PDA

View Full Version : кифли,кифльовци,земни момчета/момичета и накъде отива светът



Страници : [1] 2

bishop
04-02-2008, 20:04
Представете си следната ситуация: Вие сте млад мъж на около 20-22г., добре изглеждащ, с приятна компания и посещавате елитно нощно заведение. Прекарвате си добре и изведнъж виждате как една красива млада дама не сваля очи от вас. Запознавате се с нея, говорите си, но сякаш имате чувството, че нещо не е наред... И ненадейно тя подхвърля, че е на... 15 години...

Не, това не е някаква селска история или фантастичен разказ - това е нещо, което се случва всяка вечер на всевъзможни места. Вечерен час ли? Да бе, добри дошли в България... това е мотото на подрастващите младежи и девойки на възраст 13-17г. Дискотеките преливат от тях, кръчмите са пълни до ранни зори, алкохол, цигари и още нещо... Нищо ново под слънцето. За мнозина от вас може би това, което четете, ще прозвучи като някаква измислица, но повярвайте ми, това е действителността. Нека ви разясня за съвременните профили на българските тийнейджъри и какво е на "мода" в момента.

Момчета - вече всяко момче е футболист. Може и да не знае от коя страна се рита топката, но задължително е футболист... или поне на снимки. На 13 години вече имаме профили във всички сайтове за запознанства, използваме за мото реплики от типа "S-class boy", "Heartbreaker" и т.н. В описанието ни са включени задължително снимка с футболен екип, снимка до някоя кола, снимка в тоалетна, снимка пред огледало с някои "фешън" дрешки. Вече носим дрехите на батко си, макар и те да са на 5-10г., но все пак са маркови. Вечер играем билярд, ходим по кафета и барове, пушим по кутия цигари на ден и забиваме по някоя мацка. Разбира се, слушаме хаус музика, ходим по партита и носим очила тип "маски", с цел да не ни виждат лицето много много - все пак трябва да излъчваме самочувствие. Прибираме се вкъщи, пускаме си pc-то и skype, естествено, където си чукваме лафчето с някои от приятелите ни - все пак имаме над 200 абоната, макар и някои даже да не ги познаваме.

Момичета - при момичетата на 13 вече всички сме "bitch" и гледаме само около 19-20 годишни батковци. В телефоните е пълно със снимки на Брад Пит, Джони Деп, Дейвид Бекъм и т.н. Вече сме си намерили "милуту" и навсякъде, където е възможно, тръбим, че го обичаме и че животът ни е немислим без него. Разбира, се имаме профили в сайтовете за запознанства с характерните снимки в тоалетни, с големи очила и максимално разголени. Разбира се, разбираме и от програмки и вече сме направили и невъзможното, за да си уголемим гърдите, поне на снимките. Слушаме хаус музика, ходим по партита, но за мелодия на телефона звъни я кака Ивана, я Амет. На първо място в училище... по неизвинени отсъствия като във всички извинителни бележки пък присъства обяснение, че сме били на гинеколог или имаме менструални проблеми. Вече имаме за всяко якенце обувки в тон и чантичка, естествено, която е пълна с всевъзможни дамски принадлежности. Всеки път, преди да излезем, ни трябва около час да се гримираме и на сутринта на пияна глава, си задаваме въпроси от сорта "Къде бях?", "Много ли пих"? или "О, боже, това аз ли съм"....

Да, всичко това се отнася за деца на 13-17 години. Това е суровата действителност. Вярвате или не - огледайте се около вас. Погледнете на площадката - да, празна е. Отидете в кафето до вас - да, няма място, направете си резервация или кажете на дъщеря ви да ви запази маса... може би барманът е нейн човек... Дали харесваме тези деца и дали смятаме, че това е техният път... от нас зависи...


след като го прочетохте ми кажете кои от вас попадат в тези категории? стана ми любопитно след като прочетох толкова мн теми за 'земни' хора които си търсят 'земни' момчета/момичета...

ПС: за вс които продължават да търсят такива които не вонят на кумин от 1-2 метра, котио не се напиват при всяка отворила се възможност и не са квартални принцески/принцове, няма да намерите...

04-02-2008, 20:10
Абе, и точно така не е.Ако обикаляш само такива места е ясно на какви хора ще попадаш... Друг е въпроса, че в моето обкръжение има предостатъчно свестни хора - и такива, които не живеят, разпилявайки се, и такива, които с достойнство си носят пороците. Има ги и "земните", "точните", независимо какво си говорим. Но повече са слепите. И, да - приеми го като обвинение.

tuzaro
04-02-2008, 20:13
и аз имам такива големи очила, много са полезни ако ти е посинено окото или очите ти са пълни с пръснати капиляри, иначе не слушам хаус чалгар съм си кво да се прави 8-) иначе е абсолютна истина тва, просто незнам кви родители има да търпят такива деца..

mislitelka
04-02-2008, 20:16
Много се заблуждаваш, приятелю. И аз попадам във възрастовите граници на описанието, но не отговарям на нито една от изброените черти. Никога не съм се писала кучка, никога не съм имала идоли, никога не съм вадила любовта си към "милотуу" на показ пред света, никога не съм имала профил в сайт за запознанства, не слушам чалга.
И въпреки всичко това са интересите на 80% от днешното поколение. :?

bishop
04-02-2008, 20:17
Много се заблуждаваш, приятелю. И аз попадам във възрастовите граници на описанието, но не отговарям на нито една от изброените черти. Никога не съм се писала кучка, никога не съм имала идоли, никога не съм вадила любовта си към "милотуу" на показ пред света, никога не съм имала профил в сайт за запознанства, не слушам чалга.
И въпреки всичко това са интересите на 80% от днешното поколение. :?

шапка ти свалям тогава

soulja_girl4e
04-02-2008, 20:18
Много се заблуждаваш, приятелю. И аз попадам във възрастовите граници на описанието, но не отговарям на нито една от изброените черти. Никога не съм се писала кучка, никога не съм имала идоли, никога не съм вадила любовта си към "милотуу" на показ пред света, никога не съм имала профил в сайт за запознанства, не слушам чалга.
И въпреки всичко това са интересите на 80% от днешното поколение. :?
lol zna4i sme dve... :grin:

mislitelka
04-02-2008, 20:23
Много се заблуждаваш, приятелю. И аз попадам във възрастовите граници на описанието, но не отговарям на нито една от изброените черти. Никога не съм се писала кучка, никога не съм имала идоли, никога не съм вадила любовта си към "милотуу" на показ пред света, никога не съм имала профил в сайт за запознанства, не слушам чалга.
И въпреки всичко това са интересите на 80% от днешното поколение. :?

шапка ти свалям тогава
Сигурна съм, че не съм единствената, на която не й е интересно да е курва. Има много свестни момичета, убедена съм. Не трябва да поставяш всички под общ знаменател. Винаги има поне един, който да се отличава от останалите в групата.

bishop
04-02-2008, 20:25
не поставям всички под общ знаменател. почти всички. можеш да ме поправиш ако греша, но мисля че съм прав...

mislitelka
04-02-2008, 20:27
не поставям всички под общ знаменател. почти всички. можеш да ме поправиш ако греша, но мисля че съм прав...
Прав си, че повечето са такива...Но дори и пускайки тая тема тука, няма да промениш никоя кифла, няма дори да накараш някой да се замисли. Всеки от тях ще остане такъв, какъвто е модерно да си. Няма смисъл да се хабиш, заради хора, които не знаят какво искат.

5StaR
04-02-2008, 20:34
Пускат ги малките момиченца по дискотеките мн ясно, първо защотото те пак ще отидат след това, 2ро защото ще се забиват с "батковците" и след тва тия "батковци" пак ще ходат там - бизнес... Дам и мен ме дразнат някви 13 годишниви шибаняци да ми се прават на големи... Ама и аз слушам хаус де, ама слушам и чалга и метал и денз и поп иииииииииии всичко :d

BaBy_bS
04-02-2008, 20:37
аз съм на 17 и се почувствах леко сложена под общ знаменател с другите.Аз нямам очила ,каквито ти описа,не ходя по партита...дори ВЕЧЕ не пуша.Казвам вече,защото преди пушех,но боледувах достатъчно време и ги спрях.Имам профили в 2ва сайта,но да е*а снимките ми не са в тоалетни,с фешан дрешки,както ти каза и т.н.Защо просто винаги слагате всички под общ знаменател?!?!?!?Може и да си прав за тези неща,но се пак има и зени хора,ходещи малко или много по тая земя................. :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x и най-вероятно сега два ли ще повярваш като прочетеш моето мнение по въпроса,защото ще си помислиш,че лъжа.Но се замисли и ще видиш,че няма никакъв смисъл ...

Tazadar
04-02-2008, 20:37
А ве автора на темата я ходи се самоутепай некъде :-x

tuzaro
04-02-2008, 20:39
аз ся се сетих една друга теория която засяга мъжкото общество, така почвам 8-) начи момичетата на 13-14 търсят батковци на 16-17-18, момичетата на 15-16 търсят батковци с коли и пари над 18, а кво става с момчетата на 14-15-16 трябва да чакат да станат на възраст за да могат да карат кола?!? ей затва те седят пред пц-тата по 24 часа щот момичетата не им пука за тях... Естествено че има и изключения, но в повечето случаи е така

yuyuto
04-02-2008, 20:41
Абе, и точно така не е.Ако обикаляш само такива места е ясно на какви хора ще попадаш... Друг е въпроса, че в моето обкръжение има предостатъчно свестни хора - и такива, които не живеят, разпилявайки се, и такива, които с достойнство си носят пороците. Има ги и "земните", "точните", независимо какво си говорим. Но повече са слепите. И, да - приеми го като обвинение.
А така... Тва, че ти не ги виждаш останалите не значи, че ги няма... А пък такива дет ги описваш ги има много, ама те си знаят... Всеки сам си намира с кво да си трови живота... Пък и ти ги виждаш само такива, щот те се набиват в очите... Те и тва си целят де... А обикновените, които не целят да се набият в очите на някого и си се чувстват добре в кожата си, харесват си се такива, каквито са си, просто не ги виждаш и тва е... :-|

valentinka_1990
04-02-2008, 20:45
евала за мисленето ти!И аз бях пуснала една тема,за тези съвременни и страшно изнервящи модни тенденции.Радвам се,че все пак има и хора от мъжки пол,които мислят така.Аз имам профил в сайт за запознанства и мн често ми пишат хора просто за да ме поздравят,може би заради това че са попаднали на нещо различно.Попадам и във възрастовата граница-на 17 съм,но нищо друго сякаш не е за мен от описанието ми и се радвам,че се намери човек,който да ми докаже,че все още тази мода не е завзела всички и че все още на някой му прави впечатление.

Простак
04-02-2008, 20:46
Bishop, тва е суровата истина, братле! На 16 години съм, но съм съгласен, че вече точните, интелигентните и добрите хора са изолирани от останалите, тьй като не отговарят на шибаните им изисквания. Естествено, не визирам всички, но напоследък се срещат все повече и повече такива...

Meri_Popins
04-02-2008, 20:52
bravo 4e nqkoi go kazva... tova si e dne6ka6noto ob6testvo..edna flyrca e kopie na drygi 50 000 takiva....

bishop
04-02-2008, 20:53
казах и ще повторя. не слагам всички под общ знаменател. просто сбърканите деца са твърде много. бтв на 16 съм не съм някой чичко/лелка който/ято не знае за какво говори.

Naughty_
04-02-2008, 20:53
ами да ,едно 70% от 13-17 годишните са така..ама и да го говорим и да не го говорим..те са си решили да водят този безмислен начин на живот и ще си продлжават да живеят в илюзията за щастие:-o

evelinka1122
04-02-2008, 20:53
това което казваш е напълно вярно, но не всички сме такива... :) има си и своите изключения... :) аз примерно не отговарям на повечето неща освен това: аз преди да изляза ми трябва половин час да се оправя и имам за всяко якенце обувки и айде може да се каже чанта (въпреки че рядко нося) и така де... не разбирам къде му е лошото на това...?!? лошо ли е да изглеждаш добре?!? :-o

tuzaro
04-02-2008, 20:54
а защо никой не погледна мойта теория или да пусна друга тема с нея? 8-)

Iv4eTy
04-02-2008, 20:57
Много се заблуждаваш, приятелю. И аз попадам във възрастовите граници на описанието, но не отговарям на нито една от изброените черти. Никога не съм се писала кучка, никога не съм имала идоли, никога не съм вадила любовта си към "милотуу" на показ пред света, никога не съм имала профил в сайт за запознанства, не слушам чалга.
И въпреки всичко това са интересите на 80% от днешното поколение. :?

шапка ти свалям тогава
Сигурна съм, че не съм единствената, на която не й е интересно да е курва. Има много свестни момичета, убедена съм. Не трябва да поставяш всички под общ знаменател. Винаги има поне един, който да се отличава от останалите в групата.

Абсолютно си права!!!
Към автора, ами донякаде си прав,повечето описания са ти верни но все пак има и хора, които не сме такива иии както каза mislitelka нетрябва да ни слагаш всичките под общ знаменател

Простак
04-02-2008, 20:57
а защо никой не погледна мойта теория или да пусна друга тема с нея? 8-) Прочетох ти теорията, ма за т'ва момчета на 14-15 нямат вина! Такава е "модата", ако не си батко, нямаш кинти и не си футболистче - не ставаш, бате!

Naughty_
04-02-2008, 20:58
аз ся се сетих една друга теория която засяга мъжкото общество, така почвам 8-) начи момичетата на 13-14 търсят батковци на 16-17-18, момичетата на 15-16 търсят батковци с коли и пари над 18, а кво става с момчетата на 14-15-16 трябва да чакат да станат на възраст за да могат да карат кола?!? ей затва те седят пред пц-тата по 24 часа щот момичетата не им пука за тях... Естествено че има и изключения, но в повечето случаи е така
еми и тва е така :-o ама си зависи от човека :)

tuzaro
04-02-2008, 20:59
а защо никой не погледна мойта теория или да пусна друга тема с нея? 8-) Прочетох ти теорията, ма за т'ва момчета на 14-15 нямат вина! Такава е "модата", ако не си батко, нямаш кинти и не си футболистче - не ставаш, бате!аз вече не спадам в тая група щот съм на 17, ама за по-малките момчета е много лошо, ше земат се депресират и сички ше станат пендели....

Iv4eTy
04-02-2008, 21:00
а защо никой не погледна мойта теория или да пусна друга тема с нея? 8-)

Ами има нещо вярно, но не съм напълно съгласна, защото ако си някой пекан и разбран дори да си на 14,15... пак може да те харесват момичетата, ама ако си някой сдухан дето седи по 24 часа пред компа.... и на 20 да си и кола да имаш все тая.... пак ще си си сам...

Простак
04-02-2008, 21:01
а защо никой не погледна мойта теория или да пусна друга тема с нея? 8-) Прочетох ти теорията, ма за т'ва момчета на 14-15 нямат вина! Такава е "модата", ако не си батко, нямаш кинти и не си футболистче - не ставаш, бате!аз вече не спадам в тая група щот съм на 17, ама за по-малките момчета е много лошо, ше земат се депресират и сички ше станат пендели.... Абе прическата му е майката! Ииии да се пишеш "Футболисче" навсякъде, както ида ходиш в някви умрели дискотеки като Амор - и им е уредена работата...

5StaR
04-02-2008, 21:02
а защо никой не погледна мойта теория или да пусна друга тема с нея? 8-) Прочетох ти теорията, ма за т'ва момчета на 14-15 нямат вина! Такава е "модата", ако не си батко, нямаш кинти и не си футболистче - не ставаш, бате!аз вече не спадам в тая група щот съм на 17, ама за по-малките момчета е много лошо, ше земат се депресират и сички ше станат пендели....

Е кво яко, ще има повече женски за нас по-дъртите :lol: :lol: 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

tuzaro
04-02-2008, 21:03
а защо никой не погледна мойта теория или да пусна друга тема с нея? 8-)

Ами има нещо вярно, но не съм напълно съгласна, защото ако си някой пекан и разбран дори да си на 14,15... пак може да те харесват момичетата, ама ако си някой сдухан дето седи по 24 часа пред компа.... и на 20 да си и кола да имаш все тая.... пак ще си си сам...точно в тва е проблема щот момчетата като видят, че момичетата не им обръщат внимание и се здухват и стоят на пц-то постоянно и после ходи им обяснявай че момичетата не са лоши хора...

Iv4eTy
04-02-2008, 21:06
а защо никой не погледна мойта теория или да пусна друга тема с нея? 8-)

Ами има нещо вярно, но не съм напълно съгласна, защото ако си някой пекан и разбран дори да си на 14,15... пак може да те харесват момичетата, ама ако си някой сдухан дето седи по 24 часа пред компа.... и на 20 да си и кола да имаш все тая.... пак ще си си сам...точно в тва е проблема щот момчетата като видят, че момичетата не им обръщат внимание и се здухват и стоят на пц-то постоянно и после ходи им обяснявай че момичетата не са лоши хора...

Ем точно, вместо да се опитат да опраят нещата и момичетата да им обръщат внимание те се сдухват повече... и после "Отчаян съм, момичетата неструват..." Един път се опарили и айде неструваме... Не се научихте, че неможе всяка да ви се връзва... И пак казвам, както и много в други теми, висенето пред компа няма да намери гадже....

Chacho
04-02-2008, 21:07
До тузаро,както изказването на автора,така и твойто не трябва да поставя всички под общ знаменател.Разговарял съм с доста момичета по този въпрос и поне 2/3 от тях са на друго мнение.Вярно,че не са от "пропадналите" момичета и би било напълно естествено да имат нормална ценностна система,но все пак има и от тези,които си харесват връстниците.А и това май е наш проблем,не на момичетата.Като на 15-16 е модерно да се правиш на гъзар и си в крак с модата,нормално е да харесат някой със собствено мнение или поне по-зрял.Това са женски доводи,не мои предположения ;)
Нека всеки си живее така,както му доставя удоволствие.Скапаната ценностна система надали ще се вкара в ред чрез тема в интернет форум.Бъдете добри и вярвайте в доброто,пък тогава нещата сами ще се обърнат в тази посока.Айде със здраве :)

Iv4eTy
04-02-2008, 21:14
До тузаро,както изказването на автора,така и твойто не трябва да поставя всички под общ знаменател.Разговарял съм с доста момичета по този въпрос и поне 2/3 от тях са на друго мнение.Вярно,че не са от "пропадналите" момичета и би било напълно естествено да имат нормална ценностна система,но все пак има и от тези,които си харесват връстниците.А и това май е наш проблем,не на момичетата.Като на 15-16 е модерно да се правиш на гъзар и си в крак с модата,нормално е да харесат някой със собствено мнение или поне по-зрял.Това са женски доводи,не мои предположения ;)
Нека всеки си живее така,както му доставя удоволствие.Скапаната ценностна система надали ще се вкара в ред чрез тема в интернет форум.Бъдете добри и вярвайте в доброто,пък тогава нещата сами ще се обърнат в тази посока.Айде със здраве :)

Евала, шапка ти свалям. Един, който не обвинява само нас :P

NFW`
04-02-2008, 21:17
w0sh: Добро утро... ти на кой свят живееш. Стоп плейинг уоУ

NFW : +1

AFT
04-02-2008, 21:20
w0sh: Добро утро... ти на кой свят живееш. Стоп плейинг уоУ

NFW : +1

+1 ;P

Ама не е истина колко много обичате да правите такива теми, невероятно е!

5StaR
04-02-2008, 21:22
w0sh цъка WoW ?
<=Aз съм най-големия про на УоУ играя от US open beta test в оригинален релм АЕ байбай нуубс :p

nikinkaa
04-02-2008, 21:22
Не съм съгласна с повечето мнения :-o Може да си си в крак с модата,да се обличаш хубаво,но да не си боклук.и обратното-външността не определя хората (поне аз така мисля),а самият им умствен багаж.
И все пак момичетата и момчетата от 13-17 сме в трудна възраст (вкл. и аз :D ),още не сме осъзнали какви сме и какви искаме да бъдем..И колкото и да е сбъркано днешното поколение,нищо не може да го оправи... :-o

scotty
04-02-2008, 21:23
Човека е стадно животно.

GerSity
04-02-2008, 21:30
Много се заблуждаваш, приятелю. И аз попадам във възрастовите граници на описанието, но не отговарям на нито една от изброените черти. Никога не съм се писала кучка, никога не съм имала идоли, никога не съм вадила любовта си към "милотуу" на показ пред света, никога не съм имала профил в сайт за запознанства, не слушам чалга.
И въпреки всичко това са интересите на 80% от днешното поколение. :?
lol zna4i sme dve... :grin:
три сме... ;)
но за съжаление е така...или поне за 80-90% от нашето поколение...
аз си го обяснявам така...това са хора които няма с какво др да се покажат и да станат интересни и за това избират този 'фиешън' начин...
е на мене не ми харесва така,има мн други неща с които да бъда интересна за другите... 8)

kuklichka_bg
04-02-2008, 21:33
ne pu6a po hodq po kafete kakvo na detskata ploshtadka li da stoq na disco pak hodq kakvo lo6o ima v tova?!Sashto taka qketo mi e v ton s obuvkite i 4antata xhahxa da nqma da hodq kato ciganka vav si4ki cvetove na dagata makar 4e sq tui e moderno mai i sashto taka imam glan moliv dr ne si slagam SOrry no spored teb edno momi4e na 15 14 17 i kolkoto i da e godini trqbva da stoi da gleda tv ili da 4eta bibliqta jivota e edin i seki shte si go izjivee kakto iska taka 4e ti si takav az sam takava i si4ki sme razli4ni

Janity
04-02-2008, 21:47
Абе има ги и такива . Аз съм на 15 , ама да ви кажа в новото даскало съседния клас момичетата са ... :shock: Първо цял ден се коментира днеска кой как се е облякал(няма значение че сме с униформи , те нали имат парички и трябва да го показват),второ снощи коя как се е надрусала ,коя е повръщала и трето почват да се месят в връзките на 12то класниците и четвърто снощи коя лапала на еди си кой..Ае това са хора , които са комплексари,нямат работа и понеже никой не ги забелязва трябва да се откроят ! На тия им викам тъпи пу*ки.Аз съм на 15 ,пуша и пия по купони , а на купон да ми се случи да отида най-много 1 път в месеца. Не съм ходила на дискотека все още (зареди нашите) , ама мисля ,че не е и голяма загуба ,защото навсякъде е ВЕЛИКИЯ ХАУС :lol: Не че имам против музиката , ама не мога да избухвам на такова нещо ако не зема някакъв наркотик . Слушам всичко и си ходя по кафетата . Ама с малко усилия имам 4 и 5 в езикова гимназия . Зависи от човека , от акъла му , от родителите му и от възпитанието му . Малко са хората като мен , които не станаха емота,хаус маняци,шранц маняци и всякакви други неща освен нормален човек . Никой в днешно време не гледа вътрешната красота.Което е жалко , защото не на всеки Господ е дал .

Blab
04-02-2008, 21:59
Боже, опази ме!

ucnaHчE
04-02-2008, 22:00
Em az poznavam samo momicheta deto hodqt s mom4eta nai mn do 2-3 godini razlika....... inache za teq det fur4at u vazduha em ko da se prai iskat vnimanie horata :)

TheNewReligion
04-02-2008, 22:40
Suglasna sum s teb . Misledh i az da napisha tema za tova , no ne znaeh dali puk nqkoi nqma da me napsuva za tova , che kazvam istinata . Taka e . Na 13 imat gsm za 500 lv . i veche sa pravili sex. Kakvo ostava za tova , che pushat kato komini i puskat snimki s vuzmojno nai-oskudnoto obleklo po saitovete za zapoznanstva , kudeto piqni batkovci prashat celuvki i komentari ot sorta: "Samo , ako mi padnesh shte ti razcepq klitora ot ebane !" (citat) Tova , koeto az kazah se otnasqshe samo za momichetata . Za momchetata avtora se izrazi dostatuchno qsno. Nqkoi da ima da kaje neshto po-razlichno ? :(

TheNewReligion
04-02-2008, 22:45
Много се заблуждаваш, приятелю. И аз попадам във възрастовите граници на описанието, но не отговарям на нито една от изброените черти. Никога не съм се писала кучка, никога не съм имала идоли, никога не съм вадила любовта си към "милотуу" на показ пред света, никога не съм имала профил в сайт за запознанства, не слушам чалга.
И въпреки всичко това са интересите на 80% от днешното поколение. :?
Nqkoi da e kazal , che ti si takava ? Ne , nali ?Togava ... Momcheto kazva kakvo stava s 50 % ot teenagerite , ne e kazal , che mislitelkata se e snimala po suiten v "sofianci ". :-D

NightGuardian
04-02-2008, 23:22
Една моя приятелка днес израси ,че било на мода да ходиш с ТУРЧИН ?! Докъде е стигнало това поколение ?

Nik4o_Spain
04-03-2008, 00:02
Tuka ima beznadejni slu4ei :D

TheNewReligion
04-03-2008, 01:01
Една моя приятелка днес израси ,че било на мода да ходиш с ТУРЧИН ?! Докъде е стигнало това поколение ?
Dokudeto shte stigne sledvashtoto , daje i po-daleche ! :-D

slun4ice_90
04-03-2008, 06:59
Tova e hora polojenieto,vsi4ki sa materialisti.Az u4a v daskalo,v koeto ima mnogo futbolisti i da vi kaja,4e e ujasno.Te gledat samo vun6niq vid.I se mislqt za nai-qkite i ,4e vsi4ki momi4eta si padat po tqh. :lol: Ne i az haha.Ako ne si oble4ena v skupi parcalki ne se vpisva6 v GOTINITE. :? I ne trqbva da obvinqvame nikoi,tva e prosto moje bi sled nqkolko godini, vsi4ko moje se promeni,no ne vqrvam da e skoro... 8) :?

S_L_A_D_U_R_K_A
04-03-2008, 07:09
За съжаление суровата действителност е това и аз напоследък се замислям върху това, накъде отива светът :shock:

HiP_HoP
04-03-2008, 07:16
Ми чесно казано съм на 14г.,но съм коренно различен човек от т'ва което описваш!Не слушам хаус,нито чалга,не се напивам до такава степен че да се чуда к'во е ставало миналата нощ,не пуша,не хода по дискотеки,барове и т.н.Не харесвам очилата и марковите фешънки дрешки.В телефона ми няма нито една снимка на известна личност,има само такива на които съм с фр,или на кученцето ми :D А да отбележа,че телефона ми не струва 500 лв.!
Мм сега си признавам,че имам рег. в един сайт за запознанства,но не съм от най-редовните,влизам 1 път на 1-2 седмици,просто да разгледам ако затъпявам тотално :? Не се пиша кучка,курва или подобните "популярни" никове :?

ToySoldier
04-03-2008, 07:18
Има доста верни неща в това,което си казал обаче според мен малко преувеличаваш с някой неща.Например т'ва с футбола

guesswho
04-03-2008, 07:19
Представете си следната ситуация: Вие сте млад мъж на около 20-22г., добре изглеждащ, с приятна компания и посещавате елитно нощно заведение. Прекарвате си добре и изведнъж виждате как една красива млада дама не сваля очи от вас. Запознавате се с нея, говорите си, но сякаш имате чувството, че нещо не е наред... И ненадейно тя подхвърля, че е на... 15 години...

Не, това не е някаква селска история или фантастичен разказ - това е нещо, което се случва всяка вечер на всевъзможни места. Вечерен час ли? Да бе, добри дошли в България... това е мотото на подрастващите младежи и девойки на възраст 13-17г. Дискотеките преливат от тях, кръчмите са пълни до ранни зори, алкохол, цигари и още нещо... Нищо ново под слънцето. За мнозина от вас може би това, което четете, ще прозвучи като някаква измислица, но повярвайте ми, това е действителността. Нека ви разясня за съвременните профили на българските тийнейджъри и какво е на "мода" в момента.

Момчета - вече всяко момче е футболист. Може и да не знае от коя страна се рита топката, но задължително е футболист... или поне на снимки. На 13 години вече имаме профили във всички сайтове за запознанства, използваме за мото реплики от типа "S-class boy", "Heartbreaker" и т.н. В описанието ни са включени задължително снимка с футболен екип, снимка до някоя кола, снимка в тоалетна, снимка пред огледало с някои "фешън" дрешки. Вече носим дрехите на батко си, макар и те да са на 5-10г., но все пак са маркови. Вечер играем билярд, ходим по кафета и барове, пушим по кутия цигари на ден и забиваме по някоя мацка. Разбира се, слушаме хаус музика, ходим по партита и носим очила тип "маски", с цел да не ни виждат лицето много много - все пак трябва да излъчваме самочувствие. Прибираме се вкъщи, пускаме си pc-то и skype, естествено, където си чукваме лафчето с някои от приятелите ни - все пак имаме над 200 абоната, макар и някои даже да не ги познаваме.

Момичета - при момичетата на 13 вече всички сме "bitch" и гледаме само около 19-20 годишни батковци. В телефоните е пълно със снимки на Брад Пит, Джони Деп, Дейвид Бекъм и т.н. Вече сме си намерили "милуту" и навсякъде, където е възможно, тръбим, че го обичаме и че животът ни е немислим без него. Разбира, се имаме профили в сайтовете за запознанства с характерните снимки в тоалетни, с големи очила и максимално разголени. Разбира се, разбираме и от програмки и вече сме направили и невъзможното, за да си уголемим гърдите, поне на снимките. Слушаме хаус музика, ходим по партита, но за мелодия на телефона звъни я кака Ивана, я Амет. На първо място в училище... по неизвинени отсъствия като във всички извинителни бележки пък присъства обяснение, че сме били на гинеколог или имаме менструални проблеми. Вече имаме за всяко якенце обувки в тон и чантичка, естествено, която е пълна с всевъзможни дамски принадлежности. Всеки път, преди да излезем, ни трябва около час да се гримираме и на сутринта на пияна глава, си задаваме въпроси от сорта "Къде бях?", "Много ли пих"? или "О, боже, това аз ли съм"....

Да, всичко това се отнася за деца на 13-17 години. Това е суровата действителност. Вярвате или не - огледайте се около вас. Погледнете на площадката - да, празна е. Отидете в кафето до вас - да, няма място, направете си резервация или кажете на дъщеря ви да ви запази маса... може би барманът е нейн човек... Дали харесваме тези деца и дали смятаме, че това е техният път... от нас зависи...


след като го прочетохте ми кажете кои от вас попадат в тези категории? стана ми любопитно след като прочетох толкова мн теми за 'земни' хора които си търсят 'земни' момчета/момичета...

ПС: за вс които продължават да търсят такива които не вонят на кумин от 1-2 метра, котио не се напиват при всяка отворила се възможност и не са квартални принцески/принцове, няма да намерите...


Евала !!!!! нямам думи!! вчера и аз тва си говорих с маика и ми и тя не ми вярваше!!! после и показах софианци.бг и тя онемя,беше отвратена.....както и аз
Браво браво браво браво

nadito93
04-03-2008, 07:27
az sum na 14 godini,no ne hodq po kafeta i diskoteki vseki den a predpo4itam da izlizam s priqteli okolo kvartala i da se razhojda me
ne slagai vsi4ki momi4eta i momi4eta m/u 14 i 17 godini pod ob6t znamenatel za6toto taka obijda6 mn hora

BlueCat
04-03-2008, 07:33
аз ся се сетих една друга теория която засяга мъжкото общество, така почвам 8-) начи момичетата на 13-14 търсят батковци на 16-17-18, момичетата на 15-16 търсят батковци с коли и пари над 18, а кво става с момчетата на 14-15-16 трябва да чакат да станат на възраст за да могат да карат кола?!? ей затва те седят пред пц-тата по 24 часа щот момичетата не им пука за тях... Естествено че има и изключения, но в повечето случаи е така
Ами замислял ли си се защо е така? Аз съм на 15 и мога да кажа, че няма един нормален на 15 год от моето даскало, от 4 паралелки. Но съм убедена, че когато станем 11-12 клас повечето ще са супер разбрани. Всичко си зависи от пубертета. Кажете ми как да тръгна с някой, който се къпе веднъж в месеца, не употребява никакви дезодоранти, интересите са му единствено CS, Fifa и други подобни игри... :shock: (визирам 90% от момчетата от моя клас). Няма нищо лошо да играеш на игри обаче само за това да говориш става прекалено. И понеже с тези интереси никое момиче няма да ги погледне, те решават да станат "яки пичове" като футболистчета с фешънски прически, скъпи дрешки и кухи отвътре...

ИМА И ИЗКЛЮЧЕНИЯ! Така че не започвайте с тва, че вие не сте такива и защо съм слагала всички под общ знаменател :x

guesswho
04-03-2008, 07:34
един тъжен пример http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=163686

koalka
04-03-2008, 07:36
Даже не ти прочетох темата, а съвсем малко, защото ми е ясно какво ще напишеш...Не си първия, който се възмущава от хората, които описваш.
Ама в крайна сметка какво те "боли" за тях?Живей си живота и ги остави да си трошат главите.

bishop
04-03-2008, 16:19
аз ся се сетих една друга теория която засяга мъжкото общество, така почвам 8-) начи момичетата на 13-14 търсят батковци на 16-17-18, момичетата на 15-16 търсят батковци с коли и пари над 18, а кво става с момчетата на 14-15-16 трябва да чакат да станат на възраст за да могат да карат кола?!? ей затва те седят пред пц-тата по 24 часа щот момичетата не им пука за тях... Естествено че има и изключения, но в повечето случаи е така
Ами замислял ли си се защо е така? Аз съм на 15 и мога да кажа, че няма един нормален на 15 год от моето даскало, от 4 паралелки. Но съм убедена, че когато станем 11-12 клас повечето ще са супер разбрани. Всичко си зависи от пубертета. Кажете ми как да тръгна с някой, който се къпе веднъж в месеца, не употребява никакви дезодоранти, интересите са му единствено CS, Fifa и други подобни игри... :shock: (визирам 90% от момчетата от моя клас). Няма нищо лошо да играеш на игри обаче само за това да говориш става прекалено. И понеже с тези интереси никое момиче няма да ги погледне, те решават да станат "яки пичове" като футболистчета с фешънски прически, скъпи дрешки и кухи отвътре...

ИМА И ИЗКЛЮЧЕНИЯ! Така че не започвайте с тва, че вие не сте такива и защо съм слагала всички под общ знаменател :x

аз пък твърдя че 90% от хората моя възраст (15-16 години) се къпят всяка божа вечер. отделен въпрос е че голяма част от тях са инфантилизирани зомбита които не мърдат от компютъра, независимо дали ще е заради игра или флиртчето. а за дезодорантите хич и не го споменавай във повечето паралелки винаги има 1 или двама които спонсорираме целия клас (мъжката му част) с дезодорант.

detekt
04-03-2008, 16:33
Абе, и точно така не е.Ако обикаляш само такива места е ясно на какви хора ще попадаш... Друг е въпроса, че в моето обкръжение има предостатъчно свестни хора - и такива, които не живеят, разпилявайки се, и такива, които с достойнство си носят пороците. Има ги и "земните", "точните", независимо какво си говорим. Но повече са слепите. И, да - приеми го като обвинение.

+1 Kakvoto tarsi6, tova namira6. Az li4no ne se pri4isliavam kam tazi grupa, a sam po4ti na 16, no ne znam moje i da gre6a - govorete s priatelite mi po-dobre.


E, ima go i drugoto 4e nikoi niama da kaje, da we az sam takav/a napivam se kat svinia i sam ob6testveno dostoianie.... Taka 4e temata e bezmislena za obsajdane. Hubavo e da se kaje, no imaite v predvid, 4e tezi koito ne sa takiva 6te se ubidiat, a tezi koito sa takiva 6te se praviat na ubideni... ne vijdam smisal da se prodaljava spora...

alex_devv
04-03-2008, 16:48
тъжно е всичко това!
тъжно е, че си разбиват живота и неосъзнават какви ги вършат! тъжно е, че когато техните се опитват да се погрижат за тях и да ги предпазят те ги мислят за луди! тъжно е, че ежедневието им минава в мисли къде да отидат да се напият, коя/й да изебът и колко кафета да обиколят!
неща да си представям какво ще е бъдещето на тези деца.
като знам аз и моите връстници какво прекрасно детство сме имали ми става още по-тъжно за днешните млади хора на които в главата им са само - компютри, секс, наркотици, пиене, пушене и безцелно шляене.
суровата действителност за всички подрастващи на тази възраст...
евала за темата!
най-после да видя нещо което не е поредната простотия на 10 годишно водещо полов живот момиче...

Obsession
04-03-2008, 18:15
За всичко си прав, абсолютно подкрепям мнението ти и те поздравявам! Само не мисли, че всички са 'такива'. Не сме! Аз се вписвам във възрастовата граница - на 16 съм: не слушам чалга, не кисна само по кафета, никога не бих се нарекла кучка, това е страхотна обида според мен и нямам регистрация в нито 1 сайт за запознанства, защото го намирам за страшно тъпа тенденция. Но не познавам мнго хора като мен.
Поколението се самоунижава, като дори ги мисли за 'яко', 'готино', 'супер'. Да, невероятно е колко снимки на малолетни (които ест лъжат за възрастта си) по бельо има в нета. Е, чакайте, това не е ли подсъдимо? Трябва да е... Деца, до вчера държали кукла с недоразвитите си пръстчета, днес гордо размахват цигара в едната ръка и чаша в другата. Момиченца, чиито тела още на приличат на женски до по сред нощ танцуват предизвикателно в някоя чалготека под ритъма на музика без стойност. В това ли сме се превърнали? Правилно ли е 13 годишни да участват в 'порно', а след това да се продават на съучениците си? И заслужаваме ли шансовете, които живота ни дава толкова щедро? Отговорът е страшен...

kasiopea
04-03-2008, 18:56
За съжаление е така! Прав си,във всяка твоя дума си е на мястото.Аз много пъти съм си казвала,че не спадам към днешното поколение и че съм с много стари разбирания.Но предпочитам да си остана 'затворена' в себе си.Е,за това често ме обвиняват,но на мен ми и не пука. Впрочем снимки в сайтове за запознаства нямам,смятам,че е глупаво всеки да те гледа и да си затривам времето с такива неща,от които шанса да излезне нещо,е минимален. :?
Днешната младеж наистина пропада.Яд ме е,че всеки иска да порастне по-бързо.Яд ме е,че момичетата са се превърнали едва ли не в ку*ви,яд ме е,че на почти всяка крачка срещам разголени,лъхащи на цигари и алкохоли и гримирани с тонове грим ''мацки'',а момчетата се правят на големи батковци,сякаш ще те сбият всеки момент. За гаджетата да не говорим-всеки трябва задължително да си има 'милуууу',цунки -мунки,и довиждане,утре вече е сменен. Даже над 50 % от 13-15 годишните са преспали с някого.Брей,брей,много сме порастнали,всеки който не е правил секс е задръстен.
Писна ми по скайпа да чета на профилите съобщения: ''Обичам те,милуууу'',''Бичкам те,коте'',''Зайчууууу,цунки'', ''Куклички'',''Яки мацки'',''Лиглички'',''Лоф бебо''.....
Обществото ни е под всяка критика и едва ли тук-там някое коментарче във форумчето ще оправи нещата.Свестните момичета/момчета са на изчезване.Но как няма да изчезнат,като вече възгледите са други,сбърка се май нещо природата. :?
Съжалявам, ако съм обидила някого!

scout4e94
04-03-2008, 19:33
kakvoto i da napi6a nqma da promenq nikogo i ni6to i vse pak....kato se ogledam v u4ili6te gotinite v smi'izvestnite' i 'lubimcite" napulno otgovarqt na opisanieto dadeno ot bishop...ako ne otgovarq6 na tezi "dostoini za uvajenie" kriterii/pu6ene ebane i tn/ prosto ne staa6 ...lo6oto e 4e ima dobri hora koito sa dostatu4no tupi da se poddadut na propadnalata moda......ne mi e priqtno da go kazvam ama sme tupa naciq ,nekadurnoto,naglasenoto,propadnaloto se izdiga na piadestal, a talantlivi,simpati4ni no normalni hora sa potupkvani ot "gotinite"

P.S.az sum na 14 ,momi4e s korenno razli4ni interesi i vijdaniq i napisanata istina prosto me otvra6tava :shock:

i love you
04-03-2008, 20:16
Пич,мисля по същия начин като теб,действителността е сурова...просто нямам думи...аз се убедих вече,че не мога да си намеря свястно момче...всички са със супер високо самочувствие мислят си че са нещо,а всъщност не са...така са и момичетата ..има такива к**ви,че ми се повдига...отчайвам се като виждам,че съществуват толкова лекомислени момичета...определено аз не съм от тях иии добре че...но момичета и момчета като мен се срещат много рядко...ама много много рядко...

bishop
04-03-2008, 20:19
ок нов въпрос. който ходи на училище ми се ще да ми каже. какъв процент горе-долу от обкръжението му са футболисти и съответно 'bitches' и в кое училище учи, мисля да напиша 1 проект по психология. ако не ме домързи по-късно може да пусна и отделна тема.

Iv4eTy
04-03-2008, 20:28
ок нов въпрос. който ходи на училище ми се ще да ми каже. какъв процент горе-долу от обкръжението му са футболисти и съответно 'bitches' и в кое училище учи, мисля да напиша 1 проект по психология. ако не ме домързи по-късно може да пусна и отделна тема.

Хмм така значи футболисти се пишат голяма част от познатите ми да кажем едно 70-80% се мъчат да играят ( на кой колко му се отдава е друг въпрос, но се пишат футболисти ) За така наречениете 'bitches' в мойто даскало.... зайците (осмокласничките) всичките са от голямото добро утро... кучки а-у.... Все пак такава е модата :lol:
Аз уча в икономиката в Търговище. И тъй де както гледам модерно е да си футболист за момчетата и "кучка" за момичетата и голяма част от тийновете се влияят от тая мода...

WINTER_NIGHT
04-03-2008, 20:52
аз ся се сетих една друга теория която засяга мъжкото общество, така почвам 8-) начи момичетата на 13-14 търсят батковци на 16-17-18, момичетата на 15-16 търсят батковци с коли и пари над 18, а кво става с момчетата на 14-15-16 трябва да чакат да станат на възраст за да могат да карат кола?!? ей затва те седят пред пц-тата по 24 часа щот момичетата не им пука за тях... Естествено че има и изключения, но в повечето случаи е така


HAha - zna4i tova e pri4inata mom4etata da pravqt po-kusno seks! :D
(oslanqm se na temite v tozi forum za godinite)



Ina4e az sum na 13 i da vi kaja....hi4 ne otgovarqm na tiq opisaniq. Da, 4alga se slu6a na subiraniq, r.d. i kuponi. Da, pove4eto na moite god. sa mazni fe6un4eta. Ama ot moite fr samo okolo 40% otgovarqt na tezi "kriterii". taka 4e- raz6iri si malko kugozora i 6e vidi6 i normalni hora! :) :) :)

BlueCat
04-04-2008, 07:43
ок нов въпрос. който ходи на училище ми се ще да ми каже. какъв процент горе-долу от обкръжението му са футболисти и съответно 'bitches' и в кое училище учи, мисля да напиша 1 проект по психология. ако не ме домързи по-късно може да пусна и отделна тема.
Ами точно не мога да ти кажа проценти, но от 11 и 12 клас не съм забелязала ку*ви. Най-много да са 5 от целия випуск. Най масово са от 7 и 8 клас сигурно над 50%. Не мога да кажа точно, щото те са от другата смяна. А иначе 9 и 10 клас - към 20-30%.

За футболистите честно казано не знам. Повечето не са някви фешъни, а просто обичат да играят футбол.

Уча в 138 СОУ.

kifla
04-04-2008, 08:04
не поставям всички под общ знаменател. почти всички. можеш да ме поправиш ако греша, но мисля че съм прав...
Прав си, че повечето са такива...Но дори и пускайки тая тема тука, няма да промениш никоя кифла, няма дори да накараш някой да се замисли. Всеки от тях ще остане такъв, какъвто е модерно да си. Няма смисъл да се хабиш, заради хора, които не знаят какво искат.
Ама какво против имате кифлите ...на на всичките им викат така заради това което си мислите.На мене ми го измисли бифшо гадже ,защото съм си сладка кат кифличките :-D
Така по темата: Съгласна с мислителка! Напълно вярно е това ,което си написал ,но все пак си има и по някое изключение.Не всички са такива нито от момичетата ,нито от момчетата :? Не съм в глупата ,която си описал ,е все пак съм и по-голяма де ...на 18 и все пак имам познати на по 16-17 години ,които са си свесни хорица.Вярно има и такива "кучки " дето са пуснали на някой зарязали са го и вече е кучка ....от такива ги има много по дискотеките ,но поне в моя град тия дискотеки са до 10 часа,след това си има готини батковци и каки :D така че извода е :Абе просто си гледай кефа и не им обръщай внимание толкова много . :P

the_slayer93
09-13-2008, 16:31
Браво!Много си прав/права.Гледам ,че има доста ,които не са съгласни ,ама" истината боли " :-P
П.П Наистина е така в днешно време децата нямат задръжки ,но и родителите не ги контролират ,пък и да ги контролират те им правят напук.Аз съм дете на 15 години и не правя нито едно от изброените неща ,с което се гордея щото не съм част от стадото.99% от познатите ми ме смяатат за откачалка ,защото не се наливам с водка и не си топирам косата ,ама какво да се прави нали трябва да останем и нормални :lol:

Isabelle
09-13-2008, 17:07
поредния пубер даващ крайна гледна точка за младежкия свят :razzна :
Напоследък чета все теми от сорта на: на къде отива младеща, братовчедка ми пушела и пиела, приятелката ми ходи с по-голям и др
.. ми няма да промениш нищо всеки сам избира пътя си

malko_kalpazan4e
09-13-2008, 18:43
че нормално за нашето време :)

HONDA
09-13-2008, 19:25
Бе да ти кажа на прав път си, но не точно. Пропусна чалгата.
Аз ще опиша себе си. На 17 съм (почти 18), 165см, 53кг, руса коса и зелени очи. Обожавам да чета Стивън Кинг. Обичам да ходя по домашни партита. Слушам рок (старите банди - Rainbow, Deep Purple, Whitesnake, Scorpions, Roxette, Iron Maide, AC DC и т.н.). Не се обличам като рокерка, освен на мото събори и то само ако е хладно (иначе на върви да си нахлузя гамешите и коженото яке). От 3 горини се водя с мотористи, които са различи възрастови групи, от 19, че чак до 46... Не ходя в тъпите "гъзарски" заведения, понеже са ми снобски. Не се гримирам. Приятеля ми е доста по-голям от мен, но това не ни пречи да сме заедно. Ходя по мото събори от 2 години. Скоро и аз самата ще имам Мотор (много се радвам за което). Не понасям надутите фукли, който или мама и татко имат пари, или се шляпат с някой богаташ и той им "подарява" скъпи дрешки и обувчици. Не мисля, че се вписвам в описаните в темата девойки, да са живи и здрави :-P

InnchetO
09-13-2008, 19:37
Момичета - при момичетата на 13 вече всички сме "bitch" и гледаме само около 19-20 годишни батковци. В телефоните е пълно със снимки на Брад Пит, Джони Деп, Дейвид Бекъм и т.н. Вече сме си намерили "милуту" и навсякъде, където е възможно, тръбим, че го обичаме и че животът ни е немислим без него. Разбира, се имаме профили в сайтовете за запознанства с характерните снимки в тоалетни, с големи очила и максимално разголени. Разбира се, разбираме и от програмки и вече сме направили и невъзможното, за да си уголемим гърдите, поне на снимките. Слушаме хаус музика, ходим по партита, но за мелодия на телефона звъни я кака Ивана, я Амет. На първо място в училище... по неизвинени отсъствия като във всички извинителни бележки пък присъства обяснение, че сме били на гинеколог или имаме менструални проблеми. Вече имаме за всяко якенце обувки в тон и чантичка, естествено, която е пълна с всевъзможни дамски принадлежности. Всеки път, преди да излезем, ни трябва около час да се гримираме и на сутринта на пияна глава, си задаваме въпроси от сорта "Къде бях?", "Много ли пих"? или "О, боже, това аз ли съм".... еми не че нещо ама аз , макар и на 14 , не съм в тази група .. нито слушам хаус нито чалга - слушам РЕТРО .. нямам си милУуу че да разправям на сульо и пульо за него , пък и да имах тва е супер тъпо .. нямам и 1 снимка на който и да било актьор , футболист и тн .. в училище имах едва 5 неизвинени и то от закъснения .. дамски чанти не нося .. не знам дори как да включа прословутата програмка "fotoshop" .. ка моли да работя с нея :-D + това - гърдите ми са достатъчно големи .. на най-разголената ми снимка съм .. е по бансски ама тя е на морето - не се зачита + тва само аз си я имам .. профил имам само в муцунки и то влизам само когато наистина НЯМА какво друго да правя .. по партита не ме пускат - вечерния ми час е 10 (даже вече към 9 и половина) .. снимки в тоалетни нямам а големите очила са ми противни ..

Надявам се отговорих на всичко .. а за очилата искам да поясня , че са ми черни ретро цаки с тънки рамки - нямат нищо общо с големите ..

е мисля , че не съм от гореописаните .. така че не слагай всички на 1 място ..

Alabalaportokala
09-14-2008, 01:26
Авторе мн си тъп брато и доволно ограничен с доволно беден светоглед. Видяло момчето 5 келеша в аха.бг и 5 кухи лейки снимани по прашки и айде цяла България така. Моето момче нека ти кажа нещо лошо няма да се напоркаш да отидеш на диско и след това да изпраскаш някое курве. Кво да прайм ? Момичетата затова са създадени- за да бъдат ебани, а момчетата аналогично да ги ебат. Айде ся да зяпаме порно в къщи да си пишем с най - добрата приятелка и след поредния път когато не ни връзваме да лъскаме бастуна и да се депресираме. Не става така човече не става. Мн ясно че ще се ходи по дискотеки. Ти акцентираш върху 1 общество...обществото на хаусовете. И какво от това ? Такава е тяхната мода - розова тениска, прилепени (гей) дънки и маскарадни очЕла. Какъв ти е проблема не мога да разбера ? Като не ти изнася не се събирай с тях и въобще не се занимавай с тях. Партита - ДА копеле, обичам тази дума. Разбира се че ще се ходи на партита. К'во да прайм иначе ? Гореспоменатото ли ? Футбол - да футбол. Не всички момчета се интересуват от футбол сред които съм и аз, не искам да ставам ритнитопковец за жълти стинки (е добре де гледам малко английско първенство) , но не съм толкова закачен. Сега тебе на какво те е яд ? Че момичетата харесват тъпи футболисти или че тъпите момчета стават тъпи футболисти ? Е така е брато-тъпото при тъпия отива. Като го мързи да учи става футболист сещаш ли се? Няма как и момичетата тъпи и момчетата тъпи, но нека приемем че има златни изключения умни момичета... те надали ще се хванат с някое футболистче. Даа ама има проблем, те пък са прекалено добри да го еба и комплексират доста момчета защото аджеба женското вади повече акъл и оправност от тях. И едното и другото не става виждаш ли. НЕ разбирам кво говориш някви общи генерални приказки при положение че надали познаваш 100 момичета а да си спал едва ли. Светът се върти брато и докато ти се суетиш пред монитора как да озАглавиш безкрайно глупавата си тема хората навън ебат, някои ритнитопковци стават добри ритнитопковци, жалко че все толкова тъпи, прогресират или деградират, правят си шоуто правят си това което им харесва. Вместо да правиш това се стегни и почни да си гледаш интересите и да се усъвършенстваш в това което най те бива. Спокс и ти ще си намериш кучката на живота и тогава няма да ти пука за щяло и нещяло. Прави си това което ти харесва и не се сравнявай с другите хора и не завиждай че момичетата харесват лошите момчета. На тая възраст е нормално. Споко с времето като срещнат 1 истински мъж, който им го начука като хората и на тях ще им дойде акъла и ще осъзнаят че лошите момчета са вдететенени индивиди които са wannabeСтивънСегал, а на лошите момчета пък ще им прищракне че вече не става по този начин. Всичко си идва на мястото. Фешъни ? И аз не им се радвам, но какво да се прави. Живеем в 21 век в което е нормално момчето да изпедерастява. Ами такъв е живота. Всичко се променя. И тая безкрайно глупава шалваро-розовотенискогейска мода ще отмине. И дългите бретони ще изчезнат и "яките" филирани прически и тъпите кецове за по 120 кинта които преди 10 години можеше да ги видиш същите тъпи кецове само че за по 8 кинта. Е нали са с надпис Армани или ЛаКост....Спокс само не режи вени и дишай дАлбоко

Мога още да ти сипвам, но стига толкова. Дано попиеш....

trayana
09-14-2008, 05:58
Много се заблуждаваш, приятелю. И аз попадам във възрастовите граници на описанието, но не отговарям на нито една от изброените черти. Никога не съм се писала кучка, никога не съм имала идоли, никога не съм вадила любовта си към "милотуу" на показ пред света, никога не съм имала профил в сайт за запознанства, не слушам чалга.
И въпреки всичко това са интересите на 80% от днешното поколение. :?
lol zna4i sme dve... :grin:
три сме... ;)
но за съжаление е така...или поне за 80-90% от нашето поколение...
аз си го обяснявам така...това са хора които няма с какво др да се покажат и да станат интересни и за това избират този 'фиешън' начин...
е на мене не ми харесва така,има мн други неща с които да бъда интересна за другите... 8)
Ами значи ставаме четири!

i_hate_you_but_i_love_you
09-14-2008, 07:30
аз ся се сетих една друга теория която засяга мъжкото общество, така почвам 8-) начи момичетата на 13-14 търсят батковци на 16-17-18, момичетата на 15-16 търсят батковци с коли и пари над 18, а кво става с момчетата на 14-15-16 трябва да чакат да станат на възраст за да могат да карат кола?!? ей затва те седят пред пц-тата по 24 часа щот момичетата не им пука за тях... Естествено че има и изключения, но в повечето случаи е така
Това и аз съм го забелязала :(

ludachkoko
09-14-2008, 07:36
mi primerno i as obicham da hoda po kafeta ,, obache hoda na kafe 2 puti v sedmicata.. poprincip treniram plyvane i za rapoblikansko nivo sum dosta dobre.. imam predvit che nqmam vreme da se zanimavam s takiva... i as mnoogo se draznq che sichki sa fytbolisti.. imam edin priqtel koito e nacional pri iynoshite a nqma nishto obshto s drygite.. za mene toi e fytbolist ,ne pricheskite.. a tova za 20 godishnite momcheta i 14-15 godishnite momicheta teq momcheta kato sa bili na 14-15 ne sa znaeli kakvo e momiche spored mene nqkfi outsideri koito po toq nachin si izbivat kompleksite ... tfa e ot mene :oops: :oops:

MayKyTy
09-14-2008, 08:19
Епа я съм КИФЛА с шоколад :grin: Голем ми е кеф - цайси си иам и к'во ??? и хаусец си слушам и чалгийка и к'во??? Прибирам се след хиляди уговорки с наш'те в 11 - 11:30 (не мисля, че е късно). Снимки в кенефи :razz: там други работи се праят :oops: . По повод големите батковци, мдам, предпочитам ги това не означава, че не ходя и с момчета на моите години ... и те т'ка. Ае със здраве :)

на 16 съм

soul1199
09-14-2008, 08:24
taka si e,vsi4ko tova,koeto si napisal e vqrno,podkrepqm te napulno! :)

GreenFairy
09-14-2008, 08:48
Темата е много добра, защото това е истината. Но както за хиляди и милиарди други неща не трябва да слагаш хората под общ знаменател, защото за всяко правило си има изключение. Прочетох само първата страница и там видях, че има момичета които съвсем не отговарят на описанието. Към тези изключения гордо се числя и аз!

В момента съм на 16 години и никога не съм била курва, даже сега съм със първото ми гадже. Далече съм от идеята че всички трябва да знаят че си обичам моето милууу. Снимките ми са съвсем обикновени, а и не обичам слънчевите очила. Слушам метъл, ска, бг рап и много обичам келтски инструментали. В училище се държа относително добре. Не се гримирам въобще. Пия умерено, като наблягам на бирата. Пуша. И до сега не съм се притеснявала бременна ли съм или не.

ForgotN
09-14-2008, 09:13
Vsi4ki kazvate az na sum takuv/takava.E to e qsno.Koe fe6un4e ili "ku4ka" 6te se zanimava s takiva "staromodni gluposti" :)

kuklichka_bg
09-14-2008, 09:23
ne 4etoh si4ko ama 6ti kaja 4e si super kompleksiran ili kompleksirana!
Have a nice day xaxa :---)

ForgotN
09-14-2008, 09:29
ne 4etoh si4ko ama 6ti kaja 4e si super kompleksiran ili kompleksirana!
Have a nice day xaxa :---)Ako pro4ete6 vsi4ki mneniq 6te vidi6 4e moje bi vsi4ki sme "kompleksirani" :wink:

nejnaDROGA
09-14-2008, 09:36
Много се заблуждаваш, приятелю. И аз попадам във възрастовите граници на описанието, но не отговарям на нито една от изброените черти. Никога не съм се писала кучка, никога не съм имала идоли, никога не съм вадила любовта си към "милотуу" на показ пред света, никога не съм имала профил в сайт за запознанства, не слушам чалга.
И въпреки всичко това са интересите на 80% от днешното поколение. :?
+1!!! :-x
Към автора:Мисля,че е ТЪПО да слагаш всички под общ знаменател!!!Вярно е,че описаното е доста често срещано,но не в интервала 13-17,а в интервала 12-15!!! :x Аз съм на 17 години и МРАЗЯ чалгата;нямам снимки на известни личности (а само на приятели) в телефона си;не се напивам при първа възможност;не пуша по 1 кутия цигари на ден (така де аз въобще не пуша!!!);не разправям на всички за "мойту милу";на 13-15 не съм се заглеждала по 20+ годишни батковци (не,че сега го правя често де :-D предпочитам си 19 годишните :oops: );не използвам програми като фотошоп за да си обработвам снимките;вярно е...имам над 200 даже над 300 абоната в скайп,но тези,които не познавам лично са под 50 (даже може да са и по-малко);дамската ми чанта не е пълна с ненужна козметика присъща за повечето жени 30+;никога не бих се снимала в тоалетна или пред някое огледало ... тъпо е,еднообразно е,смотано е ...;не съм ФиЕшЪнКъ;мразя сайтовете за запознанства ... (там наистина е пълно с курвета ...);не използвам фалшиви бележки в даскало (не,че понякога не ми се иска ама класната е много стриктна,а и лекарката ми е приятелка на майка и не ми дава :D ),но и да използвах последното нещо,което щеше да пише на нея щеше да е ходенето при гинеколог или проблеми с цикъла :? ;не ми трябва 1 час да се гримирам (все пак спирала,черен молив и гланц се слагат за 3 мин МАХ!) и винаги помня какво съм правила на сутринта!!! :-x


Извод:Все пак има и момичета,за които не се отнася написаното от автора...Може да сме малко,но трябва да се гордеем с това :-)

tarataika
09-14-2008, 09:41
ето ви по тоя повод ЛИНК (http://fuckthenorm.net/?p=26) поне малко смях да става, въпреки че то не е за смях, ми е просто жалко. Ако сега са такива тия дечица, какво ли ще правят като станат на по 18-19. Толкова са зле горките, мислят си,че вечно ще са млади, вечно на 13 и 14, и само сега е живот. За мен тва са просто някакви недоръфляци, които и сами нз за кво са на тая планета! :-o Няма смисъл да си тровим нервите с тях, освен от време на време да се погаврим с тях. С тая тема нито ще ги променим, нито ще ги накараме да се осъзнаят. Те продължават да съществуват, колкото и да не ни се иска.

the_slayer93
09-14-2008, 10:30
Много се заблуждаваш, приятелю. И аз попадам във възрастовите граници на описанието, но не отговарям на нито една от изброените черти. Никога не съм се писала кучка, никога не съм имала идоли, никога не съм вадила любовта си към "милотуу" на показ пред света, никога не съм имала профил в сайт за запознанства, не слушам чалга.
И въпреки всичко това са интересите на 80% от днешното поколение. :?
+1!!! :-x
Към автора:Мисля,че е ТЪПО да слагаш всички под общ знаменател!!!Вярно е,че описаното е доста често срещано,но не в интервала 13-17,а в интервала 12-15!!! :x Аз съм на 17 години и МРАЗЯ чалгата;нямам снимки на известни личности (а само на приятели) в телефона си;не се напивам при първа възможност;не пуша по 1 кутия цигари на ден (така де аз въобще не пуша!!!);не разправям на всички за "мойту милу";на 13-15 не съм се заглеждала по 20+ годишни батковци (не,че сега го правя често де :-D предпочитам си 19 годишните :oops: );не използвам програми като фотошоп за да си обработвам снимките;вярно е...имам над 200 даже над 300 абоната в скайп,но тези,които не познавам лично са под 50 (даже може да са и по-малко);дамската ми чанта не е пълна с ненужна козметика присъща за повечето жени 30+;никога не бих се снимала в тоалетна или пред някое огледало ... тъпо е,еднообразно е,смотано е ...;не съм ФиЕшЪнКъ;мразя сайтовете за запознанства ... (там наистина е пълно с курвета ...);не използвам фалшиви бележки в даскало (не,че понякога не ми се иска ама класната е много стриктна,а и лекарката ми е приятелка на майка и не ми дава :D ),но и да използвах последното нещо,което щеше да пише на нея щеше да е ходенето при гинеколог или проблеми с цикъла :? ;не ми трябва 1 час да се гримирам (все пак спирала,черен молив и гланц се слагат за 3 мин МАХ!) и винаги помня какво съм правила на сутринта!!! :-x


Извод:Все пак има и момичета,за които не се отнася написаното от автора...Може да сме малко,но трябва да се гордеем с това :-)

Само да ви изясня нещо за Фотошопа.Тая програма съвсем не е толква "тъпа" под тъпа имам впредвид ,че това за което я използват,a програма с безброй много възножности(то как работят с нея попринцип е сложна :razz: )Фешаните си замазват снимките ,и правят някакви странни цветове.Тва са некви жалки опити за retouch и coloring (готова съм да се обзаложа,че 99.9% от тях не знаят какво е значат тези понатия.

Retouch- http://fc08.deviantart.com/fs16/f/2007/160/d/2/Charlize_Retouch_by_untouchablenz.jpg
http://fc07.deviantart.com/fs26/f/2008/109/7/0/Retouch__Charisma_Carpenter_by_peggyslobodan.jpg
Coloring- fromhttp://i300.photobucket.com/albums/nn39/misslupin_/tut_previews/tutorial5_before.pngtohttp://i300.photobucket.com/albums/nn39/misslupin_/tut_previews/tutorial5_after.png
fromhttp://i33.photobucket.com/albums/d95/Shyami/Others/gillian1-1.pngtohttp://i33.photobucket.com/albums/d95/Shyami/Others/gillian2.png
Някакви прилики да откривате?
+това повето ползват Пикаса или нещо от сорта(много по-проста от фотошоп)

mynichka
09-14-2008, 10:32
Много се заблуждаваш, приятелю. И аз попадам във възрастовите граници на описанието, но не отговарям на нито една от изброените черти. Никога не съм се писала кучка, никога не съм имала идоли, никога не съм вадила любовта си към "милотуу" на показ пред света, никога не съм имала профил в сайт за запознанства, не слушам чалга.
И въпреки всичко това са интересите на 80% от днешното поколение. :?
lol zna4i sme dve... :grin:

mynichka
09-14-2008, 10:33
тоест сме 3 де :grin:

Jigsaw Dynamite
09-14-2008, 10:36
Представете си следната ситуация: Вие сте млад мъж на около 20-22г., добре изглеждащ, с приятна компания и посещавате елитно нощно заведение. Прекарвате си добре и изведнъж виждате как една красива млада дама не сваля очи от вас. Запознавате се с нея, говорите си, но сякаш имате чувството, че нещо не е наред... И ненадейно тя подхвърля, че е на... 15 години...

Не, това не е някаква селска история или фантастичен разказ - това е нещо, което се случва всяка вечер на всевъзможни места. Вечерен час ли? Да бе, добри дошли в България... това е мотото на подрастващите младежи и девойки на възраст 13-17г. Дискотеките преливат от тях, кръчмите са пълни до ранни зори, алкохол, цигари и още нещо... Нищо ново под слънцето. За мнозина от вас може би това, което четете, ще прозвучи като някаква измислица, но повярвайте ми, това е действителността. Нека ви разясня за съвременните профили на българските тийнейджъри и какво е на "мода" в момента.

Момчета - вече всяко момче е футболист. Може и да не знае от коя страна се рита топката, но задължително е футболист... или поне на снимки. На 13 години вече имаме профили във всички сайтове за запознанства, използваме за мото реплики от типа "S-class boy", "Heartbreaker" и т.н. В описанието ни са включени задължително снимка с футболен екип, снимка до някоя кола, снимка в тоалетна, снимка пред огледало с някои "фешън" дрешки. Вече носим дрехите на батко си, макар и те да са на 5-10г., но все пак са маркови. Вечер играем билярд, ходим по кафета и барове, пушим по кутия цигари на ден и забиваме по някоя мацка. Разбира се, слушаме хаус музика, ходим по партита и носим очила тип "маски", с цел да не ни виждат лицето много много - все пак трябва да излъчваме самочувствие. Прибираме се вкъщи, пускаме си pc-то и skype, естествено, където си чукваме лафчето с някои от приятелите ни - все пак имаме над 200 абоната, макар и някои даже да не ги познаваме.

Момичета - при момичетата на 13 вече всички сме "bitch" и гледаме само около 19-20 годишни батковци. В телефоните е пълно със снимки на Брад Пит, Джони Деп, Дейвид Бекъм и т.н. Вече сме си намерили "милуту" и навсякъде, където е възможно, тръбим, че го обичаме и че животът ни е немислим без него. Разбира, се имаме профили в сайтовете за запознанства с характерните снимки в тоалетни, с големи очила и максимално разголени. Разбира се, разбираме и от програмки и вече сме направили и невъзможното, за да си уголемим гърдите, поне на снимките. Слушаме хаус музика, ходим по партита, но за мелодия на телефона звъни я кака Ивана, я Амет. На първо място в училище... по неизвинени отсъствия като във всички извинителни бележки пък присъства обяснение, че сме били на гинеколог или имаме менструални проблеми. Вече имаме за всяко якенце обувки в тон и чантичка, естествено, която е пълна с всевъзможни дамски принадлежности. Всеки път, преди да излезем, ни трябва около час да се гримираме и на сутринта на пияна глава, си задаваме въпроси от сорта "Къде бях?", "Много ли пих"? или "О, боже, това аз ли съм"....

Да, всичко това се отнася за деца на 13-17 години. Това е суровата действителност. Вярвате или не - огледайте се около вас. Погледнете на площадката - да, празна е. Отидете в кафето до вас - да, няма място, направете си резервация или кажете на дъщеря ви да ви запази маса... може би барманът е нейн човек... Дали харесваме тези деца и дали смятаме, че това е техният път... от нас зависи...


след като го прочетохте ми кажете кои от вас попадат в тези категории? стана ми любопитно след като прочетох толкова мн теми за 'земни' хора които си търсят 'земни' момчета/момичета...

ПС: за вс които продължават да търсят такива които не вонят на кумин от 1-2 метра, котио не се напиват при всяка отворила се възможност и не са квартални принцески/принцове, няма да намерите...
Нещо не се трогнах от твоята история, ами да имам кола ходя по дискотеки, за да забивам малолетни кучки и кво? Яко ми е, да ходя да чукам лелките ли?

nejnaDROGA
09-14-2008, 10:41
Много се заблуждаваш, приятелю. И аз попадам във възрастовите граници на описанието, но не отговарям на нито една от изброените черти. Никога не съм се писала кучка, никога не съм имала идоли, никога не съм вадила любовта си към "милотуу" на показ пред света, никога не съм имала профил в сайт за запознанства, не слушам чалга.
И въпреки всичко това са интересите на 80% от днешното поколение. :?
+1!!! :-x
Към автора:Мисля,че е ТЪПО да слагаш всички под общ знаменател!!!Вярно е,че описаното е доста често срещано,но не в интервала 13-17,а в интервала 12-15!!! :x Аз съм на 17 години и МРАЗЯ чалгата;нямам снимки на известни личности (а само на приятели) в телефона си;не се напивам при първа възможност;не пуша по 1 кутия цигари на ден (така де аз въобще не пуша!!!);не разправям на всички за "мойту милу";на 13-15 не съм се заглеждала по 20+ годишни батковци (не,че сега го правя често де :-D предпочитам си 19 годишните :oops: );не използвам програми като фотошоп за да си обработвам снимките;вярно е...имам над 200 даже над 300 абоната в скайп,но тези,които не познавам лично са под 50 (даже може да са и по-малко);дамската ми чанта не е пълна с ненужна козметика присъща за повечето жени 30+;никога не бих се снимала в тоалетна или пред някое огледало ... тъпо е,еднообразно е,смотано е ...;не съм ФиЕшЪнКъ;мразя сайтовете за запознанства ... (там наистина е пълно с курвета ...);не използвам фалшиви бележки в даскало (не,че понякога не ми се иска ама класната е много стриктна,а и лекарката ми е приятелка на майка и не ми дава :D ),но и да използвах последното нещо,което щеше да пише на нея щеше да е ходенето при гинеколог или проблеми с цикъла :? ;не ми трябва 1 час да се гримирам (все пак спирала,черен молив и гланц се слагат за 3 мин МАХ!) и винаги помня какво съм правила на сутринта!!! :-x


Извод:Все пак има и момичета,за които не се отнася написаното от автора...Може да сме малко,но трябва да се гордеем с това :-)

Само да ви изясня нещо за Фотошопа.Тая програма съвсем не е толква "тъпа" под тъпа имам впредвид ,че това за което я използват,a програма с безброй много възножности(то как работят с нея попринцип е сложна :razz: )Фешаните си замазват снимките ,и правят някакви странни цветове.Тва са некви жалки опити за retouch и coloring (готова съм да се обзаложа,че 99.9% от тях не знаят какво е значат тези понатия.

Retouch- http://fc08.deviantart.com/fs16/f/2007/160/d/2/Charlize_Retouch_by_untouchablenz.jpg
http://fc07.deviantart.com/fs26/f/2008/109/7/0/Retouch__Charisma_Carpenter_by_peggyslobodan.jpg
Coloring- fromhttp://i300.photobucket.com/albums/nn39/misslupin_/tut_previews/tutorial5_before.pngtohttp://i300.photobucket.com/albums/nn39/misslupin_/tut_previews/tutorial5_after.png
fromhttp://i33.photobucket.com/albums/d95/Shyami/Others/gillian1-1.pngtohttp://i33.photobucket.com/albums/d95/Shyami/Others/gillian2.png
Някакви прилики да откривате?
+това повето ползват Пикаса или нещо от сорта(много по-проста от фотошоп)
:x Айде вместо да ми преиначаваш думите започни да четеш внимателно!!! :-x Не съм казала,че програмата Фотошоп е ТЪПА,а че историята с обработването на снимките е ТЪПА!!! :-x

the_slayer93
09-14-2008, 10:53
Цитирах ти мението ,защото беше споменат фотошопа ,а защото си казала ,че е тъп или нещо такова. :x Просто исках да обясня щото като гледам много хора говорят на изуст.Прочети ми меннието още два три пъти и се опитай да схванеш смисъла,вместо да се репчиш. :x

Enough
09-14-2008, 10:59
съгласен ! HAIL HAIL HAIL ! ! !

samoubiika
09-14-2008, 12:53
Представете си следната ситуация: Вие сте млад мъж на около 20-22г., добре изглеждащ, с приятна компания и посещавате елитно нощно заведение. Прекарвате си добре и изведнъж виждате как една красива млада дама не сваля очи от вас. Запознавате се с нея, говорите си, но сякаш имате чувството, че нещо не е наред... И ненадейно тя подхвърля, че е на... 15 години...

Не, това не е някаква селска история или фантастичен разказ - това е нещо, което се случва всяка вечер на всевъзможни места. Вечерен час ли? Да бе, добри дошли в България... това е мотото на подрастващите младежи и девойки на възраст 13-17г. Дискотеките преливат от тях, кръчмите са пълни до ранни зори, алкохол, цигари и още нещо... Нищо ново под слънцето. За мнозина от вас може би това, което четете, ще прозвучи като някаква измислица, но повярвайте ми, това е действителността. Нека ви разясня за съвременните профили на българските тийнейджъри и какво е на "мода" в момента.

Момчета - вече всяко момче е футболист. Може и да не знае от коя страна се рита топката, но задължително е футболист... или поне на снимки. На 13 години вече имаме профили във всички сайтове за запознанства, използваме за мото реплики от типа "S-class boy", "Heartbreaker" и т.н. В описанието ни са включени задължително снимка с футболен екип, снимка до някоя кола, снимка в тоалетна, снимка пред огледало с някои "фешън" дрешки. Вече носим дрехите на батко си, макар и те да са на 5-10г., но все пак са маркови. Вечер играем билярд, ходим по кафета и барове, пушим по кутия цигари на ден и забиваме по някоя мацка. Разбира се, слушаме хаус музика, ходим по партита и носим очила тип "маски", с цел да не ни виждат лицето много много - все пак трябва да излъчваме самочувствие. Прибираме се вкъщи, пускаме си pc-то и skype, естествено, където си чукваме лафчето с някои от приятелите ни - все пак имаме над 200 абоната, макар и някои даже да не ги познаваме.

Момичета - при момичетата на 13 вече всички сме "bitch" и гледаме само около 19-20 годишни батковци. В телефоните е пълно със снимки на Брад Пит, Джони Деп, Дейвид Бекъм и т.н. Вече сме си намерили "милуту" и навсякъде, където е възможно, тръбим, че го обичаме и че животът ни е немислим без него. Разбира, се имаме профили в сайтовете за запознанства с характерните снимки в тоалетни, с големи очила и максимално разголени. Разбира се, разбираме и от програмки и вече сме направили и невъзможното, за да си уголемим гърдите, поне на снимките. Слушаме хаус музика, ходим по партита, но за мелодия на телефона звъни я кака Ивана, я Амет. На първо място в училище... по неизвинени отсъствия като във всички извинителни бележки пък присъства обяснение, че сме били на гинеколог или имаме менструални проблеми. Вече имаме за всяко якенце обувки в тон и чантичка, естествено, която е пълна с всевъзможни дамски принадлежности. Всеки път, преди да излезем, ни трябва около час да се гримираме и на сутринта на пияна глава, си задаваме въпроси от сорта "Къде бях?", "Много ли пих"? или "О, боже, това аз ли съм"....

Да, всичко това се отнася за деца на 13-17 години. Това е суровата действителност. Вярвате или не - огледайте се около вас. Погледнете на площадката - да, празна е. Отидете в кафето до вас - да, няма място, направете си резервация или кажете на дъщеря ви да ви запази маса... може би барманът е нейн човек... Дали харесваме тези деца и дали смятаме, че това е техният път... от нас зависи...


след като го прочетохте ми кажете кои от вас попадат в тези категории? стана ми любопитно след като прочетох толкова мн теми за 'земни' хора които си търсят 'земни' момчета/момичета...

ПС: за вс които продължават да търсят такива които не вонят на кумин от 1-2 метра, котио не се напиват при всяка отворила се възможност и не са квартални принцески/принцове, няма да намерите...

ОКЕЙ...До болка си прав за около 80% от нещата!
Виж ся кфи са глрешките...
Момчетата-не всички момчета са футболисти...има и фитнес маниаци,спортисти-всякакви!Още не съм видяла момче със снимка в кенефа или банята,затова може да изключа и това...всичко друго някак си ми е до болка познато!
Момичетата-не си прав за обувчиците и чантата...на мен лично ми е приятно да гледам добре облечено момче по улиците...не говоря за стил,говоря за начина на съчетаването...примерно...че рна риза,черен колан,дънки,черни маратонки или нещо-ТОВА СЕ ВИКА СТИЛНО ОБЛЕЧЕН ПИЧ!да...верно некъф от тези дето ги изброи е,но все пак е по-приятно да гледаш добре облечен човек,вместо някфо облечен със лилав панталон,кафява блуза,резедави обувки и некви такива...та същото и за момичетата...по-красиво е да видиш момиче със обувки връзващи се на облеклото и...чантата да подхожда на стила на дрехите които носи...

За ситуацийката в началото-МНОО КОФТИ!Особено ако сте в някоя тоалетна и вече се натискате...и после леко спортно разбираш,че е малолетна и бременна от теб...родителите и те заплашват,че ако не се ожениш за нея,ще те съдят докато не те вкарат в затвора и те така...
Не е приятно да виждаш еднакви хора по-улиците,но неможем да ги направим по-красиви и такива каквито ние ги харесваме...човек тряа да си има характер!

Също така за програмките...никога не се възползвам да си правя големи гърди или устни или нешо такова!Използвам я само за оправяне на контраста или точно да контрастирам и те така...махам пъпки на приятелки,шото аз по принцип няам пъпки!!
Та...не ми беше приятно да чуя че всичките момичета си правят разголени снимки и тем подобни,защото аз ОПРЕДЕЛЕНО не съм такава...не пуша,не пия,хаус слушам,но не ходя по купони и партита,девствена съм,не се снимам за порно списания...според мнението на българското население аз съм ЗАДРЪСТЕНЯЧКА...ако не си BITCH си задръстенячка...това е мнението поне на днешните тийнове...та каквото и да става,предпочитам да си бъда задръстеното примерно момиченце,от колкото курвата на даскалото или кучката,която всички мразят...макар че може да се каже че съм голяма гадина и не ме обичат мн мн заради това :oops:
Както и да е!съгласна съм като цяло с мнението ти!

slim__shadygirl
09-14-2008, 13:30
:? Oh ma vsi4ki samo se vuzmu6tavate!Da i az sum ot4aqna ot tova koeto se slu4va.No nikoi ne pravi ni6to po vuprosa nali?Samo hvurlqme vinata v/u pravitelstvoto i durjavata.Da,ama ne durjavata sme nie,kakvato si q napravime v takava 6te jiveeme.Bih kazala daje 4e 20/25 godi6nite ne otstupvat po ni6to na akul na 9/17 godi6nite!Kolkoto i temi da se napravqt,saitovete za zapoznanstva se razrastvat.Vse pove4e i pove4e lapeta se snimat pred ogledaloto ili v wc-to za da pokajat kolko sa hubavi i nie ni6to nemojeme da napravime.Primirete se nai-setne! :? :? :? :? :? :? :-| :(

love_enrique
09-14-2008, 13:34
Ти трябва да станеш журналист,човече :) ,дадено ти е дар слово.Не съм чела по-добро описание на положението в което се намира България.Мога да го обобщуя само с една дума -ПОЗЬОРСТВО

fc
09-14-2008, 13:47
Смешно или не смешно , това е начина да оцелееш.Живота те тъпка и мачка колкото може повече , ако не си поправиш път на горе няма да стане...Очевидно това е пътя!Те си имат тяхното , вие си имате вашето.И преувеличавате много.Не удобрявам този тип поколение.Всичките много приказвате тука в форума , чудно защо не съм чул една такава тема на живо...Аз съм си стъпил здраво на земята и знам какво става около мене...Само не ме пишете от към някоя групичка!
Мир.

fc
09-14-2008, 13:51
Авторе мн си тъп брато и доволно ограничен с доволно беден светоглед. Видяло момчето 5 келеша в аха.бг и 5 кухи лейки снимани по прашки и айде цяла България така. Моето момче нека ти кажа нещо лошо няма да се напоркаш да отидеш на диско и след това да изпраскаш някое курве. Кво да прайм ? Момичетата затова са създадени- за да бъдат ебани, а момчетата аналогично да ги ебат. Айде ся да зяпаме порно в къщи да си пишем с най - добрата приятелка и след поредния път когато не ни връзваме да лъскаме бастуна и да се депресираме. Не става така човече не става. Мн ясно че ще се ходи по дискотеки. Ти акцентираш върху 1 общество...обществото на хаусовете. И какво от това ? Такава е тяхната мода - розова тениска, прилепени (гей) дънки и маскарадни очЕла. Какъв ти е проблема не мога да разбера ? Като не ти изнася не се събирай с тях и въобще не се занимавай с тях. Партита - ДА копеле, обичам тази дума. Разбира се че ще се ходи на партита. К'во да прайм иначе ? Гореспоменатото ли ? Футбол - да футбол. Не всички момчета се интересуват от футбол сред които съм и аз, не искам да ставам ритнитопковец за жълти стинки (е добре де гледам малко английско първенство) , но не съм толкова закачен. Сега тебе на какво те е яд ? Че момичетата харесват тъпи футболисти или че тъпите момчета стават тъпи футболисти ? Е така е брато-тъпото при тъпия отива. Като го мързи да учи става футболист сещаш ли се? Няма как и момичетата тъпи и момчетата тъпи, но нека приемем че има златни изключения умни момичета... те надали ще се хванат с някое футболистче. Даа ама има проблем, те пък са прекалено добри да го еба и комплексират доста момчета защото аджеба женското вади повече акъл и оправност от тях. И едното и другото не става виждаш ли. НЕ разбирам кво говориш някви общи генерални приказки при положение че надали познаваш 100 момичета а да си спал едва ли. Светът се върти брато и докато ти се суетиш пред монитора как да озАглавиш безкрайно глупавата си тема хората навън ебат, някои ритнитопковци стават добри ритнитопковци, жалко че все толкова тъпи, прогресират или деградират, правят си шоуто правят си това което им харесва. Вместо да правиш това се стегни и почни да си гледаш интересите и да се усъвършенстваш в това което най те бива. Спокс и ти ще си намериш кучката на живота и тогава няма да ти пука за щяло и нещяло. Прави си това което ти харесва и не се сравнявай с другите хора и не завиждай че момичетата харесват лошите момчета. На тая възраст е нормално. Споко с времето като срещнат 1 истински мъж, който им го начука като хората и на тях ще им дойде акъла и ще осъзнаят че лошите момчета са вдететенени индивиди които са wannabeСтивънСегал, а на лошите момчета пък ще им прищракне че вече не става по този начин. Всичко си идва на мястото. Фешъни ? И аз не им се радвам, но какво да се прави. Живеем в 21 век в което е нормално момчето да изпедерастява. Ами такъв е живота. Всичко се променя. И тая безкрайно глупава шалваро-розовотенискогейска мода ще отмине. И дългите бретони ще изчезнат и "яките" филирани прически и тъпите кецове за по 120 кинта които преди 10 години можеше да ги видиш същите тъпи кецове само че за по 8 кинта. Е нали са с надпис Армани или ЛаКост....Спокс само не режи вени и дишай дАлбоко

Мога още да ти сипвам, но стига толкова. Дано попиеш....
Добре ве луд ^^. :smt038
Иначе автора на темата го подкрепиха 2-3 емота и веднага му стана пишката.

t0nit0yy
09-14-2008, 14:02
Да,за съжаление,това е суровата действителност.. :( Всички момчета и момичета които познавам са точно такива и за съжаление не мога да кажа,че не влизам в това число.С изключение на това,че не пия и вечерния час ми е 22 и 30 ..добре е,че има някой който да натрие носа на всички нас .. \:D/ Дано сме си взели поука .. :)

punkrock
09-14-2008, 14:16
Много се заблуждаваш, приятелю. И аз попадам във възрастовите граници на описанието, но не отговарям на нито една от изброените черти. Никога не съм се писала кучка, никога не съм имала идоли, никога не съм вадила любовта си към "милотуу" на показ пред света, никога не съм имала профил в сайт за запознанства, не слушам чалга.
И въпреки всичко това са интересите на 80% от днешното поколение. :?
lol zna4i sme dve... :grin:
три сме... ;)
но за съжаление е така...или поне за 80-90% от нашето поколение...
аз си го обяснявам така...това са хора които няма с какво др да се покажат и да станат интересни и за това избират този 'фиешън' начин...
е на мене не ми харесва така,има мн други неща с които да бъда интересна за другите... 8)
Ами значи ставаме четири!

Той човека говори за повечето от дИцата на тая възраст, вие пак гледате да се изтъкнете "аз не съм такваз" "аз не прая така"
Да бееееееееее!

b0nb0n4et0
09-14-2008, 14:34
Това е истината :shock:
Аз съм на 16 нито пия нито пуша :D но познавам хора който като почнат да се хвалят на какви купони са ходели ,колко им струват дрешките какви цигари пушат,колко бира са изпили и ми идва да стана да им забия 2 шамара защото са на по 13-14 години :-D
И аз не съм много голяма и не отричам,че ме интересува какви дрехи нося и какъв грим си слагам,как изглеждам,но това е съвсем нормално за едно момиче :-)
Била съм свидетел как братовчет ми който сега ще става на 12 как пие МЕНТА със БИРА във дискотеката :o и се прибира пиян като сък това нормално ли е :x Когато му направя забележка той ми отговаря ти ни можеш нищо да ми кажеш :shock:
Незнам какво повече да кажа освен,че темата е много точна :oops:

PeopleAlwaysLeave
09-14-2008, 15:12
Много често се замислям по тази тема. Прав/а си. Или поне донякъде. Не знам по другите българске градове как е, но специално за София - нощтна София е пълна с под 18 годишни. И не става дума само за Студентски град и прословутата, уж "нощтна", дискотека Тантра, в която пускат и 13 годишни... Плъзнали са навсякъде - по кръчми, по барови, по дискотеки, дори и по градинките... Жив пример снощи - събрахме се компанията отидохме на кръчма и решихме след това да отидем на диско. Понеже си падаме малко чалгари всичките 8-) се забихме в Най Клуб /уж се води една от най-добрите поп-фолк дискотеки в столицата/. Е казвам ви вътре видях доста момичета и момчета, които нямат 18. За едно 15-20 човека съм сигурна, че нямат годините, защото учат там където учех аз и са по-малки - 10-11 клас ще са сега. Как са ги допуснали след като проверяват лични карти, не знам. А да не говорим, че половината и повече бяха пияни на кучета (и не става дума само за момчетата). Хайде, момчетата не са чак толкова зле ама момичетата... Това 14-15 годишно лапе, облякло късата поличка тип "коланче", потничето с голямото деколте и голият кръст и ботушите на мама със 10 см токче и се качило отгоре на масата да върти кючеци докато мазни чичковци на по 30 му се кефат... Е това не мога да си го обесня какви си тея родители да си оставят така детето да пропада... Честно ви казвам страхувам се моите бъдещи деца. Като гледам днешното младо поколение с какво темпо се развива и как вече да си девствен на 13 е срамно, просто не ми се мисли след 5-6 години какво чудо ще е...

Но има и такива, които са свестни. Има супер точни хора, които си знаят мястото. Но за жалост се срещат все по-рядко :?

Lacey_66
09-14-2008, 15:22
:shock: :shock: :shock: Темата е мн мн мн добра :-) :-) :-) Всичко което пишеше ... е напълно вярноо... за съжаление ... надявам се нещата да се оправят ... :( :( :( :-k :-k :-k

BaiToq
09-14-2008, 15:25
Не съм чел останалите мнения,
на 90% съм съгласен с автора.
Ситуацията е жалка и няма надежда
да се оправи скоро...

unwanted
09-14-2008, 16:58
ами аз като бях на 13 години съм опитвала и трева...и амфети и кво ли не...естествено всеки петък на диско с поличката наконтена кифличка и с водката..но не знам как ми дойде акъла в главата...и то слава богу...гадно е да...но сега съм си напълно нормално момиче за възрастта си...и като че ли ми беше за урок,всичко което ми се случи...не трябва просто да се избързва...всичко идва с времето си...но просто ние днешните тийнеиджъри сме решили да избързаме с всичко....

str802
09-14-2008, 17:23
Ами духовното изостава пред материалното. Хората казват "обичам те" без да го чувстват. Използват приятелите си докато са им полезни, а после забравят за тях. Та като цяло мога да кажа, че не върви на добре.

Надявам се да има хора които да не позволяват сивото ежедневие да ги погълне и да казват "обичам те" от сърце.

get_nasty_
09-14-2008, 17:25
ДА да относно някой неща си напълно прав и подкрепям с две ръце...аз съм на 14 и се радвам че за сега съм едно изключение от тези момичета който описа..имам много добър успех...случвало ми се е да бягам от часове ама къде го няма това... :) а иначе според мене ей цялата тази разпуснатост на тийновете идва именно от родителите аз стоях до 22:30(най-много) пред дома на пейката(живея в къща) а по отсрещния тротоар виждах мой връснички те първа да излизат с батковци на 20 :? :? отчаяна и разочарована съм от днешното поколение..какво ли ще стане след още 3-4 годинки незнам :? :? :?
unwanted съгласна съм за какво се избързва грам идея си нямам ...да имам си приятел да обличам се нормално...но ти казваш че на 13 си пробвала амфети защо? за да се чувстваш по-готина? по-намахана? имам чуваството че днешното младо поколение си мисли че на колкото по тъпо се прави толкова ще се хареса на другите... обаче аз не мисля така...извинявам се за писанията но наистина съм възмутена :? :?

tItEufFf
09-14-2008, 19:12
Много си прав. И си го написал доста интересно.
Тук във Франция е някакъв рай без тези фешън гъзари. Наистина - това ми беше първото впечатление. Просто ги няма. Да, момчетата ходят с коси на иглички но не се гаврят с косите си. Дори циганите нямат платинено-руси кичури. И кво става ..влизам аз в импулс, и си мисля, че ще видя пак момчета от този тип - спортисти (не надути футболисти) с оформени тела, хубави, без огромни очила и фешън дрешки. Е, сгреших. Как не ми хареса едно момче в този сайт? Всичките са толкова еднакви ... Кафенетата са само с мъже и жени. Дори се почувствах неудобно, че съм там с майка ми. Нямаше никакви други мои връсници. Учениците не смърдят на цигари. Няма пиянски истории в даскало .. Боже мой, толкова е различно .. Не мога да си и представя каква ще ми е реакцията когато си дойда в БГ за ваканцията ...

jghgh
09-15-2008, 09:38
Човека е стадно животно.
Отговора по темата.


И защо все се натяква че момичетата харесват по-големи?
За беда (или не) е така. И аз само по големи си падам, но не им гледам в портмонетата.
Не е вярно че се вълнуваме от коли и пари, но пък е вярно че големите повече ни привличат. Съдба :-|

MaMkaMy
09-15-2008, 11:20
ае стига с тия глупости на къде отива света... отива към г*за ми!

Chawder
09-15-2008, 13:22
За мнозина от вас може би това, което четете, ще прозвучи като някаква измислица, но повярвайте ми, това е действителността. Нека ви разясня за съвременните профили на българските тийнейджъри...


путка маина що за глупости говориш ти бе ? знаиш ли че и ния дъвчем дъвки орбит и пушим цигари кент , излезнал една вечер в "елитно нощно заведение" и мене ще ме учи за българските тиинеиджъри , какво е лошото на това което става , какво е лошото да изчукам една 15 годишна и да си изкарам добре. а ти такива които "не свалят очи от теб" само ги гледаш и ги подминаваш защото имаш няква яка гордост и за теб не е нормално , нека си пият пушат и още нещо , на мен така ми е добре баце



ИНАЧЕ ВСИЧКО КОЕТО КАЗА Е ВЯРНО И СЪМ СЪГЛАСЕН С ТЕБ но гледам от друга страна.

Абе ти какво животно си бре? На теб ти е добре щот си прост! Е т'ва е! И колко и да псуваш и мърсуваш нема друг да станеш! Много мразя шибаните разгонени дърдорковци като тебе дето са толкова елементарни и предвидими и колкото акъл да им наливаш няма да го разберат! Продължавай да е*** 15годишни, то от теб човек няма да стане..[/quote]

stefsi
09-15-2008, 13:46
mrazq mom4eta feshan4eta !! :-x

nqkfa_malka
09-15-2008, 13:50
Ми да, всичко казано е така, но ако родителите им не ги пускаха по кръчмите едва ли щяха да ходят.. още нещо.. Да, тези хора ги има и колкото и да пишете във форума, те няма да се скрият ... такъв е живота ...

slun4ice_90
09-23-2008, 08:27
тоест сме 3 де :grin: 4-ри вече :grin: Нямам и намерение да се правя на такава,каквато не съм.Просто съм себе си,защото така се чувствам по-добре в кожата си!Пък и няма нищо по-лошо от това човек да предаде себе си,заради другите..... :? :-o

Cenicientaa
09-23-2008, 12:09
не виждам нищо странно в това момиче на 15-16 години да ходи по партита и кафенца.. Ако не живеем сега.. кога ? и момичетата кво се обясняват че не били курви като останалите.. тези "останалите" просто са решили да не се затормозяват отсега със сериозни връзки и се отдават на момента .. / а тези момиченца "обичам си милуту" или "ти си ми всичко котенце" , "не съм курва, сериозно момиче съм" като пораснат малко ще разберат, че любовта не се казва, а се доказва. ай толкова от мен по темата ; ]

Honey:)
09-24-2008, 08:05
да т'ва че около тебе са така момичетата не значи,че всички на възраст между 13-18 са такива.... и да аз никога няма да напиша че сам кучка или че се кефя на футболистчета и да се правя на голямата работа...като имам гадже да се фукам на целия свят(даже много малко хора разбират и никога не обсъждам връзката си с който и да било,защото на никои не му влиза в работата)А това,че адски много тийнове имат родители дето ги боли какво правят,как се обличат децата им вече е друга тема.Да, ограничават ме в излизането не мога да си правя каквото искам и не съжалявам,защото на 18 ще сам човек и ще мога да се боря с живота.А ония дето са ги пуснали да пасат няма да струват нищо ама едно голямо НИЩО! т'ва е положението.... а ти не слагай всички под общ знаменател и не се надувай как те гледала и незнам си какво...т'ва че е на 15 не значи,че не е човек нали?откъде знаеш може акъла да й е на много по-зрял човек.... недей да съдиш по годините.А тези,които сега са на по 10,11,12,13 просто са пълен провал.И щв става още по-лошо.....

Erica
09-24-2008, 08:15
да т'ва че около тебе са така момичетата не значи,че всички на възраст между 13-18 са такива.... и да аз никога няма да напиша че сам кучка или че се кефя на футболистчета и да се правя на голямата работа...като имам гадже да се фукам на целия свят(даже много малко хора разбират и никога не обсъждам връзката си с който и да било,защото на никои не му влиза в работата)А това,че адски много тийнове имат родители дето ги боли какво правят,как се обличат децата им вече е друга тема.Да, ограничават ме в излизането не мога да си правя каквото искам и не съжалявам,защото на 18 ще сам човек и ще мога да се боря с живота.А ония дето са ги пуснали да пасат няма да струват нищо ама едно голямо НИЩО! т'ва е положението.... а ти не слагай всички под общ знаменател и не се надувай как те гледала и незнам си какво...т'ва че е на 15 не значи,че не е човек нали?откъде знаеш може акъла да й е на много по-зрял човек.... недей да съдиш по годините.А тези,които сега са на по 10,11,12,13 просто са пълен провал.И щв става още по-лошо.....


Офтопик

А ти защо слагаш всички 10,11,12,13 годишни под общ знаменател...Не че нещо...,стана ми любопитно...хем тъй,хем тъй...
:lol:

Honey:)
09-24-2008, 08:26
да т'ва че около тебе са така момичетата не значи,че всички на възраст между 13-18 са такива.... и да аз никога няма да напиша че сам кучка или че се кефя на футболистчета и да се правя на голямата работа...като имам гадже да се фукам на целия свят(даже много малко хора разбират и никога не обсъждам връзката си с който и да било,защото на никои не му влиза в работата)А това,че адски много тийнове имат родители дето ги боли какво правят,как се обличат децата им вече е друга тема.Да, ограничават ме в излизането не мога да си правя каквото искам и не съжалявам,защото на 18 ще сам човек и ще мога да се боря с живота.А ония дето са ги пуснали да пасат няма да струват нищо ама едно голямо НИЩО! т'ва е положението.... а ти не слагай всички под общ знаменател и не се надувай как те гледала и незнам си какво...т'ва че е на 15 не значи,че не е човек нали?откъде знаеш може акъла да й е на много по-зрял човек.... недей да съдиш по годините.А тези,които сега са на по 10,11,12,13 просто са пълен провал.И щв става още по-лошо.....


Офтопик

А ти защо слагаш всички 10,11,12,13 годишни под общ знаменател...Не че нещо...,стана ми любопитно...хем тъй,хем тъй...
:lol:




е така да ме питаш нали и аз трябва да кажа нещо :D

de_bella
09-24-2008, 09:21
Без да се замисля мога да заява,че когато попадах в тази възрастова граница(не че сега съм много над нея,но все пак 18-19 си е друго нещо) си бях същинско ангелче в сравнение с връстниците ми и тези сега.Просто бях прототипа на момиче в истинския смисъл на думата.Играех си с по-малките дечица на нормалните за възрастта ми детски игри,тъй като приятелките ми предпочитаха дискотеките и момчетата.И благодарение на това сега съм се запазила такава каквото съм-не съм изхабена от нощния живот,срещи с момчета и непрестанното им сменяне пред седмица.Сега това е моя най-голям плюс,но няма да говоря повече,че не е нужно да дърпам дявола за опашката.Винаги съм била много красиво дете,като малка не го показвах,сега когато му е времето го правя и това наистина е най-пълноценно изживяния живот до момента.И днешните младежи ще го разберат,но късно.

sladka__droga
01-09-2009, 19:49
Аз не спадам много,много към тази кътегория.Единственото,кое то ми отговаря е това,че слушам чалга,имам регистрация в сайт за запознанства,но в никакъв случей снимките ми не са такива (в тоалетни, с големи очила и максимално разголени)!Това за мен е страшно тъпо,особено тези с разголването направо нямам думи :?.
Вярно,че повечето ми дрехи са в тон,но какво лошо има в това .. и все пак не съм кифла ... това за грима също не ми отговаря ... така,че не всички сме такива ;).
Иначе около мен е пълно с подобни пособия на хора 8-),но не трябва да съдим хората по външния вид все пак.

Axe_vs_Sword
01-09-2009, 20:34
Омг, НИЩО от описанието на днешните момчета не се отнася за мен :-o за това и съм толкова отхвърлен, я :(

galenata
01-09-2009, 20:43
Интересна тема.Сега всеки ще тръгне да акзва,че не се отнасяло за него... Както и да е.Всеки си прави своя избор и си преценява сам как да се държи и евентуално си търпи последиците.Вина за това имат и родителите естествено... Аз спадам към някой от категориите.Да,обичам да се забавлявам от време на време по дискотеки и кръчми,но не да прекалявам и да не се прибирам по цяла нощ,все пак съм на 15.Имам регистрации в сайтове за запознанства и не виждам нищо лошо от един безобиден чат.Относно това за "милоту"...Еми има и тиинейджъри,който наистина изпитват истински чувства към половинките си и тва е съвсем нормално.Това го приемам,когато наистина го изпитваш,а не само за пред приятелите си да се докараш "готин/а".Относно по-разголения външени вид.Аз не виждам защо,когато едно момиче е поддържано и се облича малко по-предизвикателно,веднага е обявено за курва.

Punisherrr
01-09-2009, 20:49
Еми... няма кво да говоря по тая тема вече... прав си за всичко..
Но не и за това -
ПС: за вс които продължават да търсят такива които не вонят на кумин от 1-2 метра, котио не се напиват при всяка отворила се възможност и не са квартални принцески/принцове, няма да намерите... > НАМЕРИХ и още как :)
Отворете си очите и ще видите колко много има за намиране!

Rofl4e
01-09-2009, 20:56
Аз пък съм на 15 имам очила рей бан имам гадже на 20 не ходя на даскало много много ходя по барове и кфо ся намекваш ли ми нещо?
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
По темата: Ами да верно е отидем на бар и е пъпно с разни сополанквции сополнаквци и то по сред нощ ама какво да се прави все пак сме в бг

ivakavlad
01-09-2009, 20:58
Представете си следната ситуация: Вие сте млад мъж на около 20-22г., добре изглеждащ, с приятна компания и посещавате елитно нощно заведение. Прекарвате си добре и изведнъж виждате как една красива млада дама не сваля очи от вас. Запознавате се с нея, говорите си, но сякаш имате чувството, че нещо не е наред... И ненадейно тя подхвърля, че е на... 15 години...

Не, това не е някаква селска история или фантастичен разказ - това е нещо, което се случва всяка вечер на всевъзможни места. Вечерен час ли? Да бе, добри дошли в България... това е мотото на подрастващите младежи и девойки на възраст 13-17г. Дискотеките преливат от тях, кръчмите са пълни до ранни зори, алкохол, цигари и още нещо... Нищо ново под слънцето. За мнозина от вас може би това, което четете, ще прозвучи като някаква измислица, но повярвайте ми, това е действителността. Нека ви разясня за съвременните профили на българските тийнейджъри и какво е на "мода" в момента.

Момчета - вече всяко момче е футболист. Може и да не знае от коя страна се рита топката, но задължително е футболист... или поне на снимки. На 13 години вече имаме профили във всички сайтове за запознанства, използваме за мото реплики от типа "S-class boy", "Heartbreaker" и т.н. В описанието ни са включени задължително снимка с футболен екип, снимка до някоя кола, снимка в тоалетна, снимка пред огледало с някои "фешън" дрешки. Вече носим дрехите на батко си, макар и те да са на 5-10г., но все пак са маркови. Вечер играем билярд, ходим по кафета и барове, пушим по кутия цигари на ден и забиваме по някоя мацка. Разбира се, слушаме хаус музика, ходим по партита и носим очила тип "маски", с цел да не ни виждат лицето много много - все пак трябва да излъчваме самочувствие. Прибираме се вкъщи, пускаме си pc-то и skype, естествено, където си чукваме лафчето с някои от приятелите ни - все пак имаме над 200 абоната, макар и някои даже да не ги познаваме.

Момичета - при момичетата на 13 вече всички сме "bitch" и гледаме само около 19-20 годишни батковци. В телефоните е пълно със снимки на Брад Пит, Джони Деп, Дейвид Бекъм и т.н. Вече сме си намерили "милуту" и навсякъде, където е възможно, тръбим, че го обичаме и че животът ни е немислим без него. Разбира, се имаме профили в сайтовете за запознанства с характерните снимки в тоалетни, с големи очила и максимално разголени. Разбира се, разбираме и от програмки и вече сме направили и невъзможното, за да си уголемим гърдите, поне на снимките. Слушаме хаус музика, ходим по партита, но за мелодия на телефона звъни я кака Ивана, я Амет. На първо място в училище... по неизвинени отсъствия като във всички извинителни бележки пък присъства обяснение, че сме били на гинеколог или имаме менструални проблеми. Вече имаме за всяко якенце обувки в тон и чантичка, естествено, която е пълна с всевъзможни дамски принадлежности. Всеки път, преди да излезем, ни трябва около час да се гримираме и на сутринта на пияна глава, си задаваме въпроси от сорта "Къде бях?", "Много ли пих"? или "О, боже, това аз ли съм"....

Да, всичко това се отнася за деца на 13-17 години. Това е суровата действителност. Вярвате или не - огледайте се около вас. Погледнете на площадката - да, празна е. Отидете в кафето до вас - да, няма място, направете си резервация или кажете на дъщеря ви да ви запази маса... може би барманът е нейн човек... Дали харесваме тези деца и дали смятаме, че това е техният път... от нас зависи...


след като го прочетохте ми кажете кои от вас попадат в тези категории? стана ми любопитно след като прочетох толкова мн теми за 'земни' хора които си търсят 'земни' момчета/момичета...

ПС: за вс които продължават да търсят такива които не вонят на кумин от 1-2 метра, котио не се напиват при всяка отворила се възможност и не са квартални принцески/принцове, няма да намерите...

Аз съм момче на 17 и да признавам си пуша точно по кутия на ден и имам в почти всички сайтове за запознанства регистрация (друг е въпросът колко влизам) само че нямам нито една от изброените видове снимки не си падам по хаус и фешън дрешки, нямам нищо общо с футбола пък камоли да облека футболен екип, очила тип маски не нося даже ме дразнят, да ходя по кафета по барове не, по забиването всяка вечер по някоя мацка не си падам много и да сядам на РС-то като се прибера, рядко влизам в скайп и нямам 200 абоната чудя се дали имам и 20 но дефакто има и такива който се чудя дали даже познавам

П.П. Всъщност и да пуши много много не се впечатлявам защато самият аз пуша но си мисля че ще се намери

imaginaryyy
01-09-2009, 21:07
О я стига, та нали точно тези пишат във форума "на 13 съм .. правих секс", "бременна ли съм" .. на кого го казваш .. тя нали с тези хора си пишеш по цял ден в този форум :D

inka_
01-09-2009, 22:19
аз съм порседата... не пуша (и за какво всеки пуши,нали табва да сме различни,пък след тебе се носи една чудна вуня на кумин) за алкохол да не говорим... ужс...обичам да се гримирвам,но умерено не с 2 тона грим,че другите да се чудят дали съм аз или все пак извънземни съществуват...имам снимки с големи очила,просто ми харесват,тва кого обичам засяга много тесен кръг от хора,не обичам чалга,но хауса ми харесва,отсъствиятя при мен са доста рядки.

а тия неща в днешно време всички го правят ,за да получат своята минутка слава,иначе ще бъдат набедени за задръстени и зубъри (лични наблюдения) за да се защитиш се превръщаш в един от тях :?
а трябва да успееш да съчетаеш нещата :-P

summer_mo0n
01-10-2009, 09:05
Аз съм на 15.Пия алкохол най-много 2,3 пъти в годината и то в съвсем малки количества, не пуша, имам регистрация в един сайт и в него има 3 снимки от който нито една няма такова описание, не ходя на дискотека защото родителите ми не ме пускат пък и нямам кои знае какво желание да гледам как "вип" персконите се развяват полуоблечени. Не мисля че всички млади хора в днешно време са такива, но за съжаление повечето са, за тях е елитно да си преспала с солиден борй момчета, и да си минал половината курвета от града и ние тук в момента спред тях им "завиждаме" и ни наричат "комплексари" ... за мен тези хора са жалки.

leoparda93sl
01-10-2009, 09:20
аз ся се сетих една друга теория която засяга мъжкото общество, така почвам 8-) начи момичетата на 13-14 търсят батковци на 16-17-18, момичетата на 15-16 търсят батковци с коли и пари над 18, а кво става с момчетата на 14-15-16 трябва да чакат да станат на възраст за да могат да карат кола?!? ей затва те седят пред пц-тата по 24 часа щот момичетата не им пука за тях... Естествено че има и изключения, но в повечето случаи е така

Евала един свястен коментар свалям ти шапка братле :) Аз съм на 15 нито пуша нито ходя по дискотеки нито пък стоя по 24 часа пред компютъра.Просто никое момиче на моята възраст не иска да разбере какъв съм всъщност защото те сега трябва да са задължително със някой батко :? :? Не слагам всички под общ знаменател но повечетo са така :)

vesito13
01-10-2009, 09:36
Всичко си зависи от човека , като цяло съм доста съгласна с автора на темата , защото голямо количество от днешната младеж е точно такава каквато я описа , за съжаление . Всичко това се случва и в моя град , всички са големите мадами , всички се мъкнат по дискотеки и насам-натам и то по цяла нощ и говорим за 14-15 годишни момичета . Точно за това съм благодарна на родителите си за това , че винаги съм имала някакви ограничения , винаги са ме спирали от такива неща , но колкото и да ме е било яд за това преди , сега осъзнавам , че точно благодарение на това аз съм един смея да кажа свестен човек . Попринцип е вярно , че и аз излизам с момче , което е по-голямо от мен , но това не е от едната газария , ако беше така всяка седмица щях да съм с различен , а с човека , с когото съм , вече сме заедно близо година . В телефона ми , а също така и на компютъра ми няма нито една снимка на Брад Пит, Джони Деп, Дейвид Бекъм и т.н. Намерила съм си милото и не съжалявам за това , определено . Имам профил точно в един сайт за запознанства , и нямам нито една снимка в тоалетни , с очила , в огледала и някакви такива . Почти всичките ми снимки са направени доста случайно смея да твърдя . Да си уголемявам бюста с някоя програма , не съм и помисляла , просто не виждам смисъл , защото той на живо пак ще си остане такъв . Слушам всякаква музика , дори и чалга и не ме е срам от това , понякога просто искам да слушам това . В училище не съм първа по отцъствия , а точно обратното за три години нямам и едно отцъствие , е тази година ми се наложи един ден да отцъствам , защото дядо ми почина . С цикъла ми никога не съм се оправдавала и винаги съм си правила всичко най-спокойно . Със сигурност за всеки тоалет нямам чанта и обувки . Всъщност в момента имам само една бяла спортна чантичка , която рядко използвам , чанта почти никога не нося . А обувки имам общо взето за всяко време по един чифт . Грим вече слагам много рядко и то когато сложа е гланц и спирала . Е ако е нещо по-специален случай може да се наконтя малко . И съм била пияна точно 3 пъти в живота ми , всъщност пия от време на време , но винаги с мярка .

Така че не всички сме като момичетата , които бяха описани :) Но има и доста такива , които са и всички знаем това , но истината е , че надали може нещо да променим :?

NaNa_SladuRana
01-10-2009, 09:42
май само с това със сайта за зпознанство съм 1 към 1,просто обичам да се снимам...Относно това за детските площадки ми мисля,че там ще видиш тийнове,но задължително ще носят поне 1 шише.Не знам аз познавам много свесни хора,за които описанието не се отнася

sku
01-10-2009, 10:03
За много неща си прав! Като излезна от нас и виждам третокласниците от съседното даскало да се крият и да пушат в междучасието...и не преувеличавам-3ти клас са децата ,от интерес ги питах защото ми поискаха запалка. Мен друго ме притеснява-на тия деца няма кой да им покаже как трябва да се държат. Ако се заслушате как се говори в рейса например направо ще се отчаяте. 80% от българите нямат правилен начин на изказ и са много затъпяли.
За начина на обличане и гримиране обаче не съм особенно съгласна. Всеки има правото да си се носи както си иска-не това е важно,важното е не дрехите да правят човека а обратното. Това че носиш очила тип мухата цеце и слушаш хаос не определя какъв човек си. Честно казано повечето хора прослушаха хаос,защото стана модерно,а не заради самата музика.
За сайтовете за запознанства само като им видиш позиорските снимки и ти е ясно за какво става дума. Просто се шашнах като видях профила на едно 11 годишно,което се беше снимало по сутиен и прашки на някво легло-приличаше на детска порнография...

Според мен нещата седят така-самото общество налага такъв тип поведение. Преставете си че Мариика не носи маркови парцалки,не се гримира,не си бута чорапи в сутиена,не ходи по чалготеки ами например слуша класическа музикаи се интересува от рисуване да кажем и е 5ти клас,момчетата не и обръщат внимание,момичетата вероятно и се подиграват и до какво решение достига тя-че за да не се чувства отхвърлена и смешна в очите на съучениците си трябва да стане като тях. Да бъдеш различен вече не е привилегия и ценностната систерма е изключително деградирала. Естествено има изключения и аз се радвам че познавам доста такива,но за да си изключение трябва да имаш силен характер и да можеш да бъдеш себе си без да се притесняваш от това какво мислят другите.

Nitroglycerin
01-10-2009, 10:14
Ето защо мен и копанията ми ни смятат за задръстени.Тъй като сме някакви неразбрани метъли без жени,места като дискотеки не посещаваме тъй като за да ти пуснат нещо свясно като Металика или Рамщайн трябва да бутнеш поне 500лв на Ди-джея а и некви пикли който са на 1,50 от зеята да ти лазат в краката не е оферта.

PreciousDiamond
01-10-2009, 10:34
За някои неща съм съгласна, но както казаха преди мен - самото общество налага такова поведение. Такъв ни е манталитета просто . В едно общество , което гледа само външния вид и НИЩО друго е нормално да има такива. Защото сме "от големите каки и батковци" като сме с цигара в уста и защото се чувстваме отново като тях , като ходим по дискотеки и се натискаме със дебеловрати педофили в кенефа нали ? Защото е толкова яко , като обърнеш 3-4 водки и още толкова бири , пред възхитените погледи на приятелите ти и да твърдиш , че изобщо не те е хванало , щото на еди-кой-си рожден ден си изпил двойно повече, докато повръщаш в скута на все така възхитените ти приятели ((: Защото се смята за престижно , като се хвалиш колко месеца не си ходил на даскало, колко отсъствия имаш и как ще те изключат ако продължаваш в същия дух и всичко това , разказано с една такава самодоволна усмивчица (:

Защото живеем в България ; )

sladkish_14
01-10-2009, 12:52
аз ся се сетих една друга теория която засяга мъжкото общество, така почвам 8-) начи момичетата на 13-14 търсят батковци на 16-17-18, момичетата на 15-16 търсят батковци с коли и пари над 18, а кво става с момчетата на 14-15-16 трябва да чакат да станат на възраст за да могат да карат кола?!? ей затва те седят пред пц-тата по 24 часа щот момичетата не им пука за тях... Естествено че има и изключения, но в повечето случаи е така

Хах ! Абсолюто вярно .. Една моя приятелка на 15 е , ходи с 21 годишен :shock: .. Пък после , защо по на 18 ходат с дятковци ? Еми с кой да ходат .. :? И с автора съм адски съгласна ! За момчетата е описал всичко адски точно , за момичетата - има още 8-) ..
И аз в една моя тема .. питах "останаха ли истински хора/приятели?" Точно по тази причина , всеки гледа все да е в някое "фешън" кафе на главната и да пие бира в 12:00 на обяд , като забива с поглед някоя сексапилна кукличка на 15 години с удължена коса , която туко що е минала през терановата и си е накупила пърцалки .. Годините на тези герой са 17м/15ф.. Момичетата пушат няква Карелия или Ева , обаче дори не знаят 'никотин: 8' какво значи :? .. Момчетата пък пушат по някое Виктори и тежко гледат .. От телефона на женската компания пее Андреа , а момчетата как .. Звучи някой супер як хаус .. И едните и другите са толкова възвишени в небето и се имат за супер яки и готини .. В сайтовете си пишат разни перверзни работи , които нито на единия , нито на другия им стиска да ги направи .. Обаче нали трябва да съм голямия "еб*ч" .. Пък тея пикли вече в програмата им "да си готин" включва и секс - обезателно на тяхната възраст , защото ако не го направи на 14/15 на 17 вече ще и се смея.. Няма какво да говора повече .. :( .. Момичетата на 14/15 години та и по-малки приличат вече на 17 годишни , а тея на по 17 вече мязат на 25 годишни :?

gLoRiOuS_aNGeL
01-10-2009, 13:43
Това всчки го знаем.. И какво от това! Пак това е модата, хората избрали тоя начин на живот си го продължават..
В крайна сметка мисля,че всеки има право да бъде какъвто иска,когато иска.. Моля сега да не бъда и аз обявена за някоя от тия момиченца!!
Както и да е.. Та не мисля,че си ти човека,който да ги съди! Живота е техен и могат да го използват както искат.. Погледнато от другата страна те пък се чудят на твоя начин..
Така че нека най-сетне оставите хората на мира да разсъждават и да правят каквото искат в техния си живот.. И нека всички си намерим достатъчно интересни неща в нашия живот,за да спрем да обсъждаме чуждия!!! :)

emily_1234
01-10-2009, 16:14
Аз не спадам много,много към тази кътегория.Единственото,кое то ми отговаря е това,че слушам чалга,имам регистрация в сайт за запознанства,но в никакъв случей снимките ми не са такива (в тоалетни, с големи очила и максимално разголени)!Това за мен е страшно тъпо,особено тези с разголването направо нямам думи :?.
Вярно,че повечето ми дрехи са в тон,но какво лошо има в това .. и все пак не съм кифла ... това за грима също не ми отговаря ... така,че не всички сме такива ;).


Аз пък мисля, че спадаш към кЪтегорията

assd
01-10-2009, 16:20
абе боли ме хуя за тия пръдли и кифли - и кола имам, и съм много красив, и пари не ми липсват - ама съм трайно зает, тъй че пис офф 8-) а па съм и най-скромен :razz:

Hurtmore
01-10-2009, 16:55
Пълно е с такива, смешни са ми! Нямам регистрация в нито един сайт, нямам очила, приготвям се за не повече от 15-20 минути : ))) не си падам по футболисти с фЯшЪн прически.. не ходя по барове и дискотеки, по кафета - рядко. И да наистина се питам на къде отива този свят?! :(

DJEB
01-10-2009, 17:22
и аз доскоро бях със същата нагласа че просто няма свестни хора от12 до 17 ,но внезапно се заредих с надежда че има свестни момчета и момичета ,това са единици ,но все пак ги има .Нека не бъдем толкова писимистични ...

karoli_94
01-10-2009, 17:59
Много се заблуждаваш, приятелю. И аз попадам във възрастовите граници на описанието, но не отговарям на нито една от изброените черти. Никога не съм се писала кучка, никога не съм имала идоли, никога не съм вадила любовта си към "милотуу" на показ пред света, никога не съм имала профил в сайт за запознанства, не слушам чалга.
И въпреки всичко това са интересите на 80% от днешното поколение. :?
+1 kato izkliu4a 4e imam takiva o4ilca(kvo da sa prai obi4am si gi!) :grin:

gabi_94
01-10-2009, 18:09
ми аз съм на 14, не пия, не пуша, не ходя по дискотеки, нямам очила тип "мухата цеце", нямам гадже, не защото няма кандидати а защото всички до един са тъпи, ограничени чалгари - фешъни, а пък ако ги отрежеш си вече смотана, зубър, луузър и т.н., а и ако не вониш на цигари и алкохол, не те признават за човек. В моя клас "елита'' са некви надути кифли и рапърчета, които имат само 2ки и 3ки, ако някой е изкарал по висока оценка от 4 го псуват и обиждат че е зубър, натегач и т.н. А за "приятелите" ми да не говоря, незнам как за толкова отрицателно време може да се промениш толкова много и от нормално момиче да станеш "мИ Ку4кЪ сЪм И кФо", толкова хора са ме разочаровали че нямам доверие на почти никой вече и се чувствам ужасно. Имам една приятелка, уж много добра, печена и ся ходи с едно момче на 21г. :shock: , та тя е на 14, на всичкото отгоре навсякъде пише "милооооо, адски те обичам, ще видиш кво ще напрая довечера" - еми може ли такова нещо, доскоро тя мразеше този тип момичета, а сега е точно като тях, само и само да се чувства голяма. За къде бързат всички не мога да разбера? Днес излизам с две момичета и видяхме как едни деца се пързалят на един снежен баир и викаме айде и ние, нищо че сме големи, тъкмо щяхме да си купим найлон и една наша приятелка ни видя и ни се изсмя, на всичкото отгоре почна да критикува косата ми на кво приличала, ми кво да направя кат косата ми е къдрава и не я изправям всеки ден. Какви са тея хора, защо всички искат да са модерни? Защо просто не бъдат себе си? Познавам едва 4,5 момичета които да не правят нито едно от нещата които си изброил в темата: да не се снимат разголени, да не пият и пушат и т.н. А повярвай ми познавам мноооого хора, всички до един позиори.
Много дълго нещо изписах :D ама съм много ядосана на приятелите си и ми е мн гадно да няма с кого да поговориш. Вярно е че всеки избира сам как да живее, но защо трябва да намесва и нас - различните, да ни обиждат и да ни се подиграват понеже не сме кифли?

lazzza
01-10-2009, 18:52
евалата за темата .. Ами честно казано като гледам колко надъхани за бой и скайп-биячки има .. :/ тфа е новата мода да се бием . тъй като си завиждат трябва да се трепат . и защо тя да има по-голяма бройка от мен ? ето това е днешната младеж.Да и аз съм между 13-17 и аз ежедневно съм в такава компания просто защото други 'по-нормални' няма .. и кфо кат си 9ти клас можеш да ходиш на даскало облечена като к*рва или кво .. на токове 10 санта къса пола гол пъп обица на езика , и вече сме ВИП . :/ nasty ! нали уж всеки гледа да е различен .. :? е кво става , сега на мода са 'плодовите салати' коя от коя по плодова ;dd xuauxa . силно се надявам скоро да започнем да виждаме нещо по - различно от 'сладуранки' , 'ПлЮшКи' ии прочие . писна ми да гледам 13-14 годишни по гащи и сОтиени :) нямам нищо против снимките в огледало обаче да бъде в някви разумни граници .. И като влезнеш в сайта за запознанства си задаваш въпроса : 'абе аз да не би да обърках с порно сайт ? ' :dd
Та към всички плодови салати , сладки сексита и барбита постарайте се да не изглеждате толкова повърхностни .. покажете малко интелект вместо ц*ци и гъз :)) ae peace : )))

miss_asi
01-10-2009, 19:24
За нещастие тва е действителността! :? И това са около 90% от 13-17 годишните.Аз съм на 16 и виждам че по-голямата част от връсниците ми са такива за което адски много съжалявам но има и нещо друго тук се намесват и родителите .От тяхната незаинтересованост става така.Те също имат вина но не мога да преценя чия е по-голяма-тази на децата или на родителите.
Няя да намесвам училището защото то отдавна е изгубило контрола над младите.
Абсолютно съгласна съм със всичко написано.Само се чудя дали всичко тава е поправимо или не? :?

vankata_kz1991
01-10-2009, 19:40
Аз съм на 17г.Отговарям на описанието само по това че имам регистрация в 2 сайта за запознанства и ходя по кафета но не постоянно да се видя с приятелите си и познатите :) Не пуша,от време на време припалвам просто ейтака за кеф.Пия много рядко когато съм в компания :) На дискотека съм ходил един път и не ми хареса особенно.Отсъствия правя много рядко-никога не са ме чели там в списъците за наказание.Имам си приятелка да,но тя не е от тия кифли и кифлювци. :) Дано всеки свестен човек намери своята любов :) Мога да напиша много но просто няма смисъл.... :) всичко зависи от възпитанието.На човек ако му липсват както се вика първите 7 години...къде отива ?! А тези кифли и кифльовци както ги наричате да правят каквото си искат....Да не Ви пука за тях..живота си е техен и каквото искат да правят с него...те ще страдат един ден не Вие..те са просто жалки :) На този свят има все още свестни хора може и да са малко,но ги има :) и да не поставяме всички под общ знаменател :) За съжаление това е действителността... :( :(

Bubbly
01-10-2009, 19:44
ПС: за вс които продължават да търсят такива които не вонят на кумин от 1-2 метра, котио не се напиват при всяка отворила се възможност и не са квартални принцески/принцове, няма да намерите...
Ти ще кажеш, че няма да намерим. :lol:
ПП Темата ти не е никак оригинална или интересна.
"И нека всички си намерим достатъчно интересни неща в нашия живот,за да спрем да обсъждаме чуждия!!! "
Подкрепям.

yahhooo
01-10-2009, 19:55
Абсолютно съгласен съм с автора. Сега половината форум ще пише "аз не съм такъв", "не ни слагай под общ знаменател" бля бля бля. Може да има изключения, но за съжаление повечето са такива то е и до възпитаването.

Paradise_Lost
01-10-2009, 20:01
Е и аз попадам в тази категория 13-17 годишни.. и с гордост мога да кажа, че съм земна и , че ходя с земно момче (мамка му аз съм нормална :grin: ) всеки ден ставам свидетелка на точно този тип хора.. момичета пропушили от 6 клас за да се впишат в фешън компанията на няколко години по-големи момчета. Които им лижат задниците, за да кажат аз пък си чатя с тоя и оня. Момичета 6-7 клас, ходещи на високи токчета въпреки че едвам се задържат на тях. Вървящи по улицата видимо пияни и "ама аз съм леко пийнала" казано с гордост ( ако не пиеш не се вписваш ) до толкова са ми опротивяли вече, но нищо не може да се направи докато има "стадо" след което да вървят всички "овце"... :x :shock:

LyingMyWayFromU
01-10-2009, 21:24
Е то и аз бях пропушила в седми клас за месец,ама спрях и не защото нашите са ме хванали,просто е вредно! :D Чалга не съм слушала през живота си ....от 6 годишна си слушам хип хоп и се нервя като видя някакви новоизлюпени рапърчета,слушали половин година рап и се мислят за супер кул!...Не ходя с големи очила,щото си се харесвам без тях.Не се снимам в тоалетни и не нося феашнски дрехи.На 16 съм,но мязам на 14 :grin: държа се като лапе,ама ако сега не си избивам лиготията кога?...като стана на 50?Не ми е в приоритетите да се чукам с който ми падне,само защото всички го правят..има си време за всичко.. а колкото до това,че по малките си харесват по големи /имам предвид 4-5 год по големи/не мисля,че е толкова лошо..
Освен това се дразня,че чалгарите започнаха да стават и емота.. опорочиха стила..всички започнаха да стават депресирани и да си режат вените...ужс

suunnseT
01-10-2009, 21:54
Аве автора още в началото каза ЧЕ НЕ ПОСТАВЯ ВСИЧКИ ПОД ОБЩ ЗНАМЕНАТЕЛ !

И аз щях да стана фешънка навремето , но се замесих в една компания с разни скейтари и изтърсени хора .. слушашти регге и бг ъндергроунд иии така почнах малко по различно да мисля над нещата ! Сега се радвам ,че ми показаха и друга страна на живота и че не грима и прическата са главно решавашти ! Може би бях попаднала на земни хора ! Те ми промениха мирогледа ! А относно чалгата, когато беше навлязла , а аз бях още малка и си бях пускала тоя канал, но майка ми ми дръпна кабела и за 1ви път в живота ми , ми каза ,че ще ме накаже , ако види ,че слушам този коч !

Апък тва за "милотуу" си е много гъзарско за този тип хора " фешани" .. те не са искали да са това което са ! Просто възпитанието и родителите играят главната роля ! ;)

DJ_Mrav4o
01-10-2009, 22:27
И аз да кажа сега : На 15 съм като начало . Че мнозинстовото от връстниците ми е такова - спор няма... Все пак си мисля, че не спадам към тази маса, но от "критериите", изборени тук..по-скоро отивам към тях... Хмммм...лошоо.. имам регистрация в такъв тип сайт, но държа да отбележа, че в списъка си от приятели познавам абсолютно всички, задавала съм си въпоса "Абе т'ва аз ли съм?", но не поради бурната ми нощ в дискотеката(аз на дискотека не съм ходила до сега :neutral: ) имам очила"цеце",които са били на майката на една приятелка, но не ги нося. Нямам си "МилУуУУу", пък и да си имах едва ли щях да го наричам точно така... И тооочно в този момент се сетих за братовчед ми(на 20 е ), които каза по адрес на моите така любими съученички "Оооо, те сигурно приличат на 20 годишни и ходят с бааатковци с коли, нали? Ясно, ясно не са за мене" и да кажа само, че и той си има кола и за мене си е "батко", но все пак много ме накефи тогава! :) Това е моето мнение по въпроса, няма какво повече да комантирам :)

HePeAJIeH
01-10-2009, 22:40
Абсолютно съм съгласен.Евала на тоя дето е писал темата! Цигарите ги спрях имам само 1 рег в сайт за запознанства мразя хауса...явно не се вписвам в представите на едно БГ момиче за готин

DJ_Mrav4o
01-10-2009, 22:44
Абсолютно съм съгласен.Евала на тоя дето е писал темата! Цигарите ги спрях имам само 1 рег в сайт за запознанства мразя хауса...явно не се вписвам в представите на едно БГ момиче за готин
Не ве що колкото по-малко цигари толкова по-добре!

LiveFlower
01-10-2009, 22:45
Яяяя познаите кои е виновен за тая работа!-разхайтената ни държавата естествено :smt116

Bordes
01-10-2009, 22:48
Обш знаменател ли....мене никой под нищо неможе да ме слага....уникален съм си живея си живота както ми е приятно....(не винаги е най доброто)....но съм добро момче или поне така казват 8) ...бъди какъвто искаш....прави каквото трябва пък да става каквото ще 8)

taffy
01-11-2009, 09:13
ПС: за вс които продължават да търсят такива които не вонят на кумин от 1-2 метра, котио не се напиват при всяка отворила се възможност и не са квартални принцески/принцове, няма да намерите...

А сигурен ли си, че някой търси такъв човек? 'Щото аз пък съм забелязала, че колкото и..неприятни да са тея индивиди.. Всички тях харесват и на тях се нахвърлят.. Просто 'щото те са по - привлекателните, въпреки двата тона грим.. На кой му трябва приятен и мил човек до него, като може да има някой, с който да се "кефи" насам натам.. В смисъл такъв, че "Мойто гадже е мноо яко" .... :)
Иначе всичко е вярно до последната дума.. Ама.. няма какво да се направи ..

cHooOpiHka___
01-11-2009, 10:09
ИЗВОД:Светът отива към РАЗВРАТ .......... :lol: :lol: :lol:

Re5peC7
01-11-2009, 11:09
ИЗВОД:Светът отива към РАЗВРАТ .......... :lol: :lol: :lol:
света отива към една голяма кифла с мармалад

ShaLqLqLqXa
01-11-2009, 11:12
Добре дошли в реалността! :) Това е България, това са хората, живеещи в нея, какво да се прави...
Но ако не ги правиш тези неща, ще те сметнат за задръстен, не си в крак с модата! :?

tiodora
01-11-2009, 14:24
Абе чакай малко бе , всеки избира сам за себе си какъв да бъде и какъв не.. аз слушам хаус хода по партита и на дискотеки пуша цигари и пиа най много по един беилис, приателите ми са по големи от мен , а и съм сигурна че при половината тука е така , ама тва не значи че търсим момче с кола и пари и тва не значи че триабва приателиат ни да е с 5 години по голиам от нас.. ни най малко.. напротив .. за това ниама вазрастова граница.. всиако момче избира момичето с което иска да бъде ... ако се харесват аз не мислиа че триабва да има проблем във годините... всеки избира сам за себе си дали да бъде футболист .. дали да има снимка в сайт за запознанства.. дали тиа ще е разголена , пред огледалото , в баниата или до кола всеки решава каква ще е снимката на профила му.. а вече дали иска да е модерен като останалите си е негова работа.. аз мислиа че всеки има право на избор какав да бъде и никой ни най малко ще се води по твоето или на който и дае друг мнение :)

pussycat_dolls15
01-11-2009, 14:26
България-нашата мила родина много ми е тъжно за нея. :?

sladka__droga
01-11-2009, 14:41
Аз не спадам много,много към тази кътегория.Единственото,кое то ми отговаря е това,че слушам чалга,имам регистрация в сайт за запознанства,но в никакъв случей снимките ми не са такива (в тоалетни, с големи очила и максимално разголени)!Това за мен е страшно тъпо,особено тези с разголването направо нямам думи :?.
Вярно,че повечето ми дрехи са в тон,но какво лошо има в това .. и все пак не съм кифла ... това за грима също не ми отговаря ... така,че не всички сме такива ;).


Аз пък мисля, че спадаш към кЪтегорията

Всеки с мнението си : )).

miss_asi
01-11-2009, 17:59
Welcome!This is Bulgaria!няя кфо друго да кажа :? :x

shemetkaa
01-11-2009, 18:23
Представете си следната ситуация: Вие сте млад мъж на около 20-22г., добре изглеждащ, с приятна компания и посещавате елитно нощно заведение. Прекарвате си добре и изведнъж виждате как една красива млада дама не сваля очи от вас. Запознавате се с нея, говорите си, но сякаш имате чувството, че нещо не е наред... И ненадейно тя подхвърля, че е на... 15 години...

Не, това не е някаква селска история или фантастичен разказ - това е нещо, което се случва всяка вечер на всевъзможни места. Вечерен час ли? Да бе, добри дошли в България... това е мотото на подрастващите младежи и девойки на възраст 13-17г. Дискотеките преливат от тях, кръчмите са пълни до ранни зори, алкохол, цигари и още нещо... Нищо ново под слънцето. За мнозина от вас може би това, което четете, ще прозвучи като някаква измислица, но повярвайте ми, това е действителността. Нека ви разясня за съвременните профили на българските тийнейджъри и какво е на "мода" в момента.

Момчета - вече всяко момче е футболист. Може и да не знае от коя страна се рита топката, но задължително е футболист... или поне на снимки. На 13 години вече имаме профили във всички сайтове за запознанства, използваме за мото реплики от типа "S-class boy", "Heartbreaker" и т.н. В описанието ни са включени задължително снимка с футболен екип, снимка до някоя кола, снимка в тоалетна, снимка пред огледало с някои "фешън" дрешки. Вече носим дрехите на батко си, макар и те да са на 5-10г., но все пак са маркови. Вечер играем билярд, ходим по кафета и барове, пушим по кутия цигари на ден и забиваме по някоя мацка. Разбира се, слушаме хаус музика, ходим по партита и носим очила тип "маски", с цел да не ни виждат лицето много много - все пак трябва да излъчваме самочувствие. Прибираме се вкъщи, пускаме си pc-то и skype, естествено, където си чукваме лафчето с някои от приятелите ни - все пак имаме над 200 абоната, макар и някои даже да не ги познаваме.

Момичета - при момичетата на 13 вече всички сме "bitch" и гледаме само около 19-20 годишни батковци. В телефоните е пълно със снимки на Брад Пит, Джони Деп, Дейвид Бекъм и т.н. Вече сме си намерили "милуту" и навсякъде, където е възможно, тръбим, че го обичаме и че животът ни е немислим без него. Разбира, се имаме профили в сайтовете за запознанства с характерните снимки в тоалетни, с големи очила и максимално разголени. Разбира се, разбираме и от програмки и вече сме направили и невъзможното, за да си уголемим гърдите, поне на снимките. Слушаме хаус музика, ходим по партита, но за мелодия на телефона звъни я кака Ивана, я Амет. На първо място в училище... по неизвинени отсъствия като във всички извинителни бележки пък присъства обяснение, че сме били на гинеколог или имаме менструални проблеми. Вече имаме за всяко якенце обувки в тон и чантичка, естествено, която е пълна с всевъзможни дамски принадлежности. Всеки път, преди да излезем, ни трябва около час да се гримираме и на сутринта на пияна глава, си задаваме въпроси от сорта "Къде бях?", "Много ли пих"? или "О, боже, това аз ли съм"....

Да, всичко това се отнася за деца на 13-17 години. Това е суровата действителност. Вярвате или не - огледайте се около вас. Погледнете на площадката - да, празна е. Отидете в кафето до вас - да, няма място, направете си резервация или кажете на дъщеря ви да ви запази маса... може би барманът е нейн човек... Дали харесваме тези деца и дали смятаме, че това е техният път... от нас зависи...


след като го прочетохте ми кажете кои от вас попадат в тези категории? стана ми любопитно след като прочетох толкова мн теми за 'земни' хора които си търсят 'земни' момчета/момичета...

ПС: за вс които продължават да търсят такива които не вонят на кумин от 1-2 метра, котио не се напиват при всяка отворила се възможност и не са квартални принцески/принцове, няма да намерите...


MNNNNNN to4no napisano...napravo nqma po-dobrio dymi,daje naskoro se 4ydeh samo az li taka mislq,4ak re6ih 4e sum povredena,mamka myyy......za6to realnostta e tolkova shit?!osven 4e sa 6ibani futbolist4eta,plyvci i neznam si kvi imat samo4yvstvie do nebesata de*a i lainata,a momi4etata prosto-NO COMMENT BITCHES!mn zle.edinstvenoto hybavo ot tazi tema za men e 4e ne samo az mislq taka..bishop-evalata!yvajavam te! :-)

angelcheeee_93
01-11-2009, 18:29
Нямам думи да опиша колко си прав.
Еми какво да ти кажа,все още съм на 15 ,не пуша,не пия,не се дрогирам,девствена съм и знам много неща за живота,но имам още да се уча.Мразя ,когато момичета на моята възраст се държат неадекватно,когато се наричат изпомежду си-милу и някви такива глупости,мразя да си пишат по скайпа ,че са кучки,а са още на 13 годинки,мразя разлигавени пикли,които щом вече имат регистрации в импулс да речем ,и вече се мислят за пораснали.Мразя лиготиите...мразя,когато пишат на някаква си измислена маймуница,като сменят шрифта на буквите с голям и малък и се мислят за фешън.Това е моето мнение.

Paradise_Lost
01-11-2009, 18:43
Абе чакай малко бе , всеки избира сам за себе си какъв да бъде и какъв не.. аз слушам хаус хода по партита и на дискотеки пуша цигари и пиа най много по един беилис, приателите ми са по големи от мен , а и съм сигурна че при половината тука е така , ама тва не значи че търсим момче с кола и пари и тва не значи че триабва приателиат ни да е с 5 години по голиам от нас.. ни най малко.. напротив .. за това ниама вазрастова граница.. всиако момче избира момичето с което иска да бъде ... ако се харесват аз не мислиа че триабва да има проблем във годините... всеки избира сам за себе си дали да бъде футболист .. дали да има снимка в сайт за запознанства.. дали тиа ще е разголена , пред огледалото , в баниата или до кола всеки решава каква ще е снимката на профила му.. а вече дали иска да е модерен като останалите си е негова работа.. аз мислиа че всеки има право на избор какав да бъде и никой ни най малко ще се води по твоето или на който и дае друг мнение :)

ти трябва да си много заблудена ако си мислиш, че ако си на 14-15 и ходиш с някъв 10 години по-голям той е с теб, защото те обиЧкаааа тооооолкоооова мнооого, това са различни интереси :x на мен лично са ми смешни някви 12-13 годишни като ми се барнат с токчетата и цигарите по центъра, като си правят някакви разголени снимки (какво ти разголение то направо голи ) и много ми е интересно ако мама или тате види снимките какво ще каже " браво толкова съм щастлива давай в същия дух за какво са ти дрехи то бизнесът с дрехи не става" и за съжаление е така, защото в нашата преживяла трудни векове държава, сексът продава.. :shock: иначе да всеки има право на избор.. обаче винаги има два варианта : грешният и правилният

miloto_girl_4e
01-11-2009, 18:49
bishop, евалата, прав си :!:
Наистина това е суровата истина в момента.
Няма вече различия между момичета и момчета - и двата пола на възраст между 13 и 18 години изглеждат еднакво - едната половина са fashion-и от "класа", а другата половина са депресирани ЕМО-вци.
Вчера имаш нещастието да мина покрай DV по време на разгара на детската дискотека... да се ненагледаш на чудати индивиди... момчетата - дългата коса, изрусеният бритон или кичури в косата, дънките тип цигара пъхнати в ботушките, блузката, прилепнала по тялото ... патронче водка в ръката..отвратително..
Момичетата - 100 тона грим по тях като лелки, късата пола, косото потниче или направо по сутиен, дългите ботуши с тънко токче, дългите нокти, лакирани в силни цветове... патронче водка в ръката..отвратително..
Факт е, че непълнолетни ходят по нощни дискотеки, но за това НЕ са виновни само те, но и родителите им, които ги пускат и собствениците на заведения, които ги пускат, защото знаят, че и от тях се изкарва доволно количество пари.
Сега е модерно да "отвориш" на 13, да се пропиеш на 13, да пропушиш на 13, да носиш грим и токчета на 13, да слагаш по 100 кила грим на 13 и да ходиш с момче/мъж над 20 години, за да ги има парите, колите и ти да задоволиш капризите си, които ваще не са ималш финансова възможност да го направят... :!:

Adwokat
01-11-2009, 19:34
А бе ти в кой век си ве?? ти ко искаш да правят тез деца от 13-17?? не че ги защитавам това, че пият и правят сеск..., но какво лошо има, че децата се забавляват??

fashion4etyy
01-12-2009, 03:11
Представете си следната ситуация: Вие сте млад мъж на около 20-22г., добре изглеждащ, с приятна компания и посещавате елитно нощно заведение. Прекарвате си добре и изведнъж виждате как една красива млада дама не сваля очи от вас. Запознавате се с нея, говорите си, но сякаш имате чувството, че нещо не е наред... И ненадейно тя подхвърля, че е на... 15 години...

Не, това не е някаква селска история или фантастичен разказ - това е нещо, което се случва всяка вечер на всевъзможни места. Вечерен час ли? Да бе, добри дошли в България... това е мотото на подрастващите младежи и девойки на възраст 13-17г. Дискотеките преливат от тях, кръчмите са пълни до ранни зори, алкохол, цигари и още нещо... Нищо ново под слънцето. За мнозина от вас може би това, което четете, ще прозвучи като някаква измислица, но повярвайте ми, това е действителността. Нека ви разясня за съвременните профили на българските тийнейджъри и какво е на "мода" в момента.

Момчета - вече всяко момче е футболист. Може и да не знае от коя страна се рита топката, но задължително е футболист... или поне на снимки. На 13 години вече имаме профили във всички сайтове за запознанства, използваме за мото реплики от типа "S-class boy", "Heartbreaker" и т.н. В описанието ни са включени задължително снимка с футболен екип, снимка до някоя кола, снимка в тоалетна, снимка пред огледало с някои "фешън" дрешки. Вече носим дрехите на батко си, макар и те да са на 5-10г., но все пак са маркови. Вечер играем билярд, ходим по кафета и барове, пушим по кутия цигари на ден и забиваме по някоя мацка. Разбира се, слушаме хаус музика, ходим по партита и носим очила тип "маски", с цел да не ни виждат лицето много много - все пак трябва да излъчваме самочувствие. Прибираме се вкъщи, пускаме си pc-то и skype, естествено, където си чукваме лафчето с някои от приятелите ни - все пак имаме над 200 абоната, макар и някои даже да не ги познаваме.

Момичета - при момичетата на 13 вече всички сме "bitch" и гледаме само около 19-20 годишни батковци. В телефоните е пълно със снимки на Брад Пит, Джони Деп, Дейвид Бекъм и т.н. Вече сме си намерили "милуту" и навсякъде, където е възможно, тръбим, че го обичаме и че животът ни е немислим без него. Разбира, се имаме профили в сайтовете за запознанства с характерните снимки в тоалетни, с големи очила и максимално разголени. Разбира се, разбираме и от програмки и вече сме направили и невъзможното, за да си уголемим гърдите, поне на снимките. Слушаме хаус музика, ходим по партита, но за мелодия на телефона звъни я кака Ивана, я Амет. На първо място в училище... по неизвинени отсъствия като във всички извинителни бележки пък присъства обяснение, че сме били на гинеколог или имаме менструални проблеми. Вече имаме за всяко якенце обувки в тон и чантичка, естествено, която е пълна с всевъзможни дамски принадлежности. Всеки път, преди да излезем, ни трябва около час да се гримираме и на сутринта на пияна глава, си задаваме въпроси от сорта "Къде бях?", "Много ли пих"? или "О, боже, това аз ли съм"....

Да, всичко това се отнася за деца на 13-17 години. Това е суровата действителност. Вярвате или не - огледайте се около вас. Погледнете на площадката - да, празна е. Отидете в кафето до вас - да, няма място, направете си резервация или кажете на дъщеря ви да ви запази маса... може би барманът е нейн човек... Дали харесваме тези деца и дали смятаме, че това е техният път... от нас зависи...


след като го прочетохте ми кажете кои от вас попадат в тези категории? стана ми любопитно след като прочетох толкова мн теми за 'земни' хора които си търсят 'земни' момчета/момичета...

ПС: за вс които продължават да търсят такива които не вонят на кумин от 1-2 метра, котио не се напиват при всяка отворила се възможност и не са квартални принцески/принцове, няма да намерите...

пффф писнало ми е от задръстени и ограничени хора като теб :-x всеки има право да прай квото си иска никой неможе да казва на другия бееее ...зле си :?

mickelangelo
01-12-2009, 09:30
Ами човек .. ( който си писал темата ) прав си .. до най малкото .. но когато хората не искат, и / или отказват да се променят .. какво но остава .. освен .. да се приспособим ?


ПС: ... за това съм още сам .. защото не ща кокона ... с маска .. на 15 години с звънящ телефон на Амет ... или такива дето са " сопола ми е каталог на дрогата " и така ми е добре .. предпочитам да съм сам ... ( става дума за момичета .. )

DeadpooL
01-12-2009, 09:42
Важното е че такива треа да умрат и да остане само метъла :D

fashion4etyy
01-12-2009, 14:29
Важното е че такива треа да умрат и да остане само метъла :D

Важното е, че такива като теб и като вас тряя да умират :o :booooomb:

aka6a_vamp
01-12-2009, 14:32
Важното е че такива треа да умрат и да остане само метъла :D

Важното е, че такива като теб и като вас тряя да умират :o :booooomb:
На сапун сичките бееее и ти и другите малки грозни фешънчета и курасани... :x

Axe_vs_Sword
01-12-2009, 14:37
Момичетата - 100 тона грим по тях

woah 8-)

DeadpooL
01-12-2009, 15:31
Важното е че такива треа да умрат и да остане само метъла :D

Важното е, че такива като теб и като вас тряя да умират :o :booooomb:
На сапун сичките бееее и ти и другите малки грозни фешънчета и курасани... :x
:-)

Поредния фешън ***
Защо се опитвате на момичета да приличате и аз незнам... :-)

fashion4etyy
01-12-2009, 15:49
Важното е че такива треа да умрат и да остане само метъла :D

Важното е, че такива като теб и като вас тряя да умират :o :booooomb:
На сапун сичките бееее и ти и другите малки грозни фешънчета и курасани... :x

Иска ти се :? ние сме мноого повече така че се примири и млъквай!

aka6a_vamp
01-12-2009, 15:57
Ууууу повече били...тва неква заплаха ли беше бе мърльо?!Ако ти викна една групичка скинове ше видим кои са повече и кои по-малко :)

fashion4etyy
01-12-2009, 16:06
Ууууу повече били...тва неква заплаха ли беше бе мърльо?!Ако ти викна една групичка скинове ше видим кои са повече и кои по-малко :)

казвам че като цяло сме повече..и мърла си ти! ние ходим по модата и се обличаме хубаво а вие винаги сте в страни. само бой ви интересува и кой по силен..зле си :?

aka6a_vamp
01-12-2009, 16:13
Ууу брат аз съм жена,а вие се обличате по-женски и от мен бе...и кво ти от къде знаеш аз как се нося,та да ми определяш стила ?

Punisherrr
01-12-2009, 16:32
Иска ти се :? ние сме мноого повече така че се примири и млъквай!

Докажи.... 8-) ?

DeadpooL
01-12-2009, 19:09
В Бг сте повече :D

StayFly
01-12-2009, 19:12
Ей фешанче, ако те хвана за опашлето ше те блъскам цяла вечер!
Ше си ходиш с кецки в епилираното дупенце!

leoparda93sl
01-12-2009, 19:15
Ей фешанче, ако те хвана за опашлето ше те блъскам цяла вечер!
Ше си ходиш с кецки в епилираното дупенце!

+1 брат.А пък до модата примерно майка ти и бащата не са много заможни и нямат много пари мода,кецове,блузки ли ще ги гледаш през крив макарон ти ами :? :?

PreciousDiamond
01-12-2009, 19:17
Ей фешанче, ако те хвана за опашлето ше те блъскам цяла вечер!
Ше си ходиш с кецки в епилираното дупенце!

Не му се връзвай , той е ИмУ- фьеашан - гей .. няма да те разбере 8-)

StayFly
01-12-2009, 19:48
Щом е гей ще ме разбере. После ше ме търси за още.

Lacroix
01-12-2009, 21:57
ами и аз съм м/у 13-17 г. ама не съм така. Не пия, нито пуша, не ходя по дискотеки, нито по 'кафенца'.Това за Брат Питт малко не го схванах, и аз имам некви снимки на тела, смис на известни личности, и тва кво тряя да значи?А за тея въпросни кифли и нз си кво си, съм чувала само истории.Сигорно може да имам няколко такива познати, ама са сиг 2-3, а тука изкарахте всички .,. Но тва при момчета съм го забелязала, ама при момичетата, вече не толко 'на мода'.

DeadpooL
01-12-2009, 23:48
На всичкото отгоре Такива като тоя изрусенички водещи се по "модата" с педалските розови дрешки с хиляди надписи огромните очила кат на муха очите, Ботушки с крачоли в тях ще ти викат че си гей...
Случвало ми се е да ми го кажат такива..
И защо защото съм облечен с изчистени дънки кецове и суичар който не е розов не е женски и не е и такъв че да ми се вижда пъпа... Откъде дойте тая "мода" да си "Фйешън" Гей. Нямало лошо да се водиш по модата...Ако модата е такава има Не може да се различи "момче" ли е или курва...После що ни е такава държавата и закво 16 годишни се избиват по улиците...

fashion4etyy
01-14-2009, 02:02
Ей фешанче, ако те хвана за опашлето ше те блъскам цяла вечер!
Ше си ходиш с кецки в епилираното дупенце!

Нещо направил ли съм ти бе :-x
ясно е че завиждаш :-D момичетата ме харесват мн..най вече в у-ще и тва ми е достатъчно. само можеш да мечтаеш да си като мен 8)

fashion4etyy
01-14-2009, 02:06
Иска ти се :? ние сме мноого повече така че се примири и млъквай!

Докажи.... 8-) ?

Разходи се по центъра на който и да е голям град в бг.ще си го докажеш сам 8)

aka6a_vamp
01-14-2009, 14:10
Ей фешанче, ако те хвана за опашлето ше те блъскам цяла вечер!
Ше си ходиш с кецки в епилираното дупенце!

Нещо направил ли съм ти бе :-x
ясно е че завиждаш :-D момичетата ме харесват мн..най вече в у-ще и тва ми е достатъчно. само можеш да мечтаеш да си като мен 8)
как реши,че момичетата не го харесват?! :-o

StayFly
01-14-2009, 14:23
Ей фешанче, ако те хвана за опашлето ше те блъскам цяла вечер!
Ше си ходиш с кецки в епилираното дупенце!

Нещо направил ли съм ти бе :-x
ясно е че завиждаш :-D момичетата ме харесват мн..най вече в у-ще и тва ми е достатъчно. само можеш да мечтаеш да си като мен 8)
Ше ми направиш нещо с устенцата :x
На кое по- точно мога ти завиждам? На тва, че си путкопоклонник и си готов да заприличаш на изнежено манафче заради некви мърли ли?
По- скоро те съжалявам, защото явно няма с какво друго да впечатлиш жените, освен с гейското си излъчване.
Опс 'жените' ли казах ?! Исках да кажа кифлите от 8ми клас.

Aicken
01-14-2009, 14:31
фешън мен :grin: деба и гея 8-)

kaloian1992
01-15-2009, 20:26
e i az popadam v tazi vazrastova granica ne s1m futbolist nqmam sranica v sait za zapoznanstvo piq mn rqdko e tova mi e parviq problem pu6a predi 4 godini ot gazariq gi zapo4nah da se ..... v glupaka e da imam markovi drehi v garderoba ama ve4e ne mi puka dal 6te nosq ekip ot 250 lv ili ot 30 lv !!!

Whyniser
01-15-2009, 20:31
ами и аз съм м/у 13-17 г. ама не съм така. Не пия, нито пуша, не ходя по дискотеки, нито по 'кафенца'.Това за Брат Питт малко не го схванах, и аз имам некви снимки на тела, смис на известни личности, и тва кво тряя да значи?А за тея въпросни кифли и нз си кво си, съм чувала само истории.Сигорно може да имам няколко такива познати, ама са сиг 2-3, а тука изкарахте всички .,. Но тва при момчета съм го забелязала, ама при момичетата, вече не толко 'на мода'.
Такава си само не можеш да го осъзнаеш.Колкото момчета толкоз и момичета :!:

flippy2
01-15-2009, 20:37
аз съм на 15 .. и тфа че слагаш сички под общ знаменател не е много коректно.. да аз пуша.. понякога пием с фр.. но никога не съм била с разни курвенски никове .. не слушам нито хаус нито чалга ..съответно и не обикалям по дискотеките не за друго , а щото не ми харесва музиката ,, не се обличам като фолк певица и също доста се дразня на тези неща ..приятеля ми е на моите години :)

thelostone
01-15-2009, 21:38
Благодаря ти! Мислех да пусна подобна тема в поредния отчаян опит да размера барем дали не е останал и някой нормален човек!Аз влизам във възрастовата ти граница (на 17 съм), което ме кара да се сблъсквам по цял ден с некви пълни абсурди! 12,13 годишни дето се чудят каде да си изпафкат цигарата и знаят повече псувни от дългогодишен хамалин, 14 годишни с нацупени снимки в огледалото (задължително им се вижда всичко възможно) и 17, 18 годишни дето чакат дилъра щото иначе немогат да ходат на даскало, че им треперат ръчичките! И викам си аз този начин на живот ли е ненормален или аз съм ненормална...

MiracleMaker
01-15-2009, 22:10
pro4etoh 3-4 komentara i kato vidqh kak se po4na "POVQRVAI MI AZ NE SAM OT TIQ" ili " NE SLAGAI VSI4KI POD OB6T ZNAMENATEL" ili "STAVAME DVE" i t.n. se setih za edna druga tema kadeto nqkoi be6e napisal kakvo e perfektnoto momi4e za nego ... i tam po doly moje bi 20 30 stranici sys komentari vsqka se ima6e za idealna vsqka se vpisva6e v granicite i taka natatak ... dori bqh vidql skype na edno ot tiq IDEALNI momi4eta 4e da vidq 6to za 4udo e tva... RAZO4AROVANIETO be6e GOLQMO !!! dano ste me razbrali !
P.S. ... komentirate gi tiq "4udati individi" kazvate kolko e prav avtora na temata ama ne se zamislqte 4e i vie moje da ste mejdu tqh dori i da ne iskate ... ili po zle ... :shock:

sku
01-16-2009, 07:29
pro4etoh 3-4 komentara i kato vidqh kak se po4na "POVQRVAI MI AZ NE SAM OT TIQ" ili " NE SLAGAI VSI4KI POD OB6T ZNAMENATEL" ili "STAVAME DVE" i t.n. se setih za edna druga tema kadeto nqkoi be6e napisal kakvo e perfektnoto momi4e za nego ... i tam po doly moje bi 20 30 stranici sys komentari vsqka se ima6e za idealna vsqka se vpisva6e v granicite i taka natatak ... dori bqh vidql skype na edno ot tiq IDEALNI momi4eta 4e da vidq 6to za 4udo e tva... RAZO4AROVANIETO be6e GOLQMO !!! dano ste me razbrali !
P.S. ... komentirate gi tiq "4udati individi" kazvate kolko e prav avtora na temata ama ne se zamislqte 4e i vie moje da ste mejdu tqh dori i da ne iskate ... ili po zle ... :shock:
Ми да прав си ,но всичко е относително. Аз слушам хаос,гледам да се обличам добре,което може би си е фешън за вас,но това съм си аз и така изразявам себе си. Не всички фешъни и хаосъри са еднакви и мислят еднакво-Да,музиката и дрехите подсказват какъв човек си,НО това е малка част информация за даден човек. Както казв майка ми-всеки човек е една малка планета. И затова не трябва всички да се слагат под един общ знаменател-твърде повърхностна гледна точка. В България нещата седят странно-ако си облечен модерно,носиш скъпи дрехи и въобще изглеждаш като типичния фешън,значи или си разглезено дете на някой баровец,или си любовница на такъв (имаше една в класът ми на 17 ходеше с 60 годишен чичко). Ако приемате всеки човек по този начин има голяма вероятност да го подцените. Аз примерно чета,участвам в училищния парламент,карам се на хората по улицата като си хвърлят боклука,интересува ме глобалното затопляне тъй като на никой не му пука,мисля за бъдещето си и от уроци рядко ми остава време за дискотеки. Същевременно си имам и доста недостатъци,но това пак си е до гледната точка-за някой може да съм тъпа кифла,за други нещо повече от тъпа кифла...
Малко се отплеснах дано сте разбрали какво исках да кажа...

LittlePrincess
01-16-2009, 07:39
Доста от написаното е вярно, но е написано така, че изглежда точно ' поставяне под общ знаменател ' :?

HipHopBlond
01-16-2009, 21:58
Евалата man, шапка ти свалям, всеки ден ни заобикалят такива празноглави надути пачи, които се мислят за страшно велики, но ако не друго поне се радвам, че не съм като тях и съм изградил някакъв стил на живот. И в този случай когато наемериш момиче, което е привлекателно (в умерени граници нали не изглежда на 26 като е на 16) сладко поне средно интелегнетно все усмихнато и не ти говори по цял ден през кой мол е минала и коя чанта си е купила, а ти бяснява за себеси и обменяте информация ти се чувстваш все 1 седиш пред жената на мечтите си :( На там ли отиваме??? Тва, че не слушам хаус или чалга, а oldschool Hip-Hop тва, че панталоните не са ми на данчо и гергана а са на DC тва, че косата ми не е зализана настрани а е яко гръмнала и че не нося слънчеви очила зимата, ме прави да изглеждам като клоун пред този тип хора и нещо наистина особено за хората, които наричам свои приятели и приятелки... Може да козя от време на време да пия малко повечко от време на време, но това което правя не може ни най-малко да се докосне до простотията на тези хора :? Заблудени малки пубери отчаяно се опитват да си съберът колкото се може повече грим на лицето на 14 години за да изглеждат като някоя проклета чалга тъпанарка, която си е завъртяла задника малко повечко от останалите... :? AWE ЕЙ АЗ АКО НЯКОЙ ДЕН ДАЙ БОЖЕ СИ ИМАМ ДЕТЕ, АЗ ТРЯА ДА ГО ДЪРЖА ВКЪЩИ В ТЪМНА СТАЯ ДО 30 ГОДИШНА ВЪЗРАСТ ЗА ДА СТАНЕ НОРМАЛНО :-x :-x :-x Държавата ни си ебава майката а те ни усмиват още повече :-x ТРЯА ДА ГИ ИЗБИВАМЕ ЕЙ, тва не може да продължава така :-x :-x :-x :x :x :x :o :o :shock: :shock:

PreciousDiamond
01-17-2009, 06:16
Вчера ... станах свидетелка на разговор между две наааай - много 15 годишни момиченца, който направо ме хвърли в тъча . Да ги наречем М1 и М2 8-) Съответно с музика, надута от телефона , чалга естествено .
М1: Оф .. гладна съмм...
М2: Ти луда ли си ма, няа да ядеш
М1: Е па гладна съм ма
М2: Една приятелка при един месец пъъъълно гладуване от 55 килограма стана 45
При което следват едни възхитени погледи и от двете момичета .
М1: Яяя .. бахти якото . Права си няма да ям . Ела да си купя цигари тогава. :shock:

LizZz
01-17-2009, 06:35
Да умират.

Nam3less3
01-17-2009, 10:13
Момчета - вече всяко момче е футболист. Може и да не знае от коя страна се рита топката, но задължително е футболист... или поне на снимки. На 13 години вече имаме профили във всички сайтове за запознанства, използваме за мото реплики от типа "S-class boy", "Heartbreaker" и т.н. В описанието ни са включени задължително снимка с футболен екип, снимка до някоя кола, снимка в тоалетна, снимка пред огледало с някои "фешън" дрешки. Вече носим дрехите на батко си, макар и те да са на 5-10г., но все пак са маркови. Вечер играем билярд, ходим по кафета и барове, пушим по кутия цигари на ден и забиваме по някоя мацка. Разбира се, слушаме хаус музика, ходим по партита и носим очила тип "маски", с цел да не ни виждат лицето много много - все пак трябва да излъчваме самочувствие. Прибираме се вкъщи, пускаме си pc-то и skype, естествено, където си чукваме лафчето с някои от приятелите ни - все пак имаме над 200 абоната, макар и някои даже да не ги познаваме.
На 19 съм, пия, пуша, ходя по партита, слушам чалга и хаус, имам снимки в кола(моята) и в тоалетната, играя билярд и т.н., може да ми помислите дрехите за "фешънски", но аз бих ги нарекъл модерни. И повечето хора от обкръжението ми са тъй. И никой от тях не е празноглавец, макар че по-малките които си описал са. Няма нищо лошо в такъв стил на живот, нито означава, че си слаб ученик, просто това е начин за забавление, и е най-успешния. Едно общество от широкоскроени, общителни хора, които си прекарват супер. Не знам завиждате ли, комплексирани ли сте кво? И момичетата, които познавам, може да се нарекът "фешънки", но нямат нищо общо с тези 15 годишни глупачета, които описвате. Явно зависи от възрастта, аз от 16-17 почнах активно да "живея на центъра".

ef4etyYy
01-17-2009, 10:23
аз ся се сетих една друга теория която засяга мъжкото общество, така почвам 8-) начи момичетата на 13-14 търсят батковци на 16-17-18, момичетата на 15-16 търсят батковци с коли и пари над 18, а кво става с момчетата на 14-15-16 трябва да чакат да станат на възраст за да могат да карат кола?!? ей затва те седят пред пц-тата по 24 часа щот момичетата не им пука за тях... Естествено че има и изключения, но в повечето случаи е така

ми чи как бе ти не знаеш ли новия лаф-момчетата на 14-15-16 излизат с 11 и 12 годишни пикли...даже ги карат да им духат :D разгледай темите на тея които са точно на 11 и 12-когато става на въпрос за гаджета "мойту милу е на 15".... :? :? :? :? :o :o :o

ef4etyYy
01-17-2009, 10:26
Вчера ... станах свидетелка на разговор между две наааай - много 15 годишни момиченца, който направо ме хвърли в тъча . Да ги наречем М1 и М2 8-) Съответно с музика, надута от телефона , чалга естествено .
М1: Оф .. гладна съмм...
М2: Ти луда ли си ма, няа да ядеш
М1: Е па гладна съм ма
М2: Една приятелка при един месец пъъъълно гладуване от 55 килограма стана 45
При което следват едни възхитени погледи и от двете момичета .
М1: Яяя .. бахти якото . Права си няма да ям . Ела да си купя цигари тогава. :shock:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: направо великолепно... :? :? :? :? :? :o :o :o :o :o :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :booooomb: :booooomb:

AnnGRyaN
01-17-2009, 10:56
Аз нямам думи. Писна ми от такива надути момичета и момчета, които не мислят за друго освен алкохол, цигари секс и бой. Вече дори не ми се излиза вечерите за да не се срещна с такива празноглавци. И сега ще започнат да хранят наляво и надясно... ало я се оправете малко и се огледайте, че сте смешни с вашия "VIP начи на живот". Човекът пуснал темата си е много прав. Не се правете на много умни, а се осъзнайте кдъе се намирате. Смешници.

Outlaw4Life
01-17-2009, 11:09
И аз съм съгласен с теб.Класа ми са точно такива хора следователно нямам приятели,защото не пуша и не пия.Нямам намерение да се променям заради някви,които в други ден няма да ги виждам.

sku
01-17-2009, 14:00
Ооо...аз и на по-готини разговори съм ставала свидетел
По време на час влиза една от съседния клас(кифличка и тя) и носи нещо на г-жата.В момента,в който излезе от стаята кифлите от моя клас(3 на брой) почнаха да си говорят
-Бе видя ли я тая?!?!?
-Ква е тая вълна където си я е сложила(имаше изкуствена коса),поне като ще се прави на мацка да си беше платила за истинка (погалва своята)!!(истеричен смях)
-Брат и има бентли!
(мълчание за осмисляне на информацията)
-И кво от тва-погледния я на кво прилича!

niki7y
01-17-2009, 14:04
bydi siguren 4e ne wsi4ki sa takiwa , no powe4eto..a we i ti si praw..na kade otiwa mladejta...naprawo i u levo :?

ef4etyYy
01-17-2009, 15:23
Ооо...аз и на по-готини разговори съм ставала свидетел
По време на час влиза една от съседния клас(кифличка и тя) и носи нещо на г-жата.В момента,в който излезе от стаята кифлите от моя клас(3 на брой) почнаха да си говорят
-Бе видя ли я тая?!?!?
-Ква е тая вълна където си я е сложила(имаше изкуствена коса),поне като ще се прави на мацка да си беше платила за истинка (погалва своята)!!(истеричен смях)
-Брат и има бентли!
(мълчание за осмисляне на информацията)
-И кво от тва-погледния я на кво прилича!


:shock: колко е важно кфа кола има брат ти....ебала съм го :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

tiodora
02-11-2009, 22:52
Абе чакай малко бе , всеки избира сам за себе си какъв да бъде и какъв не.. аз слушам хаус хода по партита и на дискотеки пуша цигари и пиа най много по един беилис, приателите ми са по големи от мен , а и съм сигурна че при половината тука е така , ама тва не значи че търсим момче с кола и пари и тва не значи че триабва приателиат ни да е с 5 години по голиам от нас.. ни най малко.. напротив .. за това ниама вазрастова граница.. всиако момче избира момичето с което иска да бъде ... ако се харесват аз не мислиа че триабва да има проблем във годините... всеки избира сам за себе си дали да бъде футболист .. дали да има снимка в сайт за запознанства.. дали тиа ще е разголена , пред огледалото , в баниата или до кола всеки решава каква ще е снимката на профила му.. а вече дали иска да е модерен като останалите си е негова работа.. аз мислиа че всеки има право на избор какав да бъде и никой ни най малко ще се води по твоето или на който и дае друг мнение :)

ти трябва да си много заблудена ако си мислиш, че ако си на 14-15 и ходиш с някъв 10 години по-голям той е с теб, защото те обиЧкаааа тооооолкоооова мнооого, това са различни интереси :x на мен лично са ми смешни някви 12-13 годишни като ми се барнат с токчетата и цигарите по центъра, като си правят някакви разголени снимки (какво ти разголение то направо голи ) и много ми е интересно ако мама или тате види снимките какво ще каже " браво толкова съм щастлива давай в същия дух за какво са ти дрехи то бизнесът с дрехи не става" и за съжаление е така, защото в нашата преживяла трудни векове държава, сексът продава.. :shock: иначе да всеки има право на избор.. обаче винаги има два варианта : грешният и правилният
kazvam samo , che vseki ima pravo da izbira kav da bade i nikoi nqma pravo da mu kazva dali e smeshno ili ne .. a tva za cigarite po centara , tokchetata i snimkite sam saglasna ;]] no az nikoga ne sam varvqla po ulicata sas cigara i tokcheta slagam v kraen sluchei ;]] taiii che mislq che izobshto ne sam zabludena , a naprotiv mnogo dobre znam che vsichko e prosto interesi ;]]]]

tiodora
02-11-2009, 22:53
Абе чакай малко бе , всеки избира сам за себе си какъв да бъде и какъв не.. аз слушам хаус хода по партита и на дискотеки пуша цигари и пиа най много по един беилис, приателите ми са по големи от мен , а и съм сигурна че при половината тука е така , ама тва не значи че търсим момче с кола и пари и тва не значи че триабва приателиат ни да е с 5 години по голиам от нас.. ни най малко.. напротив .. за това ниама вазрастова граница.. всиако момче избира момичето с което иска да бъде ... ако се харесват аз не мислиа че триабва да има проблем във годините... всеки избира сам за себе си дали да бъде футболист .. дали да има снимка в сайт за запознанства.. дали тиа ще е разголена , пред огледалото , в баниата или до кола всеки решава каква ще е снимката на профила му.. а вече дали иска да е модерен като останалите си е негова работа.. аз мислиа че всеки има право на избор какав да бъде и никой ни най малко ще се води по твоето или на който и дае друг мнение :)

ти трябва да си много заблудена ако си мислиш, че ако си на 14-15 и ходиш с някъв 10 години по-голям той е с теб, защото те обиЧкаааа тооооолкоооова мнооого, това са различни интереси :x на мен лично са ми смешни някви 12-13 годишни като ми се барнат с токчетата и цигарите по центъра, като си правят някакви разголени снимки (какво ти разголение то направо голи ) и много ми е интересно ако мама или тате види снимките какво ще каже " браво толкова съм щастлива давай в същия дух за какво са ти дрехи то бизнесът с дрехи не става" и за съжаление е така, защото в нашата преживяла трудни векове държава, сексът продава.. :shock: иначе да всеки има право на избор.. обаче винаги има два варианта : грешният и правилният
kazvam samo , che vseki ima pravo da izbira kav da bade i nikoi nqma pravo da mu kazva dali e smeshno ili ne .. a tva za cigarite po centara , tokchetata i snimkite sam saglasna ;]] no az nikoga ne sam varvqla po ulicata sas cigara i tokcheta slagam v kraen sluchei ;]] taiii che mislq che izobshto ne sam zabludena , a naprotiv mnogo dobre znam che vsichko e prosto interesi ;]]]]

tiodora
02-11-2009, 22:53
Абе чакай малко бе , всеки избира сам за себе си какъв да бъде и какъв не.. аз слушам хаус хода по партита и на дискотеки пуша цигари и пиа най много по един беилис, приателите ми са по големи от мен , а и съм сигурна че при половината тука е така , ама тва не значи че търсим момче с кола и пари и тва не значи че триабва приателиат ни да е с 5 години по голиам от нас.. ни най малко.. напротив .. за това ниама вазрастова граница.. всиако момче избира момичето с което иска да бъде ... ако се харесват аз не мислиа че триабва да има проблем във годините... всеки избира сам за себе си дали да бъде футболист .. дали да има снимка в сайт за запознанства.. дали тиа ще е разголена , пред огледалото , в баниата или до кола всеки решава каква ще е снимката на профила му.. а вече дали иска да е модерен като останалите си е негова работа.. аз мислиа че всеки има право на избор какав да бъде и никой ни най малко ще се води по твоето или на който и дае друг мнение :)

ти трябва да си много заблудена ако си мислиш, че ако си на 14-15 и ходиш с някъв 10 години по-голям той е с теб, защото те обиЧкаааа тооооолкоооова мнооого, това са различни интереси :x на мен лично са ми смешни някви 12-13 годишни като ми се барнат с токчетата и цигарите по центъра, като си правят някакви разголени снимки (какво ти разголение то направо голи ) и много ми е интересно ако мама или тате види снимките какво ще каже " браво толкова съм щастлива давай в същия дух за какво са ти дрехи то бизнесът с дрехи не става" и за съжаление е така, защото в нашата преживяла трудни векове държава, сексът продава.. :shock: иначе да всеки има право на избор.. обаче винаги има два варианта : грешният и правилният
kazvam samo , che vseki ima pravo da izbira kav da bade i nikoi nqma pravo da mu kazva dali e smeshno ili ne .. a tva za cigarite po centara , tokchetata i snimkite sam saglasna ;]] no az nikoga ne sam varvqla po ulicata sas cigara i tokcheta slagam v kraen sluchei ;]] taiii che mislq che izobshto ne sam zabludena , a naprotiv mnogo dobre znam che vsichko e prosto interesi ;]]]]

Tempest
02-11-2009, 23:22
светът отива надолу... деградираме... романтиката почти изчезна... любовта и тя... това, което крепи света от разпадане, е модата... да - шибаната мода и робите й са завладели света... повече от 80% от човечеството ще следят модата, докато не стане модерно да не се следи... един вид НИКОГА! И всички тия кифли, кроасани и т.н. са роби на модата... роби са на един измислен свят, без любов, само с вричане в любов до гроб... и раздяла след седмица... замислете се, ако имате с какво - свестните хора са останалте по-малко от 20%, които ще си бъдат с различно мислене и ще бъдат приемани като идиоти, олигофрени, задръстеняци и т.н. Но те ще са хората, открили истинския смисъл на живота... деградация, деца, деградация...

MissInd3p3nd3nt
02-12-2009, 16:33
Защо слагаш всички в възраста 13-17 години под един знаменател ... аз например не съм от описания вид .Иначе вече голяма част от днешното поколение са такива-за това си много прав.Лошото е ,че не могат да се осъзнаят.Имам само забележка към написаното(това е мое мнение де).Добре- според мен не е задължително като си казал че слушаш хаус ,да не слушаш и чалга.Кво ти пречи да слушаш и двата стила,защото на мен например нищо....Е ,да има някои които за да се изкарат много "фешън" казват че чалгата е ужасна и не я слушат ама я въпреки тва знаят текстовете на сички песни

My6mYLka
02-12-2009, 16:52
не мисля че всички момичета са кучки с извинение аз например не съм такава не нося маркови дрехи, обувки, чанти и т.н днескащната мода е . . . просто и аз понякога кат излизам виждам някое момиче отдалече ти прилича на 17 годи6на а се оказва че е близо до 15. . . е кфо да говорим? това което е написано за момчетата е 100% имам фр които са правят на футболисти преждевременно са хаусъри и чалгари !
иначе евала за темата радва :grin: :grin:

kifla
02-12-2009, 17:50
Абе тая тема не я ли бяха заключили по едно време ?

cwe7ka
02-12-2009, 18:27
Съгласна съм с разсъжденията ти даже ме накараха да се замисля...След няколко месеца излизам от възрастовата граница 13-17г (Ура!) без да съм се превърнала в "кифла" обаче после къде отивам 18-23 годишни зубъри, които са твърде уплашени да навлязат в истинския свят и затова се затварят в някой университет за още 5 години "мама меси, тати носи"? Или пък 18-... годишни, предали се, "обикновени" бълг. граждани, които живеят от заплата до заплата и постоянно се оплакват? или...ясно е, че всичко зависи от мен, а идеята на казаното до тук е, че "младите" не са единствения проблем на тоя свят, а това, което можем да направим ние е да се постараем нашите деца да не бъдат такива и да имаме надежда :)

yahhooo
02-12-2009, 18:35
Ок де разбрахме, повечето (почти всички) не сте такива

marjesa
02-12-2009, 18:48
Първо браво за темата ! От много време не сме чели нещо реално.
Но от друга страна общия знаменател ... :? И все пак всеки сам избира дали на 13 да е BITCH или на 16 - фешънче , houser4e :D Какво толкова вървим по модата :lol: Не мисля , че трябва да ги съдим. Всеки един от нас съм убедена , ме има яка фешън снимка.... или нещо от сорта. Всеки един се е напивал и е ходил по дискотеки ...

tItEufFf
02-12-2009, 18:52
Аз съм на 14..
И като ги чета тези неща, се радвам, че майка ми е по-строга и не ме оставя до по-късно от 10..Колкото и да й се нервя понякога.
Признавам си - ако наще ме пускаха до късно, сега сигурно щях да съм едно пропаднало момиче. Много съм наивна..

eXxXciTeD
02-13-2009, 07:57
Аз не ходя на детски площадки, а на кафета и дискотеки. Т`ва ми е интереса, които се смята за бавноразвиващ се да си играе. На почти 17 съм. Като зарежем т`ва с модите, социалната заблуда е огромна. К`ви вечни любови и вричания на по 16-17 години пфффф злета...живейте си живота както ви се иска, без да е нужно да се оправдавате пред такива като автора на темата колко сте невинни...аз ще си дивея, ти си бъди примерен после аз ще имам спомени, а ти с гордост ще разправяш, че си бил примерен младеж... жалка история. :)

vesSynkaa
02-13-2009, 09:53
мм аз съм на почти 15 и да ходя по кафета , отнема ми 1 час пред огледалото , но не пия , не пуша , не се пиша кучка и тем подобни , не съм от тези , които с всяко яке имат обувки , чанта и т.н и в никакъв случай не спадам към курвичките ( повече , от които са ми връстници за съжаление и са толкова наперени , а не могат да си напишат 3те имена без правописна грешка :? ) .. Но повечето днес са от тези , които ти си посочил за съжаление ..

Lady_AMG
02-13-2009, 11:12
Авторът на темата е безкрайно прав, аз като сравня себе си, когато бях на 13 и сегашните поколения... че да ви кажа честно аз на 13 още си играех с барбетата :? Разбира се има много изключения, не твърдя че всички са един дол дренки. Но аз се чудя за къде бързат всички деца, че толкова искат да порастнат... Аз не знам колко време има вече за едно дете да е дете, след като от детската градина ходят червисании от втори клас си бръснат краката :D Лошо стана да знаете и тенденцията за съжаление е да става все по-лошо :(

w0sh
02-13-2009, 11:29
Нека позная. В 16 страници всеки казва колко е различен от описаното

fifinkathefreak
02-13-2009, 13:14
Извън възрастовата граница съм ,но мога да кажа,че едно 18 нищо не прави.Някои прекрасни индивиди си остават каквито са си дори в университета,при положение,че мама и тате си ги гледат.След като живота ги поотупа осъзнават кое е важно,иначе и до тогава продължават лигавщините.Но това е по-скоро косвено наблюдение.
Да,всеки ден общувам с момичета,които бих нарекла "кифли",познавам и момчета,с "качества",сходни с тези в първия пост на темата.Въпросът обаче е другаде.Искам да ги защитя.Защото нещата са твърде субективни.С много от тези момичета съм близка до някаква степен - говорим,помагаме си и т.н.,но когато стане дума за излизане,аз не мога да съм с тях.Защото ще идат на дискотека ,където аз ще съм с хора,които няма да познавам.Една друга природа,която не искам да познавам ще се отключи - първична,лигава и отвращаваща.Всичко зависи от социалната ти среда.За това вместо да висите по дискотеките,опитайте се да видите хората на дневна светлина ,когато стадното чувство и първичното не са обзели мозъците им.
А за момчетата,с които общувам.Хм,понякога си мисля,че съм в първи клас - там същото ти дърпат чантата,когато те харесват и се гонят и бият.Не съм сигурна кое е за предпочитане,обаче,

NaughtyOne
02-13-2009, 17:07
Нека позная. В 16 страници всеки казва колко е различен от описаното


Ех хората са толкова еднакви дори в различията си :D

ef4etyYy
02-13-2009, 19:39
Нека позная. В 16 страници всеки казва колко е различен от описаното


Ех хората са толкова еднакви дори в различията си :D
:lol: абсолютно

ChezZ
02-13-2009, 21:40
Toва са едни от 70% от хората на нашата възраст... ТАКА Е! Но наистина не всички сме такива в по-горе описаното... Не всеки се стреми да е като останалия... не всеки се стреми да е марков и по модата... не всеки живее с мисълта да се напие и да се сбие... Не всяко момиче живее с мисълта да забие някой батко...

stili4a
02-14-2009, 15:38
Аз съм на 16 години и обичам да играя футбол не за да съм актуален а просто защото от малък обичам тази игра.Имам профил в сайт за запознанства,защото мисля,че там може да станат доста интересни нови запознанства и контакти.Не пуша,за пиенето мога да кажа,че ми се случва да пийна по 1-2 бири с приятели(според мен няма нищо лошо).Слушам музика,която ми харесва без значение дали е рок,рап,хаус или чалга.Не следя модата а и честно казано нямам и възможност да съм "модерен".Гледам просто да се обличам нормално и спретнато.Не съм някакво наперено лайно,което скача на бой на всеки срещнат само защото го гледа лошо.Много добре знам,че нито пушенето( в какъвто и да е било вид),нито пиенете решават проблемите,а напротив задълбочават ги.Ходя и на кафета с приятели от време на време,но препочитам да излезна и да поритам с приятели на теренчето пред блока,но уви вече почти не останаха момчета,които да искат да поспортуват малко.

За момичетата си адски прав.Вече взе да ми писва от "кифлите",които буквално са навсякъде.Вече всяка 12+ годишна пикла има поне една снимка по сутиен и прашки а някои дори и по фрапиращи.Ходят с натковци по 5-6 години от тях и се мислят за "безсмъртни".

И в крайна сметка всеки живее живота си както иска и с тази тема няма да променим нищо.Всеки има мозък в главата си,но не всеки умее да го използва.

gansgta_boo_1234
02-27-2009, 16:06
impulse.bg/user/betty_gangsta

Ami kfo da kaja mislq 4e e vqrno, no specialno za men - ne to4no! Xax nikoga ne s1m se pisala bitch ili ne6to takoa mrazq gi teq Брад Пит, Джони Деп, Дейвид Бекъм daje nz koi e sredniq :D , nqam si gadje , nikoga ne s1m hodila na diskoteka, ne s1m pu6ila, piq samo pred roditelite mi dokolkoto te mi razre6at, da na 13 godini s1m i imam profil v impulse - samo za kef , no nikoga ne s1m ka4vala polu goli snimki ili ne6to ot sorta , nqam mn drehi , o4ila i takiva raboti i 4esno kazano ne me intervat takiva ne6ta za6toto 4ovek jivee ne za v1n6en vid i drehi a za izjivqvaniqta i 6tastlivite momenti! S16to taka - da slu6am house i hip hop ama naistina go slu6am :) i moga da kaja 4e naistina mi lipsva tova 4e kato izlqza na ulicata nqa s koi da poska4am na lastik :( :( :( 4esno kazano ne znam kak da se 4uvstvam i se pak imam fr i semeistvo za koito jiveq a ne misli "pff koga 6e otida na disko" i takia ot sorta

Nz tfa e za men se pak mislq 4e ne vsi4ki sa taka no kato cqlo vsi4ko napisano za 13-17 godi6nite mom4eta i momi4eta e dosta vqrno

miss_ludataa
02-27-2009, 16:13
аз съм на 13 и се гордея,че не ходя по дискотеки,не пуша,не пия..слушам си мp3,обичам родителите ,приятелите,гаджето си,а те навън се изпобиха,изпопиха..на какво прилича това???Познавам много хора на 12 години пушат,като кумини :x на виското отгоре много грозно!На къде отиде тая държава?-На никъде!..Много ми е кофти,че нормалнио хора се срещат все по-рядко! :(

sadsad
02-27-2009, 16:41
Айде и аз да кажа нещо изтъркано от този форум. Не слагайте всички под общ знаменател. Има верни неща, които са написани от автора, но има и грешни неща.
1во.Не съм хаус фенка, но какво общо има хаус музиката с това кой какъв бил ?
2ро.Не всяко момче и момиче има профили в сайтовете за запознанства и не всеки, който има профил в такъв сайт пише на описанието си аз съм един какъв си, аз съм еди каква си....
3то.Това, че футболът е популярен спорт и го харесват и че не е тайна много го тренират, какво от това ?!? Това, че едно момче е футболист да не значи, че е кифльо ?
4то.Нормално е едно влюбено момиче да говори хубави неща за приятеля си, какво лошо има в това ?
5то.Не съм фенка на кафета, но какво лошо има един човек да отиде и да седне на барче ?!?Да няма някаква възрастова граница за това ?!?
6то.Не всяко момиче си пада по 19-20 годишни !
7мо.Има нещо лошо в това, че някое момиче има на телефона си снимка на известен актьор ли ? Или пък, че на телефона на някое момче има известни секси актриси и певици ?
8мо.За кръчмите и глупавите изпъления и аз съм против.
9то.Явно сте прекалено ограничени, за да казвате какво няма да намерим ние, какво има и какво няма по света !

kukli4kata001
04-03-2009, 18:59
хаха много ми беше забавно да чета темата,макар,че тва е пълната действителност :shock: :? :? :? обаче аз с гордост мога да кажа,че съвсем не съм от този тип хора..имаше едно време,в което исках да съм като тях :x :x :x но всеки си изгубва акъла понякога,аз си го намерих и се отказах от тея прототии с КаФеНцАтА и другите там :( :( :-o :-o :-o ...

Shia
04-03-2009, 19:54
Мен ми става най-весело ,като видя Фешън момиче и фешън момче.Верно дрехите някой път наистина са хубави(при хубаво съчетание),но момчетата мязат на обратни(макар и в действителност да не е така)

Дразни ме и парадирането с тялото и въпросните тоалетни снимки.На 13 снима се втоалетната само по бельо.Има хубаво тяло,ама единтвеното послание,което пръска от снимката е-Е** Ме


и за всяка забележчица се чува "Комплексар,комплексар",що всички сме комплексари за едното нищо.Тъпо мислене.Модерно е и да си зла кучка,която без да те познава,без да ти знае името,а само те мярка случайно по улицата да те тропа все едно си нищо и това е готино. :-x :-x :-x

dragonfly92
04-03-2009, 20:15
Toва са едни от 70% от хората на нашата възраст... ТАКА Е! Но наистина не всички сме такива в по-горе описаното... Не всеки се стреми да е като останалия... не всеки се стреми да е марков и по модата... не всеки живее с мисълта да се напие и да се сбие... Не всяко момиче живее с мисълта да забие някой батко... само да допълня че и аз нямам снимки в тоалетни, разголена или със очила тип "заварчик" , но жалкото е че повечето ми познати са точно такива , каквито ги описа. а колкото до 16те страници, в които всеки казва , че е различен от описанието - ами мн ясно , че нормалните ще се засегнат от обобщаването :?

sexy89
04-03-2009, 21:13
Според мен горе посочените ДЕЦА са.. нямам думи. С не изживяно детство, аз имах страхотно детство и съм минала през куклите до площадки, през висенето пред блока и в някое даскало, през игрите с топки, през книгите, за да стигна до детска дискотека, кафета, а сега и купони. СИГУРНА СЪМ, че ще съжеляват един ден за това. Сигурна съм, че един ден ще си седнат на задните части и ще се замислят за нещата, които са пропуснали на тази възраст. Наскоро научих, че едно момиче да кажем 6-7 клас, което познавам е правила секс и то отдавна си го прави и е една отворена... Абе бях потресена, аз в 7ми клас не знаех с извинение кво е п*шка ... пфф просто младото поколение върви мнооого мнооого на зле. Да не дава Господ един ден да ни управляват тогава да му мислим :-D :D

Еййй, да не забравим култовата реплика " КУЧКА СЪМ, И КФООО" :grin: :grin: :grin: :D :D :D

vampirekiss
04-04-2009, 11:36
Защо ли историята ми е до болка позната!?Когато видя някоя наборка на улицата имам чувството,че виждам някой поне 5-6 години по-голям от мен.Влизайки в някое кафе,виждам сумати момичета,които са облечени по почти един и същи начин.Всички извадени като от калъп-няма идентичност братче!Какво да се прави,надеждата ми е един ден децата ми да не са нещо подобно,а сега си оставам с утехата,че поне поглеждайки се в огледалото не виждам нищо,което да наподобава на толкова плашещите ме ''отракани'' наборки

GabisiTa
04-04-2009, 11:50
Съгласна съм с горното мнение... :?
Няма какво повече да кажа по темата, някои и сами го осъзнават.. :)

LittlePrincess
04-04-2009, 12:00
Едни са вече описаните в темата, а останалите им се възмущават нон стоп - също толкова глупаво. Всеки си избира как да се снима, къде да ходи, как да се държи. Когато се дразните на 13 годишните момиченца с снимки по сутиен в тоалетната какво постигате? Променяте ли ги някак? Или пък момченцата дето ви приличат на гейчета? Техен проблем си е.

alphaz
04-04-2009, 13:00
Това което казваш е вярно не го отричам но ето аз съм пример че има и момичета който не са "кифли" има и земни хора не всички са "звезди"
макар и вече да няма много от нас на която мечтата не е да си оголемят циците или нещо от тоя род! :)

Enough
04-04-2009, 13:22
Сбогом, България!

bobi0194
04-19-2009, 19:10
За всичко си прав, с малкото изключение, че не са съвсем всички тийнове (13-17). Аз например не съм такъв и такива хора са ми доста антипатични. Работата е там, че те обикновено са комплексирани и това е начина да си избият комплексите. И ако за някои 13-годишните момиченца са върха само защото ходят с някой на 20, на мен са ми смешни. И ако нещо се приеме за готино, те веднага то правят, а да правиш нещо (и особено ако не ти допада много) просто защото другите го правят и са готини, е пълна глупост и също показва липса на оригиналност. Но съответно ако аз не си пазарувам дрехи от sabotage, за хората, които тва е магазина, аз съм задръстеняк. Иначе ми пука на гъза какво мислят. Или пък тези, които пият в парка, ме гледат странно, като кажа - не мерси. Общо взето тва е положението според мен.

tuzaro
04-19-2009, 19:14
как е мъжка кифла?

got2Bthe1
04-19-2009, 20:58
Ми аз лично съм на 16 пия,пуша,дрога не ползвам.Не се обличам марково и не нося цайси-маска както ги наричаш.Хаус не слушам но пък чалгата е доста важна.Не си падам по тъпите забивки и по кварталните курви/принцеси щото просто ми изглеждат се едно са ударили 1000ния клиент.
Та това от мен вие преценете къв съм. 8)

ViciouSs
04-19-2009, 21:11
Като цяло такова е състоянието на обществото. Обаче не си прав да слагаш всички под общ знаменател. Има си и нормално развиващи се младежи.

Аз съм на 16 год, но забелязвам разликата в поведението. Когато аз бях първи клас например ме беше буквално страх от всички батковци, а сега като ги гледам - малките нямат никакви задръжки пред учителите, пред приятелите си. Незнам на какво се дължи това, но липсата на адекватен контрол кара възразста на пушачите и пиячите да спада драстично. Да не говорим за момичетата, които започват да правят секс от 13 години...

Боже, слушам и не вярвам на очите си!

Lonelysoul
04-19-2009, 21:54
Вечер играем билярд, ходим по кафета и барове

едиственото към което горе долу падам като точка да понякога отивам с приятели на билярд друг пат с някои друг човек отиваме на кафе понякога на кафе-бар но таи като сам на 16 гледам да нестоя до касно и това са единични случеи , нехаресвам футбола , нямам в никви саитове акаунти , ника ми е FrozenSoul но невиждам кво е лошото в тва , мразя хаус , слушам Рок най вече , в скаип имам 50 абоната и всички си ги знам , тези хора които описваш са супер много но не всички да ги сложим 75% от човечеството в днешно време :o

ANTIHUMAN
04-19-2009, 22:24
Момчета - вече всяко момче е футболист. Може и да не знае от коя страна се рита топката, но задължително е футболист... или поне на снимки. На 13 години вече имаме профили във всички сайтове за запознанства, използваме за мото реплики от типа "S-class boy", "Heartbreaker" и т.н. В описанието ни са включени задължително снимка с футболен екип, снимка до някоя кола, снимка в тоалетна, снимка пред огледало с някои "фешън" дрешки. Вече носим дрехите на батко си, макар и те да са на 5-10г., но все пак са маркови. Вечер играем билярд, ходим по кафета и барове, пушим по кутия цигари на ден и забиваме по някоя мацка. Разбира се, слушаме хаус музика, ходим по партита и носим очила тип "маски", с цел да не ни виждат лицето много много - все пак трябва да излъчваме самочувствие. Прибираме се вкъщи, пускаме си pc-то и skype, естествено, където си чукваме лафчето с някои от приятелите ни - все пак имаме над 200 абоната, макар и някои даже да не ги познаваме.

1. Не съм футболист. С двата ми леви крака и топката няма да ударя.

2. ,,типа "S-class boy", "Heartbreaker" и т.н. '' - тези не съм ги и чувал даже.

3.,,В описанието ни са включени задължително снимка с футболен екип, снимка до някоя кола, снимка в тоалетна, снимка пред огледало с някои "фешън" дрешки. ''- Само огледалото : )

3. ,,Вечер играем билярд, ходим по кафета и барове, пушим по кутия цигари на ден и забиваме по някоя мацка. '' - През деня ходя на билярд, но много рядко на 2-3 месеца 1-2 пъти. Ходя само по кафета. Цигарите не мога да ги откажа, а мацките не ми е до тях в момента.

4. ,,Разбира се, слушаме хаус музика, ходим по партита и носим очила тип "маски", с цел да не ни виждат лицето много много'' - Слушам чалга, не ходя на партита и не нося очила изобщо.

5. ,,Прибираме се вкъщи, пускаме си pc-то и skype, естествено, където си чукваме лафчето с някои от приятелите ни - все пак имаме над 200 абоната, макар и някои даже да не ги познаваме.'' - Нямам 200 абоната, а 100 и и най-много 20 да не познавам! ;)

LostSelf
04-19-2009, 22:25
как е мъжка кифла? кроасан :D

slun4ice_90
04-20-2009, 08:48
как е мъжка кифла? кроасан :D Мъжка кифла е кроасан?... :shock: :D

Take_That
04-20-2009, 09:40
Много се заблуждаваш, приятелю. И аз попадам във възрастовите граници на описанието, но не отговарям на нито една от изброените черти. Никога не съм се писала кучка, никога не съм имала идоли, никога не съм вадила любовта си към "милотуу" на показ пред света, никога не съм имала профил в сайт за запознанства, не слушам чалга.
И въпреки всичко това са интересите на 80% от днешното поколение. :?
lol zna4i sme dve... :grin:

ПО-точно 3 :) И аз попадам във възрастовата категория :) На 17 съм, но никога не съм писала на профила си:"Кучка съм", та това е според мен ГЛУПАВО! Никога не съм слагала разголени снимки. Е слушам чалга, признавам си 8-) (но не мисля,че музиката тряба да е определяща за това какъв е човека по душа и характер :)) А и да много мразя, като се започне с тези лигави простотии - МИЛУТУ, МОЕТУ МОМЧЕ или пък ОБИЧЪМ ТЕ МИЛУуУ - смешно, лигаво, даже ЖАЛКО :)