PDA

View Full Version : В задънена улица съм, не мога да взема рeшение..МОЛЯ ВИ HELP



SpAcE_LaDy
04-01-2008, 20:07
Здравейте, наистина исках да ви спестя историята си.. преди също съм споделяла разни неща, но не исках да ви занимавам и този път.. обаче този път наистина нямам изход.. т.е. не знам.. бих искала да ви разкажа, но може да е малко дълго, затова се надявам искрено, че поне някои от вас ще прочетат поста ми..
Ходя с едно момче от януари.. утре правим 3 месеца.. виждам, че държи на мен, говорили сме си, че може би ще изкараме дълго време заедно.. докато един ден аз не срещнах друг.. просто на шега отидох да се снимам в един филм (няма да споменавам кой е) като статистка.. бях там с братовчедка ми.. запознахме се с едно момче, което тя хареса много.. не мога да отрека, че това момче и на мен ми хвана окото.. след няколко дни имах рожден ден и тя ме помоли да го поканя.. е, направих го.. аз му се кефех също, определено.. просто когато тя го хареса аз автоматично знаех, че харесва ли го тя.. аз нямам право да го харесвам.. просто бих се чувствала като предателка.. на РДто ми тя тръгна с него (Х. - хикс), но той прекрати връзката им, защото може би не и се кефеше достатъчно.. в последствие Х. ми сподели, че откакто сме се запознали харесва не братовчедка ми, а мен.. :shock: аз също мн му се кефех.. в последствие това стана повече от просто "кефене", чувствата ми са мн по-силни.. не знам какво ми направи това момче, просто не знам.. но аз имам приятел.. който мн държи на мен.. но който не знае за симпатиите ми към Х.
с Х. излизахме няколко пъти.. само приятелски, но и двамата се влюбвахме(не знам дали това е точната дума, но чувствата растяха) един в друг.. в един момент просто не издържахме и се целунахме.. виждахме се още няколко пъти - 2-3 и все се целувахме, той ми говори колко мн бил хлътнал по мен, че ме иска само за себе си, че не може повече така.. да е 3тия.. и... че аз трябва да избера или приятеля ми или него.. до тук добре.. обаче именно това е проблема ми..
как да избера.. ?? знам само едно..
ИСКАМ да съм с Х.
но съвестта ме гризе, защото..
1.лъжа приятеля си..
2.просто не мога да го нараня така..
3.малко или много държа на него
4.ако зарежа приятеля си и тръгна с Х., би означавало не само че съм наранила гаджето, а и че съм предала братовчедка ми.. а аз вече знам, че съм го направила.. мн я обичам обаче и не исках д и причинявам това.. тя не знае, че се виждам с Х.

но тези неща /1-4/, които изброих.. всички заедно са еднакви по сила с желанието ми да бъда с Х. моля ви кажете ми, как бихте постъпили вие.. не съм споделила с никого проблема си.. единствено с вас с надеждата да ми помогнете, защото мисля денонощно за това и просто не знам какво да правя.. моля ви дайте ми съвет.. как бихте постъпили?

п.п. Х. казва, че вече се влюбва в мен мн сериозно и ако не направя нещо скоро, ще го нараня още по-лошо.. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

мисля, че трябва да остана с приятеля си, но знам, че ще съжалявам винаги за Х. (и преди ми се е случвало), а и ИСКАМ да съм с него, но ако остава приятеля си, че го нараня, ще нараня и братовчедка си.. какво да направя? моля ви помогнете ми! МОЛЯ ВИ :cry::cry::cry:

Простак
04-01-2008, 20:12
Аз те съветвам колкото и да държиш на приятеля си, да го скъсаш и да си останеш с Хикс. Така ще му е ясна цялата работа и няма да се чувстваш гузна, че с Хикс излизате, целувате се и т.н. Рабира се, няма да му е приятно, но пак по добре отколкото да разбере от трето лице, а така нещата наистина ще се усложнят.

kuklichka_bg
04-01-2008, 21:06
ako ne ti e dobre pri priqtlq ti i ahresvash x i toi te haresva spored men ostani s x i zareji priqtelq si si4ko huabo ima svoq krai S koito pove4e ti e kef s nego badi no badi sig v nego da ne stane ot dva stola na zemqta

Hrdcore`Lady
04-01-2008, 21:21
Toq X ne vdyhva mn doverie, no ako ne opita6 nqma da mirqsa6, taka da se kaje...Qvno dyrji6 na priqtelq si, no tova ne e dostaty4no v edna vryzka. Za brachedka ti pyk vyob6te nedei da misli6. Obiknovenno dori nai-blizkite priqtelki sa egoisti, osobeno kogato stava vyprosa za mom4e-t.e. nito bi ocenila jesta ti, nito bi ti go vyrnala. No vyprosnoto mom4e kolkoto i lesno da e skysalo s neq, moje da go napravi i s teb...Ako ne q e haresval za6to e hodil s neq? Kakto i da e, preceni si polojenieto, da ne se okaje naistina, 4e nakraq 6te se ozove6 ot dvata stola na zemqta...Spored men opitai s X i bydi 4estna s priqtelq si. Kakvoto i da stane, 6te znae6, 4e si go napravila zaradi sebe si 8)

SpAcE_LaDy
04-02-2008, 10:02
аз опитах вече.. и ми харесва, но съвестта ми е адски гузна в момента, защото лъжа приятеля си..
а Х.ми каза, че почва да се влюбва в мен и ако скоро не направя нещо.. в смисъл не взема решение, след като се влюби, ако го зарежа, ще.. не знам.. ще се срине.. затова или да го режа директно и колкото се може по-брутално (така иска той, но аз не мога), или да късам с гаджето и да остана с него..

а междудругото Х. ще заминава юни месец в чужбина за 4 месеца.. ох, не знам.. какво да направя.. цял ден исля смао за това, само за този избор, губя апетит, нищо не ми се прави... като побъркана съм..

не искам да нараня никого от двамата, просто не искам.. а още по-малко братовчедка ми, която ми е може би най-близкия човек..

BaD_GiRl_mL2
04-02-2008, 10:06
Аз те съветвам колкото и да държиш на приятеля си, да го скъсаш и да си останеш с Хикс. Така ще му е ясна цялата работа и няма да се чувстваш гузна, че с Хикс излизате, целувате се и т.н. Рабира се, няма да му е приятно, но пак по добре отколкото да разбере от трето лице, а така нещата наистина ще се усложнят.
+1 :)

sexa_na_kompleksa
04-02-2008, 10:19
След като казваш, че много обичаш братовчедка си, защо не си й споделила, защо не поговриш първо с нея и видиш какво е нейното мнение по въпроса? Не знам какви са ви отношошенията, но аз съм много близка с моята братовчедка и за това в такава ситуация веднага бих поговрила с нея. Ако тя няма нищо против, пробвай с Х.

SpAcE_LaDy
04-02-2008, 10:23
Не смея да и споделя, защото знам, че ще я заболи, а и тя харесва приятеля ми.. в смисъл като фр. и съм сигурна, че ще го защити.. защото все ми се кара като направя нещо лошо.. или пък ще и стане гадно заради Х. и като я попитам какво да правя ще каже "Не знам.."
чувствам се ужасно и вече не издържам и почти съм на път да рискувам своето щастие.. и да остана с гаджето, за да не се скарам с братовчедка ми и да не го нараня гаджето..
само дето искам да съм с Х. и ако остана с гаджето.. ще нараня Х. много.. поне така мисля, защото той сам ми каза, че се влюбва вече и че би го заболяло, ако го отрежа..

sexa_na_kompleksa
04-02-2008, 10:37
То излиза, че каквото и да направиш, все някой ще е наранен. Явно братовчедка ти не мисли толкова за теб, колкото ти за нея. Аз те съветвам да послушаш сърцето си. Но все пак помисли и върху това, че Х ще заминава за чужбина ...

SpAcE_LaDy
04-02-2008, 10:48
накрая ще скъсам с гаджето, ще прекъсна взаимоотношения с Х. и ще си продължа сама напред.. така няма да съм с нито единия от двамата и колкото и д ми гадно.. ще си ходя на даскало, ще си тренирам и до там..

а като се чуя по телефона или видя на живо с приятеля ми.. той се държи мн добре с мен, направо ми е мн гадно и наистина както и да постъпя ще нараня някого.. в единия случай братчедка ми и гаджето, в другия.. Х. и себе си..

БОЖЕ ГОСПОДИИИ.. ще се побъркам.. вие как бихте постъпили? ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :smt102 :smt102 :smt102

sexa_na_kompleksa
04-02-2008, 10:52
Наистина си в много гадна ситуация и вече не знам какво да ти кажа...
Понякога наистина е по-добре да останеш сам ...
За теб кое е по-важно - ти да си щастлива с Х или братовчедка ти и сегашното ти гадже да са щастливи, макар ти да не си щастлива с него (с приятеля ти) ?

SpAcE_LaDy
04-02-2008, 11:01
знаеш ли кое е тъпото.. че аз искам всички да са щастливи.. а това е невъзможно.. дори да прекратя и с двамата.. ще ги нараня.. но така поне единия ще знае, че не съм ничия.. макар че това дали би било утеха.. едва ли..
а и н приятеля си какво да кажа..
слънце, късаме.. не знам защо.. просто така реших..
или пък
слънце.. съжалявам, аз ти изневерих (не физически, а емоционално).. харесвам др момче - Х. (той не обича Х. особено много, да не кажа хич), късаме.. искам да опитам с него.. късане по този начин той вече е преживявал и ще ме намрази наистина мн.. и като знам как псува бившата си приятелка, която му е извъртяла този номер.. не ми се иска един ден да казва за мен и з нея задно "Тея двете са баси тъпите к**ви"

sexa_na_kompleksa
04-02-2008, 11:20
Не може всички да са щастливи, това не е приказка, а реалния живот - винаги някой е наранен, излъган, обиден ...
Разбирам какво му е на приятеля ти и още една такава раздяла за него ще бъде много тежка. Но не може да бъдеш с него един вид по задължение. Щом не си щастлива с него или друг те прави по-щастлива, според мен е редно да прекратиш връзката, защото така накрая и двамата ще бъдете наранени - той ще е живял с лъжата, че ти имаш чувства само към него и че си щастлива, пък ти ще се изяждаш от вътре, че не си с Х и само ще си изгубиш времето.
А на раздяла каквото и да му кажеш, все ще го заболи...

misspurple
04-02-2008, 11:41
Пф,все едно аз съм го писала..и аз така се опитвам да правя така,че на всички да им е готино,а накрая на мен кво ми е никой не го интересува :o
Моя съвет е да слушаш сърцето си..аз преди месеци това направих и сгреших..НО при мен тва не беше братовчедка,а приятелка,която не прие,чее момчето харесва мен..както и да е
Ако братовчедка ти те обича,ще те разбере.Повярвай ми...ако ти се сърди и.т.н...ще й мине.Времето всичко лекува.
А ти помисли кой повече искаш-гаджето или хикс ии реши с кой искаш да си..
А сега нараняваш не само себе си..а още 2ма!Моя съвет е да бъдеш с човека,който те радва повече...късмет!

SpAcE_LaDy
04-02-2008, 13:47
А гаджето ми е толкова добър с мен, сърце не ми дава да го скъсам..
всички сте ЗА това да опитам с Х... аз също го искам, но огризенията и съвестта ми ме спират.. просто нямам сили, да не говорим, че точно днес правим 3 месеца с гаджето..
мн съм подла.. :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt090 :smt090 :smt090 :smt090 :smt090 :smt087

alex_devv
04-02-2008, 13:55
имаш психично разтроиство. иди на психолог

Простак
04-02-2008, 15:31
Абе щом толкова го обичаш или не прави нищо с Х зад гърба му и го зарязваш, или си оставяш с него и заебаваш Х. Не може и двете. Рано или късно и двамата ше разберат и се е б*ло майката! 8)

Cutie_Smile
04-02-2008, 15:50
Няма как да излезеш от ситуацията без да нараниш някого .Неможеш вечно да се опитваш да направиш всички щастливи, това ще нарани теб. Според мен трябва да избереш Х. ,явно той е човекът към когото имаш чуства ,а не настоящото ти гадже. Сега относно братовчедка ти - ако тя те обича и държи на теб колкото ти на нея би трябвало да ти прости .Може би ще прозвучи кофти , но бъди малко егоист и се бори за щастието си. :)

SpAcE_LaDy
04-02-2008, 19:59
ами Х. знае за гаджето ми и не иска да е алтернативния.. както той сам си каза.. а иска да е единствения.. до сега бях с гаджето ми и той се държа страхотно с мен, няколко пъти каза, че е мн щастлив с мен, че много ме обича и че с мен му е супер.. и просто не мога д го зарежа.. и май клоня повече към прекратяване на взаимоотношенията си с Х... колкото и д не ми се иска..

вече почвам да се отегчавам от цялата тази ситуация.. лошото е, че днес Х. ми каза, че вече се е влюбил.. а точно това не трябваше да става.. ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

natalitoo
04-02-2008, 21:28
Аз те съветвам колкото и да държиш на приятеля си, да го скъсаш и да си останеш с Хикс. Така ще му е ясна цялата работа и няма да се чувстваш гузна, че с Хикс излизате, целувате се и т.н. Рабира се, няма да му е приятно, но пак по добре отколкото да разбере от трето лице, а така нещата наистина ще се усложнят.


супер правилно изказване .. взе ми думите от устата :-P :-P

NFW`
04-02-2008, 21:29
NFW : Вземи LSD. Всичко ще придобие смисъл.

w0sh : ...или бира?

yuyuto
04-02-2008, 22:19
Тръгни си с Х и тва е... Братовчедка ти, ако те обича, ще те разбере... А гаджето ти, ти рано или късно ще скъсаш с него, щот очевидно нямаш чувства към него, така или иначе ще го нараниш... Така че колкото по-скоро, толкова по-добре, щот колкото по-дълго живее в лъжа, толкова повече ще го нарани истината... Мноу заплетано го написах, абе дано да ме разбереш... :(