PDA

View Full Version : Имам чувството,че няма да има край...



mechtaq_za_teb
04-01-2008, 16:49
Може темата да ви се стори много безмислена,но трябва да споделя,иначе ще полудея!
Писна ми по цял ден само той да ми е в главата!Каковото и да правя,не мога да спра да мисля за него. :( Излизам с приятели,като се преструвам на голямата щастливка,а вътрешно не е така,както изглежда.Вече спрях да броя дните,седмиците,месеците,к ито минаха от както с него се изпокарахме.В същност сякаш времето е спряло и всичко е в застой.Никаква промяна.Нито чувствата ми охладняват,нито болката намалява.Да,този човек много ме нарани.Има ли някой,който може да ми помогне да го осъзная най-накрая????!!!! :cry: Писна ми.Знам,че на него не му пука за мен.Какво като преди е имал чувства.Сега тях ги няма.Защо не мога да го приема?! :( Искам да продължа напред,както направи той.Искам да срещна някой,който да ми помогне...но.. :? Такъв човек няма досега.
И днес стана нещо.Разплаках се заради него.Почувствах се толкова сама и когато отидох пред огледалото,за да си избърша сълзите...видях себе си,а не бях аз!Не бях такава! :( Винаги съм била лъчезарен човек и искам отново да бъда такава.Защо не мога..защо защо защо трябва да боли толкова???!!! :( :( :(

Scared_Straight
04-01-2008, 17:00
Попринцип мнооооого мразя да ползвам клишета но това е съвършенно вярно "Времето лекува"

The sunshine
04-01-2008, 17:03
И аз се чувствах по същия начин,когато скъсах с моето гадже.Но просто един ден си казах,че ще продължа напред без да мисля за него и с времето просто го забравих.Бъди силна.
П.П.Приятелите също ми помогнаха много!

Fagile
04-01-2008, 22:08
Попринцип мнооооого мразя да ползвам клишета но това е съвършенно вярно "Времето лекува"

NAISTINA E KLI6E! NE VREMETO, A LUBOVTA LEKUVA VSIAKA RANA!!!!KAKVOTO I DA OZNA4AVA TOVA...

MiMcHeToOo
04-01-2008, 22:15
Дай и аз да съм банална - Ще ти мине..

Sagna
04-01-2008, 22:25
Samo 6te ti kaja 4e sled vsi4ko tova ti si po silno momi4e preudolei e tazi depresiq i 6te si o6te po silna.
Izvinqvaite 4e pi6a na latinica a ne na kirilica no fonetikata mi e razvalena.