PDA

View Full Version : забравено приятелство



Magichkaa_
04-02-2008, 16:56
Здравейте!

Историята започна преди 1 г. ,когато най-добрата ми приятелка се опита да ми отмъкне приятеля зад гърба :? Тогава започнахме лека по-лека да се отдалечаваме една от друга.3 Месеца след това тя започна да излиза с една компания,а аз с друга и така...!Наскоро разбрах ,че вече пуши..напила се и после отишла до една моя приятелка,почнала да се хили като надрусана и т.н.Някои казват дори ,че се е ебала.Щом научих за всичко това много се притесних...веднага й писахв скайп,заговорих я там как е ...кво прави?!А тя ми отвърна---Еми пушим със Сиска(нейната уж най-добра приятелка,заради която стана такава)Аз се ядосах и й казах,че много се е провалила...тя ми отвърна---ми всеки се променя :shock:
Мен все пак ме е грижа за нея и немога просто да й обърна гръб и да я оставя да прави такива неща :( :( :? Искам да си бъде като преди :( Какво да направя,за да си я върна същата каквато си беше...или поне да спре да прави глупости ,за който някой ден ужасно ще съжалява....или да я оставя да прави каквото си иска :(
Дайте съвет ,моля :(

sexa_na_kompleksa
04-02-2008, 17:03
Предложо й да се видите. Излезте само двете. Отаначало говорете за някакви не толкова анагажиращи неща, правете това, което сте правили едно време заедно. След това издебни подохдящ момент и я попитай защо така се е получило - развалили сте приятелството си, тя е тръгнала с лоша компания ... Опитай се да я спечелиш отново като приятелка.

vamp
04-02-2008, 17:35
Който се е опитал да те прецака веднъж ще го направи пак.
Който те е излъгал за нещо важно и ти се оправдава пак ще те излъже.Такива хора не са приятели,не заслужават да имат приятели и не заслужават втори шанс защото просто го пропиляват и доказват горенаписаното...
Стой далеч от такива хора,не страдай за тях,просто се кефи на живота!

de_465
04-02-2008, 21:22
Hm, malko hora biha proiavili takuv interes v edno staro priatelstvo. Iavno naistina si stryva. $estno kazano mi se stryva, 4e to4no zaradi tozi tvoi problem si se registrirala tyk. Osnovnoto e da yto4ni6 za sebe s, dali NAISTINA si stryva ili prosto dobrata ti su6tnost (tova se razbira ot fakta, 4e iska6 da i pomogne6) te kara da deistva6. Iavno priatelkata ti e opitala ot ''zabranenite'' sladosti na jivota predi da i doide vremeto, no pomisli. Ako ti be6e v neinata sityacia, dali tia 6te6e da ti pomogne? A i ne zabravia, 4e edin 4ovek e priatel, samo kogato go 4yvstva6 kato takuv. Ti 4yvstva6 li ia kato takava? :-D

dead_kennedys
04-03-2008, 08:22
И при мен е така споко,само че от тогава приятелството ни не е същото..и така или иначе въобще не и се моля и нямам намерение да го правя... 8)

Magichkaa_
04-03-2008, 08:51
Тя преди беше прекрасен човек...и би искала да ми помогне ,ако аз бях на нейно място.Преди я чувствах като приятелка,но сега аз даже не мога да я позная :? Вчера се видяхме в магазина...много променена,тонове грим и....!Незнам отчаяна съм :(

zvezdichka777
04-03-2008, 10:13
еми вище се,поговорете .. обясни и за нещата които искаш,а ако те гледа като теле и не иска да взима от дума я остави да си прави кфото иска.

de_465
04-03-2008, 11:08
Stryvami se, 4e ve4e si vzela re6enie da se sre6tne6 s neiai da se opita6 da i pomogne6. Pi6e6 tyk za problema si samo, za6toto iska6 niakoi da ti kaje, 4e tova e pravilnoto. Smiatam, 4e e gre6ka. V momenta, koito averkata ti se e opitala da ti otmukne priatelia, tia e re6ila, 4e pove4e ne iska da ste priateli. Na teb ti pyka za neia, za6toto si takava po priroda, no dali naistina si stryva da se mu4i6 da zadurji6 priatel, koito otdavna si e zaminal?

Blab
04-03-2008, 11:18
Разделила съм се с 2 от най-близките си преди същества.
Пораствате.
"Преди" не съществува! Запази хубавите спомени за себе си, но не живей в миналото! Гледай напред!
По поста ти съдя, че си малка още. Тъй че, един съвет - не мисли за вечни неща точно сега!
След време ще видиш, че всъщност всеки е сам, а приятелите са просто хора, които си засякла на своята пътечка.

Magichkaa_
04-03-2008, 12:02
Благодаря, за съветите :) !Мисля да я оставя да прави каквото ще...тя развали това приятелство и докато тя не се усъзнае,аз няма да правя опити да го съживявам... ;-)

CuRly_Doll
04-03-2008, 13:47
Ако и кажеш кво да прави по-лошо,защото така може на инат да продължи да ги прави.Остави я да прави каквото си иска и така в един момент тя сама ще разбере,че си вреди по този начин.
П.П:ъЪъЪ...за цигарите-и аз пуша,но не мисля,че съм се провалила