PDA

View Full Version : тайните ерогенни зони на мъжа



ubuntu
04-01-2008, 21:55
Въпреки, че повечето мъже казват, че кожата е тяхната гореща точка, и че само с докосване могат да се възбудят, има още няколко специфични места, които ще ги възбудят повече и от видео маратон с Памела Андерсън. Става въпрос за мъжките G-точки. Мъжете всъщност имат три G-точки. Макар че това не звучи особено честно (като се има впредвид, че жените имат само една G-точка), нека си припомним нещо в полза на двойните Х хромозоми: множествени оргазми. Но сега говорим за неговото тяло. Та, къде са тези три точки?


1. Първи е френулът, чувствителната част точно от долната страна на пениса. Когато се докосне, тази гореща точка може да предизвика екстаз у един мъж. Това е струпване на нервни окончания и е особено чувствително място, когато той е превъзбуден.

2. Втората точка е перинеумът, областта между тестисите и ануса. Преди да приключи половия акт имайте в предвид, че тази точка може да ви донесе допълнително удоволствие и за вас – ако я докосвате по време на секс, може да задържите вашето момче във форма за по-дълго време. Тя е „свещено сексуално място". Тя може да предизвика невероятни удоволствия, когато се масажира внимателно или по-грубо по време на изключителни състояния на възбуда.

3. Третата мъжка G-точка е простатата. Простатата може да се стимулира и масажира чрез намазан с лубрикант пръст в ануса. Тогава докато движите пръста ще почувствате това гъбесто образувание, което може да се стимулира, за да предизвика силно чувство на наслада.

Е, може и да не сте готова да забучите пръста си в задника му. Но ако навлезете в такава неизследвана територия, е приятелят ви ще бъде много щастлив. Имайте в предвид, че освен тези три G-точки, вие можете да откриете точки A, В, С, D и Е на вашия мъж като просто го попитате.

VilleBaby
04-01-2008, 21:58
хубава тема :)

CaSsPeR
04-01-2008, 22:00
Искам да питам отсноно първата точка за френулът по то4но къде се намира когато пениса ми е хоризонтално а аз вертикално и си виждам главичката значи се пада от задната чатст на главичката :?

Anna5339
04-01-2008, 22:05
"чрез намазан с лубрикант пръст в ануса" Бррррр аз и моят приятел не сме готови за това :D :D :D

amatorium
04-01-2008, 22:47
A kakvo shte kajete za edna po-prosta za namirane erogenna zona - uhoto... :-)

Alabalaportokala
04-02-2008, 01:11
A kakvo shte kajete za edna po-prosta za namirane erogenna zona - uhoto... :-)

А вие какво ще кажете за една не чак толкова проста ерогенна зона наречена мозък и в частност хормона допамин намиращ се в него. Най - големия полов орган и при мъжа и при жената. Останалите неща просто са платформа към сексуалното удоволствие.

Bolt_f
04-02-2008, 01:24
A kakvo shte kajete za edna po-prosta za namirane erogenna zona - uhoto... :-)

А вие какво ще кажете за една не чак толкова проста ерогенна зона наречена мозък и в частност хормона допамин намиращ се в него. Най - големия полов орган и при мъжа и при мъжата. Останалите неща просто са платформа към сексуалното удоволствие. myjata :D

Alabalaportokala
04-02-2008, 01:37
АХахахах :grin: . Така е когато на човек му се спи. Ще ти бъда благодарен ако ми го редактираш че може да се стигне до някое глобално тийн недоразумение :grin: :grin: :-D

alex_devv
04-02-2008, 05:38
егаси и г-точките...
2. да ти масажира ануса
3. да ти бърка в ануса
направо много ша са възбуда 8-)

hottie
04-02-2008, 07:04
знам ги тия 8) има и още де, но това са основните.Браво за темичката.

amatorium
04-02-2008, 11:15
A kakvo shte kajete za edna po-prosta za namirane erogenna zona - uhoto... :-)

А вие какво ще кажете за една не чак толкова проста ерогенна зона наречена мозък и в частност хормона допамин намиращ се в него. Най - големия полов орган и при мъжа и при жената. Останалите неща просто са платформа към сексуалното удоволствие.

Mozuka ima nujda ot stimulaciq. Nai-vajnata stimulaciq e hormona->vuobrajenie->gledane->dokosvane->sexualen akt i nasilie ot vuzbuda->ubiistvo->sexualen jivot v zatvora i izvrashtenie :lol: Eto putqt na stimulaciqta. Izvoda: Ako ne iskate da svurshite v zatvora, ne qjte svinsko, che sudurja hormoni :lol: :lol: :lol:

kirkolevka_love
04-02-2008, 12:49
Хубава темичка..има още една точка - когато главичката се уголи и се друпне кожичката.. и нежно галене с езиче

S_L_A_D_U_R_K_A
04-02-2008, 13:04
A kakvo shte kajete za edna po-prosta za namirane erogenna zona - uhoto... :-)
Или вратът

ghostwisper
04-02-2008, 14:48
мн хубава темичка..аз мн обичам предизвикателства и експерименти..но мисля,че и двамата с приятеля ми ще сме на едно мнение за последната точка,а именно
Третата мъжка G-точка е простатата. Простатата може да се стимулира и масажира чрез намазан с лубрикант пръст в ануса. .. Т.е. ТВЪРДО НЕ! :-D

alek200
04-02-2008, 15:39
хубава тема :)

+1 Браво :)