PDA

View Full Version : Приятелство...



Sonrisaaa
04-01-2008, 11:12
Никога не съм си представяла,че ще търся помощ относно тази тема,но явно живота ми изиграва лоша шега...Историята ми е следната:
Обичам си прятелите,те са едно от най-важните неща в живота ми и при мисълта,че мога да изгубя някой от тях направо изтръпвам...Имам 2 може да се каже най-добри,които ме подкрепят и на които мога да разчитам,които ме карат да се смея и въобще наистина правят живота ми хубав...Но в последно време се намеси още едно момиче,от начало много я харесвах,нямах нищо против нея,дори ми беше супер забавно и интересно да си лафим,но явно темите ни за разговор се изчерпиха,нямам вече какво да си кажа с нея,шегите и към мен са доста остри,а стане ли дума за музика и филми тогава сме като на бойното поле...Тя просто почна да ни се бърка супер много и започнах да губя едната си приятелка...Определено имат по-сходни интереси и повече неща,за които да говорят...Явно на моята приятелка и е наистина забавно с другото момиче,но почна да ни заебава супер много и аз почнах да се държа супер тъпо...Когато излизаме,излизаме заедно и тогава вече нещо ми става...или мълча,или се заяждам,цупя се и понякога просто си тръгвам без да кажа нищо.Като малко дете,на което са му взели играчката.
Но наистина ми е кофти,защото не е както преди и чувствам,че тя е сатанала много по-близка с нея,отколкото с нас двете и това ме плаши.Идеята ми е трябва ли да говоря за това с нея,имам ли право да се държа така и да се правя ли,че не ми пука...

comics
04-01-2008, 12:26
защо задаваш въпроси, на к0ито вече имаш отговор ?

taffy
04-01-2008, 13:19
Ами направи каквото си мислиш да направиш - говори с нея и се разберете..Успех!