PDA

View Full Version : Момче и момиче загинаха при катастрофа



GetNasty
04-02-2008, 05:33
Момче и момиче загинаха при катастрофа


Момиче и момче от Ямбол на 18-години загинаха след тежка катастрофа снощи в старозагорското село Подслон, съобщават от полицията.

Инцидентът става около 21.40 часа в началото на селото когато при движение с несъобразена скорост лек автомобил “Ауди А 3” излиза извън пътното платно и се удря в електрически стълб, а след това в дърво, преобръща се в канавката и се запалва.

Пожарът е загасен от екип на районната служба “Пожарна безопасност и защита на населението”. На място са загинали момичето, което е шофирало колата и возещият се на предната седалка младеж.

18-годишното момиче е имало 5 месеца стаж зад волана, уточняват от пресцентъра на полицията. Автомобилът е изгорял и е смачкан до неузнаваемост.


И двамата ги познавах... :cry: :cry: :cry: научете се да шофирает като нормални хора..сега всички реват за тях... :cry:

jujulinkaa
04-02-2008, 06:20
не са научиха как да карат мамка му !

kPuCkA
04-02-2008, 07:03
Всички тези катастрофи,които започнаха да се случват все по-често и по-често,започнаха да ме отказват да взема книжка.Хората се оказват доста неразумни. :? А и рекламата: "Тази година ще умрат над 900 души при катастрофи!" е фрапираща

zay4e
04-02-2008, 07:16
Da sno6ti edin priqtel mi kaza,toi go e poznaval, priqtel mu bil :( Napravo neznaeh kakvo da mu kaja za da go ute6a :cry:

GetNasty
04-02-2008, 07:55
много ни е гадно на всички...цялото даскало вчера беше в траур и най-добрите им приятели се бяха събрали и въобще беше ужасна гледка... :cry:

bebeto0o
04-02-2008, 08:03
не са научиха как да карат мамка му !
:-x Taka si e :-x Za da se bl1snat tolkova jestoko... :@

kasiopea
04-02-2008, 08:03
Много жалко, че хората умират в такива катастрофи. Причината може би се крие понякога и в лошата пътна настилка /всички знаем, че понякога пътя е 'дупка до дупка'/, но пък много често в неопитните шофьори.
Съжалявам за загиналите, нека почиват в мир! :(

Swinkenhoffer
04-02-2008, 08:15
Хора умират всяка секунда. Да направим теми за всички тях!
Да не говорим, че е карано с висока скорост... да ме прощават, ама хич не ми е жал. :?

xXxScreamxXx
04-02-2008, 08:26
Da sno6ti edin priqtel mi kaza,toi go e poznaval, priqtel mu bil :( Napravo neznaeh kakvo da mu kaja za da go ute6a :cry:

v takiva sly4ai mn malko hora namirat pravilnite dymi...

bulgarche
04-02-2008, 08:51
Не знам в коя част на селото е станало, ама няма значение. Там винаги има катастрофи. Има и 10-тина километров участък, в който изпреварването е забранено. Там какви зверски катастрофи стават :?
Точно по този път ме е страх да се возя. Карал съм само веднъж по него и не е много яко :?

sandalki_ot_mola
04-02-2008, 10:39
В такива случаи наистина не знаеш какво да кажеш... :( Дано поне тази година няма толкова катастрофи като миналата

zvezdichka777
04-02-2008, 10:51
Стига сте ми гоеорили за катасторфи че се побърквам ... ;( ;( ;(

NH3
04-02-2008, 12:54
по своя собствена вина са си намерили смъртта така че няма за какво да ми е жал
мир на праха им !

bboy_bunker
04-02-2008, 14:39
Ето поредното доказателство за тезата ми: марките голф и ауди са причинител на повече от половината катастрофи... тва не са коли бе :-x

MIKROBA
04-02-2008, 15:11
Много жалко, че хората умират в такива катастрофи. Причината може би се крие понякога и в лошата пътна настилка /всички знаем, че понякога пътя е 'дупка до дупка'/, но пък много често в неопитните шофьори.
Съжалявам за загиналите, нека почиват в мир! :(
+1 :(

bulgarche
04-02-2008, 15:11
Ето поредното доказателство за тезата ми: марките голф и ауди са причинител на повече от половината катастрофи... тва не са коли бе :-x
Защото вървят ли!? :lol:

Alcohooligan
04-02-2008, 15:16
Ето поредното доказателство за тезата ми: марките голф и ауди са причинител на повече от половината катастрофи... тва не са коли бе :-x

епа да, тия коли требе да се забранят със закон в България, със 99% процента ше се намалят ПТП-тата.
сички голфове и аудита - в моргата!

bulgarche
04-02-2008, 15:21
сички голфове и аудита - в моргата!
Аха, аха! А бой де! Аз на стоп ли ще се придвижвам? 8-)

vamp
04-02-2008, 17:05
Много е важно при кой се качваш,всеки си преценява риска.Аз съм рисков шофъор повечето пъти...А да се качиш при момиче на 18 да те вози и да и позволиш да кара бързо трябва да си много тъп.Това е истината!

ScionOfStorm
04-03-2008, 06:06
Леееко те са си виновни, нещо като случката с онея патки-емота, само че при тях е по-сериозно изкачването в скалата на глупостта.

Но нека почиват в мир, тъжно е като загиват така толкова млади хора.

GetNasty
04-03-2008, 06:42
не мога да повярвам въобще, че тя е карала с несъобразена скорост...толкова отговорен човек беше..

alexandarchy
04-03-2008, 07:40
Ето поредното доказателство за тезата ми: марките голф и ауди са причинител на повече от половината катастрофи... тва не са коли бе :-x
Според мен изобщо не са винови колите шофьорът си е виновен наистина жалко за хората загинали в поредната катастрофа, но никой няма право да трърди че са виновни колите :-o

B3B0K
04-03-2008, 09:33
Ето поредното доказателство за тезата ми: марките голф и ауди са причинител на повече от половината катастрофи... тва не са коли бе :-x
Защото вървят ли!? :lol:
mi da aide vs po trabantite i mislq 4e nqma da ima kak da se iztrepem
mn mi e gadno kato vs den 4uvam za mladi hora daje o6te deca koito zakgivat po pati6tata :(

InitialD
04-03-2008, 22:37
Затова аз си карам като пенсионер с 2те ръце на волана ... 50км/ч градско макс ... по-рядко пътувам извън града .. прекалявам само когато не застрашавам чужди животи освен своя!!!
Не искам никой да ме съжалява после .. и да ме обвинява че съм убил някого! :?

InitialD
04-03-2008, 22:45
Затова аз си карам като пенсионер с 2те ръце на волана ... 50км/ч градско макс ... по-рядко пътувам извън града .. прекалявам само когато не застрашавам чужди животи освен своя!!!
Не искам никой да ме съжалява после .. и да ме обвинява че съм убил някого! :?

Правилно, ама го обясни това на тъпите путки и педерастчетата с малки пишки, които си избиват комплексите по улиците.

Така е забелязах че най-големите комплекси са с Голфове и BMW-ета 3ки!!! Като видя Голф или БМВ 3ка направо се изнасям на мига!!!

NightGuardian
04-03-2008, 22:59
Виновни са родителите ,че им купуват такива коли на петмесечен стаж от книжката им! В нашия град в 10 или 11 клас момче кара "ферари" , но то поне внимава с карането си и никога , не качва никой до себе си самичак обикаля , защото няма книжка(все пак е 10 или 11 клас)и може да отнеме живота на някоя невинна душа.Все пак мир на праха им , дано там им е по-хубаво!

bulgarche
04-06-2008, 01:41
Vse pak...da spomena che ponqkoga e normalno ili pone dopostimo da poprevishish malko ogranichenieto :-o

alex_devv
04-06-2008, 07:19
нема и капка жал в мене за хора които незнаят как се кара и не спазват правилата. остави, че застрашават техния живот, ами живота и на околните

Fagile
04-06-2008, 09:18
da,ugasno e ! takuv e givotut oba4e! minalata godina taka po4ina i edin moi priqtel...samo na 17

PepiDesigns
04-06-2008, 09:31
OMG .. по-тъпо нещо не бях чувал НИКОГА ..

Да се спрат Голфовете и Аудитата , или БМВ-тата и Мерцедесите ...

Не е важно каква е колата , и колко коня има под капака , а КАКВО МАГАРЕ Е ЗАД ВОЛАНА!

rakiQ
04-06-2008, 09:34
Хора умират всяка секунда. Да направим теми за всички тях!
Да не говорим, че е карано с висока скорост... да ме прощават, ама хич не ми е жал. :?

exclusif
04-06-2008, 14:32
moite saboleznovaniq na horata koito sa gi poznavali az ne sam gi poznavala noo... mi e ujasno gadno za tqh i VNIMAVAITE KAK KARATE !!!!!!!!!!!!