PDA

View Full Version : Просто искам да споделя...



sisley_baby_f
04-02-2008, 16:57
... Снощи пак сънувах бившия си ... Така както го помня - хубав и усмихнат. Охх как ми липсва ... Ходили сме два пъти ... Първия път аз скъсах с него без особена причина просто той ме притискаше ... После се събрахме по негова инициатива... Ходихме какво ходихме и той поиска да се разделим. Не ми каза особено причина, поради която късаме ... Според мен си беше намерил някоя с която да спи, тък като аз не му давах нужното... Може би аз съм виновна ... Може би не ... отначало си мислех,че ще го забравя. Дори може би малко се радвах,че така се получи.Опитвах се да бъда силна-заради себе си,а и заради приятелка,в подобна ситуация ... Днес почти месец по-късно го видях.Усмихна ми се.Момичето което беше с мен каза че е излезнал нарочно навън за да може да ме види ...Ахх онази негова чаровна усмивка...Плаче ми се.не издържам повече. :-# Не съм плакала откакто се разделихме,но мисля че днес това ще се промени.Опитах се да продължа напред,но май не мога.Дори изтрих смсите му и номера му. :-# Искам го,а знам,че не може.Две раздяли ... няма да понеса трета...не мога да го потърся .. не мога дори да го погледна.А знам че ме иска...Страшно много ми липсва.. Искам да го гушна, да му кажа всичко което ми е на сърцето ...... Боли ме! ...... Отново искам невъзможното,отново искам поредния тъпак...

VerryBerry
04-02-2008, 17:01
Така,както не мога да ти кажа да не го сънуваш,така не мога и да ти кажа да не мислиш за него,НО!!!осъзнай,че не е еднинствен,излизай с приятели,смени компанията и ще срещтнеш някой по-добър..Просто си го избий от главата,няма смисъл да се обвиняваш за нищо,няма смисъл и да мислиш за него,щом сте приключили-край :)

GameFace
04-02-2008, 17:13
Така,както не мога да ти кажа да не го сънуваш,така не мога и да ти кажа да не мислиш за него,НО!!!осъзнай,че не е еднинствен,излизай с приятели,смени компанията и ще срещтнеш някой по-добър..Просто си го избий от главата,няма смисъл да се обвиняваш за нищо,няма смисъл и да мислиш за него,щом сте приключили-край :)


Защо трябва да го забравя? :)

Защо, след като иска да е с него, да го прави?
Инат? Гордост?

VerryBerry, защо просто не му кажеш какво чувстваш? Не крий нищо, не подтискай емоциите си. Направи нещо, което ще те направи щастлива! ;)

ludata90
04-02-2008, 17:13
Знам какво е наистина. Само, че ние късахме три пъти. Мислех, че като не се виждаме ще ми е по-лесно да го забравя. И аз направих същото като теб с телефона и всико останало. По едно време след един скандал си казах, че този човек за мен вече не съществува, докато не го срещнах случайно и като ми се усмихна направо... И двамата знаем, че има чувства, сигурна съм, че и той както и аз иска да се съберем, говорили сме си на тази тема, но и двамата сме големи инати и това ни пречи. Общо взето нещата стоят по много странен начин и това е положението. Същото е като при теб. Просто се опитай да не мислиш за него.

sisley_baby_f
04-02-2008, 17:17
Не мисля,че е от гордост или инат... просто ... не знам ... Като ли че не сме един за друг .. Всички така казват .. Не че много се водя по мненето на другите,ноо ... Накрая и аз започнах да си мисля,че не сме един за друг.Дори и пак да се видиме-какво?пак едно и също-той ще иска секс, а аз не ......

GameFace
04-02-2008, 17:20
Не можеш да си сигурна какво ще иска! ;)

2 пъти сте били заедно - познава те! ;)

sisley_baby_f
04-02-2008, 17:23
2 пъти сте били заедно - познава те! ;)

Ами да би трябвало ... Но просто при нас нещата стнаха много бързо .. не можахме май да се опознаем както трябва .. Пък и аз като си харесам някой не говоря много и той май не можа да разбера що за човека наистина съм и заради това ми е най-гадно.. Защото ако ме беше опознал, сигурно нямаше да стане така... :-#

VerryBerry
04-02-2008, 17:25
Така,както не мога да ти кажа да не го сънуваш,така не мога и да ти кажа да не мислиш за него,НО!!!осъзнай,че не е еднинствен,излизай с приятели,смени компанията и ще срещтнеш някой по-добър..Просто си го избий от главата,няма смисъл да се обвиняваш за нищо,няма смисъл и да мислиш за него,щом сте приключили-край :)


Защо трябва да го забравя? :)

Защо, след като иска да е с него, да го прави?
Инат? Гордост?

VerryBerry, защо просто не му кажеш какво чувстваш? Не крий нищо, не подтискай емоциите си. Направи нещо, което ще те направи щастлива! ;)


Не,не е нито инат,нито гордост,просто съм си патила от такива,и споделям опита си...а що се отнася до щастието ми-и сега съм щастлива :)

comics
04-02-2008, 17:38
омг ...

GameFace
04-03-2008, 00:55
2 пъти сте били заедно - познава те! ;)

Ами да би трябвало ... Но просто при нас нещата стнаха много бързо .. не можахме май да се опознаем както трябва .. Пък и аз като си харесам някой не говоря много и той май не можа да разбера що за човека наистина съм и заради това ми е най-гадно.. Защото ако ме беше опознал, сигурно нямаше да стане така... :-#

Дай му шанс да те опознае! ;)

S_L_A_D_U_R_K_A
04-03-2008, 08:31
Ох тези сънища и аз редовно си сънувам обекта на желание, а съм с друг човек и е много гадно като се събудиш и разбереш, че всичко е само един сън, но се връщаш в действителността :lol: Звънни му, излезте, поговорете, нищо не се знае

Iv4eTy
04-03-2008, 11:51
Хм ходили сте 2 пъти и сте късали, това не е ли достатъчна причина че не си подхождате... :-o Пък и щом той иска секс, а ти не как ще се разберете...Или искаш да си му за пред хората, а пък да си е*е някоя ку*ва.... Според мен наистина трябва да се опиташ да го забравиш. Вместо да мислиш колко му е хубава усмивката, замисли се за лошите му черти, за нещата, които нехаресваш в него. Ще видиш, че не е нищо повече от другите и можеби ще ти е по-добре.А с времето всичко ще отмине...

Nassgerrack
04-03-2008, 12:01
Романтичка :)

Поплачи,ако ти се плаче, остани сама в стаята си 1-2 часа преди да заспиш и недей да правиш нищо. После заспи и спи спокойно. На следващия ден излез с приятелките си. Веселете се. Запознай се с нови хора /разбирай момчета/ и си гледай кефа.

В това романтично-трагично положение няма да постигнеш нищо освен нашите съчувствия, а съм сигурен ,че те не те задоволяват.Ако искаш говори с него,макар че надали той ще те разбере. Ако искаш плачи ,забита сама у вас,няма да си помогнеш.
... започни с усмивка и посрещни утрешния ден,забрави вчера и продължи да живееш днес.

evelinka1122
04-03-2008, 12:17
направи и невъзможното да сте заедно! опознайте се този път повече... така като гледам вие се редувате с това тръгване и късане... предния път той те е потърсил и по негова инициатива сте тръгнали :) Така че твой ред е сега!

GameMaster
04-04-2008, 05:48
Emi kato iskash da ste pak zaedno kato go vidish po ulicata i kato ti se usmihne go nagravi i strastno zapochni da go celuvash :-D Bazikam se ama i tova e variant ;-) ...Emi govorete pak da se syberete ama bydi inat i ne mu davai tova koeto iska...Defakto *** :-D Pyk ako nqmash sili pak da se syberete se pomychi da go zabravish ;-) Haide uspeh :)

Miroslav__
04-04-2008, 06:30
Nameri na4in da se saberete !! :) :idea:

MoHuTo
04-04-2008, 12:28
Хм ходили сте 2 пъти и сте късали, това не е ли достатъчна причина че не си подхождате... :-o Пък и щом той иска секс, а ти не как ще се разберете...Или искаш да си му за пред хората, а пък да си е*е някоя ку*ва.... Според мен наистина трябва да се опиташ да го забравиш. Вместо да мислиш колко му е хубава усмивката, замисли се за лошите му черти, за нещата, които нехаресваш в него. Ще видиш, че не е нищо повече от другите и можеби ще ти е по-добре.А с времето всичко ще отмине...

sisley_baby_f
04-04-2008, 13:22
Обърках се още повече ... един казва едно, друг-друго .. ;(

ToySoldier
04-04-2008, 13:24
Обърках се още повече ... един казва едно, друг-друго .. ;(

Ние даваме възможностите, ти избираш :::

yuyuto
04-04-2008, 13:28
Ами опитай се да запълниш дупката, която ти е останала след него, с нещо, което харесваш и обичаш да правиш... Отдай се на хоби, спорт, повечко излизания с приятели, слушане на весела музика и така... Просто се опитай да се разсеяш с нещо... Времето е единствения лек в случая... Сори, ама тва е... И айди... Вдигай глава и продължавай напред, а да става квото ще... :P

zaraaa
04-04-2008, 17:27
Ne gubish,kogato spodelish chuvstvata si...Gubish,kogato gi podtiskash :wink:

TreeHill
04-04-2008, 18:00
странно колко ми е позната цялата тази история ... =/

no_name_girl
04-04-2008, 22:40
Ами опитай се да запълниш дупката, която ти е останала след него, с нещо, което харесваш и обичаш да правиш... Отдай се на хоби, спорт, повечко излизания с приятели, слушане на весела музика и така... Просто се опитай да се разсеяш с нещо... Времето е единствения лек в случая... Сори, ама тва е... И айди... Вдигай глава и продължавай напред, а да става квото ще... :P


+1 perfektna ideq :) davai napred :P