PDA

View Full Version : Бяло течение?



_portokalche
04-02-2008, 11:39
Zdraveite! Zna4i s gadjeto mi predi sedmica pravihme sex bez prezervativ i na men sled 2 dena mi doide mesechniq cik1l. Vchera mu se obajdam po telefona i go pitam k1de e i toi mi kazva che e bil na doktor zashtoto na penisa mu sa izlezli malki cherveni p1pki i doktora mu e kaz1l che tva se e poluchilo zaradi men zashtoto s1m imala bqlo techenie i kato mi sv1rshi da otida i az na pregled! Po princip imam bqlo techenie predi da mi doide ili kato s1m nastinala,no nemoga da razbera (toi mi e p1rviq) kak 9 meseca nqma6e nikvi problemi pri polojenie che i predi s1m imala bqlo techenie!
Na vas sluchvalo li vi se e neshto takova? Daite mi nqkak1v s1vet neshto kuraj che dneska napravo se pob1rkah! :cry:

7 точка от правилата
moderated by Coki

Angel_Girl
04-02-2008, 11:52
Както е нормално да имаме бяло течение, така и понякога то е признак за проблем. Отиди на гинеколог, за да ти направят изследвания и да разбереш дали всичко е наред..

Slun4evko
04-02-2008, 13:58
Не знам тоя неговия лекар какъв е,но досега винаги съм чувала и от лекари,и съм чела и т.н. че вагиналното течение/така наречената цервикална слуз/,при някои момичето представляващо гъст белезникав секрет в зависимост в кой ден от цикъла е даденото момиче не оказва никакво влияние на момчето,дори при редовен полов живот. Предполагам се е протъркал или е направил някаква алергична реакция,ако е носил ново бельо например. А ти наистина ли имаш бяло течение,което е болестно състояние, или говориш за засилено вагинално течение ? Докато второто е напълно нормално,особено през пубертета,при стрес или овулация,то бялото течение може да се каже,че е бактериална инфекция,характеризирана с бяло-жълтеникава топчеста консистенция, остра,неприятна миризма и сърбеж. Правете разлика и давайте точни сведения ,когато ходите на лекар.

ghostwisper
04-02-2008, 14:06
Slun4evko мисля да те опровергая за тези твои думи :
но досега винаги съм чувала и от лекари,и съм чела и т.н. че бялото течение не оказва никакво влияние на момчето,дори при редовен полов живот. значи.ако трябва да вярвам на моя гинеколог,той твърди:Бялото течение може да е символ и на гъбечно заболяване..=>ако му е предала гъбички и при него са се образували тези пъпчици,заради тях..ето й причина да отиде на специалист като й свърши цикъла :)

Slun4evko
04-02-2008, 14:19
Извинявам се,самата аз съм се изразила неточно,вече се поправих. Нямах впредвид бялото течение като симптом на инфекция,а това,което повечето момичета днес неточно наричат бяло течение, - аз визирах вагиналното течение.

hottie
04-02-2008, 16:28
Мила щом той има проблем значи почти сигурно е че имаш и ти. Това бяло течение е хубаво да се проверява.Може да се окаже нормално, може и да се окаже че е инфекция.Затова е хубаво да се правят контролни прегледи.
отиди след менструацията ти на лекар да те види.