PDA

View Full Version : Как се справяте...



st1ki
04-03-2008, 06:08
Как се справяте с болката след раздяла... как да направя така, че да ми мине по-бързо, защото чувството е ужасно :( Как да спра да мисля за нея?
Ненапразно хората са казали "Обичай и цени това, което имаш, защото боли адски като го загубиш!"

SpAcE_LaDy
04-03-2008, 06:23
Единствения начин да го забравиш.. според мен.. е да се влюбиш отново.. да намериш заместител, но не просто за да го забравиш, а да е момче/момиче, към което имаш привличане..

а.. има и още един.. да се отдадеш изцяло да това, което обичаш да правиш - спорт, излизания, дискотеки, партита.. ала-бала.. движи се с приятели повече и ще ти мине по-бързо :))) и се опитай да не мислиш за раздялата.. колкото и да е трудно! Успех!

BlindedAngel
04-03-2008, 06:32
Ами за това ти трябват добри приятели.Да излизаш навсякаде с тях да се разсейваш да се разцъкваш и да си намериш друга.При мене стана точно така 8)

vamp
04-03-2008, 06:36
Намираш някоя,която да те привлича като другата или повече от нея,но трябва да е трудна,че когато я свалиш да си кажеш"аз свалих най-трудното момиче" и когато е твоя да я задържиш при теб.Да е по-готина от предната и особено важно е да знаеш,че ти не си виновен за предната и да не мислиш за това.Всеки път когато си с новата да си щастлив и да се чувстваш добре.
Това ще направя и аз.Ако те боли от любовта по-добре я остави...Иначе не си е работа!

zvezdichka777
04-03-2008, 07:05
Не може да се направи нищо ... ако се опиташ по някакъв начин да го преодолееш по-бързо,то тогава след време тфа чувство на страдание ще се върне . Според мен трябва да си изживееш всичко докато не ти олекне,... аз така правя,наистина е трудно и гадно ама кфо да се прави :С всички страдаме за едно или друго нещо .

xXxScreamxXx
04-03-2008, 07:08
Как се справяте с болката след раздяла... как да направя така, че да ми мине по-бързо, защото чувството е ужасно :( Как да спра да мисля за нея?
Ненапразно хората са казали "Обичай и цени това, което имаш, защото боли адски като го загубиш!"

horata i drygo sa kazali .. ``bolkata ne spira .. prosto prestavame da msilim za neq `` ;)

sexa_na_kompleksa
04-03-2008, 07:22
... ако се опиташ по някакъв начин да го преодолееш по-бързо,то тогава след време тфа чувство на страдание ще се върне ...

Това да го бях прочела по-рано ...
Наистина е така. Когато се разделих с последния ми приятел, се опитвах да го забравя възможно най-бързо. Първо си мислех, че съм го забравила. Но сега, две седмици по-късно, усещам липсата му. И не знам какво да правя ...

koalka
04-03-2008, 07:39
И да го цениш, пак ще те боли.Сигурно няма вечни неща...
Ами, какво да ти кажа - късмет беше, че отново се събрахме, защото не исках да го забравям, а се налагаше.Може би трябваше да мине време, за да се промени нещо.

GLeZoRanA
04-03-2008, 08:14
Веднъж ми се е случвало да страдам по някой мъж (бях малка и наивна) а ми мина като се събрахме отново , видях що за келеш е , че няма смисъл да страдам иииии така завърши цялата история .

prettyIdeath
04-03-2008, 08:23
Ами горе главата и гледай да не мислиш много за нея.. Знам че отстрани е много лесно да се каже и на теб ще ти е много трудно да го направиш, но точно това е изхода., Продължаваш напред... и може и да ти поотмине след време, а след още толкова ще я забравиш!

S_L_A_D_U_R_K_A
04-03-2008, 08:26
Единствения начин да го забравиш.. според мен.. е да се влюбиш отново.. да намериш заместител, но не просто за да го забравиш, а да е момче/момиче, към което имаш привличане..

а.. има и още един.. да се отдадеш изцяло да това, което обичаш да правиш - спорт, излизания, дискотеки, партита.. ала-бала.. движи се с приятели повече и ще ти мине по-бързо :))) и се опитай да не мислиш за раздялата.. колкото и да е трудно! Успех!
Да така е! Това е единствение начин и да се опиташ да не се самоизмъчваш като си спомняш за него, търсиш го и тн! Животът продължава, главата нагоре, ще ти е трудно в началото, но времето лекува! Не е първия, нито последния човек в живота ти, така че УСМИВКА и повече забавления

comics
04-03-2008, 08:43
правя си сетове 8)

CuRly_Doll
04-03-2008, 08:51
Не ходи на местата,където сте били заедно,излизай повече с приятелите си,опитай се да се влюбиш отново.Времето лекува всякакви рани (от опит го знам) :)

alex_devv
04-03-2008, 09:48
излизай повече с приятели, забавлявай се, запознай се с нови хора и не се подтискай да си седиш много вкъщи и да мислиш само за нея ;>