PDA

View Full Version : Може ли да не знае какво чувства към мен?



ancika
04-02-2008, 17:24
A sea da vi pitam edna typotiq :D
Predi vreme si bqh haresala edin myj, ama mnou si go bqh haresala. I toi mene me be6e haresal- znaeh go po povedenieto mu :-D Ama kato go pitah da li moje da stane ne6to mejdu nas toi kaza "Ne. Ne me pitai za6to- ne znam." Kazah: "Ok." Toi otgovori: "Ne e ok, use6tam se gadno 4e ti kazvam takova ne6to, za6toto i samiqt az ne znam kakvo use6tam."
Moje li da ne znae kakvo use6ta kym men? Posle se prae6e na mnou vajen i dori ne me poznava6e kato me vidi. Podminava6e me kato pyten znak i raz6irqva6e prikazkata, 4e ako trygnal da si govori s men az sym 6tqla da se privyrja za nego o6te pove4e, koeto sa pylni gluposti. O6te pove4e, 4e az sled vreme se ohladih ot nego. A toi i mden dne6en si gi vkarva tiq filmi. Az se opitvam da govorq s nego i da mu obqsnq, 4e gre6i, ma kak kat' toi po4ti ne mi pozvolqva da govorq s nego? Jal me e za gorki4koto mom4e, kak jivee v syni6tata i v blqnovete si... I iskam da mu gi razakaram, 6toto znam, 4e mojem da bydem extra dobri priqteli, ama toi vinagi mi kazva samo edno zdrasti (ako ne me podmine kato pyten znak) i kak si i napravo bqga ot men. Vednyj- dva pyti trygvah sled nego da si pogovorim, ma toi vinagi bqga6e kato oparen. Daje na edna moq priqtelka be6e kazal za6to ne iska da si govori s men i tq mu kazala, 4e trqbva da si izkara tiq gluposti ot glavata si i 4e ve4e ne sym vliubena v nego, no na nego mai ne mu se vqrva v tezi ne6ta i pak si gi pravi sy6tite nomera i az nikak ne uspqvam da go hvana nito za glava nito za opa6ka... Bqga ot men kato opyrlen 6tom me vidi!!!

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

LaDy_DaQnA
04-02-2008, 17:38
digai glava i se pravi na nedostypna 6tom nemoje6 s dumi napravi go s deistviq :P ne to4no nedostypna ami sqka6 ne go vijd6 i pr.......[ubiite me s kamyni ako gre6a]

comics
04-02-2008, 17:48
хаха п0редната надута малка путка.

ancika
04-02-2008, 18:02
хаха п0редната надута малка путка.
Ade be stiga be s tiq gluposti, tuka ne stava vypros za putki!

ancika
04-02-2008, 18:07
digai glava i se pravi na nedostypna 6tom nemoje6 s dumi napravi go s deistviq :P ne to4no nedostypna ami sqka6 ne go vijd6 i pr.......[ubiite me s kamyni ako gre6a]
Ma az ne iskam da sym s nego. A kato pravq taka toi si misli, 4e igraq igri4ka za da go privleka- pone taka kazval na edni hora moi priqteli. A tova ne e to4no. Ebasi typite mom4eta!!!

punkrock
04-02-2008, 18:34
Ти си много наахална бе, не виждаш ли че не те иска, остави го. Тцтц

ancika
04-02-2008, 18:38
Ти си много наахална бе, не виждаш ли че не те иска, остави го. Тцтц
A ve 4eti podrobno ne6tata!!! Vyprosyt e 4e az ve4e ne go haresvam, no toi mai ne iska da povqrva v tova 6toto mai mu povrejdam egoto. Vednyj go podminah i az nego kato pyten znak i toi napravo poludq- cqla ve4er sedq do mene i me pita6e gluposti, ama az togava ne znaeh kfo da pravq, 6toto vse o6te bqh vliubena v nego.

punkrock
04-02-2008, 18:47
Ти си много наахална бе, не виждаш ли че не те иска, остави го. Тцтц
A ve 4eti podrobno ne6tata!!! Vyprosyt e 4e az ve4e ne go haresvam, no toi mai ne iska da povqrva v tova 6toto mai mu povrejdam egoto. Vednyj go podminah i az nego kato pyten znak i toi napravo poludq- cqla ve4er sedq do mene i me pita6e gluposti, ama az togava ne znaeh kfo da pravq, 6toto vse o6te bqh vliubena v nego.
Еми да чета! Недей да му досаждаш на момчето, нека си мисли каквото иска, лигльо/

ResPekT333
04-02-2008, 18:54
Не искала да му "поврежда"егото.....омг....no comment :? 8)

jjjjjj6363
04-02-2008, 19:08
ako si sigorna 4e toi se 4ustva taka i rabotite stoqt taka kato gi opisvash ne mu kazvai nishto shtoto shte mu stane tupo jivei si jivota toi negoviq i taka shte te otnimava kato puten znak kakto i ti nego

5StaR
04-02-2008, 19:14
digai glava i se pravi na nedostypna 6tom nemoje6 s dumi napravi go s deistviq :P ne to4no nedostypna ami sqka6 ne go vijd6 i pr.......[ubiite me s kamyni ako gre6a]

:smt067 :smt067 :smt068 :smt068 :smt067 :smt071 :smt071 Малката ай да се гръмнеш а ? На колко си 12-13 като гледам по снимките ти

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
04-02-2008, 19:17
Toi moge i da ne osuznava kakvo chuvstva, no to sus sigurnost ne e pologitelno, shtom te otbluskva. Tova govori krasnorechivo, a ti ne iskash da razberesh. Otkagi se ot nego, ako naistina ne izpitvashe pone malko chuvstva, vuobshte nqmashe da pusnesh tazi tema. No ako naistina e taka (ne izpitvash nishto) znachi ne trqbva da ti e trudno da se otkagesh. Ako li ne, znachi oshte imash chuvstva, no taka ili inache pak trqbva da se otkagesh , zashtoto toi nqma takiva. Razberi, shtom i za priatel ne te iska, za kakvo go iskash ti? Zabravi go i nameri drug

gLoRiOuS_aNGeL
04-02-2008, 21:55
Според мен осъзнава,че не чувства нищо към теб.Просто ти се вкарваш в някви филми и си въобразяваш,че те харесва или обича...Не,според мен просто иска да го харесваш,но нищо повече...

yuyuto
04-02-2008, 22:11
Всичко може...

ancika
04-03-2008, 21:41
Според мен осъзнава,че не чувства нищо към теб.Просто ти се вкарваш в някви филми и си въобразяваш,че те харесва или обича...Не,според мен просто иска да го харесваш,но нищо повече...
Da be da- az si gi vkarvam :D Razbrah, 4e sno6ti pak e govoril takiva gluposti :D Qvno ne mu e qsno, 4e nqkoj, kojto nqkoga go e haresval, moje ve4e da ne go haresva :D