PDA

View Full Version : скайп....???



Imaginary__Love
04-02-2008, 18:30
ей, имаше една програма с която можеш да влезеш в скайпа на някого...сеща ли се някой как се казва???

comics
04-02-2008, 19:11
и как се бачка с тая програма? За 1ви път чувам подобно нещо :D

BLaCKBLooD
04-02-2008, 19:40
Баба Ванга можеше да удари едно рамо, ама я няма вече... :( Няма как да стане номера, освен ако на този компютър няма keylogger, троянски кон или паролата да е твърде елементарна. Може да има някакъв exploit за скайп-а но досега не съм срещал.

И все пак ако успеете да хакнете някой скайп account ми се обадате да ви черпя 1 каса бира :D

a3c1M
04-02-2008, 19:46
Става и без програма само трябва да знаеш името и паролата :razz: и да има такава програма аз не я знам. То половината свят иска да я знае едва ли има такава защото ако имаше тя вече щесе да е всеизвестна.

loveandemotion
04-02-2008, 23:51
и как се бачка с тая програма? За 1ви път чувам подобно нещо :D не джон дъ рипар е една от наи добрите програми за разбиване на пароли има unix ,linux и други версии даже и за windows повечето антивирусни я засичат като вирус или хакинг тоол но наистина бачка :)има опции за разбиване на пароли примерно дикшанери атака или квото си искате там......

5StaR
04-03-2008, 00:47
Пичовете дето все мн пароли разбират направо ме радват... когато някой ми разбие паролата от 11 символа сменящи се букви-малки/големи + цифри ще му кажа браво

elf4o
04-03-2008, 03:51
Пичовете дето все мн пароли разбират направо ме радват... когато някой ми разбие паролата от 11 символа сменящи се букви-малки/големи + цифри ще му кажа браво
ся ко ще се фалим ли??????? Ползвам наи защитената поща и паролата ми е 21 символа букви цифри и специални символи дори понякога я бъркам
щото е леко сложна ........

tqnko1
04-03-2008, 16:24
Пичовете дето все мн пароли разбират направо ме радват... когато някой ми разбие паролата от 11 символа сменящи се букви-малки/големи + цифри ще му кажа браво
ся ко ще се фалим ли??????? Ползвам наи защитената поща и паролата ми е 21 символа букви цифри и специални символи дори понякога я бъркам
щото е леко сложна ........
ползвам парола от 10 букви сичките малки състой се от 2 думи понякога ползвам и само 1та дума тя е 5 букви и защо никой неми е хаквал тъпата парола никаде... ест ако нея кажа на някои никой неможе да я разбере... и не ползвам никакви защити (в смисал от сорта на най-защититената поща като гЛАЙНАРКА.КОМПОТ :Д) хвана ме лигата :-P