PDA

View Full Version : Какво бихте му написали ?



suunlight
04-01-2008, 16:38
Ако един ден решите да напише писмо/мейл на вашата любов .. какво бихте му/й написал/ а ?

Ето моят мейл ..който все още не съм изпратила, но някой ден може би ..


Колко лесно беше да те обикна ...беше така сладък, мил, нежен и добър. В началото даже прекалено добър за мене. Беше толкова розово и хубаво, но.. Не е било наистина така. Разбрах го и продължих да те обичам. След всички лъжи, изневери и откровения, продължавах да се надявам и да вярвам, че си по-добър от това което показваше ! Но ти се оказа и по лош, но пак те обичам ! Ти си ми дал всичко, ти ми даде живот. Показа ми всичко така хубаво и така болезнено. Трудно е без тебе. Буцата в сърцето ми все още е така голяма . Хубаво е, че ме научи да обичам, но ме научи и да не вярвам. Колко хубаво беше, толкова добър беше, но не и истински. Сега само спомени нахлуват в главата ми и сълзите се стичат ..топлят лицето.. отвътре замръзвам. С теб се чувствах щастлива и разбрах толкова неща, видях много неща. Защо ги няма сега ..усмивките. Полудявам и е толкова трудно без теб. Знам, няма да живея пак.
С Всички ли е така, с всички твои други приятелки? Да. Питам се „Защо” .. не знаят ли те какъв си всъщност?
Знаем, но те обичаме. Колко е трудно да обичаш такъв човек.
Но защо се чувствам различно от другите ? Осъзнавам толкова неща, разбирам всичко това .. знам кое е добре за мене, знам, че точно него трябва да следвам и .. Пак не мога да се преборя със себе си. Не мога да кажа „мразя те” след като те обичам със цялото си сърце. Тръгна си, колко трудно беше да те изпратя.
Искам пак да ме целунеш, да ме прегърнеш силно и да кажеш „слънце, колко е хубаво да съм с тебе” !
Искам да съм щастлива .. искам да съм с тебе. Да съм щастлива .. да бъдеш добър. Да бъдеш само мой. Имам нужда да те чувствам. Да те прегърна и да заспя сладко до тебе.
Хората са казали „Живота е труден” .. естествено, но сили от къде ? Уморих се да залъгвам себе си, че мога без тебе. Да се усмихвам пред другите .. да се смея, а като съм сама .. да плача. И как да имам сили като ти си ми всичко, ти си моя живот, ти си в деня ми, в съня ми .. навсякъде около мене .. си Ти .. И това толкоова боли.
Трудно е. Целуни ме .. легни до мене .. и плачи с мене. Спаси ме от този живот. Дай ми нов.
Благодаря ти, че си такова копеле и че, не мога без тебе …
Моят кошмар.
По

mim4ety_sara
04-01-2008, 16:41
mi az mu kazah 4e go haresvam i kazah az ne te haresvam az naprao te obi4am i toi vika oo....nz kakvo da kaja :D ami izliva6 si du6ata pred nego i ti ulekva gore dolu :D

BaD_GiRl_mL2
04-01-2008, 16:42
Уф...нзм...то от вътре ще ми дойде..аз като мисля много нещо,винаги не се получава..трябва да ми дойде отвътре :oops:

suunlight
04-01-2008, 16:45
е естествено, че трябва отвътре да ти идва .. точно това е вътре в мене в момента ..
ти не знаеш ли как се чувстваш ? :oops: :-o

suunlight
04-01-2008, 21:00
май няма други .. които биха си споделили .. какво наистина искат да кажат на някого .. жалко ..

Ou7taControL
04-02-2008, 05:35
аз пращах писмо по пощата скоро :grin:
беше голяма изненада за него, а и му писах предимно романтични неща, и всичко, което харесвам в него, и миговете ни прекарани заедно, които винаги ще запомня и му писах какво значи той за мен, и така нататък... много romantic беше :) ама е много дълго.. не помня точните ми думи, но в писмото ми пишеше прекалено лични неща, за да ги напиша тук.. sorry :)

MiMcHeToOo
04-02-2008, 09:33
Аз не знам какво бих написала, но твоето е прекрасно! :)

sexa_na_kompleksa
04-02-2008, 11:08
Никога няма да му напиша писмо/смс/имейл. Два пъти сме се разделяли, ако има и трета серия вече не знам какво ще направя ... Просто няма смисъл, не се получава между нас, колкото и да ми се искаше. Сега, ако беше близо до мен, нямаше да му кажа нищо, просто щях да го прегърна, да го целуна нежно и да си тръгна ...

evelinka1122
04-02-2008, 11:43
ХиХиХ... мн интересно... ам... бих му казала следното нещо" Идиот... не струваш! Ти загуби не аз... ! " :) достатъчно изчерпателно ли е ? :-D

LaDy_DaQnA
04-02-2008, 12:27
olee za6to li mi e do bolka poznato kak se 4uvstva6 ....pove4eto ot vtorata 4ast na pismoto sqka6 govoreha za men no az ne bih mu kazala ni6to za6toto me e strah 4e pak 6te me narani neiskam ....strah me e 4e pak 6te me boli tolkova

MartyParty
04-02-2008, 12:42
Аз му написах разни неща ,ама не помня вече какво е било. :oops:

ghostwisper
04-02-2008, 13:29
ох аз както обичам да се обяснявам в любов и да пиша дългиии сърцераздирателни писма..все ги измислям едни..абе в големи филми влизам :-D :-D :-D :D :D :D :D тааа аз вече го направих,написах му:"сиг е заради пълнолунието днес,но трябва да ти кажа нещо:аз не съм спирала да те обичам от онзи път,в който ти го казах за 1 път...дрън дрън дрън..ако искаш да стане нещо м/у нас(което е почти невъзможно)-пиши,пък ако не искаш-просто ми кажи "не" и повече няма да се видим.." ииии така след 2 дена излязохме..и вече 6 месеца и нещо сме заедно..абе нещо такова беше :-D :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :-P :P

alex_devv
04-02-2008, 14:02
бих и написал да шмърка пи*калото

MoOnLiGhT_ShAdOw
04-02-2008, 15:58
Писала съм му 2 писма. От едното си пазя черновата - онова беше изповед за чувствата ми към него, другото го писах направо, защото бях много наранена, от сърцето ми се изливаше всичко, което трябваше, а нямах сили да му кажа... То стана 3 страници голям формат и то защото нямах време и сили за повече. Смятам да му направя още една голяма изповед за годинката ни. :) Обичам писмата, но при всички случаи трябва да са написани на ръка, не на компютъра или със смс. Така са и по-лични. :)
А колкото до споделянето, мисля си, че са лични нещата, които съм му писала. :) Все пак те са предназначени за него и за никого другиго, имам чувството, че бих излъгала доверието му, ако взема да показвам лично неговите неща на показ без разрешение. :)

CuRly_Doll
04-02-2008, 16:20
Бих му написала това ...


Ти си всичко за мен,ти си всичко,което някога съм искала.Исках да повярвам,че си поредният,но всъщност ти си единственият,който някога съм искала.Опитах се да погледна напред,но не успях...исках да те оставя в миналото,но не можах-всичко ми напомня за теб."Always and forever together" помниш ли?Мислех,че ще поплача 10мин и ще ми мине и ще продалжа с друг,но не можах да спра сълзите.Всяка крачка напред ме кара да се връщам назад и да мисля какво би се случило,ако нещата не стояха така...Иска ми се да имам гумичка,с която да изтрия всики моменти,които не е трябвало да се случват.Какво и да ми казват ще те обичам ... ВИНАГИ ... Тръгнах си,а ти не ме спря...


Исках да му го напиша,но не ми стигна смелостта...Е,сега сме просто добри приятели... :)

VerryBerry
04-02-2008, 16:58
Аз не бих писала,аз бих го казала..

suunlight
04-02-2008, 23:21
Бих му написала това ...


Ти си всичко за мен,ти си всичко,което някога съм искала.Исках да повярвам,че си поредният,но всъщност ти си единственият,който някога съм искала.Опитах се да погледна напред,но не успях...исках да те оставя в миналото,но не можах-всичко ми напомня за теб."Always and forever together" помниш ли?Мислех,че ще поплача 10мин и ще ми мине и ще продалжа с друг,но не можах да спра сълзите.Всяка крачка напред ме кара да се връщам назад и да мисля какво би се случило,ако нещата не стояха така...Иска ми се да имам гумичка,с която да изтрия всики моменти,които не е трябвало да се случват.Какво и да ми казват ще те обичам ... ВИНАГИ ... Тръгнах си,а ти не ме спря...


Исках да му го напиша,но не ми стигна смелостта...Е,сега сме просто добри приятели... :)


Страшноо!! .., май е трудно да се гледа ОТх . без твоя човек ., по-трудно ще е сега ...

suunlight
04-02-2008, 23:24
Аз не бих писала,аз бих го казала..


Ае в крайна сметка .. никога казаното не е като написаното .. понеже то докосва ..
както едно любовно стихотворение .. или роман докосва повече от филм ..
както текста на песента те забива повече от самата мелодия .. капиш ? ..
така смятам, че седят нещата ..

Rosenrot_f
04-02-2008, 23:33
Xexe na moq oshte ne sum mu pisala,no moje nqkoi den da go napravq (ako se razdelime skoro)..a inache kakvo bih mu napisala,ami az ne sum mnogo po obqsneniqta v liubov ii tn...moje bii...
.."Ti si chovekut koito sum chakala cql jivot.Otkakto te sreshtnah vsichko se promeni,az se promenih.Stanah po dobra i otgovorna..vliubih se i osuznah kakvo vinagi mi e lipsvalo i kakvo otkrih za purvi put.Znai che te obicham ot dunoto na dushata si(kudeto i da se namira to)..Znam che me obichash i ot teb iskam samo edno-ne se otkazvai,zashtoto ti si purviq koito povqrva v men i me obicha istinski.Moga samo da ti blagodrq za tova koeto napravi,v tova koeto me prevurna(zashtoto bez teb zatuvah)..Obicham te"
Tova bih mu napisala,no kogato trugna da pisha na nego moje bi shte mi hrumne i neshtu drugo.I vse pak ne e sushtoto kato da go kajesh v ochite,no kogato ne moje i s pismo stava :)

Dqvola_stz
04-03-2008, 19:35
Значи... в момента се зарибяваме с едно момиче от даскало! Много е красива и аз много я харесва... за външния и вид има много скрит характер, срамежлива и леко притеснителна, но добра и весела :)
та относно темата какво бих и написал... ами редовно и пиша например... да речем ако я боли коремчето просто я карам да забрави и така.. :) и да се върнем.. ще ви постна една от "творбите ми" ;) не е нещо особено но върши работа! :)


Бавно сядаш на компютъра във вкъщи.
чудно, защо личицето ти се мръщи!?
Питам те нежно какво те боли.
А ти мe поглеждаш в моите очи!
И казваш ми жално, с болка в гласа
"Боли ме корема, не мога да търпя"
Тогава ми идва идея една.
Да помогна на тебе,веднага, сега!
Доколкото каза преяла си май...
Отивам и правя ти топличък чай.
Отпиваш си глътчица, отпиваш си две.
Но, уви не помага болката да спре!
Решавам да взема дратични мерки в тоз час!
Запретвам ръкави, приготвям се аз!
И бавно поставям те легнала меко
На леглото до мене, май пише "Ивеко".
Повдигам ти дрешката леко нагоре
Ще мине тъгата, помни го партньоре!
Едната ми длан те нежно докосва.
Студена оказа се, това те ядосва!
Неловък момент...какво да ти кажа!
Стоплих си другата, положението да замажа.
И тя намери си своето място.
Над пъпчето мисля, или беше отдясно...
И ето започваме леко масажа
като стриктно внимавам да не мина "етажа"!
Внимателно врътках, натисках и търках.
От гледката славна се едва не побърках.
*Момичето,странно, взе да пъшка
но видя се в нея душата мъжка!*
Усещам, че спада, олеква ти май.
И ето, че виждам на историята край...
За жалост така е... изпълних молбата!
Да призная чесно, тежи на душата!
Прекрасно и финно бе твойто тяло
Такъв шедьовър се нийде видяло!
Е ,за край на масажа пак плавно поставям
дрехата на мястото и твоя поглед улавям....
Красив бе той като майска роза,
Защо ли не взех да пиша във проза...
И обзе ме странно усещане, но какво е това!?
Подутинка ли виждам на твойта уста!?
Усещам се смутно, че гледам припряно,
А ти се усмихваш и ме гледаш засмяно.
Отместих си погледа, съзрях те отново,
Когато ти казах, че всичко е готово.
Ти се усмихна и каза мерси!
И отново с радост таз стая украси.
Но уви отново съзрях твоите устни прекрасни
Неволно обзеха ме мисли ужасни..
Бях погълнат, замаян от неземна красота!
Изведнъж се сепнах: излезнаха думи от твойта уста.
“Усещам болка и дразнеща тя е
Защо се прехапах, да му се не знае…”
Погледна ме мило, сякаш ми казваше нещо
А отвътре си чувах „целуни я”, звучеше зловещо.
Смутно ми беше, срaмно да кажа..
Но как такава оферта да откажа!
И минаваме вече към фазата страшна
Да излекувам болката, била е ужасна
Малко скъсявам дистанцията, плавно…
Наведох се леко, докоснах те бавно…
Отместих ти нежно косата назад
Ситуацията взе неочакван обрат..
Усетих веднага аз твоята болка
Когато целунах те, в ритъм на фолка.
Преслава ли беше,честно, не знам
Радвам се просто че бях там.
Та мина секунда, резултат няма
Това си беше истина пряма.
Повторих, потретих опита аз
Включи се Деси и тя в тоз час.
Взаимно работехме над проблема особен
Дали това ще ми остане за спомен...

pyfpaff
04-04-2008, 11:40
sigurna sum che znaesh kolko mnogo te obicham i kak vsqka sekunda mi lipsvash..sigyrna sum che znaesh kolko mnogo me boli otkakto se razdelihme i kolko mnogo sujalqvam za pytite kogato sum prekalqvala.iskam otnovo da si s men..iskam pak da se gu6kame do 6 sytinta..pomnish li..za tolkova kratko vreme me nauchi da obicham istinski..pokaza mi kakvo e da obichash do bolka i da si gotov na vsichko v imeto na nqkoi..nauchi me na tolkova neshta..vsichko beshe taka hubavo,taka rozovo..taka prekrasno zashto prikluchi??nima me zabravi tolkova lesno..nima 1 godina ne behse nishto za teb?..narani me mnogo,placheh i vse oshte placha ,no i vse oshte te obicham poveche ot jivota si..i sled vsichko prejivqno ako sega mi kajesh che vse oshte iskash da si s men az shte se vurna,zashtoto otkakto sme razdeleni az zabtavih kakvo e da sum shtastliva,usmihnata,zabravih kak da jiveq...tolkova mn mi lipsvash tolkova sa silni chustvata mi kym teb,che v ochite ti vijdam celiq svqt..milo..vse oshte pazq snimkite ti..vse oshte predi da zaspq vecher cheta sms-ite ti..nali surceto ti bieshe za men..sega veche za dryga li bie..
opitah da te zabravq..opitah ito ne vednuj ..za minuta si pomislih che uspqvam a posle..obrushtah se nanqkade i vse neshto mi napomnq za teb..chudq se shte doide li momenta v koito shte sym silna,nqma da me boli i nishto nqma da me kara da si spomnqm za teb..za vsichkite neveroqtni migove zaedno..shte doide li momenta v koito shte si pusna "nashata pesen" i nishto ne bi trepnalo v men..neznam..edva li..nqma vechni neshta osven lubovta..ne iskam da i ne moga da povqrvam che ne si do men..ne iskam da go proumeq i produljavam da potuvam...i se izgybvam..ako vse oshte izpitvash neshto kym men..spasi me.. ;(

Temata e mn hubava..az naistina imah nujda da izleq vsichko tova nqkade..a kym avtorkata i tova,koeto tq e napisala..chustvam se po sushtiq nachin..sumneniq izneveri..luji...i prekaleno mn chustva... ;(((((

suunlight
04-08-2008, 11:42
всички са хубави .. и тъжни ..

TheUnforgiven666
04-11-2008, 12:39
Егати хора...Толкова е лигаво! Ако обичаш някой не е нужно да му го пишеш или казваш-ще се почувства!!!

BeBsItO
04-11-2008, 19:19
Боли ме....... обичам те...... пак ме боли..... но няма да спра....ще страдам и плача още далго,много нощи! Боли ме... а ти виждаш ли? Боли ме.. а ти ме обичаш......хаха, как искам да вярвам в това..? И може би е истина, че нали ти си това! и ТИ така обичаш,а чувстваш ли....? аз да.....и от това ме боли! Че ти си такъв...това е твоя начин,твоята обич.....твоят навик.....и ме обичаш...такава , но аз теб? Да обичам те....поне представата за това което искам да си....това което беше.... човекът който ме правеше щастлива! Целуваше ме сякаш съм единствената.и да.. аз съм единствената.....но вече незная дали не съм единствената с която си свикнал.... на която можеш да кажеш обичам те.... но дали го чустваш вече...? незная..... ще видя.....ще усетя

natalitoo
04-11-2008, 20:06
tova koeto si napisala e mn hubavo .. i to4no za moq slu4ei .. no az nqma da mu kazvam 4e go obi4am za6toto za 1 mesec .. ddz .. br br

woshata
04-11-2008, 20:29
ем аз ако пиша няма да е съвсем романтично щото се си падам по по-весели неща..на пред пред последния ( 8-) ) му написах по скайпа..а бе снощи забраих да ти каа че те харесвам..лека нощ са :-o вече предпочитам очи в очи щото е някак по-емоционално занм ли..но трябва да имаш смелост...въпреки че оня ден писах смс на една фр че си падам по едно момче..обаче патката го изрпратих смса на самото момче ии ето ти го обяснението 8-) срам..само щото настройките на сони ериксона са скапани :razz:

Glezanka
05-21-2008, 11:17
Преди съм писала ... пращала,но на този етап не бих писала нищо!Ако имам да му казвам нещо,ще му го кажа в очите.

maharbal
05-21-2008, 13:23
Az bih iskal da i pratq pismoto po dolo, no za jalost nqma da go pratq nikoga, vypreki che mnogo mi se iska...

Eto i pismoto:

Zdrasti Krisi. Na pyrviq ucheben den (15 septemvri 2006g), shtom te vidqh se vliubih v teb.

Tova beshe nepoznato za men. Nikoga ne sym mislel che shte izpitam neshto tolkova silno.

Shtom te zyrnah prosto zabravih za vsichko. Sega e 21 mai 2008g, veche 614 dena (ako sa mi

verni smetkite) az sym ludo vliuben v teb :( Nqma sekunda, v koqto da ne mislq za tebe. Dori

pochti vsqka nosht te sanuvam, moje bi i izricham imeto ti na syn (nekoi pyt trqbva da se

zapisha). Absoliutno vinagi samo ti si mi v glavata. Za men ti si nai-cenniq chovek na

sveta. Bih dal jivota si za tebe :( I kak nqma da se vliuba v teb... kato ti si tolkova

krasiva, sladka, mila, umna i oshte kakvo li ne... a ochite ti sa tolkova krasivi, che ako

se vgleda chovek v tqh moje da se hipnotizira, usmivkata ti e strahotna, mnogo mi haresvat

buzkite ti kato se osmihnesh (nadigat se i stavat edni takiva puhkavi... te poprincip sa si

edni puhkavi... :) ). Poveche ot godina ne spomenah che te haresvam i se mycheh da ne go

pokazvam, zashtoto znam che nqmam shans. Vse edno da vidish kvazimodo sys spqshtata

krasavica. Vseki den shtom te vidq v uchilishte otivam na sedmoto nebe. A ako sluchaino me

zagovorish neshto vednaga guba govor i kartina. No tova stava rqdko za jalost... Tolkova si

prekrasna. Trqbva da krystat syzvezdie s tvoeto ime. Kogato predi koleda me popita dali si

padam po teb prosto unemqh. Nikoga ne sym mislel, che shte se stigne do tuk da ti priznaq

kakvi sa chuvstvata mi kym teb... I estestveno ot sram se napravih na udaren. Kogato vidqh

onezi mecheta v magazina pyrvoto neshto, koeto mi mina prez uma e che iskam i az da cunkam

tebe po puhkavite buzki kakto mecheto... Dokato se usetq kakvo stava veche prodavachkata mi

podavashe chantichkata s mechetata. I sled polovin chas veche gi bqh pratil po poshtata.

Kogato se pribrah v nas zapochnah leko da syjalqvam che sym go napravil... Prosto ot strah,

che samo shte mi se izsmeesh i shteshe da mi stane oshte po-gadno. I ti blagodarq che ne go

napravi. Sled vsichko tova me beshe sram da te pogledna, ka moli da te zagovorq neshto...

Shtom vlezneshe v staqta az potyvah v dyn zemq ot sram. A kogato otvorih podaryka, koito mi

podari za koleda, se prosylzih. Tova beshe edin ot nai-shtaslivite mi momenti v jivota.

Dvete figurki, koito mi podari, sega sa liubimite mi predmeti. A momichenceto mi napomnq za

tebe... tolkova sladko i nejno. Prosto ne moga da opisha kolko mnogo te obicham. Za osmi

mart za cveteto mi pomogna iliqna, taka che ako ne ti e haresal ne se syrdi na men :-P

Togava iskah da doida do vas da ti go podara lichno... Adski mnogo go jelaeh. Dori v

magazina me obejdavaha da ti go dam lichno, no... srama naddelq za jalost ;( Syshtiq den

kogato me vidq na garata az syshto te vidqh, i molq te da mi prostish che sled tova te

izlygah che ne sym te vidql i chul. Prosto ne mojah da spra vypreki che go jelaeh. Beshe me

sram... nali polovin chas po-rano beshe poluchila cveteto... I ot togava syjalqvam adski

mnogo. Po natatyka, kogato mi se beshe razsyrdila prosto bqh sykroshen. Ne stiga che ne si

govorihme v uchilishte (koeto dopylnitelno me natyjavashe..) ami togava dori ne me i

zabelqzvashe. Predi mi kazvashe sutrin pone "zdrasti" a togava dori ne mi i otgovarqshe,

kogato az ti kazvah "zdrasti". Ne mojesh da si predstavish kolko gadno mi beshe. Znam che

bqh vinoven... i moje bi zatova tolkova mnogo syjalqvah. Bqhme hodili s edna priqtelka do

centyra i kogato minah pokrai cvetarskiq magazin, bez da kaja nishto vleznah vednaga vytre i

kupih rozite,dano da sa ti haresali. Togava syshto jelaeh da ti gi podara lichno... misleh

da gi porycham da mi gi donesat v daskalo malko predi da svyrshim i sled kato svyrshim

daskalo da gi vzema byrzo i da te izchakam pred vhoda i da ti gi dam i da ti se izvina,

togava ne me beshe chak tolkova sram, poveche me beshe strah che nqma da mi obyrnesh

vnimanie, che dori i da vikna ti nqmashe da se obyrnesh, zashtoto mi beshe syrdita... zatova

otnovo gi pratih po kurier... Kogato beshe festa na daskaloto otnovo iskah da te pokana

lichno sled daskalo, no nali uvcata po nemski me izgoni ot chasa... chakah na vhoda na

uchilishteto dosta vreme za da te pokana, no taka i ne te vidqh, navqrno ne sym te vidql v

navalicata. I za jalost ti pratih SMS, da znam che e mnogo glupavo, no me beshe sram da

doida do kvartirata ti :D Dva chasa sym dyrjal tela v ryka i sym se vziral v nego... i

kogato mi otgovori bqh na sedmoto nebe. V tozi moment po-shtasliv chovek ot mene nqmashe.

Kogato ne doide bqh naistina sykroshen, tova shteshe da e nai-shtasliviq den v jivota mi...

Vse oshte me e qd na onq skapan dyjd i gradushka :@ V tqtyra pochti nishto ne mojah da chuq

ot pesnite, zashtoto si misleh za tebe prez cqloto vreme. Po edno vreme mi se nasylziha

ochite, no nali beshe tymno... taka che nikoi ne vidq. Abe prejivqh go nqkak si :) Syshto

iskam da ti se izvinq za koncerta na upsurt. Ne znam kakvo mi stana che bqh takyv pyn...

samo kato se setq minalata godina na koncertite kakvi prustotii sym prail... Pyk i kogato

bqhme ostanali samo dvata pod dyrvoto do tqtyra... nqmash si na predstava kolko mnogo mi se

iskashe da se otpusna i da si govorim... Prosto beshe sednala na 5 santimetra ot mene i

napravo si zagubih uma ot kef... Po nqkoe vreme se syvzeh no me beshe strah da progovora,

che shtqh da zaekvam ot sram. Syshto izvinqvai mnogo che ne te izpratih sled koncerta...

Adski mnogo mi se iskashe... Predi da mi pishesh che si syglasna da idem... mnogo si bqh

mislel tochno za tova... misleh kato si trygnem ot koncerta da te pomolq da minem pokrai

edin cvetarski magazin (estestveno shtqh da te izlyja che e cvetarski :D) i misleh da ti

vzema nqkakvo cvete... roza moje bi... (predniq den bqh razbral che tozi magazin zarad festa

rabotel do 1 prez noshta). No ti nali beshe i sys sykvartirantkata si... i me dosramq ot

neq... Ako bqh trygnal i az s vas da te izpratq vie shtqhte da si govorite, a az pak da

mylcha kato pukel... i nakraq ne te izpratih za koeto mnogo syjalqvam... mnogo mi se

iskashe... Vseki den v uchilishte kato te vidq iskam da ida pri tebe, da sedna na stola do

tebe... i da te zagovora neshto... no nqkak si ne moga... A mnogo mi se iska ;( Liubimiq mi

chas v daskalo e muzikata, poneje nali sqdame po nomera i ti si do mene :P:D i togava pone

malko si govorim... Mnogo te obicham krisi ;( Naposledyk ne sym mnogo v nastroenie... i

vchera me beshe pitala kakvo mi ima i az kazah che shte e po-dobre da ne ti spodelq...

Vsyshtnost ne sym v nastroenie, zashtoto adski mnogo te obicham i sys vseki izminal den mi

stava vse po trudno, vse pak e nespodeleno... Vqrnoe tova koeto kazvat horata, che

nespodelenata liubov e nai-boleznena... Znam che nqmam shansove, no vypreki tova prodyljavam

da te obicham i da stradam za tebe :( Chetoh dosta temi v edin forum, che vsichki se opitvat

da zabravqt nespodelenata liubov, no az ne mislq da se opitvam... Tolkova mnogo te obicham,

che prosto ne iskam da zabravqm tezi chuvstva, vypreki che sa nespodeleni i che ne me

haresvash, koeto si e razbiraemo de :D ne sym i ochakval nqkoi da me haresva :) No kolkoto i

bolezneno da stava za napred nqma da se otkaja ot chuvstvata si :) az sym si vytreshno malko

kato emo taka che izdyrjam na fizicheska i dushevna bolka :) Mnogo mi se iska nqkoi pyt da

izleznem nqkyde... na kafe ili neshto drugo tova mi e nai-golqmata mechta, no se symnqvam

che veche shte te pokana nqkoga... mnogo mi se iska, no veche se obejdavam che nqma smisyl

da prava kakvoto i da e... shtom ne me haresvash az nqma kakvo da napravq... Ako te pokana

da izlezem nqkyde ti moje bi shte se syglasish, no shte e ot syjalenie ili prosto nqma da

iskash da mi otkajesh poneje si si dobra po dusha :) I taka shte mi stane oshte po-gadno...

No vypreki tova taino shte si te obicham, shte si mislq za tebe i shte te sanuvam :)

Naistina nespodelenata liubov bila boleznena :( Ne znam kak shte izdyrja prez lqtnata

vakanciq bez da te vijdam, sega pone moga da te gledam i da se naslajdavam na nedostijimoto

:) A kato si zaminesh na troqn prosto shte sym sykroshen... dva meseca i polovina bez da te

vidq nito vednyj ;( ... Mnogo pyti sym iskal da doida pri tebe i da ti kaja lichno che te

obicham, no ne smeq... Vinagi kogato sestrami ne e pokrai kompa, az si slagam edna tvoq

snimka na desktopa, samo si predstavi kolko mnogo sym hlutnal po teb ;( Tova, koeto izpitvam

ne e prosto hlapashko prevlichane kym protivopolojniq pol, az naistina sym ludo vliuben v

teb. V moite ochi ti si nai-prekrasnoto momiche na sveta, po-krasiva i charovna ot tebe

nqma. Za men ti si nai-cenniq chovek v jivota mi. I vinagi kogato se setq, che ti si prosto

edna nedostijima zvezda za men, mi stava mnogo mychno i nastroenieto mi se skapva. Ne sym

vinoven za tova, koeto sym... takyv sa me napravili :D no vse pak sym blagodaren, che pone

sym ospql da vida nai-krasivoto neshto na sveta :) tebe, osmoto chudo na sveta :P Naistina

syjalqvam, che dori nqma da moga da te pregyrna pone vednyj... Kakvo da naprava che sym

grozen,typ i nedodqlan, nikoi ne izbira kakyv da byde, no takyv e jivota. Ne znam zashto

vsichki v daskalo si mislqt, che si haresvam iliqna... ne znam s kakvo sym porodil tezi

misli, no edinstvenata mi liubov si ti Krisi i vinagi shte ostanesh takava. Kogato razbrah

za zdravoslovnite ti problemi mi stana mnogo mychno za teb. Vseki pyt kogato te pitah "kak

si?" trypneh v ochakvane nai posle da chuq che si dobre. Kogato na nqkolko pyti shtqha da te

operirat mi beshe mnogo zle, ako moje bez da mi se smeesh, no se prosylzqvah vseki pyt, kogato mi kazvahe. Togava cqla nosht ne mojah da migna. Cqlata nosht prekarah na terasata, gledah

zvezdite i si misleh za tebe, kolko si mlada, a kolko mnogo si izstradala... kolko si

krasiva, a kolko mnogo bolka si izpitala. Absoliutno vseki den iskah da ti se obadq i da ti chuq glascheto... da razbera dali si dobre... no me beshe strah, che ako ne si dobre i az zvynna moje samo da prevha... Imashe sedmici, v koito dori ne sym te i vijdal i mnogo mi lipsvashe. Pone tova praveh v uchilishte... gledah te i se naslajdavah na krasotata ti, a kogato te nqmashe prosto vremeto za men spirashe. A vseki pyt, kogato te videh v uchilishte, che ne ti

e dobre mi stavashe mychno za tebe. I vseki pyt iskah da sedna do teb i ako mojeh da ti

pomogna s neshto, no prosto ne namirah sili da doida pri teb vypreki che tolkova silno go

jelaeh. Kogato poluchi kriza po fizichesko prosto bqh sykroshen, nikoga ne te bqh vijdal da

plachesh :( Znam che ti si silno momiche i predstavqm kakva bolka e bilo. I mnogo syjalqvam,

che nito edin pyt ne se opitah da te ospokoq po nqkakyv nachin, za koeto te molq da mi

prostish, prosto ne namirah sili. Ima oshte mnogo neshta, koito iskam da ti napisha i oshte

poveche da ti gi kaja lichno..., no mislq da spra do tuka :( Samo posledno iskam da kaja,

che mnogo te obicham i che syrceto mi veche ti prenadleji, i moje da pravish kakvoto si

poiskash s nego. Bih napravil vsichko za tebe MNOGO TE OBICHAM KRISI :smt007 :smt008 :cry:

:cry: :cry:

Jalko che nqma da i go pratq, za da razbere kakvo izpitvam kym neq... no kakvo da se pravi... ne sym dostoen za neq :-k Ako nqkoi iska da go prati vmesto men shte sym mu mnogo blagodaren, zashtoto az sigurno nqma da posmeq da go pratq. Eto i poshtata kr1st1n3@abv.bg i ako moje ne zloupotrebqvaite PLS Shte byda zadyljen ako nqkoi i go prati. Emi tova e ot men :cry:

NaNa_SladuRana
05-21-2008, 13:53
m00rnInGstaR]
Аз не бих писала,аз бих го казала..


Ае в крайна сметка .. никога казаното не е като написаното .. понеже то докосва ..
както едно любовно стихотворение .. или роман докосва повече от филм ..
както текста на песента те забива повече от самата мелодия .. капиш ? ..
така смятам, че седят нещата ..


тук можем да поспорим няма нищо по-истинско и по-докосващо от това да ти каажат такова нещо в очите отколкото да го четеш от някакво си писмо.Просто ато те гледат в очите ти предават емоционалният си зарят и това те кара да се замислиш,слушайки разтреперан глас се трогваш,или пък пламъка в очите,къде го има това на листа?

vilinanova
05-21-2008, 16:15
Аз бих написала писмо, може и e-mail!Не че няма да ми стиигнат силите да му го кажа в очите(до сега не ми стигат де :oops: ), но с писмото мога да проявя творчество!А за това какво ще напиша ето един пример(сега го измислям може да не е мн смислено):
Ето пак съм лудовлюбена!Защо това се случва винаги на мен!Но ти не си просто поредния, които не ми излиза от главата, ти си единствения, който успя да обладае не само мислите, но и чувствата ми!Сигурно ще попиташ какво чувствам?Чувствам, че ще умра ако не те видя, мисля, че ще се разтопя, когато се усмихнеш!Но няма пълно щастие, нали?Не виждам вече усмивката, няма го погледа, погледа, единствено за мен!Вече не сме просто приятели нали?Аз искам само да съм с теб!Искам тази усмивка само за мен!Може това да ти се стори глупаво и изтъркано, но това съм аз!Ако аз съм просто момичето от последния чин, добре, ще го приема, но ако ли не, просто ми дай шанс!

iiirish
05-22-2008, 07:41
няма нужда от обяснения - просто бих му написала, че съм щастлива с него! (точно какъвто смс му пратих снощи)

SiegHeil
05-22-2008, 18:45
Колко ли ценно време и пари по кафета щях да си спестя ако не се бяхме засекли така... 8-)

Тва общо...а, и много нерви, и се пак беше мноо яко ...

babity
05-22-2008, 19:54
Точно в момента не бих му написала нищо. Романтизмът ми нещо се изчерпа, писна ми от лигни, мисля, че вече е време да пораствам за такива неща.

metaxa
05-23-2008, 10:45
bRigHt [!] m00rnInGstaR наистина евала за твоето писмо направо се просълзих като го прочетох. :-) :-) :-)

slun4ice_90
05-23-2008, 10:59
Това,което си написала е великолепно мацка. :-) Аз бих му написала нещо от този сорт:-Денят в който,ти ми призна любовта си,аз бях неземно щастлива..,но както обикновено щастието ми не беше дълго..Дойде деня,в който ти ме довърши...каза ми "миличка,късаме"...аз останах безмълвна,уплашена и шокирана...Въздушните кули..,които строях всеки ден...се сгромолясаха...няма мечти,няма я моята усмивка...,но най-много ме боли,че теб те няма...Ти пожела,да сложиш края..аз само слушах..както винаги..аз бях поредната пионка от играта ти...А коя ще е следващата не знам..и не искам да знам...тя колко сълзи ще пролее..за теб...и колко болка ще й причиниш...тя не знае... :-P :) Любовта ти е лъжлива...обичаш да нараняваш,не зачиташ чуждите чувства..и така накрая..само ти ще страдаш...Гледах те..всеки ден с твоите скъпи нови момичета..,да не ми беше лесно..след това се затварях в моя свят...и плачех..като бедно сираче...,защото ти ми взе радостта..,дори и волята за живот..и за истинска любов...Ти беше турнадото в моя живот..помете всичко...без милост.От мен..остана само бледа сянка...

love_slancho
05-23-2008, 12:40
Тъй като скоро сигурно скоро ще се разделим :-# ( :cry: обичаме се много,но е по желание на майка ми,прави ми страшно много проблеми за това,че съм с него),бих му написала това:Здравей,слънце.Обичаш да чуваш това,нали...Пиша ти това с цялата любов на Земята.Помня когато се запознах с теб.Всичко беше прекрасно.Беше ми най-добрият приятел и най-близкият ми човек,а после се превърна в нещо друго.Помагаше ми във всичко,подкрепяше ме-това,което винаги съм търсила.Спомени-много.Никога няма да забравя как когато ме изненада за рожденния ми ден ти се хвърлих на врата и паднахме заедно по стълбите :lol: Няма да забравя,когато дойде при мен в 03:30 сутринта,просто защото бях зле и имах огромна нужда от теб.Няма да забравя как двамата избягахме заедно и после си имахме куп проблеми :lol: Няма да забравя и първата ни целувка...Беше прекрасно.Прегръдките ти,ласките ти,целувките ти-всичко това ще го помня цял живот.Няма да забравя как заспивах до теб и първтото нещо,което виждах като се събудя беше ТИ!Няма да забравя погледа ти,който ме гледаше така нежно и влюбено.Няма да забравя гласа ти,който толкова силно обичам,как нежно ми говореше и ми казваше "Слънце,обичкам те".Тези думи завинаги ще останат в съзнанието ми.Няма да забравя и колко пъти се карахме и сдобрявахме,нито пък как сме се смяли и плакали заедно.Толкова много неща няма да забравя.Обичахме се.И още се обичаме.Виждахме бъдещето си заедно.Казвахме си,че няма да се разделим и ще сме цял живот заедно.Господи,чудехме се дали има хора които да се обичат толкова,колкото нас...Когато се разделяхме за по няколко дни си говорихме с часове на телефона.Нито това ще забравя,нито как дадох нещо толкова ценно за мен на теб.Защото знаех,че трябва да си ти.И беше прекрасно.Имаме ужасно много спомени,слънце,но колкото повече пиша,толкова повече ми се плаче.И двамата знаем,че всички хора са против връзката ни.Никога не им обърнахме внимание.Но сега ангелче,разделяме се,защото искам да си щастлив,а в това положение в което сме,ти не би могъл.Не искам да страдаш.Защото като страдаш ти страдам и аз.Знам,че няма да мога да те видя никога повече,но ти не ме забравяй.не забравяй човека,който най-силно те е обичал и ценял и винаги ще е така.И аз ще те помня-човека направил ме човек,който ме научи на толкова много неща.Научи ме и да обичам и разбрах какво е да си обичана.Не вярвам да има друг след теб,но ако има,запомни,че никога няма да го обичам толкова,колкото теб.Ти ще си останеш най-голямата ми любов.Благодаря ти за всичко,което си правил за мен!Винаги ще те нося в сърцето си!Ще ми липсваш ужасно.Обичам те!!! :-) :smt022

GregoryHouse
05-23-2008, 12:50
Бих написал...

Сори че бях такова копеле, но това е живота...свиквай.

leidi
05-24-2008, 13:27
Az bih iskal da i pratq pismoto po dolo, no za jalost nqma da go pratq nikoga, vypreki che mnogo mi se iska...

Eto i pismoto:

Zdrasti Krisi...


Pismoto ti e strahotno. Tochno i qsno izpylneno s chuvstva. Trogna me. Qvno naisitina mnogo dyrjish na tova momiche i mnogo q obichash. Ne znam kakva e prichinata da ne ste zaedno, no mi se struvash svqsno momche ;) Syvetvam te da i izpratish tova pismo. Ako momicheto oceni tova koeto si napisal predpolagam che shte stanete mnogo hubava dvoika :) A ako ne go oceni i ne trygnete, pone tq shte znae kakvi sa chuvstvata ti kym neq. Predpolagam, che tova momiche naistina e strahotno shtom e porodila takiva chuvstva vtebe. Ne znam, no go izprati zadyljitelno. Nishto nqma da zagubish, a pochti sigurno e che shte spechelish neshto - neq, shte ti stiskam palci ;) I kaji ako go pratish i kakvo ti e otgovorila PLS, che mi specheli liubopitstvoto :-P

maharbal
05-28-2008, 12:19
Az bih iskal da i pratq pismoto po dolo, no za jalost nqma da go pratq nikoga, vypreki che mnogo mi se iska...

Eto i pismoto:

Zdrasti Krisi...


Pismoto ti e strahotno. Tochno i qsno izpylneno s chuvstva. Trogna me. Qvno naisitina mnogo dyrjish na tova momiche i mnogo q obichash. Ne znam kakva e prichinata da ne ste zaedno, no mi se struvash svqsno momche ;) Syvetvam te da i izpratish tova pismo. Ako momicheto oceni tova koeto si napisal predpolagam che shte stanete mnogo hubava dvoika :) A ako ne go oceni i ne trygnete, pone tq shte znae kakvi sa chuvstvata ti kym neq. Predpolagam, che tova momiche naistina e strahotno shtom e porodila takiva chuvstva vtebe. Ne znam, no go izprati zadyljitelno. Nishto nqma da zagubish, a pochti sigurno e che shte spechelish neshto - neq, shte ti stiskam palci ;) I kaji ako go pratish i kakvo ti e otgovorila PLS, che mi specheli liubopitstvoto :-P

hah ami pratih i go... syshto i pratih i tova klipche http://youtube.com/watch?v=qtbYRKp3UnM i tazi snimka http://abcdefg123456.hit.bg/thedeadman/krisi/IMGP1062.JPG No za jalost nishto ne kaza... :cry:

Konfucii
05-28-2008, 12:23
Ne mislq 4e trqbva da ima6 gotovi repliki za vsi4ko prosto go napi6i kakto go 4uvstva6t ;D ili da si me4tae6 kvo 6te napi6e6 tva e gubene na vreme a vremeto e pari osobeno ako trqbva da ti gi vra6tat

donkihot
05-28-2008, 12:25
откакто те срещнах-полудях...без тебе съм за никъде! Моля те,не ме оставяй! Не забравяй бележ4иците всеки ден,не забравяй нашите хубави моменти,не спирай да ме правиш щастлива и моля те оби4ай ме!