PDA

View Full Version : Само и единствено него !!!



step_up_to_me
04-01-2008, 15:27
Навярно,никой няма да прочете цялата тема,но поне мога да опитам и тук...На 17 години съм.Живея в малко градче,където всички се знаем и всичко се разбира.От малка повечето ми "истински" приатели са момчета...Преди време,един мой приател ми сподели,че ме обича...Лошото е ,че аз не изпитвах същите чувства към него и му го казах,в прав текст.На него му стана,много гадно и като чели всичко утихна.Но на едно приателско събиране,той се напи ужасно.Започна да ме прегръща,да се опива да ме целува...Стана доста неудобно,защото там беше и бившия ми,към когото още изпитвам чувства...Бившия ми дойде при мен и ме изведе навън,каза ми:"Не съм дошъл тук,за да ви гледам как се натискате!"При което аз отвърнах:"Не се натискаме,ще се преместя и няма да седя до него.Ок?"
Той се съгласи,гушна ме и след това си влязохме.Преместих се и седнах,до един друг мой приател...Заговорихме се,всичко точно.По едно време забелязвам,че бившия е почнал да се налива и започна да пее някаква песен:"Защо с други ме заменя.Защо за нея не съм един..."нещо такова се пееше.В крайна сметка се напи...А момчето което ме харесваше,си тръгна...като подчерта,че ми е сърдит...Отидох при бившия и му казах,да спре да пие (не че е моя работа,но в това състояние,беше жалка гледка !)Той само ме изгледа и каза:"А ти спри да се държиш,като кучка"При тези думи не издържах и излязох.Дълго седях отвън и размишлявах над всичко,дето ми се случи и той дойде при мен:"Отивам до кафето за цигари...ако искаш ела ако не..."Аз отказах:1.беше много пиян 2.все още ми беше много обидно,от думите му.Той тръгна и до края на вечерта не го видях.Оказа се,че съм заспала у моя приател,който е и негов...Събудих се и осъзнах,че някой ме беше завил(да уточня,не съм пила но купона продължи,до 4 часа)Когато се огледах,видях че той спи при мен на дивана хванал ръката ми...Разплаках се и тъкмо да си тръгна,той се събуди...Дълго говорихме,гушкаше ме,цункаше ме и накрая ми предложи,пак да бъдем заедно.Аз се съгласих,но...Проблема е,че когато ме види или разбере,че съм била с друго момче,се започват едни разправии.Как щял да се разбере с тях и т.н.Не ми вярва,когато му кажа,че сме само приатели...Постояно ме подозира,а няма за какво...Когато се опитам да се защитя той винаги,казва едно и също:"Да бе! Самата невинност,както оная вечер"А аз нищо не бях направила...Днес бях на кафе с едни мой приатели,естествено имаше и едно момче...което ме харесва,но след като разбра,че имам приател се...ми каза:"Бъди щастлива с него!"Но един приател на гаджето ми влезе в заведението,точно когато се бяхме гушнали,за да ни снимат( правим албумче,със снимки на всички от класа ни)Той ме изгледа,след това говори с някой по телефона и....Страхувам се,че се е обадил на гаджето ми и нарисувал такива картини....Не ми се мисли!!!Пратих му смс,за да му кажа,че съм на кафе и довечера,ще изляза с компанията,за да отпразнуваме рд-то на мой приател...а той ми се обади и попита:"А оня ( приателя ми,дето ме харесва)там ли ще е?"Не исках да го лъжа и му казах,че ще е там...все пак са братовчеди,как да не е ?И той:"Ха,като се налюбувате,ще ти се обадя...По-точно ще преценя,кога ще му се наситиш...Я да видим 30 минути?"и затвори...Стана ми много гадно...Не съм така за каквато ме мисли.Повярвайте и вие...Но как да му докажа,че обичам само и единствено него?

BaD_GiRl_mL2
04-01-2008, 15:34
По принцип,не трябва да даваш на никого да те променя,но ако правиш неща който той нито одобравя,нито прави..трябва да се саобразиш с него.Колкото и да му казваш,че не е било нищо,трябва да му го докажеш..Обръщаи му повече внимание,взимай го понякога с себе си...Докажи му че даржиш на него..Успех

elmosGirl8
04-01-2008, 15:35
първо той не те обича.. не ти трябва такова момче ако питаш мен.една връзка се крепи на доверие кажи му го : ) ако смята че неможе да ти вярва просто означава че не може да сте заедно.. това е моето мнение.Определено трябва да говориш с него : )

lookatme
04-01-2008, 15:47
ами.... какво да ти кажа,да не те мисли за своя собственост...?!хмъ :x а бай дъ уей може би ако му покажеш че и ти го ревнуваш... по някакъв начин да му покажеш какво прави той,демек какво е неговото поведение спрямо теб. (може би не го ревнуваш,но ако направиш всичко така че да изглежда така...)
а
Не съм така за каквато ме мисли.Повярвайте и вие...
аз не ти вярвам,аз съм сигурна че не си такава! ;)

LSGirl
04-01-2008, 17:15
първо той не те обича.. не ти трябва такова момче ако питаш мен.една връзка се крепи на доверие кажи му го : ) ако смята че неможе да ти вярва просто означава че не може да сте заедно.. това е моето мнение.Определено трябва да говориш с него : )


+1

sexy_momi4e
04-01-2008, 17:51
прекалено е ревнив...обясни му че ако иска да сте заедно,трябва да ти има доверие поне малко...

punkrock
04-01-2008, 18:07
Ебахти любовните триъгълници-четириъгълници дето стават у ващо село, голяма любов, голямо нещо :D

m3ch3ncee
04-01-2008, 18:16
Dosta zapleteno...onq ti priqtel te haresva,drug te celuva,pri treti spish s drugiq hodish.. :( ako sam na momcheto shte se pritesnqvam i az..No mu dokaji che e edinstven i toi shte razbere che go obichash ! :)

MiMcHeToOo
04-01-2008, 18:45
А дали не трябва да му теглиш една майна, да се осъзнае? Ок, обичаш го, ок, ревнува те ама да ти говори така.. :?

Простак
04-01-2008, 18:50
Кофти ситуация...както казаха преди мен, без доверие нищо не се получава. Поговорете си сериозно, ако не опраите нещата - жалко...

evelinka1122
04-01-2008, 19:00
тоя не те заслужава... той не ти вярва... и не иска да ти повярва... той дори не прави опит да те разбере... заеби го... не може да продължаваш да обичаш такова момче... ще страдаш повече... [!]