PDA

View Full Version : Дали ме харесва?



mobsita
04-02-2008, 17:07
Такамм...Ми има едно момче,с което се сприятелимхе миналата година.То е от другия клас.И мисля,че то ме харесва,защото всеки път,когато се видим,забелязвам как втренчено ме гледа.Неизвестно все се засичаме,той буквално ми се навира в очите.Усещах,че има нещо м\у нас,но изведнъж той се отдръпна.И защо?-защото приятелите му почнали да го бъзикат,че ме харесва и той решил да стои настрана,за да не го бъзикат :shock: .Това,че ме харесва,го разбрах от негов приятел. И сега се засичаме,той ме гледа втренчено,прави се на интересен пред мене,все минава уж случайно до мене.Но никога нищо не прави. Та искам да ви питам,дали е възможно тай да има афинитет към мене?Дали ме харесва?Защото имаше такава тема в сайта,как да разбереш дали те харесва (или нещо такова).И той изненадващо отговаряше на всички признци... :o

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

VerryBerry
04-02-2008, 17:11
Като започнете с тия бъзици в гърлото ми бъркате..Ако верно се е хванал на бъзика на приятелите си значи е егати лапето..Може и да се срамува,не го отричам,има и такива....е,в такъв случай опитай някак да го поканиш на кафе,някво излизане..нещо такова..белким развърже езика :)

a3c1M
04-02-2008, 17:55
Явно още те харесва но не го показва така заради приятелите си. Пробваи да се срещенете някаде на саме и ако промени държанието значи го вълнуваш btw аз сам в подобна ситуация само че при мене е обратно-момичето се отдръпва.

Yanichka
04-02-2008, 19:45
Питай го за по лесно...съмнява ме някой в този сайт да може да ти каже със сигурност дали те харесва или не

ch0kinka
04-02-2008, 19:51
Говори с него !!! ;);)

AFT
04-02-2008, 19:52
На колко години сте?

5StaR
04-02-2008, 19:56
Говори с него !!! ;);)

Такива мнения като ги чета вече ми се драйфа ... Те да не са женени на по 30 години... Ходи и си лафи с него и ще се разбере..

yuyuto
04-02-2008, 22:39
Пфф... Детинска му работа... Щом те харесва и няма смелостта да дойде да ти го каже, значи е ебаси незрелия... Остави го по-добре... :grin:

NightGuardian
04-02-2008, 22:49
На колко години сте?

+1 И аз това се питам...Защото това малко не ми допада "Разбрали ,че ме гледа и почнали да го бъзикът ,че ме харесва и той спрял...". :? Това го коментирахме в 5-6 клас , но все пак отивай лафи с него в лафката и все някога от погледите му , намеци му , ще се разбере , дали те харесва или не!

mobsita
04-03-2008, 09:32
Благодаря Ви,хора,за мненията.Сега ще знам как да постъпя и ще видим резултата :) :P

lee_ryan_girl
04-03-2008, 10:00
Пфф... Детинска му работа... Щом те харесва и няма смелостта да дойде да ти го каже, значи е ебаси незрелия... Остави го по-добре... :grin:

ооооо боже....... ми ти зрялата кака може да си много смела, ама не всички са такива, така че е нормално да не може да си го признае!
това е абсолютно нормално и човешко!!! и не става въпрос дали е зрял или не......
ако не си чувала КАКО има и СРАМЕЖЛИВИ ХОРА :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

prettyIdeath
04-03-2008, 11:30
Уф... ако е искал наистина да стане нещо между вас да е станало... Щом е толкова глупав че да се отдръпва от момиче заради някакфи безпочвени шеги, кво да говорим по нататък...

Nassgerrack
04-03-2008, 11:34
А къде останаха хората с истниските проблеми? :o

yuyuto
04-04-2008, 12:48
Пфф... Детинска му работа... Щом те харесва и няма смелостта да дойде да ти го каже, значи е ебаси незрелия... Остави го по-добре... :grin:

ооооо боже....... ми ти зрялата кака може да си много смела, ама не всички са такива, така че е нормално да не може да си го признае!
това е абсолютно нормално и човешко!!! и не става въпрос дали е зрял или не......
ако не си чувала КАКО има и СРАМЕЖЛИВИ ХОРА :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Еми ти ако не си чувала, срамежливостта се преодолява с възрастта, драга... И кво? Кат трябва да те наемат на работа и трябва да дадеш интервю... Кво? Пак ли ще се срамуваш? Еф еф... Срамежливка... Няма нищо, когато станеш колкото кака, ще се научиш, че в живота срамежливостта си е само пречка... :-P (е бах почувствах се дърта :grin: )

misspurple
04-04-2008, 14:34
Айде той кофти е направил ама и приятелите му са еднии.... :x
Аз мога само даа ти кажа да си говориш с него (смисъл Как си,Какво правиш) само когато е сам..или примерно след училище или голямото междучасие..разменете си телефоните/скайп ии разни такива и натам е лесно..но е нормално,че го е хванало срам,щом му се бъзикат...а и предполагам сте на около 13-14 години,така ,че всичко е ок за възрастта