PDA

View Full Version : Тъпо ли е ?



sLadYrChoO
04-02-2008, 18:03
Ходя с едно момиче към което имам много силни чувства и значи много за мен,но лятото си идва момичето което обичам много.Тя е в Испания и всяко лято си идва и сме заедно пишем си много я обичам и сигурно ще трябва да зарежа сегашната си приятелка ;( Наистина много я харесвам и изпитвам чувства към нея и виждам,че тя много ме обича и нямам представа какво да правя и си викам да я зарежа заради другото момиче но незнам ;(

sexa_na_kompleksa
04-02-2008, 18:07
Защо да се разделяш с момичето, към което изпитваш чувства, заради момиче, с което се виждаш само през лятото?

Beatifica
04-02-2008, 18:07
Да, тъпо е.
Ако изпитваше толкова силни чувства към момичето, с което ходиш, нямаше въобще да тръгнеш с нея, при условие, че знаеш, че на лято се връща някакво друго момиче, което също обичаш.
О.о
Бахти сапунката.

ancika
04-02-2008, 18:11
Vyprosyt mi e da li vyob6te gi obi4a6... 6toto mi e symnitelno...

NightGuardian
04-02-2008, 18:20
Vyprosyt mi e da li vyob6te gi obi4a6... 6toto mi e symnitelno...

+1

MartyParty
04-02-2008, 18:23
Vyprosyt mi e da li vyob6te gi obi4a6... 6toto mi e symnitelno...

+1
+1

Deni4kaa
04-02-2008, 18:30
Vyprosyt mi e da li vyob6te gi obi4a6... 6toto mi e symnitelno...

+1
+1 +1

apparition
04-02-2008, 18:35
аре престанете с тфа +1...

напишете собствено мнение или въобще не пишете... :/

По темата: моят съвет е да си останеш с момичето с което ходиш. Защото другата ще си тръгне и ти ще съжаляваш. А какво ти дава основание да мислиш 4е тази от Испания си няма друг там?

sLadYrChoO
04-02-2008, 18:40
yh neznam ob4am gi ili pone tka si mislq de .. predi malko vikam na edna fr nali 4e mn si obi4am vikity i tq vika i kvo sa samo s neq li si i az emi da i tq ayy kak taka i nekfi takifa i az i vikam ama az q obi4am i tq vika ti obi4a6 vsqka dokato ne ti omruzne :( Dneska ne sum se vijdal s vikity i samo i zvunq po telefona i si govorim i mi lipsva puk samo 1 den.A pyk sega si pi6a s Mimity ot ispaniq napravo poludqvam ;( Mi iskam i da sum s 2te ama znam 4e 6te gi narana i za purvi put v jivota mI.. mi puka za nqkoi drug daje za 2ma i neiskam da gi boli

punkrock
04-02-2008, 18:44
Оф кво се лигавиш, стой си при сегашната си приятелка, няма смисъл да я оставяш заради тая от Испания. Все пак всяка година ли ще я чакаш да идва и да се виждате за някакви 2 мизерни месеца през лятото? Едва ли.

Моя съвет е просто да забравиш тая Мими, да спреш да и пишеш, просто няма смисъл. :)

_SmiLe_FoR_yOu_
04-02-2008, 18:47
Хах аз симпатизирам на ВикитУ :D щото е адашка. Не бе майтам.Значи по мое мнение си остани с ВикитУ,щом я обичаш и те е грижа за нея.МимитУ от Испания ще дойде,ще минат 2 месеца и ще си замине. Защо да пропиляваш переспективна връзка,за 1-2 месеца с другото момиче. Аз мисля,че трябва да си останеш с ВикитУ и да спреш да мислиш за МимиТу.

Magichkaa_
04-02-2008, 18:50
Остани си с Викиту !Не си пиши с Мимиту ,защото още повече се раздвояваш :?

tuzaro
04-02-2008, 18:50
то до лятото има много време може тя да те остави 8-)

5StaR
04-02-2008, 18:57
то до лятото има много време може тя да те остави 8-)

Moже, пък и с две е по-яко така че давай колега не спирай! :)

sLadYrChoO
04-02-2008, 19:21
Namaaaaa da me ostavi tq me obi4a :P :grin: :grin: :-P :-P Am neiskam s dvete 6oto neiskam da gi luja i da gi naranq.. Tq Mimity znae za Vikity i mi vika da ne q ostavqm 4e 6te sme samo priqteli za6toto nqmalo smisul da ostavqm Vikity za 2 meseca kato vas deto kazahte ne6to takova i tq mi vika .. ama iskam puk i neznam osven da kaja na Vikity za mimety ?

jjjjjj6363
04-02-2008, 19:28
da ostavi segashnata si priqtleka za da si pishesh s neq glup@k

punkrock
04-02-2008, 19:28
Да ти имам тъпите проблеми. Хубаво си помисли ТИ какво искаш, недей да слушаш ко ти казала МИмИТуууу или ВикИтуууу :lol:

JaklinA
04-02-2008, 19:28
spored men e po dobre da si ostane s segashnata si priqtelka a ne s taq ot ispaniq shtoto vse pak vie se vijdate samo prez lqtoto a i ne se znae dali tq si nqma priqtel tam ama ti ako q obichash off nz nz kak stoqt tochno neshtata ti sam trqbva da reshish

playful_baby
04-02-2008, 19:44
Ходя с едно момиче към което имам много силни чувства и значи много за мен,но лятото си идва момичето което обичам много.Тя е в Испания и всяко лято си идва и сме заедно пишем си много я обичам и сигурно ще трябва да зарежа сегашната си приятелка ;( Наистина много я харесвам и изпитвам чувства към нея и виждам,че тя много ме обича и нямам представа какво да правя и си викам да я зарежа заради другото момиче но незнам ;(
typo e! 8)

Yanichka
04-02-2008, 19:47
Мимиту Викитуу...на колко си години и кой ти разреши на тези години да имаш гадже :lol:

Morskoto_oko
04-02-2008, 20:06
Първо: Като отворя някоя тема започвам да се възмужавам на тия индивиди ДЕТ пишат на латиница./червените буквички от клавиатурата ви не са по- малко видими от черните/. Изприщих се да ви чета мненията, които и без ТВА не струват. :-P
Второ: После се възмущавам от тъпите мъже /към които се числя и аз за съжаление/, защото поредният не може да избере между две момичета. Искаш сега да ти се каже да ги пазиш и двете, но знаеш ли какво ще ти кажа: не казвай на ВикитУ за мимито и си остани с първата. Може да изглежда нечестно да скриеш това, но може да наскърбиш Вики ако й кажеш за момичето от Испания. Аз съм сигурен, че в тази държава с мелодичен език, далеч от България, тя ще бъде добре с и без разговорите си с теб. Повярвай ми. "Очи, които не се виждат, лесно се забравят." Друг е въпроса, че докато имаш две в един момент можеш да останеш сам.. Гадно а? :lol:

NFW`
04-02-2008, 21:14
NFW : Тъпо е.

w0sh : Тъп си.

Naughty_
04-02-2008, 21:34
уфф не само че е тъпо, ами е многооо тъпо :smt014

yuyuto
04-02-2008, 22:10
Ходя с едно момиче към което имам много силни чувства и значи много за мен,но лятото си идва момичето което обичам много.Тя е в Испания и всяко лято си идва и сме заедно пишем си много я обичам и сигурно ще трябва да зарежа сегашната си приятелка ;( Наистина много я харесвам и изпитвам чувства към нея и виждам,че тя много ме обича и нямам представа какво да правя и си викам да я зарежа заради другото момиче но незнам ;(
Е пък ти ся коя обичаш повече от двете, че не разбрах? Я се изисни сам със себе си кво чувстваш,че така и двете не става...
По-добре си остани с момичето дет си сега, че тва идване от Испания за 3 месеца не е сериозна работа... :(

koalka
04-03-2008, 07:44
Вие виждали ли сте се въобще?Защото, ако не сте е тъпо да твърдиш, че обичаш някой, но няма да ти обяснявам, би трябвало да знаеш.Иначе не мога да разбера защо трябва да зарязваш приятелката си, след като това момиче сигурно пак ще замине за Испания...Известно време с нея и после ще се върниш при другото момиче ли?Колко удобно...

Iv4eTy
04-03-2008, 11:58
Замисли се струва ли си да зарежеш момиче,което харесваш много, заради друго, с което се виждаш 1 път в годината?! Помисли готов ли си да чакаш цяла година за няколко дни. Просто много пъти съм казвала,че връзките от разстояние нямат шанс....

CuRly_Doll
04-03-2008, 13:32
Защо да се разделяш с момичето, към което изпитваш чувства, заради момиче, с което се виждаш само през лятото?
И аз си зададох същия въпрос и не можах да си отговоря 8-)

alex_devv
04-03-2008, 15:24
ми тогава като обичаш оная за кво си тръгвал тука с тва момиче ?
сега да и разбиваш сърцето и да чуди къде да се дене :x
седи си мирно и си чакай оная без да залъгваш други момичета :smt075

sLadYrChoO
04-03-2008, 15:26
Mi da vijdal sum se s Mimity az q poznavam ot mnogo vreme,no tq zamina.
Ami iskam da ostava Vikity za6toto neiskam da i razbiq surceto a vijdam kolko mnogo me obi4a!! Mislq kato mimity si doide da kaja na Vikity 4e mi trqbva vreme da razbera dali iskam da sme zaedno prez tova vreme da sum s MImity ii taka :grin: :D

Morskoto_oko
04-04-2008, 06:08
Mi da vijdal sum se s Mimity az q poznavam ot mnogo vreme,no tq zamina.
Ami iskam da ostava Vikity za6toto neiskam da i razbiq surceto a vijdam kolko mnogo me obi4a!! Mislq kato mimity si doide da kaja na Vikity 4e mi trqbva vreme da razbera dali iskam da sme zaedno prez tova vreme da sum s MImity ii taka :grin: :D

Е******и наглия!! Нямам думи за теб. #-o "По страшен от физически убиец." Цитат от "Герой на нашето време" на Лермонтов.
Отговори ми искрено. Ти сам смяташ ли, че е честно спрямо Вики. Освен това, ти не си безразличен към нея. Току виж се окаже, че я обичаш, а не си го признаваш на себе си. Направиш ли това, което си написал по- горе, най- малкото губиш всякакво уважение от тези, които те познават, а и вече от тези, които не те познават. :booooomb:

Miroslav__
04-04-2008, 06:28
Защо да се разделяш с момичето, към което изпитваш чувства, заради момиче, с което се виждаш само през лятото?

+1

Naistina e tapo!! :)

zaraaa
04-04-2008, 17:35
Spored mene shte iztarvesh pitomnoto da tragnesh da gonish divoto....kato si obichash segashnata priqtelka i kato vijdash,che i tq ima silni chuvstva kam teb ne q ostavqi da ne ostanesh ot 2 stola na zemqta :D

monityY
04-04-2008, 18:23
аре престанете с тфа +1...

напишете собствено мнение или въобще не пишете... :/

По темата: моят съвет е да си останеш с момичето с което ходиш. Защото другата ще си тръгне и ти ще съжаляваш. А какво ти дава основание да мислиш 4е тази от Испания си няма друг там?

+1 :D Точно така е..Щях да стана жертва на подобна случка ама отказах офертата :oops: 8)

monityY
04-04-2008, 18:24
Spored mene shte iztarvesh pitomnoto da tragnesh da gonish divoto....kato si obichash segashnata priqtelka i kato vijdash,che i tq ima silni chuvstva kam teb ne q ostavqi da ne ostanesh ot 2 stola na zemqta :D

Той не е казал че я обича,а само че има чувства към нея,но виж за другата каза че я обича! Кфото и да реши го съветвам да не ходи и с 2те :?

ANTIHUMAN
05-01-2008, 08:33
i tq vika: ,, ti obi4a6 vsqka dokato ne ti omruzne :( ''

Замисли се ,какво ти е казало момичето!!!!!!!!!!!
В този форум само можем да ти даваме съвети!
Реши най-накрая!Разбери какво искаш!

xhuxhu
05-01-2008, 08:57
Vyprosyt mi e da li vyob6te gi obi4a6... 6toto mi e symnitelno...

+1
+1 +1


+1

momi4e_bez_du6a
05-01-2008, 09:33
Vyprosyt mi e da li vyob6te gi obi4a6... 6toto mi e symnitelno...

+1
+1 +1


+1

fuck_me_pls
05-01-2008, 09:41
:D Пфф до преди два дена тука неква тема беше че приятелката ти се била върнала при тебе...нз коя от двете е ама си стой с нея :D или ти искаш по няколко наведнъж[/b]

gPa3HuTeJl
05-01-2008, 09:57
Vyprosyt mi e da li vyob6te gi obi4a6... 6toto mi e symnitelno...

+1
+1 +1


+1



Тея " 1 " си ги наврете - знаете к1де !

cinderella_gugutka
05-01-2008, 09:58
и ся кво-като мине лятото и оная си замине кво ще правиш-ще се върнеш пак при другата ли???е ,не става така.с онази от испания си оставате само пр. а със сегашната не си и помисляш да късате(освен ако тя не скъса с теб де :D )

*berry*
05-01-2008, 10:05
Според мен няма смисъл да се занимаваш с момичето от Испания.Защо да проваляш връзката си заради човек,с който ще се виждаш 1 път в годината?
Замисли се...

MoHuTo
05-01-2008, 10:29
Моя съвет е да останеш с приятелката си, защото с другото момиче, ще си само временно, а приятелката ти ще е до теб, докато сте заедно (надявам се де :) )... а и откъде знаеш, че другото момиче си няма някой в Испания :-o