PDA

View Full Version : искам да споделя...



st1ki
04-02-2008, 10:17
ето дойде и моето време да си напиша проблема... всъщност аз не търся някакъв съвет или нещо такова просто искам да споделя за да ми олекне... и така ето я историята накратко
запознахме се преди около 2 месеца от 22-ри миналия месец сме "заедно". Всичко беше супер. Още от самото начало тя ми каза, че иска връзка без да се влюбва, защото преди 4 месеца се раздели с бившия си и не иска пак да се влюбва... добре.. и така всичко беше хубаво до вчера... цял ден я нямаше в скайп (аз я чаках там да се разберем да излезем някъде) чаках до към 17 часа и реших да и пратя смс... нищо... после се обадих два пъти на гсм-а и .. не вдига... вечерта ми пише, че си забравила телефона у тях (за пръв път се случило) и от тогава почнаха проблемите... говорихме, говорихме... и вече преди да легнем се разбрахме за днес в 11 да отида у тях да се видим... влезе в скайп в 11:30... между другото забравих да кажа, че сутринта като пуснах скайпа видях на аватара и снимка с един от мойто даскало (с когото се познават от по малко от седмица - поне така каза) и така говорихме говорихме и ще пропусна подробностите и ще кажа най-същественото... каза че ме обича иска да се разделим за малко за да разбере какво иска и през това време докато сме разделени ще има връзка без любов с друг... и после ако искам пак да се съберем при което аз естествено отказах (дълго не можа да разбере , защо няма да може да се върне при мен после)... след това и казах, че се държи като курва (извиних й се за думата) и тя излезе и това е...

бях възможно най-кратък... мерси на всички които са го прочели до края... между другото на 19 съм не търся съвет или нещо такова от вас... просто исках да споделя за да ми олекне и така...


поздрави :)

zvezdichka777
04-02-2008, 10:21
м .. мАстия!

sexa_na_kompleksa
04-02-2008, 10:25
Това момиче не знае какво иска! Как така много те "обича" (а не искала да се влюбва ...), но иска да се разделите, тя да бъде с друг и после пак да бъде с теб?! :shock: Ами това вярно е курвенско! Ако искаш връзка с такова момиче, следващия път като й стане скучно и ти се обади, тичайки при нея ...