PDA

View Full Version : И аз със мойте глупости...



go-to-sleep-bitch
04-02-2008, 14:48
Дойде време и за мен....Ех,регистрирана съм във форума и със друг ник..но пиша от този...просто съм ужасно объркана ии...не знам какво мога да направя...
Имам приятел от година и малко...обичаме се..или поне ми се иска да е така....Просто е супер странен човек..не показва чувства...а и доста често ми е дигал скандали...е не съвсем без повод де ама...Но наскоро се запознах с едно друго момче и всичко тотално се обърка...Той е мил,сладък,забавен,искрен и ..не знам просто...яви се в момент,в който съм много слаба..За няколко дни се сближихме...и то доста...звъним си..по стечение на обстоятелствата прекарваме доста време заедно...Не искам да се влюбвам в него...надявам се да не стане...но май вече съм започнала :( ...Донякъде вината е в мен,но и моя човек се държи отвратително...просто не се понася...Но въпреки всичко го обичам и искам да вярвам в нас...Не мога без него...но и с него не мога...странно е...А и тоя новия усложнява нещата...Допълнително има 3-то момче,с което не поддържам любовни..или по-точно такива по-интимни отношения от доста време...пътищата ни се разделиха,но на последък доста често мисля за него..Пишем си ...Уф не знамм...
Вече си представям как си казвате,че съм поредната със глупости в главата...недорасла...лигла.. .и може би наистина съм но положението е доста тежко в моите очи....Ужасно много ми се иска да си остана с моя човек,но не искам да съжелявам цял живот за втория...а третия е само симпатии като че ли..някви стари неугаснали чувства...Надявам се че не е нещо сериозно...
Искам да си остана с моя човек и да не бъдат толкова сложни нещата..но уви вече е късно...Не съм му изневерила със втория...няма и да го направя просто... тука вътре прелива... <3

MartyParty
04-02-2008, 14:54
Според мен не е добре да изпускаш дадената ти възможност(второто момче).Не виждам защо още не си тръгнала с него,когато е очевидно ,че ще ви е по-добре.Помисли си с кого ще си по-щастлива.Може да излезе нещо наистина хубаво.А и старата ти връзка не върви, така че не виждам какво те задържа още при първия.Аз така бих направила на твое място.... :smt008

eclipseee
04-02-2008, 15:00
Според мен не е добре да изпускаш дадената ти възможност(второто момче).Не виждам защо още не си тръгнала с него,когато е очевидно ,че ще ви е по-добре.Помисли си с кого ще си по-щастлива.Може да излезе нещо наистина хубаво.А и старата ти връска не върви, така че не виждам какво те задържа още при първия.Аз така бих направила на твое място.... :smt008
+1. Ако продължаваш да търпиш 1вия ти просто ще се мъчиш още повече, казвам от личен опит.

comics
04-02-2008, 15:24
хуу скъсай с т0я ся, пробвай с новия, ти си знаеш най-д0бре. Риск печели, риск губи. Въпреки, че... какво можеш да изгубиш 0т един, к0йто се държи зле с теб?

alex_devv
04-02-2008, 15:26
нова булка, нов късмет

ancika
04-02-2008, 15:26
A ve zaebi go toq otvratenqk i trygni s mom4eto :D