PDA

View Full Version : МалкО ЛюбОвНо ПроБлеМчЕ



elmosGirl8
04-01-2008, 15:25
Нека и аз да споделя моята история..
Уча в ново даскало..Харесах си едно момче което е с три години по-голям от мен аз ще правя 15 а той 18 :)..Понеже една приятелка от неговия клас много говерала за мен и нещо един ден той и казал че искал да се запознае с мен :) Та тя запозна ме с него.. Отначало си говорехме..здр ала бала по коридорите..После говорих с моята фр за него понеже тя тогава незнаеше че го харесвам и тя му била казала да не се захващал с мен щото съм била малка е ест на базик но той казал че си имал приятелка от два месеца но инъче ме намирал за сладка и пекана :oops: .. Та мн се чудя какво да правя..Напоследък не казва здр само ме поглежда и тка..Бях го учила веднъж да играе табла 8) :D и супер мн се забавлявахме нзм защо но и двамата супер мн се червяхме но после като разбрах че си има приятелка и нещата нещо се сринаха.Ако нямаше приятелка щях да действам поне тка си мисля понеже съм малко срамежливичка но щях да преодолея страха :) Та се чудя какво да правя .. Втора тема ми е това и се надявам да помогнете :oops:

BaD_GiRl_mL2
04-01-2008, 16:08
Това че има гадже,малко или много ти променя отношението,дори да не го правиш умишлено..И може би той го е усетил..Ако искаш да сте само фр,опитай се пак да го заговориш..но ако искаш нещо повече,май по-добре да се откажеш..нзм

LaDy_DaQnA
04-01-2008, 16:11
spored men za sega nai dobre 6te e da byde6 v rolqta samo na fr-ka koqto si go kefi..... se pak si ima priqtelka postavi se na neino mqsto....gadno e :P

bEbsI
04-01-2008, 17:01
Не се навирай никаде при условие,че момчето е заето..

MiMcHeToOo
04-01-2008, 18:47
Не се навирай никаде при условие,че момчето е заето..

Може да му кажеш, че имаш нещо към него обаче не друго.. Постави се на мястото на приятелката му все пак..

5StaR
04-01-2008, 18:50
Нз какво ще правиш с него, ама ако си нямаш работа ела да направим една табла ...обикновена, гюлбара и тапа :lol: :lol:

elmosGirl8
04-01-2008, 19:17
tapa naskoro se nau4ih i mn se zaribih ama ne6to ne moga da namerq nikoi koito moje da igrae i igraq s pc :) a za priqtelkata mu to4no za tova se zamislih i zaradi tova re6ih da pi6a temi4ka mersi mnogo na si4ki :)

Blab
04-01-2008, 19:22
Защо има толкова главни букви в заглавието :-o

Простак
04-01-2008, 19:23
Щото е модерно така да се пише...нали така? 8)

UnaBletoLoVeU
04-01-2008, 19:30
Има си гадже-ем ти к'ви планове кроиш?
Я си представи да си зареже гаджето заради теб? "Идеално" мислиш си. И после се появява няк'ва си от някъде си, която ти взема момчето. М? Какво си мислиш? "Идеално"? Съмнявам се! Постави се на мястото на гаджето на момчето и помисли как би се чувствала тя, ако започнеш с опитите си, недай си Боже да са успешни...

alex_devv
04-01-2008, 20:37
едно и също. земи прочети некоя от темите наоколо

elmosGirl8
04-02-2008, 13:18
както си и мислех.. :oops:

PeSh000
04-02-2008, 13:43
Ами отиди при него и бади искрена а той сам ще прецени какво да прави. От една страна е гадно защото един вид му се месиш малко в отношенията но пък от друга страна нищо не се знае. Той може да ходи с другото момиче ей така колкото да не е сам защото в днешно време повечето момчета мислят парво с долната глава после с другата, но трябва да си сигурна в себе си, а не това да се окаже само някаква малка закачка или прищявка. Затова моят личен савет е да си останете приятели още малко за да го опознаеш напълно и да рабереш какво точно искаш :P

elmosGirl8
04-03-2008, 15:11
аз от два месеца почнах да го забелязвам и останалото че е сладък че тва че онова : ) и накрая се усещам че говоря за него секи ден и мисля и сънувам :oops: ..Тя даже моя фр си мислеше че ме харесва като съдеше по начина как реагира когато ме вижда в даскало ама като и казаах че съм разбрала че си има приятелка вече не беше толкова обедена :-D

alex_devv
04-03-2008, 15:16
пОрЕдНаТа ТакАва тЪпА тЕма

elmosGirl8
04-03-2008, 15:20
добре де alex_devv разбрах че не ти допада ;)

elmosGirl8
04-11-2008, 19:16
Има си гадже-ем ти к'ви планове кроиш?
Я си представи да си зареже гаджето заради теб? "Идеално" мислиш си. И после се появява няк'ва си от някъде си, която ти взема момчето. М? Какво си мислиш? "Идеално"? Съмнявам се! Постави се на мястото на гаджето на момчето и помисли как би се чувствала тя, ако започнеш с опитите си, недай си Боже да са успешни...
Oле колко малък е светът :grin: :D :D :D :D :D :oops: :-)

Ivalinka
04-11-2008, 19:20
това със "сладката" е ужасно...ама иначе изчакай да видиш как ще се развият нещата :)

glam0r0us
04-12-2008, 17:13
Ами запази си приятелските отношения с него и го опознай по - добре ;) И вече,ако си сигурна,че искаш да сте нещо повече от приятели, изчакай да зареже сегашната му приятелка и действай :P

snowgirl
04-12-2008, 17:52
Не се опитвай да ги разделяш :wink:

elmosGirl8
04-12-2008, 18:01
там е работата че се зарибява с мен ; ) или поне аз тка го разбирам по действията които правеше мин ден (играхме волей ии супер мн искаше да бием понеже играехме от един отбор и искаше аз да направя последната точка че даже останахме и междучасието да играем като имате предвит че имахме контролно следващия час и беше някакъв ткъв супер усмихнат то един отбор бешее.. аз и той с/у едно момче и две момичета :oops: ) :( пък не ми прилича на женкар.. пък нзм дали все още ходи и с неговата приятелка понеже на мен преди месец някъде ми казаха че си има приятелка.. аз ще си чакам glam0r0us със сигурност защотто наистина мисля че е свестен нито се прай на голямата работа или някакви такива :oops: нямам намерение да ги разделям и то никакво просто защото не съм такъв човек..

VerryBerry
04-12-2008, 18:11
Ти виждала ли си ги двамата,щото аз като четях темата,си останах с впечатлението,че може просто така да е казал,че има приятелка..(някои и така правят)Та,ако наистина си има някой-по-добре не се занимавай,а ако ''гаджето'' не е доказано-може да действаш ;)

elmosGirl8
04-12-2008, 18:18
ем.. поне той тка е казал когато говорел с моята фр за мен..А като си говорехме двамата нещо стна и моята фр го пита къде учи приятелката му (аз се бях заблеяла някъде слушах една фр нещо ми говореше) и той нещо не и отговори.. а имеше един път в който ко беше станало и той пита моята фр :и тя(демек аз)с кого ходи с теб нали :grin: (базикаше се) и тя му каза не тя ходи с теб и той нещо се подсмихна нзм и обърнахме нещо темата..

SpiDer__GirL
04-12-2008, 18:20
What Goes Around... Comes Around

elmosGirl8
04-14-2008, 19:14
някой още нещо няма ли да добави ;) или да се отчайвам