PDA

View Full Version : Първото ми клипче, лесни и бързи пари по интернет.



xvx_warrior
04-02-2008, 13:10
Ами значи това е първото ми клипче, не съм много добър ;( . Но мисля че ще е полезно за повечето хора, това е начин по който може да изкарате доста пари, като работите само по 10-15 минути дневно. Всичко което трябва да правите е да кликате на линкове. Безвредно е за компютъра ви, всяко ваше кликане дава по половин цент на компанията и по 0.1$ на вас. Такаче няма какво да се притеснявате за вируси. А плащането се извършва напълно безплатно по банков път с алер пей. Надявам се да ви е интересно и стимулирашто за запълване на времето. А и 10 минути какво са ? :)

LetiCherry
04-02-2008, 14:10
Wqrwai si, 4e tova e istina! :-D

MakeMeLaugh
04-02-2008, 14:41
Wqrwai si, 4e tova e istina! :-D
Вярва си ;)
Едно приятелче взе 50$ миналия месец ;)
Трудното е да се привлекат хора... сега пича кърти по над 50$ месечно от нищото :)

zorri
04-02-2008, 14:48
Добре... а как стават тея магии... аз от автора на темата почти нищо не разбрах..... някой може ли да обясни?

xvx_warrior
04-02-2008, 21:07
Добре... а как стават тея магии... аз от автора на темата почти нищо не разбрах..... някой може ли да обясни?
Ами виж сега. регваш се на адрес bux.to/?r=xvx_warrior и от там почваш с 0.2$ което е малко . и всичко което трябва да правиш е да натискаш едни линкове. на "surf ads" от там печелиш по 0.01$ на кликната реклама. чакаш по 30 секунди на всяка и я затваряш. И за всеки твой приятел който поканиш, той като цъка зима за себе си 0.01$ и дава и на теб по 0.01$ . След това като събереш пари. ги теглиш да се овериш че това действа. да речем 15$ или нещо такова. идват след 2 месеца, безплатно, през банкова сметка. нищо не плащаш. и после ако решиш може да си купиш реферали. (който са хора който са се регистрирали и не са въвели реферал) . има ги в пакети по 12/35/100/500. и да речем купуваш си 15 за 17 долара и печелиш до 30$ месечно. Пробвай нищо няма да загубиш. а и отнема не повече от 2 минути на ден.

sexita
04-03-2008, 14:09
Wqrwai si, 4e tova e istina! :-D
Вярва си ;)
Едно приятелче взе 50$ миналия месец ;)
Трудното е да се привлекат хора... сега пича кърти по над 50$ месечно от нищото :)
Ти защо не кликаш тогава? 8)