PDA

View Full Version : Ислямизацията на България



visok
04-01-2008, 13:44
Песимист съм за бъдещето на България. Просто е неприемливо да се строят джамии на поразия на територията на България. Както и да си купуваш хляб от магазина говорейки на турски език. Голяма част от сънародниците ни живеят в страх. В много български села, преобладаващо е турското население.
Ще се радвам да чуя какво мисли форума по тоя въпрос.

България за Българите! :-x :-x :-x :-x

comics
04-01-2008, 14:29
ф0румът е пълен с 12-13 г0дишни ЦЕНЗУРА
бтв аз също мисля като теб относно темата ;) На мен ми е ясно какво се случва, само че 1 птичка пролет не прави


2 точка от правилата
moderated by Coki

visok
04-01-2008, 14:39
бтв аз също мисля като теб относно темата ;) На мен ми е ясно какво се случва, само че 1 птичка пролет не прави
прав си братле, горчивата истина е, че нацията е чалгализирана. Не виждат опасността в малцинствата, но след време като сложат фесове и официален език ще е турския....но тогава ще е твърде късно....

Water_lili
04-01-2008, 15:26
мда съгласна съм с автора, а който има съмнения по въпроса може да изгледа това и тогава да си гради мнение http://video.google.ca/videoplay?docid=3586314619293278564&q=Novoto+Robstvo
Не е много актуално и още по малко безпристрастнно ,но въпреки това дава един добър поглед над нещата. Приятно гледане

_DaYa_
04-02-2008, 14:03
Много сте прави.Ам да ви кажа че има хора който се занимават по този вапрос.Имат скупе кадето можете да разберете всичко отностно събранията им и решенията който вземат <ftp_drum> аз се запалих по тази тема в импулсе.Имаше един човек който беше написал:

http://vbox7.com/play:3bcba102

ЗАМИСЛЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ!!! ЗАМИСЛЕТЕ СЕ!!! ТОВА ЛИ ИСКАТЕ?! В ТОВА ЛИ ИСКАТЕ ДА СЕ ПРЕВЪРНЕ БЪЛГАРИЯ?! РОДИНАТА ЗА КОЯТО СА УМРЕЛИ МИЛИОНИ ПАТРИОТИ! РОДИНАТА В КОЯТО СТЕ ОТРАСЛИ! РОДИНАТА В КОЯТО ЩЕ СЕ РОДЯТ ВАШИТЕ ДЕЦА! В ТОВА ЛИ ИСКАТЕ ДА ЖИВЕЕТЕ?! АЗ НЕ ИСКАМ! НЕКА ДА СЕ ОБЕДНИМ! НЕКА ДА БЪДЕМ РАМО ДО РАМО ВСИЧКИ БЪЛГАРИ! НЕКА ПОНЕ ДА СЕ ОПИТАМЕ ДА НАПРАВИМ НЕЩО! ДА СЕ ОПИТАМЕ ДА ПРОМЕНИМ НЕЩО! ТОВА, КОЕТО ЩЕ ВИДИТЕ НА КЛИПА ОТ 14:03 МИНУТИ ДО ПОСЛЕДНАТА СЕКУНДА ЩЕ СИ ЗАСЛУЖАВА! МОЖЕМ ДА ДЕМОНСТРИРАМЕ НА ТУРЦИТЕ И НА ЦИГЪНИТЕ, ЧЕ БЪЛГАРИЯ Е ЗА НАС, ЧЕ ТЕ НЯМАТ РАБОТА ТУК! ИСКА СЕ ЖЕЛАНИЕ И СИЛНА ВОЛЯ! АКО СТЕ ИСТИНСКИ БЪЛГАРИ И ИСКАТЕ ДА ЖИВЕЕТЕ В ЕДНА СТРАНА БЕЗ ТУРЦИ И ЦИГЪНИ...ОБЕДИНЕТЕ СЕ!!! ЗАСТАНЕТЕ СРЕЩУ ТЯХ И ИМ ПОКАЖЕТЕ, ЧЕ БЪЛГАРИНА Е ПО-СИЛЕН, ПО-УМЕН, ПО-СВЯТ!!! ПОКАЖЕТЕ, ЧЕ ИСКАТЕ БЪЛГАРИЯ ДА СЕ ЗАПАЗИ! ЗАСТАНЕТЕ СРЕЩУ ТЯХ И ИМ КАЖЕТЕ "БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ " НЕКА НЕ ОСТАВИМ СМЪРТТА НА БЪЛГАРСКИТЕ ОСВОБОДИТЕЛИ НАПРАЗНА! НЕКА СЕ ОБЕДИНИМ ПРОТИВ ТЯХ!
И така...апак сега на 20 април в Бургас ще има шествие.Трябва да направим нещо с БГ тя си е наша.Всеки ден сме обградени от Турци и Цигани.Всеки ден те се плодят като въшки ... ЦЕНЗУРА
2 точка от правилата
moderated by Coki

mizantrope
04-03-2008, 17:16
Dalech sam ot nacistki koncepcii, no pesenta na Brannik -" Bulgario, sabudi se", me nadahva super

InitialD
04-03-2008, 23:57
Знам .. ама да бяхме само ние .. какво е в западна Европа лелеле!!!
За да се оправи България са нужни няколко неща:

1.Силна вяра в лицето на Православното Християнство!!!
2.Родолюбие!!!
3.Умерен национализъм!!!

Допусни в своя дом само онзи,който въпреки че си му казал да се чуства като у дома си, не забравя че е на гости! :) :) :)

MaRiYa_86
04-04-2008, 14:16
Често казано,истински се възмущавам от цялата ситуация като вас...Но нямам нерви вече,незнам какво да казвам.До преди малко се разправях с глупави деца тук във форума относно турците и България.Те просто не разбират,не знам как ще се оправим,като народа ни се превръща в една чалга...боза.По-голямата част от младите не признават ни история,ни национализъм...те дори незнаят какво е това.
Незнам какво да кажа,но ми е болно,че народа ни се самоунищожава,защото българите нямат елементарно самоуважение.Всички се продават за какво ли не...

П.С. Каде ще се състои това в Бургас?

visok
04-04-2008, 14:45
Често казано,истински се възмущавам от цялата ситуация като вас...Но нямам нерви вече,незнам какво да казвам.До преди малко се разправях с глупави деца тук във форума относно турците и България.Те просто не разбират,не знам как ще се оправим,като народа ни се превръща в една чалга...боза.По-голямата част от младите не признават ни история,ни национализъм...те дори незнаят какво е това.
Незнам какво да кажа,но ми е болно,че народа ни се самоунищожава,защото българите нямат елементарно самоуважение.Всички се продават за какво ли не...

П.С. Каде ще се състои това в Бургас?

То такава територия няма да остане без население като нашата българска земя. Въпросът е в това, че българите ще бъдем едно застаряващо малцинство в родната си земя и никой няма да ни ебава за нищо!!!В това е националната ни трагедия през 21 век.Поредната национална катастрофа, но този път без война!!!!!!!
П.С. Българите се топим като лоена свещ.....

MaRiYa_86
04-04-2008, 15:05
Именно за това говоря.Не казвам,че няма да има някакво си население,а че няма да има българи.И между другото смятам,че вече сме малцинство... А как няма да се ядосвам,като чета в раздел "Любов" как някаква пикла не намирала нищо лошо в това да се е** с турци и цигани,а други пикли след това я подкрепят.Аз се опитвам да кажа нещо смислено по темата им,а те ме наричат расистка и прочие.Така,че скоро,ако младите българи не започнат да мислят с главите си,няма да има българи тука,а някакви мелези със самочувстие на 'граждани на света',защото няма да знаят произхода си.

visok
04-04-2008, 15:16
Права си MaRiYa. Нацията е чалгализирана 8-)
Малко са тези, които мислят като теб :)

HePeAJIeH
04-04-2008, 18:22
И да се избавим от турците и циганите нищо няма да постигнем.Главния проблем са парите! Ако има пари всички ще са доволни!

n1mr0d
04-10-2008, 10:32
през 2020 в България:
2 000 000 цигани
1 500 000 турци
1 000 000 от останалите етноси

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
:-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

BulgariaZaBulgarite
05-02-2008, 15:50
И да се избавим от турците и циганите нищо няма да постигнем.Главния проблем са парите! Ако има пари всички ще са доволни!
Aко се избавим от циганите и турците всичко ще се оправи:)

it_ends_tonight_
05-03-2008, 18:29
Гнус ме е , че живея в държава, която не знае коя е и къде е! Мога да дам един прост пример- бях излязла с майка ми по магазините и влзохме в един магазинза обувки, където имах чувството, че за 2-те минути прекарани вътре себях пренесла в Турция... толкова много турска реч не съм чувала през живота си наведнъж!
Живея впрочем в един от градовете, в които има най-много турци и цигани и знам какво е да търпиш кючеци и панаиири насред центъра, когато нафона на това, други подобни им се кефят вместо да станат и да им начупят миризливите тикви!

soccer_boy1
05-24-2008, 20:07
17 godini si kusam nervite v tazi durjava...BG e ogranicheno i propadnalo nqmam nikakuv shans da razviq mechtite si...skoro shte se izbavq ot tova blato tuka 10% sme normalnite veche...ne sum rasist...no imam zasilvashta se fobiq ot mazni cigani i turci :o 8-) <---a tova e efekta kato chashata prelee... PISNA MI :-x

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-26-2008, 01:32
и що е така? щото българите не се ......... достатъчно че да имате повече деца.. (оф как говоря все едно не съм българка :D ..) таи де мислалта ми е че малко БЪЛГАРИ си позволяват да имат повече от 2 деца.. и доста от българите бягат в чужбина (както и аз.. но аз ще се върна някои ден страната ми няма да се оттърве така лесно от мен :D ) ... така че стягаите се тряя се опраи тая държава :)

riddick
06-02-2008, 11:31
Хора,Българи,опомнете се!!!!

500 години са ни мачкали и сега продължават!!!!Доган е много умен човек,но много вреден за нас-на него не трябва да се дава власт!!!

Вместо да псувате,вземете направете нещо-например ГЛАСУВАЙТЕ,за да не влизат турците във властта!!!

Ако не ние,младите,кой друг да оправи тази държава?Аз съм на 18,бил съм на много места по света,но ще остана тук и ще се опитам да направя каквото мога за доброто бъдеще на БЪЛГАРИЯ,а не на мангалия или турция!!!

Ние сме тук 1300 години и още 10 пъти по толковатрябва да бъдем

vaca
06-10-2008, 07:29
oh boje kakvi razmisli tuka ama sym sigurna 4e ako vi predlojata rabota v 4ujbina vednaga shte zaminete patrioti takiva a v bulgariq nqma turci te sa bulgari s turski proizdih .kakto ima glupavi hora turci taka i bulgari :-)

vaca
06-10-2008, 07:32
aaa iskam da vi kaja 4e mnogo malko turci imat po 3 4 deca pove4eto imat po 1 ili 2 zemete se zapoznayte malko ne u4ite li v u4ilishte(ne govorq za ciganite)ohh i da obqsnqvam i da ne nqma fayda taka 4e mislete si kakvoto poiskate(kakvo sa vinovni segashnite turci 4e sa ni durjali pod robstvo po tazi logika vsi4ki durjavi trqbva da mrazqt drugi )

kristo
06-10-2008, 08:33
oh boje kakvi razmisli tuka ama sym sigurna 4e ako vi predlojata rabota v 4ujbina vednaga shte zaminete patrioti takiva a v bulgariq nqma turci te sa bulgari s turski proizdih .kakto ima glupavi hora turci taka i bulgari :-)
С последните ти две изречения съм напълно съгласен. Защото мнозинството от българските турци са не българи от турски произход, а са си направо българи с турско самосъзнание и изповядващи исляма. Иначе как ще обясним това, че има доста български "турци", които са руси, със сини очи и бяла кожа? Идете в Реп. Турция и там колко такива ще видите? И аз съм много учуден, когато някой ми заяви, че щом сме били пет века под турско иго /умишлено казвам иго, а не робство, защото никога не сме били роби/, значи турците са ни "претопили". Ама същите тези хора не знаят, че когато са идвали на Балканите, османските турци са били едно мижаво племе от 3, максимум 4000 души, а България през това време е била 2 200 000 души. Е как става тогава те да ни претопят, при положение, че сме с пъти повече от тях, глупости. Ни сме ги претопили, а т.н. български "турци" са си българи, изповядващи исляма и с турско самосъзнание. Нещо като македонците, които също са българи, само че имат македонско "национално" самосъзнание.

kristo
06-10-2008, 08:39
Иначе аз България при никое положение няма да я напусна и гласувам задължително на всички избори, защото не желая комунисти и турци да ме управляват, а искам да са българи и то патриоти. Но явно мнозинството българи не разсъждават като мен и не им пука дали Доган пак ще дърпа конците в държавата ни и не ходят да гласуват, което е ужасно :? . Хубаво е, че младите българи сме друго нещо и за това съм обнадежден, че скоро можем да изчистим тази турско-комунистическа чума от управлението на България и родината ни да тръгне по нов и по-добър път!

sahinn
08-06-2008, 03:39
e 6to vi pritesnqva pris1stvieto na TURCITE v BULGARIQ?te sa izpitvali pla6a na komuniz1ma v BULGARIQ.tehnite imena i vqra nasilstveno se promenili s godini(ot 1984 do 1989) i ima6e iztezaniq za koito ne iskat da spazvat taq naglost! osven tova turcite ne bqha na dejurstvo na post kato bqha voynici a postroili sgradove,mostove s diskriminaciq ot onezi bulgarski grajdani ..i v momenta s s16tata diskriminaciq ot koito horata mn stradaxa,vie pak li iskate da stane taka!tova li e mejdunarodnoto pravo i ravnopravie .da si spomnqite 4e ve4e BULGARIQ e v EC a ne e na kr1vavata r1ka na komunizma!

kristo
08-06-2008, 14:27
e 6to vi pritesnqva pris1stvieto na TURCITE v BULGARIQ?te sa izpitvali pla6a na komuniz1ma v BULGARIQ.tehnite imena i vqra nasilstveno se promenili s godini(ot 1984 do 1989) i ima6e iztezaniq za koito ne iskat da spazvat toq naglost! osven tova turcite ne bqha na dejurstvo na post kato bqha voynici a postroili sgradove,mostove s diskriminaciq ot onezi bulgarski grajdani ..i v momenta s s16tata diskriminaciq ot koito horata mn stradaxa,vie pak li iskate da stane taka!tova li e mejdunarodnoto pravo i ravnopravie .da si spomnqite 4e ve4e BULGARIQ e v EC a ne e na kr1vavata r1ka na komunizma!
Чакай сега, ти нас обикновените българи ли ни обвиняваш за репресиите на комунизма над вас турците? И защо говорите само за комунистическите репресии над вас, нима българите не сме били много по-репресирани от вас от същите тези комунисти? Защото стотици хиляди българи са били репресирани, лежали са по концлагери, а мнозинството от тях са били и избивани. Е тогава не е ли по-добре да говорим цялостно за комунистическите репресии над всички, живеещи в България, а не само за репресиите на БКП над вас турците, всякаш те са единствените?! И пак ти повтарям, ако има на някого да се сърдите, сърдете се не на обикновените българи, като нас, пишещите тук по форумите и родителите ни, а на такива като Станишев, Доган и техните хора, които до един са комунисти, къде ченгета, къде партийни секретари, къде синове и дъщери на хора от ЦК и Политбюро на БКП. И на какво основание вие турците харесвате Доган, който си е доказано комунистическо ченге, участник във Възродителния процес на страната на възродителите, а не на репресираните, ще ми кажеш ли? И защо изобщо подкрепяте ДПС, което си е едно комунистическо отроче и то от най-верните отрочета на БКП, по-верни дори от БСП на старата комунистическа номенклатура и изпълняващо стриктно всички нейни заповеди.
И нямам нищо против турците, които се съобразяват, че живеят в България, страната на БЪЛГАРИТЕ, но съм твърдо и непоколебимо против участието на ДПС в политическият живот на България, камо ли в нейното управление, както е в момента. И ако българските турци искате да имате някакво представителство в българският политически живот, ставайте членове на български партии, а не на ДПС, понеже тази партия е антиконституционна и антибългарска и няма как да искате да ви уважаваме и да имаме добро мнение за вас при положение че гласувайки за ДПС, заставате на страната на антибългарски интереси.
И последно, нищо не искаме от вас, освен ние българите да си управляваме страната, понеже изобщо не е приемливо хора с чуда и небългарска етническа принадлежност да управляват България. Защото така както Турция се управлява само от турци, Гърция от гърци и пр., ние искаме НАШАТА БЪЛГАРИЯ ДА СЕ УПРАВЛЯВА ОТ БЪЛГАРИ!. Ясен съм вече, нали?

sahinn
08-07-2008, 14:04
mn si qsen ama mnenieto ti e pogre6no!za tova ne e logi4no sled kato ima turci v BG v momenta i tezi koito sa rodeni i jiveeli v BG predi da sa otida61li v TURCIQ ili v drugite d1rjavi!(ne samo TURCIQ)ama i bulgarite v 4ujbina se zav1rnat ponqkoga s nqkolko povodi v BG kakto nie napravim!sledovatelno nqma razlika pomejdu bulgarite i bulgarskite turci!Po vreme na vuzroditelniq proces nqma6e natisk po hristiqnskata molitva a po muslimanite ima li nqkak razre6enie za djamii ili ima li za prosto oblekloto na turcite!kato edin tur4in govori sred svoeto semeystvo na turski,ako nqkoi go uvedomqva na policiqta,toi sigurno 6te6e da bude nakazanen ama k1de i kak nikoi ne znae.oba4e i ti znae6 ima o6te mn rasisti i ksenofobi koito mrazqt tezi samo s povod 4e sa ot turski etnos i ne gi iskat i predstavqt si da budat zabraneni ezika i vqrata im!i TI SI EDIN OT TQH KAKTO SE POQVI OT DUMITE TI!ama o6te ne vi e qsno 4e BULGARIQ e v EC i ima verot1rpimost 4rez neq!NQMA O6TE KOMUNIZ1M I NADQVAM SE NIKOGA DA NQMA !Kato stava duma za DOGAN,toi sam kazva 4e ne e etni4eska partiq e DPS i vpro4em ima bulgari razrabotq6ti nqkolko dl1jnosti v taq partiq!ama ATAKA obiknoveno omalovajava turcite i drugi malcinstva i neynite prv1rjenici vikat ludo 'sm1rt za turci i da izgonim turcite' a nqma nqkoi takava re4 izpolzva6t ot nas protiv bulgarite!6toto nie vqrvame 4e sme sami BULGARIQ zaedno s vsi4ki grajdani bez da e ogledano ot koi etnos sa!KOITO ZASLUJAVA NE6TO,SIGURNO 6TE GO IMA !

kristo
08-09-2008, 11:47
mn si qsen ama mnenieto ti e pogre6no!za tova ne e logi4en sled kato ima turcite v BG v momenta i tezi koito sa rodeni i jiveeli v BG predi da otidat v TURCIQ ili v drugite d1rjavi!(ne samo TURCIQ)ama i bulgarite v 4ujbina se v1rnat ponqkoga s nqkolko povodi v BG kakto nie napravim!sledovatelno nqma razlika pomejdu bulgarite i bulgarskite turci!Po vreme na vuzroditelniq proces nqma6e natisk po hristiqnskata molitva a po muslimanite ima li nqkak razre6enie za djamii ili ima li za prosto oblekloto na turcite!kato edin tur4in govori sred svoeto semeystvo na turski,ako nqkoi go uznae ot policiq,toi sigurno 6te6e da bude nakazanen ama k1de i kak nikoi ne znae.oba4e i ti znae6 ima o6te mn rasisti i ksenofobi koito mrazqt tezi samo s povod 4e sa ot turski etnos i ne gi iskat i predstavqt si da bude zabraneni ezika i vqrata im!i TI SI EDIN OT TQH KAKTO SE POQVI OT DUMITE TI!ama o6te ne vi e qsno 4e BULGARIQ e v EC i ima verot1rpimost 4rez neq!NQMA O6TE KOMUNIZ1M I NADQVAM SE NIKOGA DA NQMA !Kato stava duma za DOGAN,toi sam kazva 4e ne e etni4eska partiq e DPS i vpro4em ima bulgarite koito sa v taq partiq!ama ATAKA obiknoveno omalovajava turcite i drugi malcinstva i neynite prv1rjenici vikat ludo 'sm1rt za turci i da izgonim turcite' a nqma nqkoi takava re4 izpolzva6t ot nas protiv bulgarite!6toto nie vqrvame 4e sme sami BULGARIQ zaedno s vsi4ki grajdani bez da e ogledano ot koi etnos sa!KOITO ZASLUJAVA NE6TO,SIGURNO 6TE GO IMA !
Това, че нямоло антибългарски речи от страна на някои от вас-турците, е направо смехотворно твърдение, понеже мен лично по форумите турци са ме обиждали и са ме наричали "гяурин", "българска отрепка", "тъп и скапан булгаристанец" и са ме заплашвали с ново турско робство и от рода. Не ме карай само да ти копи-пействам от разни форуми речи на български турци, които мразят от цялата си душа нас българите и ни обиждат непрекъснато на верска и етническа основа. И после нямоло турци расисти-смях до сълзи. Защото доста голяма част от българските турци ни мразите. ОК, ти може и да не мразиш българите и ако е така ти прави чест, но да твърдиш, че повечето турци не ни мразели не е реално и е лъжа!
Иначе за личните ти нападки и квалификации към мен ще се опитам да ти отговоря накратко:
1. Едва ли не ме обвиняваш, че съм комунист, което е повече от смешно, тъй като мразя и отричам изцяло комунизма, по вина на когото България днес е в това трагично състояние, в което се намира.
2. Не съм расист и не мразя никой заради расата, вярата или етноса му. Така, че не ме обвинявай в расизъм мой човек. Напротив, имал съм приятели турци, с които съм се разбирал много добре и с които просто живота ни раздели, понеже отидоха да живеят и учат в чужбина и затова вече не сме заедно, но в момента имам колеги в университета турци, с които се разбирам добре и нямам никакви проблеми. Но те се съобразяват, че живеят в България и ни зачитат нас българите и именно заради това се разбираме, иначе нямаше да е така определено.
3. И последно-нищо не искам от вас българските турци лично, освен пак повтарям, да се съобразявате, че живеета в България, а тя е нашата страна, на българите и е нормално ние да имаме известно предимство пред вас. Това е съвсем естествено и нормално и няма нищо общо с расизма. Иначе от чисто гражданска гледна точка имате и е нормално да имате равни права с нас, но да сте в управлението на България вече не напълно недопустимо. Защото има ли българи в управлението на Турция, ще ми кажеш ли? Не, няма! Е тогава как искате ние да не сме против това турци да са в управлението на страната ни? Искаме просто БЪЛГАРИЯ ДА СЕ УПРАВЛЯВА ОТ БЪЛГАРИ И НИЩО ПОВЕЧЕ! Никой не ви мисли лошото, живейте си тук, спазвайте закона и съответно имайте правата, които българската конституция ви отрежда. Но не е нормално да искате да управлявате България! Тука се надявам да се съгласиш с мен. И ако искате политическо представителство, на което имате право, добре, имате право на това, но не чрез партии като ДПС/турски-етнически/, а чрез членство в български партии, като СДС например, ДСБ, ако искате в ГЕРБ или която и да е друга българска партия, само не и чрез антиконституционната партия ДПС, която признай си, е вредна за България и всички нейни граждани, включително и за голяма част от вас, българските турци, понеже ни граби и краде всички заедно и по равно.

sahinn
08-09-2008, 17:36
'но да сте в управлението на България вече не напълно недопустимо. Защото има ли българи в управлението на Турция, ще ми кажеш ли? Не, няма!'-----------------------------------------------------------------------------
I ti sam kazva6 4e nqma bulgari v turciq na vlastta 6toto nqma bulgarsko malcinstvo tam!sega ako stava duma za Bulgarskite turci ,te legalno sa tursko malcinstvo v BG ot edi koq si godina..sega i po vreme na komunizma imalo tova pravo s mejdunarodni dogovori,no bezzakonomerno zapo4na vuzroditelen proces i vsi4ki turci v BG izpitvaxa stradaniq ot li6avane na svoite imena s godini i nqma6e razre6eniq za vqrata im i mn du6i umiraxa na konclageri (broi na tezi hora ne se znae) pri tova polojenie v TR primerno ima mn kyurdi i dori ima edna partiq koqto krepi PKK (teroristi s or1jiq) ama zaradi da ima kyurdi koito sa turski grajdani v TR ,i glasuvat za neq ,TR ne q zatvori taq partiq s natiska na evropa ..(evropa dava li podkrepa na tiq teroristi i 6to taka-ne se znae ama vsi4ki znae ima asociacii v germaniq,angliq,holandiq,g1rciq)osven tova mnozinstvoto na tiq kyurdi koito sa prest1pnici ,se podkrepqt i ot BG taino ot starite komunisti mai ..tui kato polojenieto e taka v ugoizto4nata s1sedka na BG,v1preki 4e Bulgarskite turci ne sa vredni hora za rodinata im BG,ne se iska da se vklu4vat v democraciq... da ne se otklonqvame ot na6ata tema.koito sa poznavani kato malcinstvo v edna durjava imat pravo da se nau4at svoq ezik i mogat da se vklu4at na vlastta ako 6tet!tova e demokraciq da znaete!NE E KOMUNIZ1M!V democraciqta normalno ima izbori s opredelni razstoqniq po vreme i se glasuvat partiite na stranata..i ako ima etni4eska re4 taq partiq -dokolkoto znam i AHMET DOGAN kazva 4e ne e etni4eska partiq e DPS i kak da e taka kato ima i bulgarite koito rabotqt v razli4ni dl1jnosti tam.VPRO4EM TOI sam predotvrati tezi koito imat dvoino grajdanstvo da kandidatstvat v BG ..oba4e ako pris1stva edna partiq koqto e nujno da se zaklu4i ,eto e ATAKA.. tq ima zloba k1m bulgarskite turci za vinagi,vsi4ko nepodhodq6tata re4 izpolzva obiknoveno s svoite priv1rjenici sqka6 iska da zapo4ne voyna protiv bulgarskite turci i bez tova to si li4i ot dumite im 'da izgonim turcite ot BG', 'sm1rt za turci'..(ako 6te6 malko obikalqi v neta da vidi6 koi sa s zloba sre6tu kogo?)s1mnqtam samo tiq re4i stigat da se poqvi kolko bezzakonna e tq ama konstituciq pozvolqva im da gi storqt samo poradi da sa ot bulgarski etnos. takova lesno li e da se obrazuva edna partiq ako mrazqt u4astnicite i ot turcite ,i kakvito lo6i namereniq da imat ,nqma zna4enie-6toto taka 4e 6te se ot1rvete ot turcite izcqlo izgonvaiki gi ot BG ili pak 6te stane iztezaniq na turcite 6te gi zapla6vat za da napuskat svoite k16ti nali e tui igrata na rasisti kr1vojadni?ama spored vas nqma ni6to ob6to s temata na DPS za koito az spomenavam nali?s1mnqtam 4e do tuk nqma ni6to bezzakonomerno spored tvoeto mnenie 6toto samo turcite gi vliqe toq du6manstvo...i az vi kazvam ostavaite tazi diskriminaciq i zaedno prosperiraite s vsi4ki bulgarski grajdani zna4i s bulgarskite turci.vsi4ki edin 4ovek se strahuva ot diskriminaciqta koqto se okaza sre6tu nego kato i toi be6e roden v s16tata d1rjava.kvi bezmislici sa tezi gluposti?VIE 6TO GLASUVATE ZA TEZI KOITO ISKAT DA UBIQT TURCITE ,DOKATO VIE TAKA NAPRAVITE NITO EDIN TUR4IN NE MOJE DA STOE BEZPOKOINO V K16TITE SI!i kak o4akvate da ne glasuvame za DPS sled kato ima kandidatite i priv1rjenicite na ATAKA za prest1plenie sre6tu nas!...prosto ne okazvaite diskriminaciq v universitetite si (nqkolko docenti pi6at niski ocenki umi6leno na studentite ot turski etnos) v rabotata (nqkoi rabotodateli ne davat rabota ako si tur4in) .unikalno ne6to ot koeto e nujno na BG e da sme 4estni i vqrva6ti hora na verot1rpimostta i v du6ite si i v jivota si!NIKOI NE ISKA POVE4ETO OT SVOETO PRAVO

kristo
08-10-2008, 22:39
Сахинчо я кажи защо в Турция няма българи в днешно време?! Знаеш ли? Ако не аз да ти кажа- защото след Междусъюзническата война беше извършен Тракийския геноцид над българите, останали в пределите на Османската империя- голяма част от тях са избити, друга част изселени, а една малка част все още, макари до голяма степен с променено самосъзнание продължават да живеят в Турция.
Иначе за другите неща, за които си изписал пет страници и повтаряш като папагал едно и също, не ми се пише вече. Казах ти много неща и ако беше се постарал поне малко да вдянеш от това, което съм ти написал, щеше да е по-лесно да се води диалог с теб, но уви. Повтаряш едни и същи депесарски глупости по 100 пъти и не слушаш никое друго мнение, освен своето, е тогава как очакваш да се води диалог с тебе? Ако искаш продължавай да си повтаряш едно и също, ама просто няма да има вече кой да се наеме да ти отговаря.
И пак те питам, не смяташ ли, че вие турците си носите персонална вина затова, че българите днес нямаме положително отношение към вас? Защото е много дразнещо за всичко да са ти виновни другите, а да не можеш да си признаеш собствената вина за нещо.

MaRiYa_86
08-12-2008, 08:52
e 6to vi pritesnqva pris1stvieto na TURCITE v BULGARIQ?te sa izpitvali pla6a na komuniz1ma v BULGARIQ.tehnite imena i vqra nasilstveno se promenili s godini(ot 1984 do 1989) i ima6e iztezaniq za koito ne iskat da spazvat taq naglost! osven tova turcite ne bqha na dejurstvo na post kato bqha voynici a postroili sgradove,mostove s diskriminaciq ot onezi bulgarski grajdani ..i v momenta s s16tata diskriminaciq ot koito horata mn stradaxa,vie pak li iskate da stane taka!tova li e mejdunarodnoto pravo i ravnopravie .da si spomnqite 4e ve4e BULGARIQ e v EC a ne e na kr1vavata r1ka na komunizma!

Абе ,момче,ходи се гръмни.Не ме интересува,какво са търпяли турците.Да ходят в Турция да се оплачат.Нагледала съм се на простотии.Били страдали от дискриминация...Айде да не говорим за страдания.Който се нарича турчин и плюе на българската нация да си ходи от тука докато може,защото по-късно ще излезе с краката напред.

kristo
08-12-2008, 13:15
e 6to vi pritesnqva pris1stvieto na TURCITE v BULGARIQ?te sa izpitvali pla6a na komuniz1ma v BULGARIQ.tehnite imena i vqra nasilstveno se promenili s godini(ot 1984 do 1989) i ima6e iztezaniq za koito ne iskat da spazvat taq naglost! osven tova turcite ne bqha na dejurstvo na post kato bqha voynici a postroili sgradove,mostove s diskriminaciq ot onezi bulgarski grajdani ..i v momenta s s16tata diskriminaciq ot koito horata mn stradaxa,vie pak li iskate da stane taka!tova li e mejdunarodnoto pravo i ravnopravie .da si spomnqite 4e ve4e BULGARIQ e v EC a ne e na kr1vavata r1ka na komunizma!

Абе ,момче,ходи се гръмни.Не ме интересува,какво са търпяли турците.Да ходят в Турция да се оплачат.Нагледала съм се на простотии.Били страдали от дискриминация...Айде да не говорим за страдания.Който се нарича турчин и плюе на българската нация да си ходи от тука докато може,защото по-късно ще излезе с краката напред.
Да, наистина големи "страдалци" са турците, направо да седнеш да ревеш за тях, имат си собствена етническа партия, която е във властта вече 3 години, окрадоха половин България, ама въпреки това те дискриминирани, ние лошите :x.
А сигурно пет века по нашите земи е имало турско "присъствие" и българите сме живеели прекрасен живот :x.
Ама каквото и да му обясняваме на Сахинчо, той си пее неговата песен и това е. Едва ли ще вникне поне малко в това, което му се говори. Както казах в случайте с такива като него, ДПС мисли вместо тях, вместо те да мислят със собствената си глава и после се чудят защо не ги уважаваме.
ПП. Де не говорим, че въпросния човек е толкова, ама толкова зле с българския, че направо нямам думи. Едно 60-70% от нещата, които е написал едвам се разбират. Това е гавра с българския език Кой знае от колко години живее в България и говори по-зле български отколкото аз китайски, пък после има претенции. А на това му се казва нарушаване на конституцията-в смисъл да не можеш в България, в която официалния език е българският, да говориш на български, абе оставете го, загубена е каузата в неговия случай :x.

MaRiYa_86
08-12-2008, 15:04
e 6to vi pritesnqva pris1stvieto na TURCITE v BULGARIQ?te sa izpitvali pla6a na komuniz1ma v BULGARIQ.tehnite imena i vqra nasilstveno se promenili s godini(ot 1984 do 1989) i ima6e iztezaniq za koito ne iskat da spazvat taq naglost! osven tova turcite ne bqha na dejurstvo na post kato bqha voynici a postroili sgradove,mostove s diskriminaciq ot onezi bulgarski grajdani ..i v momenta s s16tata diskriminaciq ot koito horata mn stradaxa,vie pak li iskate da stane taka!tova li e mejdunarodnoto pravo i ravnopravie .da si spomnqite 4e ve4e BULGARIQ e v EC a ne e na kr1vavata r1ka na komunizma!

Абе ,момче,ходи се гръмни.Не ме интересува,какво са търпяли турците.Да ходят в Турция да се оплачат.Нагледала съм се на простотии.Били страдали от дискриминация...Айде да не говорим за страдания.Който се нарича турчин и плюе на българската нация да си ходи от тука докато може,защото по-късно ще излезе с краката напред.
Да, наистина големи "страдалци" са турците, направо да седнеш да ревеш за тях, имат си собствена етническа партия, която е във властта вече 3 години, окрадоха половин България, ама въпреки това те дискриминирани, ние лошите :x.
А сигурно пет века по нашите земи е имало турско "присъствие" и българите сме живеели прекрасен живот :x.
Ама каквото и да му обясняваме на Сахинчо, той си пее неговата песен и това е. Едва ли ще вникне поне малко в това, което му се говори. Както казах в случайте с такива като него, ДПС мисли вместо тях, вместо те да мислят със собствената си глава и после се чудят защо не ги уважаваме.
ПП. Де не говорим, че въпросния човек е толкова, ама толкова зле с българския, че направо нямам думи. Едно 60-70% от нещата, които е написал едвам се разбират. Това е гавра с българския език Кой знае от колко години живее в България и говори по-зле български отколкото аз китайски, пък после има претенции. А на това му се казва нарушаване на конституцията-в смисъл да не можеш в България, в която официалния език е българският, да говориш на български, абе оставете го, загубена е каузата в неговия случай :x.


Ох, не ми напомняй за това османско "присъствие".Преди години майка даже ми забрани да уча тези уроци по история,защото там го наричаха "присъствие" и самата истина я нямаше...
А той дето не може да пише...По 3 пъти му чета постовете,за да разбера какво иска да каже.И в крайна сметка виждам,че нищо умно не казва.А ,кристо,ти остави,че български не знаят,ами те и турски не знаят :razz: :-D Имах познати турци,които ходиха в Турция и като се върнаха,разправяха,че в Турция не говорили правилно турски хахаха :D :-P
Ииии ,Сахинчо,стига си оправял ти България и комунизма и ЕС,остави това на българите. :x

sahinn
08-12-2008, 15:45
ok!1-dosega ot moqta data na rajdane hi4 ne polu4il sum bulgarsko obrazovanie i se nau4ih go ot roditelite si!ne sme ot tezi koito se sramuvat ot si d1rjava kakto mnozinstvoto na bulgarite v evropa!(ima bulgari dori neznaqt da proiznasqt 'zdravei'.vs16tnost te se pravqt za horata s koito jiveqt zaedno v svoite d1rjavi!
2-ne sum v bulgariq ot vuzroditelen proces zaradi zlobni hora k1m turcite i roditelite mi ne pozvolqvat i mi kazvat mai 6te sum naranen ako natam ida!
3-БЪЛГАРИЯ s imeto Й e za bulgarite ,i nikoi ne kazva obratnoto no spored mejdunarodnite dogovori ima turci koito jiveqt tam i BULGARIQ i drugi durjavi gi priznaqt za OFICIALNO OB6TESTVO!
4-obiknoveno kazano,6to tiq turci ni upravlqvat,6tot v democraciq 4ovek koito ima glasovete v izbori,toi 6e minister!ami neznam kak be6e po vreme na KOMUNIZMA, bqh mal1k togava!
5-az mislq ako 4ovek e grajdanin na edna d1rjava ,trqbva mu da znae oficalniq i ezik pone da ne se izlaga tam i bez tova az s4itam go za za4itane na taq d1rjava,6toto sum roden tam!
6-no i s16to taka i taq d1rjava bez da okaje nasilie k1m tezi koito ne sa ot tamo6niq narod po rasa,po dobre da ne pozvoli za vrajda k1m tqh pri izl1vane na lo6i novini protiv malcinstva i s vrajdebni knigi (neotdavna pi6e6e osmansko robstvo v u4ebni knigi!i za tova nqkolko bulgar4eta mrazqt turcite koito jiveqt s tqh ot data na rojdenie v BULGARIQ!dobre 4e bulgariq e v EC no ina4e vidimo 6tqlo da stane pove4e klane i iztezaniq pone s samite r1cete na bulgarsko ob6testvo k1m malcinstvata na BULGARIQ tui kato dori liderite na rasisti partii naro4no izdavat etni4eska re4 v narodno s1branie da stane taka!

MaRiYa_86
08-12-2008, 15:47
Абе човек,ти не можеш да пишеш,изобщо няма да се мъча пак да ти разчитам глупостите.Съжелявам!

sahinn
08-12-2008, 16:04
Абе човек,ти не можеш да пишеш,изобщо няма да се мъча пак да ти разчитам глупостите.Съжелявам!

vs16tnost ne sum zaqvil da o4akvam ot vas dobroto! :D to si li4i kvi hora ste ot nadslovoto na tazi tema i ako neznae6 da 4ete6 na latinica,nqmam vina! :D

kristo
08-12-2008, 20:15
Абе човек,ти не можеш да пишеш,изобщо няма да се мъча пак да ти разчитам глупостите.Съжелявам!

vs16tnost ne sum zaqvil da o4akvam ot vas dobroto! :D to si li4i kvi hora ste ot nadslovoto na tazi tema i ako neznae6 da 4ete6 na latinica,nqmam vina! :D
Ами виж сега, в България се пише на кирилица.
Освен това, я ми кажи какво толкова лошо си видял от нас българите, та не спираш да сипеш обвинения, че сме ти големи душмани, на теб и на турците като цяло :x?!

valkanovb
08-12-2008, 21:29
To ako beshe ot latinicata...

sahinn
08-13-2008, 00:29
az nq nikogo ne sum du6manin sre6tu bulgarskiq narod i nqmam zloba ama 6to tuka zlobni ponqtiq izpolzvate .vij ,kvo 6te vi kaja ,vie imate li4nata vi karti i az imam moqta,ti mai si ima6 zagrani4niq ti pasport no az vs16tnost imam! Very Happy 6toto v 4ujbina sum..e pri tova polojenie ti pove4e bulgarski grajdanin li si ot men ili ima6 li ne6to koeto nie nqmame? Very Happy molq vi,ne govorete gluposti!kato makedonci se obr16tat za bulgarsko grajdansto i ne sa malko ,ima 60 000 hora na opa6ka,nqma ni6to 4udno no nie bulgarski turci sme se rajdali v bulgariq ama o6te opitvate se da ograni4ete na6ite prava s ne6to v1preki 4e ima EC ot 1 qnuari 2007!eii,kakvo tolkova be?ima li turska teroristi4na grupa ili takova ne6to ot turcite,kvo e tozi strah?mnozinstvoto ot nas sa selqni i,rabotnici i 6ofyori..e togava ima ne6to drugo k1m na6eto otno6enie..i tova e zavist.no 6to?pove4e li bogati sme ili ot tiq bulgarski grajdani(ne sme li v edna i s16ta bulgariq) 6to strahuvate ako nqma ni6to?gnus me e da vijdam 4e ima nadslovo 'ne,na tursko-ciganskiq teroriz1m'...e vsi4ki znae v irak ima PKK (kyurdi4eska teroristi4na grupa) i razli4ni opasni grupi koito obiknoveno ubiqt turcite v turciq zaminavaiki granica s illegalni na4ini i ot potaini mesta na planini k1m turskite gradove.... s orijiq napadat na turckite voynici koito sa na postove za dejurstvo samo da gi opla6vat 6toto na taq teritoriq pove4eto hora sa ot kyurdi4eski etnos i preoblqdavat na tamo6nite naseleniq, (nqkade kato k1rdjali Very Happy )no za razlika ot k1rdjali polovinoto na naselenie e ot taq teroristi4na grupa.oba4e vsi4kite tiq kyurdi sa turski grajdanii i si tr1gvat v irak 4esto da namerqt or1jii za da opla6vat osven turskite voynici i svoite s1narodnici da ne naru6avat teroristi4esko bratstvo!TE SA VRAZITE NO I SI6TOVREMENNO GRAJDANITE NA TURCIQ s tozi na4in ..no TURCIQ nikoga ne izqvi 4e kyurdite sa teroristi ili dori ne namekva takova ne6to za da ne gi obvinqva izcqlo !da opredelqm 4e tiq hora ne sa MALCINSTVO v TURCIQ..nqmat takova pravo 6tot v p1rva svetovna voina bqha zaedno s turcite no sq dori vzrivqvat bomba v ulicite na istanbul (neotdavna umirali sa 17 du6i v tozi vzriv)...,sega da se obr16tame k1m bulgariq ,na6encite turci,na4i bulgarskite turci zaslujavat li tui zloba ot bulgarite tui kato ne sme praili nito edno du6manstvo k1m bulgariq i daje se promenili na6ite imena po vreme na komunizma i bez tova rabotime kato luda krava Very Happy no neznam o6te kvo moje da se iska ot edni 4oveci ? Confused Sad

air_J
08-13-2008, 02:59
Я дай малко по-конкретни примери за ограничаване на ваши права, че ми стана много интересно. Ама, ако е възможно на кирилица, а ако е на латиница, то поне да е грамотно написано, че теб да те чете човек си е живо затормозяване, а предвид факта, че говориш и несвързани глупости не съм сигурен дали ще си струва въобще да те чета какво си написал, но това е друга тема. :oops:

MaRiYa_86
08-13-2008, 10:09
Абе човек,ти не можеш да пишеш,изобщо няма да се мъча пак да ти разчитам глупостите.Съжелявам!

vs16tnost ne sum zaqvil da o4akvam ot vas dobroto! :D to si li4i kvi hora ste ot nadslovoto na tazi tema i ako neznae6 da 4ete6 na latinica,nqmam vina! :D

Нямам проблем с латиницата,държа да го знаеш.Имам проблем със словореда и правописа ти.ТИ изобщо знаеш ли къде се слагат малки букви,къде големи,къде запетайки,къде точки?Някои от думите,които ползваш за мен са направо нови...