PDA

View Full Version : шпакловането



shy69
04-02-2008, 17:49
Здравейте! Малко ми е странно да говоря за това .. но го правя само щото е анонимно пък и ми е интересно какво мислите ;)
Адски много ме кефи да лижа жена .. не се смейте .. предполагам , че всички ги кефи . . но нормално ли е да предпочитам аз да я лижа пред свирката... Е .. приятелката ми не се оплаква от тази ми страст .. и знае , че се кефя адски много .. но интересно ми е да чуя мнението и на др хора.. понякога дори не се чукаме .. само 69 или .. дори само аз я лижа

shy69
04-02-2008, 17:55
шпакловка...

селянин, зидаро-мазач...

аре не ме критикувай бе, гражданино! Ти чувство за хумор нямаш ли 8-) :booooomb:

ubuntu
04-02-2008, 17:59
Който пусне кръв първи губи :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

shy69
04-02-2008, 18:16
шпакловка...

селянин, зидаро-мазач...

аре не ме критикувай бе, гражданино! Ти чувство за хумор нямаш ли 8-) :booooomb:

НЕ!

Ми като нямаш ходи на курсове да придобиеш!
ебаси .. комплексите! :x

bulgarche
04-02-2008, 18:20
Super!
I :smt007 http://www.knauf.com.mk/images/4.jpg

vamp
04-02-2008, 18:20
Досега не съм лизал,обаче има едно момиче,което събужда дивото в мен и ще я целувам цялата от главата до петите,само да ми падне...

shy69
04-02-2008, 18:27
Super!
I :smt007

Хахахахахах
това беше култовото мнение! Браво, братле!

/офф: Guttersnipe, съмнявам се че пъпките по детското ти, гладко като бебешко дупе лице ти позволяват да се правиш на толкова отворен, когато не си пред писи-то ? Не съм фен на форумното мерене на пишки .. така че нека да не спамим в темата повече, ако обичаш .. Аре успех и приятна злобарка днес ;)


:razz:

DiVa_SaMoDiVa
04-02-2008, 18:46
Здравейте! Малко ми е странно да говоря за това .. но го правя само щото е анонимно пък и ми е интересно какво мислите ;)
Адски много ме кефи да лижа жена .. не се смейте .. предполагам , че всички ги кефи . . но нормално ли е да предпочитам аз да я лижа пред свирката... Е .. приятелката ми не се оплаква от тази ми страст .. и знае , че се кефя адски много .. но интересно ми е да чуя мнението и на др хора.. понякога дори не се чукаме .. само 69 или .. дори само аз я лижа


Даам и ние сме така...той предпочита да ми прави шпакли.Не се оплаквам де :oops: Според мен си е напълно нормално.А само като си помисля,че първата шпакла си я спечелих на бас :-D

shy69
04-02-2008, 18:48
Здравейте! Малко ми е странно да говоря за това .. но го правя само щото е анонимно пък и ми е интересно какво мислите ;)
Адски много ме кефи да лижа жена .. не се смейте .. предполагам , че всички ги кефи . . но нормално ли е да предпочитам аз да я лижа пред свирката... Е .. приятелката ми не се оплаква от тази ми страст .. и знае , че се кефя адски много .. но интересно ми е да чуя мнението и на др хора.. понякога дори не се чукаме .. само 69 или .. дори само аз я лижа


Даам и ние сме така...той предпочита да ми прави шпакли.Не се оплаквам де :oops: Според мен си е напълно нормално.А само като си помисля,че първата шпакла си я спечелих на бас :-D

Интересен бас ще да е било :razz: :razz: :razz:

DiVa_SaMoDiVa
04-02-2008, 18:53
Здравейте! Малко ми е странно да говоря за това .. но го правя само щото е анонимно пък и ми е интересно какво мислите ;)
Адски много ме кефи да лижа жена .. не се смейте .. предполагам , че всички ги кефи . . но нормално ли е да предпочитам аз да я лижа пред свирката... Е .. приятелката ми не се оплаква от тази ми страст .. и знае , че се кефя адски много .. но интересно ми е да чуя мнението и на др хора.. понякога дори не се чукаме .. само 69 или .. дори само аз я лижа


Даам и ние сме така...той предпочита да ми прави шпакли.Не се оплаквам де :oops: Според мен си е напълно нормално.А само като си помисля,че първата шпакла си я спечелих на бас :-D

Интересен бас ще да е било :razz: :razz: :razz:


хах дам 8) биваше си го :-D и наградата си заслужаваше :D

ubuntu
04-02-2008, 18:57
Имам един таван и две стени за шпакловане ... Колко ще ми излезне?

drllxr
04-02-2008, 20:05
И при нас е така....страшно се кефя да и правя шпакли.... :grin: :grin:

aanitogb
04-02-2008, 20:15
И при нас е така....страшно се кефя да и правя шпакли.... :grin: :grin:'kakvo e 6paklq,tva danesme zidari,az do kolkoto znam se kazva minet. :-)

bulgarche
04-02-2008, 20:18
Имам един таван и две стени за шпакловане ... Колко ще ми излезне?
Говори в цифри.

-Колко овце има баба ти на село?
-Колкото тая стая.

80 квадрата овце бива, ако го слятаме и като обем...бая кубици 8-)

ubuntu
04-02-2008, 20:24
Имам един таван и две стени за шпакловане ... Колко ще ми излезне?
Говори в цифри.

-Колко овце има баба ти на село?
-Колкото тая стая.

80 квадрата овце бива, ако го слятаме и като обем...бая кубици 8-)
не е като обем не е цяла стая :grin:
едната стена има няма 69 квадрата
тавана е повече около стотина а другата стена и тя е 69кв ...
ама я дай ценоразписа на квадрат как е шпакловката :grin:

BoRe
04-02-2008, 20:42
niCe e тоя спорт :) 8)

Janity
04-02-2008, 22:04
Не съм момче , ама само да ви кажа не правете всеки път шпатулки , защото колкото и да ти харесва всяко удоволсвие писва!

hackers
04-03-2008, 03:32
тва е гнусна работа .. не че съм гнуслив напротив азнямам нус , когато лизах мойта имаше егати отвратителния вкус :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078

~Munika
04-03-2008, 07:37
МИ др. път и кажи да се подмие хахаха

nejnaDROGA
04-03-2008, 08:01
Guttersnipe чета ти коментарите по темата и се чудя как може да си толкова плиткоумен :-o Щом не ти допада идеята момче да прави "шпакли" на момиче-ми спри да спамиш...Всеки си има различно мнение!!!Това,че е различно от твоето не значи че трябва да си показваш просташтината... :x
А по темата:Мисля,че няма нищо нередно в това да те кефи да правиш "шпакли" на гаджето си :) От както водя полов живот съм имала 3-ма партньори и 3-мата много обичаха да ми правят 8)
П.П. hackers колкото и смешно да звучи съм напълно съгласна с мнението на ~Munika най-вероятно този "отвратителен вкус" се дължи на хигиенните й навици :)

alex_devv
04-03-2008, 10:36
шпакловка...

селянин, зидаро-мазач...

8)

shy69
04-03-2008, 19:57
Guttersnipe чета ти коментарите по темата и се чудя как може да си толкова плиткоумен :-o Щом не ти допада идеята момче да прави "шпакли" на момиче-ми спри да спамиш...Всеки си има различно мнение!!!Това,че е различно от твоето не значи че трябва да си показваш просташтината... :x
А по темата:Мисля,че няма нищо нередно в това да те кефи да правиш "шпакли" на гаджето си :) От както водя полов живот съм имала 3-ма партньори и 3-мата много обичаха да ми правят 8)
П.П. hackers колкото и смешно да звучи съм напълно съгласна с мнението на ~Munika най-вероятно този "отвратителен вкус" се дължи на хигиенните й навици :)

Благодаря ти за подкрепата! А Гутерснипе сигурно е виждал секс само през ключалката на спалнята на техните и затова дрънка доста простотии..
Моля, модераторите да позачистят темата от излишен спам!

Колкото до хигиената - да , наистина е супер важно! Лошата такава би съсипала всичко :( сори .. :oops: