PDA

View Full Version : Проблем с дебили(промишлени количества)



find_m3
04-01-2008, 12:18
Не знам какво се случва,но имам чувството ,че съм заобиколена от олигофрени ,където и да отида.

Има ли някой ,който е на абонаментен план Мтел релкс 100? (демек към 1 номер)?Има някаква услуга чрез ,която можеш да си го направиш към 3 номера.Знае ли някой как да му .... майката да го направя това чудо ,защото звънях на оператор -пратиха ме в магазин,отидох в магазин- някакъв дебил не могъл,отидох в друг- "имате лимит на номерата и можете само към 1",отивам във трети -"ами вие можете и вкъщи да си го направите това..само се обадете на оператор 8),звъня пак на оператор -"оо ,ма вие трябва да отидете в магазин и да пожелаете да си направите клиентска парола,да си подновите договора (за 1 год) и пак да ни се обадите ,ние ще ви го нагласим" :booooomb:

Още едно оплакване без въпрос имам:

Днес по физическо изпълняваме начални удъри и трябва да вкарам 6 от 7.Аз съм супер на това ,бия и вкарах всички без последния и вече гордо отивам към смотания студент и тоя кретеноид ми вика" ми ти вкара 4 значи четворка" МОЛЯЯЯЯЯЯ?Да брои ли не може или какво?Накрещях му се да си сложи очилата и се оплаках,а тоя наглец ми написа четворката :lol: и като за капак на всичко "любимката" на класа изпортила всички дето прикрихме ,че отсъстват ........как ги копаят тия хора не мога да разбера


съжалявам за тъпата тема просто трябваше да си изкарам гнева пред някой.И все пак ,ако има съпричастни да ми споделят за абонамента :oops:

comics
04-01-2008, 12:48
пълни 0лиг0френи

machoka
04-01-2008, 12:55
За абонамента иди в някой по-главен офис на МТЕЛ, даже главният им, само дето не се сещам кой от всичкити 10 милиона беше той, ама лесно може да се разбере предполагам. Можеш да попиташ оператор кой е точно 8-)
Просто трябва някой по-компетентен да го свърши, мисля че работата е за няколко минути ;)

shefa
04-01-2008, 13:06
За абонамента иди в някой по-главен офис на МТЕЛ, даже главният им, само дето не се сещам кой от всичкити 10 милиона беше той, ама лесно може да се разбере предполагам. Можеш да попиташ оператор кой е точно 8-)
Просто трябва някой по-компетентен да го свърши, мисля че работата е за няколко минути ;)
Мисля, че е този в халите. А за 3-те безплатни номера май трябва да минеш към релакс 200 :oops:

chipi_kaoo
04-01-2008, 13:07
За абонамента иди в някой по-главен офис на МТЕЛ, даже главният им, само дето не се сещам кой от всичкити 10 милиона беше той, ама лесно може да се разбере предполагам. Можеш да попиташ оператор кой е точно 8-)
Просто трябва някой по-компетентен да го свърши, мисля че работата е за няколко минути ;)Клиентски номер МОЖЕ да се направи и от оператор. Когато си бях на село, ми трябваше такъв. Обадих се на оператор, но те ми казаха да ходя до офис. Обясних че съм в провинцията... и те затвориха телефона :lol: :lol: :lol: :lol: Аз пак званнах, и едно любезно момиче прави някакви неща, регистрира ме някъде, и ми направи този клиентски номер.


Аз доколкото разбрах, ти ТРЯБВА да отидаш до офис, за да ти направят клиентски номер. И с този клиентски номер като се обадиш и искаш да активираш услуга ти го искат.
Операторките са те пратили в офис за клиентски номер, а не да активираш услугата. Така, че следващия път слушай коаво ти казват хората, и неслагай всички по общ знаменател.

find_m3
04-01-2008, 13:18
За абонамента иди в някой по-главен офис на МТЕЛ, даже главният им, само дето не се сещам кой от всичкити 10 милиона беше той, ама лесно може да се разбере предполагам. Можеш да попиташ оператор кой е точно 8-)
Просто трябва някой по-компетентен да го свърши, мисля че работата е за няколко минути ;)Клиентски номер МОЖЕ да се направи и от оператор. Когато си бях на село, ми трябваше такъв. Обадих се на оператор, но те ми казаха да ходя до офис. Обясних че съм в провинцията... и те затвориха телефона :lol: :lol: :lol: :lol: Аз пак званнах, и едно любезно момиче прави някакви неща, регистрира ме някъде, и ми направи този клиентски номер.


Аз доколкото разбрах, ти ТРЯБВА да отидаш до офис, за да ти направят клиентски номер. И с този клиентски номер като се обадиш и искаш да активираш услуга ти го искат.
Операторките са те пратили в офис за клиентски номер, а не да активираш услугата. Така, че следващия път слушай коаво ти казват хората, и неслагай всички по общ знаменател.

ок. аз кво казах?освен това една приятелка е отишла ,направили си й един договор за подновяване и са й го пуснали на място с всичко необходимо,ама понеже са много компетентни половината не знаят за какво иде реч,а другата половина не могат да го направят

chipi_kaoo
04-01-2008, 13:22
За абонамента иди в някой по-главен офис на МТЕЛ, даже главният им, само дето не се сещам кой от всичкити 10 милиона беше той, ама лесно може да се разбере предполагам. Можеш да попиташ оператор кой е точно 8-)
Просто трябва някой по-компетентен да го свърши, мисля че работата е за няколко минути ;)Клиентски номер МОЖЕ да се направи и от оператор. Когато си бях на село, ми трябваше такъв. Обадих се на оператор, но те ми казаха да ходя до офис. Обясних че съм в провинцията... и те затвориха телефона :lol: :lol: :lol: :lol: Аз пак званнах, и едно любезно момиче прави някакви неща, регистрира ме някъде, и ми направи този клиентски номер.


Аз доколкото разбрах, ти ТРЯБВА да отидаш до офис, за да ти направят клиентски номер. И с този клиентски номер като се обадиш и искаш да активираш услуга ти го искат.
Операторките са те пратили в офис за клиентски номер, а не да активираш услугата. Така, че следващия път слушай коаво ти казват хората, и неслагай всички по общ знаменател.

ок. аз кво казах?освен това една приятелка е отишла ,направили си й един договор за подновяване и са й го пуснали на място с всичко необходимо,ама понеже са много компетентни половината не знаят за какво иде реч,а другата половина не могат да го направят
Не че немогат, а неискат. Мързи ги и то страшно много. Ако попаднеш на свестни хора си е късмет. :P

find_m3
04-01-2008, 13:25
е за какво са там?не могли ,ма ако йм дам пари веднага ще се научат :-x

chipi_kaoo
04-01-2008, 15:33
То да е само Мтел проблем. То навсякъде е така. По банки, нои, БТК, топлофикаця, ако трябва да дадеш пари веднага хвърчат, ма ако трябва те нещо да свършат.... има да изкарват от 10 кладенци вода.

find_m3
04-01-2008, 15:54
това ме навежда на друга мисъл.Някой да е ходил в ХЕИ?