб,така и за него.
Мъжете търсят сериозни жени,каквато си ти според мен :)
Не се притеснявай.Ще намериш някого,който ще се гордее с това,че ще ти бъде първия в много отношения!

aanitogb
04-02-2008, 11:31
Не виждам за какво има да ти се подиграват.Според мен си права,че щом не харесваш някой,не трябва да излизаш с него само,защото той иска.
Според мен е по-добре да изчакаш подходящия,защото тогава ще е много по-специално,както и за теб,така и за него.
Мъжете търсят сериозни жени,каквато си ти според мен :)
Не се притеснявай.Ще намериш някого,който ще се гордее с това,че ще ти бъде първия в много отношения!
Имаш предвид,че мъжете си търсят 24 годишни девственици,за сериозна враска,и необразовани сексyлно? :razz:

coolkiss
04-02-2008, 11:33
Не се притеснявай!
Естествено - това е много по-добър вариант, отколкото да си легнеш с някой ей така просто за спорта.
Направи го с някой, който те кефи - иначе не си заслужава...

ancika
04-02-2008, 11:34
Не виждам за какво има да ти се подиграват.Според мен си права,че щом не харесваш някой,не трябва да излизаш с него само,защото той иска.
Според мен е по-добре да изчакаш подходящия,защото тогава ще е много по-специално,както и за теб,така и за него.
Мъжете търсят сериозни жени,каквато си ти според мен :)
Не се притеснявай.Ще намериш някого,който ще се гордее с това,че ще ти бъде първия в много отношения!
Syvsemmnormalno e da e devstvena na 24 i opravdavam, 4e o4akva podhodq6tiq za sex, ama ako otkazva da izliza s mom4eta kak 6te razbere koj e podhodq6tiqt?

naze
04-02-2008, 11:34
ела кака наско ще опрай !

aanitogb
04-02-2008, 11:38
ami ......za purvi put 4uvam takuv slu4ei .Vij 6tom ne se polu4ava s mom4e ,koeto haresva6 neka purvoto ti mom4e da e kakvoto i da e za6toto vse ot nqkade trqbva da se po4ne i kogato natrupa6 opit s nego 6te moje6 po umelo da presledva6 po-gotinite mom4eta ,no za da iziskva6 pove4e i ti trqbva da si na tqhnoto nivo..i taka kakto kazvam zapo4ni s nqkoi po lesen..vse ot nqkade se po4va ;)

na sy6toto mnenie sym i az ... btw .. mn to4no kazano ..
pogledni tova otgore predi da go pravi6 :-P

probach
04-02-2008, 11:40
Гордей се с себе си, това е !

princesa_viki
04-02-2008, 11:45
Не виждам за какво има да ти се подиграват.Според мен си права,че щом не харесваш някой,не трябва да излизаш с него само,защото той иска.
Според мен е по-добре да изчакаш подходящия,защото тогава ще е много по-специално,както и за теб,така и за него.
Мъжете търсят сериозни жени,каквато си ти според мен :)
Не се притеснявай.Ще намериш някого,който ще се гордее с това,че ще ти бъде първия в много отношения!
Имаш предвид,че мъжете си търсят 24 годишни девственици,за сериозна враска,и необразовани сексyлно? :razz:
Бъди сигурна,че не търсят 13 годишни,които са се прое*али на 11 и които са "много" образовани сексуално.
:) А и не е казано,че като не е правила секс,не е образована :)

princesa_viki
04-02-2008, 11:46
Не виждам за какво има да ти се подиграват.Според мен си права,че щом не харесваш някой,не трябва да излизаш с него само,защото той иска.
Според мен е по-добре да изчакаш подходящия,защото тогава ще е много по-специално,както и за теб,така и за него.
Мъжете търсят сериозни жени,каквато си ти според мен :)
Не се притеснявай.Ще намериш някого,който ще се гордее с това,че ще ти бъде първия в много отношения!
Syvsemmnormalno e da e devstvena na 24 i opravdavam, 4e o4akva podhodq6tiq za sex, ama ako otkazva da izliza s mom4eta kak 6te razbere koj e podhodq6tiqt?
Да,така е.Но все пак не трябва да излиза с всеки срещнат :)

ancika
04-02-2008, 11:48
Abe ne gi slu6aj tuka! Ti samata 6te si useti6 koga ti e do6lo vremeto, samo trqbva da se otvori6, t.e. da ob6tuva6 pove4e s horata, osobeno s myjete, za da moje6 da razbere6 kvo naistina ti haresva u tqh. Togava 6te razbere6 i s kakyv 4ovek i s koj iska6 da go napravi6. E, togava trqbva da proqvi6 tyrpenie i da osmisli6 na4ina po kojto da go zavede6. A kogato ob6tuva6 pove4e s myjete to ideite ti idvat sami v glavata. A i ne ti trqbva Bog znae kva ideq, ako go iska6 samo za sex. Ako go iska6 za vryzka- togava ne6tata sa po- razli4ni, togava trqbva da mu pokaje6, 4e se interesuva6 ot nego kato ot 4ovek, a ne samo kato ot myj.

princesa_viki
04-02-2008, 11:50
Abe ne gi slu6aj tuka! Ti samata 6te si useti6 koga ti e do6lo vremeto, samo trqbva da se otvori6, t.e. da ob6tuva6 pove4e s horata, osobeno s myjete, za da moje6 da razbere6 kvo naistina ti haresva u tqh. Togava 6te razbere6 i s kakyv 4ovek i s koj iska6 da go napravi6. E, togava trqbva da proqvi6 tyrpenie i da osmisli6 na4ina po kojto da go zavede6. A kogato ob6tuva6 pove4e s myjete to ideite ti idvat sami v glavata. A i ne ti trqbva Bog znae kva ideq, ako go iska6 samo za sex. Ako go iska6 za vryzka- togava ne6tata sa po- razli4ni, togava trqbva da mu pokaje6, 4e se interesuva6 ot nego kato ot 4ovek, a ne samo kato ot myj.
Точно така :)

aanitogb
04-02-2008, 11:52
[quote=princesa_viki]Не виждам за какво има да ти се подиграват.Според мен си права,че щом не харесваш някой,не трябва да излизаш с него само,защото той иска.
Според мен е по-добре да изчакаш подходящия,защото тогава ще е много по-специално,както и за теб,така и за него.
Мъжете търсят сериозни жени,каквато си ти според мен :)
Не се притеснявай.Ще намериш някого,който ще се гордее с това,че ще ти бъде първия в много отношения!
Имаш предвид,че мъжете си търсят 24 годишни девственици,за сериозна враска,и необразовани сексyлно? :razz:
Бъди сигурна,че не търсят 13 годишни,които са се прое*али на 11 и които са "много" образовани сексуално.
:) А и не е казано,че като не е правила секс,не е образована :)[/quote
xaxaxaxa kato drygata i tema mojeli da pravq sex samo s prezervativ ili trqbva i hap4eta, mnogo obrazovana mi se vijda.

ancika
04-02-2008, 12:03
[quote=princesa_viki]Не виждам за какво има да ти се подиграват.Според мен си права,че щом не харесваш някой,не трябва да излизаш с него само,защото той иска.
Според мен е по-добре да изчакаш подходящия,защото тогава ще е много по-специално,както и за теб,така и за него.
Мъжете търсят сериозни жени,каквато си ти според мен :)
Не се притеснявай.Ще намериш някого,който ще се гордее с това,че ще ти бъде първия в много отношения!
Имаш предвид,че мъжете си търсят 24 годишни девственици,за сериозна враска,и необразовани сексyлно? :razz:
Бъди сигурна,че не търсят 13 годишни,които са се прое*али на 11 и които са "много" образовани сексуално.
:) А и не е казано,че като не е правила секс,не е образована :)[/quote
xaxaxaxa kato drygata i tema mojeli da pravq sex samo s prezervativ ili trqbva i hap4eta, mnogo obrazovana mi se vijda.
A be, i mene malko me u4udi tazi tema... To nali hap4etata sa ako iska6 da useti6 mesoto, a ne gumata- ma misleh 4e tova go znaqt i 15-godi6ni... Qvno momi4eto mn mn ne se e interesuvalo ot tezi ne6ta do sega. Az pone imah koi da mi razkaje ne6tata i bez da pitam i to mnogo otdavna...

Chingy_
04-02-2008, 12:12
Mi ela she se opraime s tebe nqkak si az sam na 17 obache she te naucha nishto che si mi kaka :D 8)

kirkolevka_love
04-02-2008, 12:14
Мисля че наистина адски мн си изпуснала но не се притеснявай..и като ти казват не избираи много много не ти казват да хванеш първия грозник и с него...Хвани си някое момченце което да не е нещо кои знае кфо нали и то да те харесва и ти да имаш поне някакви симпатии към него.Това те саветвам аз :) УСПЕХ! :grin: :grin: :) :)

amatorium
04-02-2008, 12:20
Snoshti edin star dqdka slushah da govori v sublekalnite s drug za neshtata v jivota i tochno tova si govoreha: Kogato na nqkoi mu haresva neshto, ne biva da se otkazva ot nego. V kraina smetka nali nai-hubavata privilegi da sme choveci i chovechni e da budem shtastlivi. 8)

ancika
04-02-2008, 12:43
Snoshti edin star dqdka slushah da govori v sublekalnite s drug za neshtata v jivota i tochno tova si govoreha: Kogato na nqkoi mu haresva neshto, ne biva da se otkazva ot nego. V kraina smetka nali nai-hubavata privilegi da sme choveci i chovechni e da budem shtastlivi. 8)
S drugi dumi- "ako ti se tancuva, tancuvai" :D

krem4et0
04-02-2008, 12:47
И аз не правих секс на бала си, въпреки че се "забих" с 1 момче.....не харесвах курса си, не се разбирах с тях и в компанията им се чувствах самотна. Може би исках компания. Ама за секс дума да не става.......това е бал-да се облечеш в рокля,да се веселиш като хората, да се отпуснеш....

ancika
04-02-2008, 12:50
И аз не правих секс на бала си, въпреки че се "забих" с 1 момче.....не харесвах курса си, не се разбирах с тях и в компанията им се чувствах самотна. Може би исках компания. Ама за секс дума да не става.......това е бал-да се облечеш в рокля,да се веселиш като хората, да се отпуснеш....
Tova be6e edna ot nai- hubavite mi ve4eri do sega, za6toto paralelkata mi be6e mnogo otnesena i bqhme mnooogo qka kompaniq, taka 4e i duma ne moje6e da stane za sex s nqkoi ot tqh. Be6e mnogo ludo i nezabravimo i prepory4vam na vso4ki da go izjiveqt. Pyk sex moje i drug pyt da se pravi...

vvaann44eettoo
04-02-2008, 13:10
:shock: sorry ama ti ot kade pada66666666

ancika
04-02-2008, 13:15
:shock: sorry ama ti ot kade pada66666666
Ot Mars :D

glezenata
04-02-2008, 17:43
macka ne se nahvarlqi na nai prekrasnite sled kato si na 24 probvai s nqkoi pone kato za na4alo dori i da ne ti haresva tolkova,to ne vinagi se polu4ava ot prav pogled izlezte nqkolko pati i ako stane stane ako ne drug i taka.........nqma kakvo da 4aka6 princa na bql kon i da se pritesnqva6 ;) uspeh ot men i samo napred :)

Cissy
04-02-2008, 17:50
офти ситуешън чакай принца на бял кон и всичко гонна би ол райт 8-)

princesa_viki
04-02-2008, 17:58
[quote=princesa_viki]Не виждам за какво има да ти се подиграват.Според мен си права,че щом не харесваш някой,не трябва да излизаш с него само,защото той иска.
Според мен е по-добре да изчакаш подходящия,защото тогава ще е много по-специално,както и за теб,така и за него.
Мъжете търсят сериозни жени,каквато си ти според мен :)
Не се притеснявай.Ще намериш някого,който ще се гордее с това,че ще ти бъде първия в много отношения!
Имаш предвид,че мъжете си търсят 24 годишни девственици,за сериозна враска,и необразовани сексyлно? :razz:
Бъди сигурна,че не търсят 13 годишни,които са се прое*али на 11 и които са "много" образовани сексуално.
:) А и не е казано,че като не е правила секс,не е образована :)[/quote
xaxaxaxa kato drygata i tema mojeli da pravq sex samo s prezervativ ili trqbva i hap4eta, mnogo obrazovana mi se vijda.
Е,това не съм го видяла.Извинявам се :)

ancika
04-02-2008, 18:10
[quote=princesa_viki]Не виждам за какво има да ти се подиграват.Според мен си права,че щом не харесваш някой,не трябва да излизаш с него само,защото той иска.
Според мен е по-добре да изчакаш подходящия,защото тогава ще е много по-специално,както и за теб,така и за него.
Мъжете търсят сериозни жени,каквато си ти според мен :)
Не се притеснявай.Ще намериш някого,който ще се гордее с това,че ще ти бъде първия в много отношения!
Имаш предвид,че мъжете си търсят 24 годишни девственици,за сериозна враска,и необразовани сексyлно? :razz:
Бъди сигурна,че не търсят 13 годишни,които са се прое*али на 11 и които са "много" образовани сексуално.
:) А и не е казано,че като не е правила секс,не е образована :)[/quote
xaxaxaxa kato drygata i tema mojeli da pravq sex samo s prezervativ ili trqbva i hap4eta, mnogo obrazovana mi se vijda.
Е,това не съм го видяла.Извинявам се :)
Mi to 4e ne e normalno da e 4ak tolkova neobrazovana- ne e, ama da si tyrsi podhodq6t si se syvsem normalno ne6to.

sexnaeks
04-02-2008, 18:57
някои си чакат първия секс дълго време, а други чакат да им дойде акъла цял живот..не виждам кво толкова представлява факта че момиче на 24 не е правила секс...аз лично ако приятелката ми го сподели това и ако е грамотно момиче дори няма да се пошегувам с нея камо ли да й се присмивам..само глупавите който не виждат по далече от носа си могат да кажат че нещо в живота е "ненормално"... че вие кои сте - най-нормалните и съвършенни хора създатели на природата ли че да определите кое е нормално в нея и кое не.. и мненията от сорта че едно момче не би й обърнало внимание по добре си ги заврете в широките ануси защото на света има много много различни момчета и ако за някои от тях това е недопустимо на други не би им направило дори и впечатление...не мислите ли че излизате като пълни малоумни тъпаци като кажете нещо за което не сте сигурни а и на 100% даже не сте и прави ...не мога да разбера как 1 момиче може да каже "момчетата харесват само заради ебането момичетата" като дори не се опитва да разбере начина на мислене на момчетата и да не говорим че има смрадлива пичка отдоло а не хуй...

bibi90
04-02-2008, 19:21
:shock: sorry ama ti ot kade pada66666666
Ot Mars :D


Има нещо такова

bibi90
04-02-2008, 19:21
някои си чакат първия секс дълго време, а други чакат да им дойде акъла цял живот..не виждам кво толкова представлява факта че момиче на 24 не е правила секс...аз лично ако приятелката ми го сподели това и ако е грамотно момиче дори няма да се пошегувам с нея камо ли да й се присмивам..само глупавите който не виждат по далече от носа си могат да кажат че нещо в живота е "ненормално"... че вие кои сте - най-нормалните и съвършенни хора създатели на природата ли че да определите кое е нормално в нея и кое не.. и мненията от сорта че едно момче не би й обърнало внимание по добре си ги заврете в широките ануси защото на света има много много различни момчета и ако за някои от тях това е недопустимо на други не би им направило дори и впечатление...не мислите ли че излизате като пълни малоумни тъпаци като кажете нещо за което не сте сигурни а и на 100% даже не сте и прави ...не мога да разбера как 1 момиче може да каже "момчетата харесват само заради ебането момичетата" като дори не се опитва да разбере начина на мислене на момчетата и да не говорим че има смрадлива пичка отдоло а не хуй...

Добре остави секса,ама да не се е целувала на тея години :-o

aanitogb
04-02-2008, 20:10
[quote=princesa_viki]Не виждам за какво има да ти се подиграват.Според мен си права,че щом не харесваш някой,не трябва да излизаш с него само,защото той иска.
Според мен е по-добре да изчакаш подходящия,защото тогава ще е много по-специално,както и за теб,така и за него.
Мъжете търсят сериозни жени,каквато си ти според мен :)
Не се притеснявай.Ще намериш някого,който ще се гордее с това,че ще ти бъде първия в много отношения!
Имаш предвид,че мъжете си търсят 24 годишни девственици,за сериозна враска,и необразовани сексyлно? :razz:
Бъди сигурна,че не търсят 13 годишни,които са се прое*али на 11 и които са "много" образовани сексуално.
:) А и не е казано,че като не е правила секс,не е образована :)[/quote
xaxaxaxa kato drygata i tema mojeli da pravq sex samo s prezervativ ili trqbva i hap4eta, mnogo obrazovana mi se vijda.
Е,това не съм го видяла.Извинявам се :)'
nqma problem.

neils
04-02-2008, 20:16
:shock: :shock: :shock: nqmam dumi

Wrathchild
04-02-2008, 20:20
Не виждам за какво има да ти се подиграват.Според мен си права,че щом не харесваш някой,не трябва да излизаш с него само,защото той иска.
Според мен е по-добре да изчакаш подходящия,защото тогава ще е много по-специално,както и за теб,така и за него.
Мъжете търсят сериозни жени,каквато си ти според мен :)
Не се притеснявай.Ще намериш някого,който ще се гордее с това,че ще ти бъде първия в много отношения!
Имаш предвид,че мъжете си търсят 24 годишни девственици,за сериозна враска,и необразовани сексyлно? :razz:
Бъди сигурна,че не търсят 13 годишни,които са се прое*али на 11 и които са "много" образовани сексуално.
:) А и не е казано,че като не е правила секс,не е образована :)Аз пък казвам, че е необразована сексуално.
Не може ти на 24 години да питаш дали може да се прави секс само с презерватив или трябва и противозачатъчни да се взимат...

princesa_viki
04-03-2008, 16:02
Не виждам за какво има да ти се подиграват.Според мен си права,че щом не харесваш някой,не трябва да излизаш с него само,защото той иска.
Според мен е по-добре да изчакаш подходящия,защото тогава ще е много по-специално,както и за теб,така и за него.
Мъжете търсят сериозни жени,каквато си ти според мен :)
Не се притеснявай.Ще намериш някого,който ще се гордее с това,че ще ти бъде първия в много отношения!
Имаш предвид,че мъжете си търсят 24 годишни девственици,за сериозна враска,и необразовани сексyлно? :razz:
Бъди сигурна,че не търсят 13 годишни,които са се прое*али на 11 и които са "много" образовани сексуално.
:) А и не е казано,че като не е правила секс,не е образована :)Аз пък казвам, че е необразована сексуално.
Не може ти на 24 години да питаш дали може да се прави секс само с презерватив или трябва и противозачатъчни да се взимат...
Казах вече по-горе,че не съм видяла тая тема :)
А относно коментара на sexnaeks съм напълно съгласна!

kuklichka_bg
04-03-2008, 16:12
nqmam dumi kolko elementarni hora ima v tozi forum ai da ne vi hranq pf propada si4ko zard ei takia

gavro64eto
04-03-2008, 16:42
tova ne e istina :shock: :shock: :shock: :shock:

slivaka
04-03-2008, 21:08
Mislq 4e ne ti trqaa pi6ka a usmiritelna riza :)

LiLBoY
04-03-2008, 21:37
mi mislq 4e problema e 4e si izpusnala momenta. Vij sq razbiram za sexa ne vsi4ki go praqt prosto za6toto ob6testvoto e izkurvqlo.. daje moga da te pohvalq .. no vse pak ne moga da priema 4e daje ne si celuvala mom4e(myj)

panther
04-03-2008, 21:46
Не е проблем (още), ама вземи някакви мерки. За повечето хора е странно.

ancika
04-03-2008, 22:17
Не е проблем (още), ама вземи някакви мерки. За повечето хора е странно.
Nikoga ne e problem i ne znam 6to trqbva da i puka za tova, 4e na nqkoi hora im e stranno. Ima mnogo drugi ne6ta v jivota, koito naistina sa problemi. A sexyt- pif! Ama celuvka e hubavo da se znae kak e :)

Zeratuul
04-04-2008, 05:16
Prekrasno kak mi se iska6e si4kite momi4eta da bqha devstveni kato tebe ne da sa e minali 5 4oveka predi men az ne obi4am daje da imam seriozna vryzka s nedevstveni momi4eta prosto za men ve4e sa izpolzvana stoka ne iskam daje da se zamesvam v seriozna vryzka s opukana sliva... drugo si e svejoto i 4isto novo jenata e kato kolata kolkoto pove4e e e minavat na tolkova pove4e kilometri stava a na koi mu se iska da kara stara ko4ina dori i nova na nqkolko godini no na mnogo kilometri opredeleno ne na men thanks...

Miroslav__
04-04-2008, 06:43
BRAVO NA MOMICHETO-PAZI SE ZA GOLQMATA SI LUBOF!! :) :) :)

aanitogb
04-04-2008, 09:02
Prekrasno kak mi se iska6e si4kite momi4eta da bqha devstveni kato tebe ne da sa e minali 5 4oveka predi men az ne obi4am daje da imam seriozna vryzka s nedevstveni momi4eta prosto za men ve4e sa izpolzvana stoka ne iskam daje da se zamesvam v seriozna vryzka s opukana sliva... drugo si e svejoto i 4isto novo jenata e kato kolata kolkoto pove4e e e minavat na tolkova pove4e kilometri stava a na koi mu se iska da kara stara ko4ina dori i nova na nqkolko godini no na mnogo kilometri opredeleno ne na men thanks...
A ti da nebi dasi DEVSTVEN,4E govori6 taka za momi4eta?Kolkoto ti si devstven,tolkova i az sam devstvena.

sex_igra4ka
04-04-2008, 09:05
Ае аз познавам момче,което до 20 беше девствен,защото такива сии му бяха разбиранията-че прави секс с някоя,която наистина харесва,а не само за секс-а.Обаче си беше ( и си е) мега супер пич-готин,точен,хубав,умен и го харесват,ама...той си чакаше да си хареса някоя и тогава...Така и стана и кво-не му се е отразило нещо негативно...въпреки че з амомчетата е по-характерно да искат секс по-рано.

Xtuning
04-04-2008, 09:08
Prekrasno kak mi se iska6e si4kite momi4eta da bqha devstveni kato tebe ne da sa e minali 5 4oveka predi men az ne obi4am daje da imam seriozna vryzka s nedevstveni momi4eta prosto za men ve4e sa izpolzvana stoka ne iskam daje da se zamesvam v seriozna vryzka s opukana sliva... drugo si e svejoto i 4isto novo jenata e kato kolata kolkoto pove4e e e minavat na tolkova pove4e kilometri stava a na koi mu se iska da kara stara ko4ina dori i nova na nqkolko godini no na mnogo kilometri opredeleno ne na men thanks...


Ти си бил голям тарикат бе . Предстай си че другите 5 човека преди теб и те са мислили така .. ахаха ебати пича ахаха .И кво - зимаш детствена , ебеш я и я оставяш - тей ли ахахахах смешник .По твойта логика като станеш на 40 , с 15 годишни ли ше се занимаваш бе !?!?!?

aanitogb
04-04-2008, 09:25
Prekrasno kak mi se iska6e si4kite momi4eta da bqha devstveni kato tebe ne da sa e minali 5 4oveka predi men az ne obi4am daje da imam seriozna vryzka s nedevstveni momi4eta prosto za men ve4e sa izpolzvana stoka ne iskam daje da se zamesvam v seriozna vryzka s opukana sliva... drugo si e svejoto i 4isto novo jenata e kato kolata kolkoto pove4e e e minavat na tolkova pove4e kilometri stava a na koi mu se iska da kara stara ko4ina dori i nova na nqkolko godini no na mnogo kilometri opredeleno ne na men thanks...


Ти си бил голям тарикат бе . Предстай си че другите 5 човека преди теб и те са мислили така .. ахаха ебати пича ахаха .И кво - зимаш детствена , ебеш я и я оставяш - тей ли ахахахах смешник .По твойта логика като станеш на 40 , с 15 годишни ли ше се занимаваш бе !?!?!?
Kade go davat? Ti da nesi devstven ,pak momi4eto dae devstveno?Nestava ti dasi se ebal s drygi momi4etata ,a momi4eto ,koeto iska6 da 4ykah da e devstveno.

a_n_i_t_y941001
04-04-2008, 09:42
Prekrasno kak mi se iska6e si4kite momi4eta da bqha devstveni kato tebe ne da sa e minali 5 4oveka predi men az ne obi4am daje da imam seriozna vryzka s nedevstveni momi4eta prosto za men ve4e sa izpolzvana stoka ne iskam daje da se zamesvam v seriozna vryzka s opukana sliva... drugo si e svejoto i 4isto novo jenata e kato kolata kolkoto pove4e e e minavat na tolkova pove4e kilometri stava a na koi mu se iska da kara stara ko4ina dori i nova na nqkolko godini no na mnogo kilometri opredeleno ne na men thanks...


Ти си бил голям тарикат бе . Предстай си че другите 5 човека преди теб и те са мислили така .. ахаха ебати пича ахаха .И кво - зимаш детствена , ебеш я и я оставяш - тей ли ахахахах смешник .По твойта логика като станеш на 40 , с 15 годишни ли ше се занимаваш бе !?!?!? Няма лошо да харесваш девствени даже е добре,но наистина по тази логика ли ще деистваш :-D

elf4o
04-04-2008, 12:06
На 24 съм и до сега не съм имала никаква връзка дори не съм се целувала с никой.Не се е случвало да е взаимно, а нямам желание да бъда с някой когото не искам само защото той иска.Случвало се е момче да ме кани да излизаме, но аз да не го харесвам, а да искам да съм с друг, но той дори да не знае и така не се е стигало до момент в който и двамата да искаме да сме заедно.
Какво е мнението ви за това?Предполагам, че повечето ще ми се подиграят, но не мисля че трябва да ме е срам и да се чувствам зле защото не съм била още с мъж.
ми живота си е твои....... можеш цял живот да си детствена и т.н. и да не спиш с никои и даже да не се целуваш аз лично познавам един човек дет е на 40 почти и е така......

TopTa
04-04-2008, 14:57
spoko! kato ne si pravila sex puk da ne bi da umre6?! qd me e samo za deto zvu4i vse edno ... dori i da haresva6 nqkoe mom4e ne mu go kazva6?! tva e tupo! nai-lo6oto koeto moje da stane e da ti kaje NE! a i drugo ... ne si tursi muj ot filmite!!! kato nqkoi te kani na sre6ta vzemi priemi! moje da ne e kato ot korica na spisanie no puk da e svesten koeto e po-vajno! :) :) :) :)

a_n_i_t_y941001
04-04-2008, 15:29
spoko! kato ne si pravila sex puk da ne bi da umre6?! qd me e samo za deto zvu4i vse edno ... dori i da haresva6 nqkoe mom4e ne mu go kazva6?! tva e tupo! nai-lo6oto koeto moje da stane e da ti kaje NE! a i drugo ... ne si tursi muj ot filmite!!! kato nqkoi te kani na sre6ta vzemi priemi! moje da ne e kato ot korica na spisanie no puk da e svesten koeto e po-vajno! :) :) :) :) Напълно съм съгласна с нея =D> ;-) успех за нататък :wink:

aanitogb
04-04-2008, 17:01
spoko! kato ne si pravila sex puk da ne bi da umre6?! qd me e samo za deto zvu4i vse edno ... dori i da haresva6 nqkoe mom4e ne mu go kazva6?! tva e tupo! nai-lo6oto koeto moje da stane e da ti kaje NE! a i drugo ... ne si tursi muj ot filmite!!! kato nqkoi te kani na sre6ta vzemi priemi! moje da ne e kato ot korica na spisanie no puk da e svesten koeto e po-vajno! :) :) :) :) Напълно съм съгласна с нея =D> ;-) успех за нататък :wink:
XAXAXAX samo deto svestnite maje sa na iz4ezvane :-P

ancika
04-04-2008, 17:28
spoko! kato ne si pravila sex puk da ne bi da umre6?! qd me e samo za deto zvu4i vse edno ... dori i da haresva6 nqkoe mom4e ne mu go kazva6?! tva e tupo! nai-lo6oto koeto moje da stane e da ti kaje NE! a i drugo ... ne si tursi muj ot filmite!!! kato nqkoi te kani na sre6ta vzemi priemi! moje da ne e kato ot korica na spisanie no puk da e svesten koeto e po-vajno! :) :) :) :) Напълно съм съгласна с нея =D> ;-) успех за нататък :wink:
XAXAXAX samo deto svestnite maje sa na iz4ezvane :-P
Taka si misli6 :D Ae, otivam da se spravq s lelqta ot 4erven brqg, nqma vi tormozq ve4e s podobni glupusti :D

Nakata1994
04-04-2008, 20:01
На 24 съм и до сега не съм имала никаква връзка дори не съм се целувала с никой.Не се е случвало да е взаимно, а нямам желание да бъда с някой когото не искам само защото той иска

vij az sam mal1k no vse pak prez tezi godini da kajem haide 12 godini ne si se celuvala ne si haresvala mom4e (m1j ) i ne si spala s nikoi :oops: tolkova li mrazish mom4etata ili prosto .... neznam :? nikoi nemojesh da si haresash , sramejliva li si neznam ako iskash probvai s nqkoi na 25 vr1zka p1k ... razbira se ako ti haresva =] :? [/quote]

aanitogb
04-04-2008, 20:22
spoko! kato ne si pravila sex puk da ne bi da umre6?! qd me e samo za deto zvu4i vse edno ... dori i da haresva6 nqkoe mom4e ne mu go kazva6?! tva e tupo! nai-lo6oto koeto moje da stane e da ti kaje NE! a i drugo ... ne si tursi muj ot filmite!!! kato nqkoi te kani na sre6ta vzemi priemi! moje da ne e kato ot korica na spisanie no puk da e svesten koeto e po-vajno! :) :) :) :) Напълно съм съгласна с нея =D> ;-) успех за нататък :wink:
XAXAXAX samo deto svestnite maje sa na iz4ezvane :-P
Taka si misli6 :D Ae, otivam da se spravq s lelqta ot 4erven brqg, nqma vi tormozq ve4e s podobni glupusti :D
DA taka mislq i nikoi nemoje da mi promeni mnenieto!

Mortal
04-05-2008, 09:08
Ти или си 100 кила или нз, тва некси е странно :-o

Xtuning
04-05-2008, 10:41
spoko! kato ne si pravila sex puk da ne bi da umre6?! qd me e samo za deto zvu4i vse edno ... dori i da haresva6 nqkoe mom4e ne mu go kazva6?! tva e tupo! nai-lo6oto koeto moje da stane e da ti kaje NE! a i drugo ... ne si tursi muj ot filmite!!! kato nqkoi te kani na sre6ta vzemi priemi! moje da ne e kato ot korica na spisanie no puk da e svesten koeto e po-vajno! :) :) :) :) Напълно съм съгласна с нея =D> ;-) успех за нататък :wink:
XAXAXAX samo deto svestnite maje sa na iz4ezvane :-P
Taka si misli6 :D Ae, otivam da se spravq s lelqta ot 4erven brqg, nqma vi tormozq ve4e s podobni glupusti :D
DA taka mislq i nikoi nemoje da mi promeni mnenieto!


Аз мога 8) :-)

KiroKompota
04-05-2008, 10:57
Я дай снимки да те видим

vamp
04-05-2008, 11:13
На 24 съм и до сега не съм имала никаква връзка дори не съм се целувала с никой.Не се е случвало да е взаимно, а нямам желание да бъда с някой когото не искам само защото той иска.Случвало се е момче да ме кани да излизаме, но аз да не го харесвам, а да искам да съм с друг, но той дори да не знае и така не се е стигало до момент в който и двамата да искаме да сме заедно.
Какво е мнението ви за това?Предполагам, че повечето ще ми се подиграят, но не мисля че трябва да ме е срам и да се чувствам зле защото не съм била още с мъж.

Само от това изказване разбирам,че си надута и излишно самоуверена.Критерия ти е твърде висок и си изпуснала много неща.Предполагам си "отличниката на мама и тате",не ти се подигравам,всъщност съжалявам те и ти съчувствам,защото на 24 да не си се целувала дори,означа,че някъде нещо в психиката ти куца и няма изгледи да се оправи.Не си се развила нормално според мен...Желая ти успехи и не говори за неща преди да си ги изпитала...
Моя позната е на 24 и вече е бременна,няма да ти обяснявам колко други се ожениха и че нормални момичетата-девственици на повече от 18-19 не познавам,просто защото не е нормално!

glezenata
04-05-2008, 12:09
kaza 4e ne si prikazliva i ne obi4a6 da si centar na vnimanie,moga da ti kaja 4e dne6no vreme mom4etata haresvat malko po Otvorenite momi4eta ne stava vapros za kurvite koito se mqtkat na vseki sre6tnat,no vse pak hubavo e kato si haresa6 nqkoi da dava6 do krai dokato ne e tvoi.a i kakto se opisa ima6 hubavi merki zna4i naistina si si normalno momi4e nz za6to dori ne si se celuva s mom4e.ne se li e slu4valo na kupon da piinete da se zabie6 s nqkoi(ne govorq za sex) a nqkolko celuvki se pak?trudno mi e da povqrvam prosto 4e dori i edna celuvka ne si dala na nqkoe mom4e.stranno e.no moga da ti kaja 4e edna moq fr (na 18) si ima gadje,koeto oba4e sa6to ne e ot prikazlivite kakvato e i tq .i kato sme hodili kato po malki na kuponi az vse sam se zabivala s nqkoi ili sam privli4ala vnimanie i t.n. 6toto sam mn prikazliva i kato si haresam nqkoi si akzvam "tozi 6te go imam" i takam stavat ne6tata.Vij sa ne moje da iska6 nqkoi krasavec kato Brad Pitt i da e i mnooogo bukat i da ima 3 koli *audi ,bmw i mercedess) primerno i hem da e adski mil i hem da e super pe4en,nqma takiva hora.Kato za na4alo nameri si nqkoi sredno polojenie!

thespark
04-05-2008, 12:41
momi4e 6apka ti svalqm :D mani gi tiq dobre e taka 4aka6 pothodq6tiq za tebe fo tolko :D

aanitogb
04-05-2008, 15:35
spoko! kato ne si pravila sex puk da ne bi da umre6?! qd me e samo za deto zvu4i vse edno ... dori i da haresva6 nqkoe mom4e ne mu go kazva6?! tva e tupo! nai-lo6oto koeto moje da stane e da ti kaje NE! a i drugo ... ne si tursi muj ot filmite!!! kato nqkoi te kani na sre6ta vzemi priemi! moje da ne e kato ot korica na spisanie no puk da e svesten koeto e po-vajno! :) :) :) :) Напълно съм съгласна с нея =D> ;-) успех за нататък :wink:
XAXAXAX samo deto svestnite maje sa na iz4ezvane :-P
Taka si misli6 :D Ae, otivam da se spravq s lelqta ot 4erven brqg, nqma vi tormozq ve4e s podobni glupusti :D
DA taka mislq i nikoi nemoje da mi promeni mnenieto!


Аз мога 8) :-)
i kak 6te stane :-)

elitssa_
04-06-2008, 18:50
Значи, аз бих могъл да се нагърбя с нелеката задача да излекувам тая твоя тежка болест, наречена ДЕВСТВЕНОСТ. И вагиналната, и оралната, и аналната ще оправим.. пакет 3 в 1 услуга. Дет се вика.. големият пакет не е за изпускане. Ама така де.. знайш ли отга не съм ебал нещо с ципа. Въобще да не те ебе тия морализми и глупости... момиче, живееш в 21 век майка му стара, хубо че се изживяваш като някво добро изключение ама пасваш на средата като хлебарка върху сватбена торта. Пиши ми едно ЛС, че те оправим. И курва че те направим, ако желаеш. Между другото, по лични наблюдения, некви задръстени до 15-16-18 г. момиченца след това стават адските секишалки (а.к.а. курвентии ака брантии ака уруспии ака кюскии ака парясници ака марди ака спрънджи)
mi hy ai az sm na 14 :?[/quote]

moreyn
04-06-2008, 19:30
определено не смятам , че е срамно да ме си спала с момче/мъж на 24, защото си е личен избор, но в крайна сметка който е започнал да прави секс не се е отказал, явно е нещо приятно и не е кой знае колко трудно да намериш някой който поне частично се вписва в критериите ти. другото е подход. и мисля че с думи като:"просто не сме си допаднали и не искам само от негова страна като има желание, а от моя не" , са просто оправдания за твоята липса на правилен подход и вероятно на самочувствие. но много се подразник от някои от предните коментари, които четох, затова че секса е едва ли не цел и целуването също. според мен е просто част от пълноценния живот и нещо което те кара да се чувстваш желан, обичан. потребност, но не и цел. и ако ти си го превърнала в цел- нищо чудно че още си сама и девствена. и аз имам въпроса към теб, който вече видях че някой е задал, но не видях да си отговорила- ако си на 24 какво правиш в тийнеиджърски форум.

Xtuning
04-06-2008, 19:42
spoko! kato ne si pravila sex puk da ne bi da umre6?! qd me e samo za deto zvu4i vse edno ... dori i da haresva6 nqkoe mom4e ne mu go kazva6?! tva e tupo! nai-lo6oto koeto moje da stane e da ti kaje NE! a i drugo ... ne si tursi muj ot filmite!!! kato nqkoi te kani na sre6ta vzemi priemi! moje da ne e kato ot korica na spisanie no puk da e svesten koeto e po-vajno! :) :) :) :) Напълно съм съгласна с нея =D> ;-) успех за нататък :wink:
XAXAXAX samo deto svestnite maje sa na iz4ezvane :-P
Taka si misli6 :D Ae, otivam da se spravq s lelqta ot 4erven brqg, nqma vi tormozq ve4e s podobni glupusti :D
DA taka mislq i nikoi nemoje da mi promeni mnenieto!


Аз мога 8) :-)

i kak 6te stane :-)

Ако ти кажа ще разваля изненадата :) .. Не се притеснявай няма да ти е зле :D

jjjjjj6363
04-06-2008, 21:21
ami ......za purvi put 4uvam takuv slu4ei .Vij 6tom ne se polu4ava s mom4e ,koeto haresva6 neka purvoto ti mom4e da e kakvoto i da e za6toto vse ot nqkade trqbva da se po4ne i kogato natrupa6 opit s nego 6te moje6 po umelo da presledva6 po-gotinite mom4eta ,no za da iziskva6 pove4e i ti trqbva da si na tqhnoto nivo..i taka kakto kazvam zapo4ni s nqkoi po lesen..vse ot nqkade se po4va ;)
neslushai tova mnenie napravo neznam sus kakuv mozak go e napisala
i tova shte stane koi e opredelil granicata dali nqkoi shte se celuva ili shte pravi sex tova i pri neq shte stane nqma da ostane devstvena

aanitogb
04-07-2008, 07:15
spoko! kato ne si pravila sex puk da ne bi da umre6?! qd me e samo za deto zvu4i vse edno ... dori i da haresva6 nqkoe mom4e ne mu go kazva6?! tva e tupo! nai-lo6oto koeto moje da stane e da ti kaje NE! a i drugo ... ne si tursi muj ot filmite!!! kato nqkoi te kani na sre6ta vzemi priemi! moje da ne e kato ot korica na spisanie no puk da e svesten koeto e po-vajno! :) :) :) :) Напълно съм съгласна с нея =D> ;-) успех за нататък :wink:
XAXAXAX samo deto svestnite maje sa na iz4ezvane :-P
Taka si misli6 :D Ae, otivam da se spravq s lelqta ot 4erven brqg, nqma vi tormozq ve4e s podobni glupusti :D
DA taka mislq i nikoi nemoje da mi promeni mnenieto!


Аз мога 8) :-)

i kak 6te stane :-)

Ако ти кажа ще разваля изненадата :) .. Не се притеснявай няма да ти е зле :D
Dobre,no vse pak mie lubopitno.

_BoSSy_
04-07-2008, 08:31
emmm mn si izpusnala .... popravi go tova ,smisul prekaleno netipi4no na 24 dori da ne si se celuvala , neznam mn stranno

Според мен не е пропуснала кои знае какво..Едната целувка или едното ебане..Е.. може и да си прав за целувката,но е преценила,че не е попаднала на точния човек с които иска да направи тези неща..:)
В краина сметка е по-добре да го направи на 24 когато е достатъчно отговорна и израстнала,отколкото на 12-13 (както е "модерно" в момента) още преди да и е бил дошъл цикъла..
:-P

FikyScHetOo
04-07-2008, 11:22
Лично аз смятам това за странно. Бях на 16 и половина когато ми беше за първи път. Целувката беше поне година по-рано. За секса - няма да споря. Това не е като да си купиш дъвка. Обаче за целувката, според мен е странно. Това значи,че или имаш твърде големи виждания за мъжа до теб или ти си под нормалните очаквания на мъжете около теб. Проблема може да е най-различен (поне според мен)
Психологически...
... да не се чувстваш готова (макар,че до 24....мисля,че би трябвало...може би... да ти се е искала малко близост с мъж...или жена....) - тогава може би трябва да потърсиш тази част от теб, която не се е развила достатъчно, за да мислиш за секс (защото на по 24 години хората го правят...не съм за секса под 16 години, но над 24 за първи път...)

...Възможно е да си преживяла нещо травмиращо (операция например) и да не можеш да си мислиш за никаква интимност - тогава може би най-добре ще е пак да откриеш проблема къде е. Това може да стане чрез разговор с психолог. Лично аз не го смятам за нещо срамно. Това е просто един душевен разговор, в който можеш да си изясниш представите за живота (и любовта)


Физически...Нужно е да полагаш грижи за себе си, за да те харесат. Хората гледат първо външния вид, защото се прави аналог красиво тяло-красива душа. Някой според теб, би ли заговорил и обикнал някой клошар (ако човека не е клошар )??? Не...простичко е. Когато някой отблъсквас външния си вид, не може да привлече обичта на хората. Нужно е да се полагат грижи!

Самооценката и оценката на другите хора...Ако имаш прекалено големи възгледи за човека до теб - иначе казано трябва да имаш реална преценка за това какви качества имаш и ако намериш човек на ниво като твоето (не Брад Пит примерно, но не и да спиш с всеки тъпак) или на подобно ниво. Така ще имате повече общи неща, повече общи интереси и ще си пасвате.

За финал:
Всички са различни и е трудно да се каже кое е правилно и кое не. Има някои граници, които не бива да се прескачат. Обаче прекомерното спазване на границите пак не е най-добрият вариант. Това,че не си пожелала никой до 24 години (или никой не те е пожелал) в моите очи е нещо не особено нормално. Това за мен значи,че трябва да промениш някоя част от себе си.

И за бях затворена, но се промених преди 3-4 години. Преди това ме беше срам,че харесвам някой, а сега смятам това за част от мен. Преди гледах какво мислят другите за мен, а сега мога да се оценя и да оценя другите и да ги оценя възможно най-правилно. Трябва да си изградиш самочувствие, което да покрива качествата ти. Би ли харесала момчето, което винаги седи в ъгъла и не иска да говори с другите? Така се създава впечатлението,че не смяташ другите за хора на твоето ниво (дори това),че не искаш да разговаряш, защото са под класата ти или,че не ги харесваш. Така хората няма как да те харесат.

И пак казвам...това,че не си спала с някой - браво. Масата сега правят секс на по 12-13. Но за целувката...ми е малко странно...
Все пак всеки е различен и това,че за мен не е нормално, не значи,че в твоя живот това няма да ти спести разочарованията и просто да изживееш голямата си любов...

Karamel4e_to
04-07-2008, 11:47
spored men qvno imash nqkfi golemi pretenciii kam majete i tova e prichinata da nqmash vrazka do sega moje da oopitash da namalish kriteriite si

etnies
04-07-2008, 11:51
Лелее :-o и как успя да устоиш на изкушенията :shock:

vamp
04-07-2008, 13:09
Лично аз смятам това за странно. Бях на 16 и половина когато ми беше за първи път. Целувката беше поне година по-рано. За секса - няма да споря. Това не е като да си купиш дъвка. Обаче за целувката, според мен е странно. Това значи,че или имаш твърде големи виждания за мъжа до теб или ти си под нормалните очаквания на мъжете около теб. Проблема може да е най-различен (поне според мен)
Психологически...
... да не се чувстваш готова (макар,че до 24....мисля,че би трябвало...може би... да ти се е искала малко близост с мъж...или жена....) - тогава може би трябва да потърсиш тази част от теб, която не се е развила достатъчно, за да мислиш за секс (защото на по 24 години хората го правят...не съм за секса под 16 години, но над 24 за първи път...)

...Възможно е да си преживяла нещо травмиращо (операция например) и да не можеш да си мислиш за никаква интимност - тогава може би най-добре ще е пак да откриеш проблема къде е. Това може да стане чрез разговор с психолог. Лично аз не го смятам за нещо срамно. Това е просто един душевен разговор, в който можеш да си изясниш представите за живота (и любовта)


Физически...Нужно е да полагаш грижи за себе си, за да те харесат. Хората гледат първо външния вид, защото се прави аналог красиво тяло-красива душа. Някой според теб, би ли заговорил и обикнал някой клошар (ако човека не е клошар )??? Не...простичко е. Когато някой отблъсквас външния си вид, не може да привлече обичта на хората. Нужно е да се полагат грижи!

Самооценката и оценката на другите хора...Ако имаш прекалено големи възгледи за човека до теб - иначе казано трябва да имаш реална преценка за това какви качества имаш и ако намериш човек на ниво като твоето (не Брад Пит примерно, но не и да спиш с всеки тъпак) или на подобно ниво. Така ще имате повече общи неща, повече общи интереси и ще си пасвате.

За финал:
Всички са различни и е трудно да се каже кое е правилно и кое не. Има някои граници, които не бива да се прескачат. Обаче прекомерното спазване на границите пак не е най-добрият вариант. Това,че не си пожелала никой до 24 години (или никой не те е пожелал) в моите очи е нещо не особено нормално. Това за мен значи,че трябва да промениш някоя част от себе си.

И за бях затворена, но се промених преди 3-4 години. Преди това ме беше срам,че харесвам някой, а сега смятам това за част от мен. Преди гледах какво мислят другите за мен, а сега мога да се оценя и да оценя другите и да ги оценя възможно най-правилно. Трябва да си изградиш самочувствие, което да покрива качествата ти. Би ли харесала момчето, което винаги седи в ъгъла и не иска да говори с другите? Така се създава впечатлението,че не смяташ другите за хора на твоето ниво (дори това),че не искаш да разговаряш, защото са под класата ти или,че не ги харесваш. Така хората няма как да те харесат.

И пак казвам...това,че не си спала с някой - браво. Масата сега правят секс на по 12-13. Но за целувката...ми е малко странно...
Все пак всеки е различен и това,че за мен не е нормално, не значи,че в твоя живот това няма да ти спести разочарованията и просто да изживееш голямата си любов...

Особено изчерпателно и добро мнение!Браво!Хареса ми и го изчетох цялото,донякъде открих себе си в това мнение въпреки,че съм момче.Спомних си защо не ми вървеше с момичетата и сега знам,че мога да имам всяка,съжалявам само,че пропуснах толкова много.И забележи на 19 съм,а това 24 годишно момиче,както казах вече го съжалявам.Определено има психически проблем,не се чувства физически и психически готова и не е желана.Отхвърлен човек е,знам,че думите ми звучат гадно,но това е истината,макар да боли от нея...Дори на 24 и е време да се ожени ако поиска!

Treselle
04-08-2008, 17:14
Az mnogo se izvinqvam predvaritelno ako ubijdam nqkoi, no mislq 4e ili si lezbiika ili ima6 nqkakvi veliki o4akvaniq kam majete, koito, ne iskam da te razo4arovam, no ne mogat da badat opravdani... za6to ne probva6 s nqkoq priqtelka - po dobre da si lezbiika ot kolkoto da si samotna, a i nqkoi ne6ta kato lubovta kolkoto po kasno se izjiveqt za parvi pat tolkova po travmira6to e :)

Ivalinka
04-08-2008, 19:59
не вярвам,че бих издъжала до тогава,ама .....ще се види,де .има време.а за теб....просто не знам какво да ти кажа.направи,каквото прецениш :)