PDA

View Full Version : кажете - притеснителна изцепка по време на секс



malkata_shmatka
04-02-2008, 22:00
hi! q vseki da kaze nqkuv vic ili nqkva mn pritesnitelna izcepka po vreme na sex. sry ako ima takava tema ma ne mi se rovi sred 430 i nqkolko stranici. :-) :-) :-)

7 точка от правилата
moderated by Coki

sex_igra4ka
04-03-2008, 06:15
На мен веднъж ми се случи един добър приятел ми беше на гости -ама си беше и готин.И ще излизаме и аз съм в банята и ми се прииска и като излязох мокра и гола и го замъкнах в банята и като цяло концепцияте много добра,но като се стигна до съществената част той толкова времем не можа да улучи да ми го вкара на задна,че викам остави,остави...
А банята и тоалетнала са отделни-нямаше как на тоалетната чиния,а той не можа на задна да го вкара,камо ли ако трябва прави на стената хем да ме държи,хем да го вкара :-D

bungle
04-03-2008, 06:45
Е за кво ви е тоалетна чиния, за да ти го вкара на задна? :lol:

Има стени, мивки, пък и чисто и просто надупване пак върши работа.

Моята най-велика изцепка е " Усещам го ЧАК във вагината си". Ебаси смеха после падна.

martoo
04-03-2008, 06:56
Е за кво ви е тоалетна чиния, за да ти го вкара на задна? :lol:

Има стени, мивки, пък и чисто и просто надупване пак върши работа.

Моята най-велика изцепка е " Усещам го ЧАК във вагината си". Ебаси смеха после падна. :grin: :grin: :grin:

Homunuculus
04-03-2008, 06:59
На мен веднъж ми се случи един добър приятел ми беше на гости -ама си беше и готин.И ще излизаме и аз съм в банята и ми се прииска и като излязох мокра и гола и го замъкнах в банята и като цяло концепцияте много добра,но като се стигна до съществената част той толкова времем не можа да улучи да ми го вкара на задна,че викам остави,остави...
А банята и тоалетнала са отделни-нямаше как на тоалетната чиния,а той не можа на задна да го вкара,камо ли ако трябва прави на стената хем да ме държи,хем да го вкара :-D

Тоя е ебати n00b'a

xXxScreamxXx
04-03-2008, 07:02
hi! q vseki da kaze nqkuv vic ili nqkva mn pritesnitelna izcepka po vreme na sex. sry ako ima takava tema ma ne mi se rovi sred 430 i nqkolko stranici. :-) :-) :-)

7 точка от правилата
moderated by Coki


to prosto ima 1000 takiva temi :-o :-o :-o

sex_igra4ka
04-03-2008, 07:20
Е за кво ви е тоалетна чиния, за да ти го вкара на задна? :lol:

Има стени, мивки, пък и чисто и просто надупване пак върши работа.


Ае не можете ли да четете ,е майна....Направо вече.... :smt096

Писах,че не можал да ми го вкара на задна -това е едно,а понеже нямаше тоалетна чиния не пробвахме този толкова лесен вариант-той седнал на нея,аз отгоре.Това е.Задната и чинията не са свързани.

Homunuculus
04-03-2008, 07:22
hi! q vseki da kaze nqkuv vic ili nqkva mn pritesnitelna izcepka po vreme na sex. sry ako ima takava tema ma ne mi se rovi sred 430 i nqkolko stranici. :-) :-) :-)

7 точка от правилата
moderated by Coki


to prosto ima 1000 takiva temi :-o :-o :-o
Мечо Пух нали знаеш кво е казал! Колкото повече толкова повече!!!! :D

_|_LolipOp_|_
04-03-2008, 10:16
Е за кво ви е тоалетна чиния, за да ти го вкара на задна? :lol:

Има стени, мивки, пък и чисто и просто надупване пак върши работа.

Моята най-велика изцепка е " Усещам го ЧАК във вагината си". Ебаси смеха после падна. :grin: :lol: :grin: :lol: :grin: :lol: :grin: :lol: :grin: :lol: :grin:

alex_devv
04-03-2008, 10:23
стиа с тия повтарящи се и тъпи теми

likejolie
05-09-2008, 16:22
Темата е супер ама мен ме е срам да си кажа изцепките 8-) 8-)

DevilWish
05-09-2008, 16:46
Аз съм нямала дет да съм правила или поне не се сещам ,обаче едно момче 1 час не можа да "намери дупката" :)))))))) :Д накрая се отказах :Д