PDA

View Full Version : как се разбира бременност?



monkey_
04-02-2008, 08:51
Имам въпрос... Как така някои жени разбират че са бременни чак в втория..трития месец или пък и още по късно?Уж да се следи цикала и ако не й дойде на момичето вече да се замисля дали и има нещо ама ако е така защо някои разбират след втория месец?Преди малко четох че симптомите се проявявали след третия..Някои ако знае да ми отговори как така се получава ? :-o :)

VilleBaby
04-02-2008, 08:53
ъъъъъ....тестове за бременност???

monkey_
04-02-2008, 09:25
vseki mesec li da se pravqt testove ??

inSane_baby
04-02-2008, 09:43
vseki mesec li da se pravqt testove ??

Не, прави се безопасен секс! Презервативите са по евтини от ескапел, от тест за бременност и най- вече от аборт!

п.с. прави се тест, когато не ти е дошло и си правила секс без предпазни средства (ако все пак искаш да спиш спокойно)

aanitogb
04-02-2008, 10:39
Имам въпрос... Как така някои жени разбират че са бременни чак в втория..трития месец или пък и още по късно?Уж да се следи цикала и ако не й дойде на момичето вече да се замисля дали и има нещо ама ако е така защо някои разбират след втория месец?Преди малко четох че симптомите се проявявали след третия..Някои ако знае да ми отговори как така се получава ? :-o :)
Ми понякога,се получава цветна бременост,с нормален цикaл,без симтоми,появяват се по късно и за това някои жени разбират по късно,за бременност.

sladuranata_777
04-02-2008, 10:50
ъъъъъ....тестове за бременност???

+1

_|_LolipOp_|_
04-02-2008, 11:20
ъъъъъ....тестове за бременност???


kogato oseti6 4e ne6to te ritne ot vatre :D :D :D :D

Angel_Girl
04-02-2008, 11:57
vseki mesec li da se pravqt testove ??

Не, прави се безопасен секс! Презервативите са по евтини от ескапел, от тест за бременност и най- вече от аборт!

п.с. прави се тест, когато не ти е дошло и си правила секс без предпазни средства (ако все пак искаш да спиш спокойно)
Точно така!! Правилно ти го е казало момичето. Получава се така, че някои жени разбират по-късно за съществуваща бременност, защото седмиците се броят от първия ден на последния месечен цикъл така се определя и термина.. Например ако си в 7 гест. седмица значи са минали 5 седмици от зачеването, но се счита, че си в 7 седмица..Просто за нужни 2 седмици, за да се оплоди яйцеклетката и ще разбереш следващия път като ти закъснее...офф много объркано го обясних дано си ме разбрала..
JUST LOOK!!..

blblbl
04-02-2008, 13:47
parvite 2 meseca mi doide..no tretiq ne...dali moje da e ot vremeto..ili..