PDA

View Full Version : Жените и глистите (съжителство обречено на холокост)



ubuntu
04-01-2008, 22:00
Защо за жените е проблем да си признаят ,че някога са имали на гости тези малки симпатични бели червейчета?
Защо са по готови да признаят с кой са изневерили отколкото да разкирят ,че в шести клас ги е сърбял жестоко гъзеца?
Забелязъл съм ,че тази тема по тема табу от каквато и да е друга тема...
п.с. Всяка жена която никога не е имала подобни малки гости се чувства поне с една глава по висока (и по красива) от такава за която се знае ,че е приютила бедните създания за месец - два.

http://img237.imageshack.us/img237/7117/40426406ze1.jpg (http://imageshack.us)

CaSsPeR
04-01-2008, 22:04
От какво се получават такива "червейчета" :?

amatorium
04-01-2008, 23:33
Che chesto li se sreshta momiche da ima glisti!? Zaintriguva me. Nikoga ne mi e i minavalo prez glavata da se zamislq po podobna tema. Samo se seshtam snimkata s kupata s glisti v uchebnika po biologiq.

Ou7taControL
04-02-2008, 05:22
[quote="ubuntu"] Защо за жените е проблем да си признаят ,че някога са имали на гости тези малки симпатични бели червейчета?
ако глистите са ти симпатични.. :shock:
ами повечето момичета, които са имали не си признават може ви защото не е приятено, е да, според теб са симпатични, ама според повечето хора не са.. и може би затова никое момиче няма да каже "хейй аз имам глистии" :grin: много са гадни, и аз съм виждала в учебника по биология преди години..

до колкото знам най често се получават от ядене с мръсни ръце или като цяло лоша хигиена... НО несъм сигурна.. и все пак има много начини за лекуване от тях... но само мисълта откъде излизат като като умрът ме отвръщава...

alex_devv
04-02-2008, 05:31
нещът да си признават червейчетата

Ice_Queen_
04-02-2008, 09:37
Кви червейчета бре.. :shock: ..
темите ви с всеки ден стават все по-шокиращи..

а защо за момичетата да е проблем точно?нима за момчетата не е ?

bungle
04-02-2008, 09:40
Като не си мият ръцете и продуктите, които ядат, ще имат.
Ама вярно ебаси темата ... :shock:

inSane_baby
04-02-2008, 09:41
Кви червейчета бре.. :shock: ..
темите ви с всеки ден стават все по-шокиращи..

а защо за момичетата да е проблем точно?нима за момчетата не е ?

+1

И ти какво очакваш, да излезете на кафе и тя да подхване темата "знаеш ли, че преди 2 години имах глисти" пфахьахах Осъзнай се... А ти би ли я питал дали е имала!? а Защо не пуснеш тема, защо не си признавате, че във втори клас сте имали въшки!? пфууу..

lwsu
04-02-2008, 09:45
в днешно време няма толкова голям проблем като цяло по-целия свят, щото Ънкъл Джак пусна в действие майкроуейв овЪн и спечели битката :D

ама мисля, че не е белязващо за една жена, че е имала глисти, освен ако не ги е имала на 25 години :grin:

...глистите в трети клас не са вина на третокласника, а на родителите на третокласника!!! :x

Felis_Dirus
04-02-2008, 09:54
Аз досега не съм имала познати с такъв проблем. И, да, защо реши, че точно на жените им се случва.

Въпрос - малоумен ли си? Няма смисъл да ми отговаряш... :)

aanitogb
04-02-2008, 10:26
Аз досега не съм имала познати с такъв проблем. И, да, защо реши, че точно на жените им се случва.

Въпрос - малоумен ли си? Няма смисъл да ми отговаряш... :)
xaxaxaxaxaxaxa егаси темата а,мъжете те да неса застроховани,че немогад да имат такъв проблем? xaxaxa

lwsu
04-02-2008, 11:01
Аз досега не съм имала познати с такъв проблем. И, да, защо реши, че точно на жените им се случва.

Въпрос - малоумен ли си? Няма смисъл да ми отговаряш... :)
xaxaxaxaxaxaxa егаси темата а,мъжете те да неса застроховани,че немогад да имат такъв проблем? xaxaxa

да ама, нали знаете че мъжа върви пърди орига и не го ебе, а една жена ако почне да прави гадории и работата отива на другаде, може би това е причината автора да завърти глава към жените по-специално...

aanitogb
04-02-2008, 11:05
Аз досега не съм имала познати с такъв проблем. И, да, защо реши, че точно на жените им се случва.

Въпрос - малоумен ли си? Няма смисъл да ми отговаряш... :)
xaxaxaxaxaxaxa егаси темата а,мъжете те да неса застроховани,че немогад да имат такъв проблем? xaxaxa

да ама, нали знаете че мъжа върви пърди орига и не го ебе, а една жена ако почне да прави гадории и работата отива на другаде, може би това е причината автора да завърти глава към жените по-специално...
Можиби е така,но мъжете неса по различни от жените.

Felis_Dirus
04-02-2008, 11:05
Ама аз не разбирам защо въобще трябва да се говори по темата?! Кой има глисти днес? Аз глисти съм виждала само в учебниците по биология в урока за ендопаразити.. вие не сте наред, боооолни хора. :?

amatorium
04-02-2008, 11:07
Haha, sega ostava da pusnat tema: Shte stane li neshto ako pravq analen sex dokato imam glisti :lol:

aanitogb
04-02-2008, 11:07
Haha, sega ostava da pusnat tema: Shte stane li neshto ako pravq analen sex dokato imam glisti :lol:
xaxaxaxaxaxax :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Daft
04-02-2008, 12:07
ПхаахХА,може двойно обслужване,анално я оправяш,докато някой глист те е засмукал ти прави свирка 8-) :lol: :lol: :lol:

romantika_f_13
04-02-2008, 14:22
ама какво очакваш да ти каже ами преди време имах глисти ако те интересува хахах :D :D :D
а аз пък не съм имала :P

hahavteen
04-02-2008, 14:31
Спомням си че със сестра ми имахме като мн малки(3-4 годишни трябва да сме били) ама и въшки имахме тогава :-D ..То в детските градини какво ли няма и като е заразено едно дете... :-o
Ама не съм чувала някой над 4-5 да е имал подобни проблеми. Повечето хора си мият ръцете... :)

hottie
04-02-2008, 15:42
не знам от къде го измисли това с глистите. Според мен е рядкост. Не съм чувала някой в моето обкръжение да има глисти !
По-често е да имаш хемороиди отколкото глисти.

i'm so excited!
04-02-2008, 15:53
'а, здрасти, аз съм мими и имам глисти. найс ту мийт ю.' #-o

petervuto
04-02-2008, 15:59
Човека казва, че жените избягват темата и им е неприятна.. Не преувеличавайте де. Може и да има нещо вярно :-o

Kisses_P
04-02-2008, 17:08
Сестра ми преди много време като беше в детската градини и откриха глисти.От тогава имам някакви спомени,че признак за глисти е скърцане със зъби като спиш.Иначе тогава тя и всички от семейството пихме някакви хапчета/тя за да се излекува,ние профилактично защото тя има и всичко мина.

ofyes
04-02-2008, 18:31
Haha, sega ostava da pusnat tema: Shte stane li neshto ako pravq analen sex dokato imam glisti :lol:
xaxaxaxaxaxax :-D :-D :-D :-D :-D :-D

да бе, или пък ще хвана ли глисти ако правя анален секс :D :D

Ou7taControL
04-03-2008, 03:55
ПхаахХА,може двойно обслужване,анално я оправяш,докато някой глист те е засмукал ти прави свирка 8-) :lol: :lol: :lol: хахаха :grin: :grin: :grin: да си извади х*я с глист на него... "малко симпатично червейче" ахахаха :lol: :grin: