PDA

View Full Version : Помогнете ми да стана гадна к**ва и да му го върна



angel_love_
04-03-2008, 09:05
Значи откъде да почна ... Никога не съм вярвала,че мога да изпадна в подобна ситуация,но се случи ...С последното ми гадже ходихме към 3 месеца...за първи път се бях влюбила истински..направих неща с него за които искренно съжалявам ,но случилото се случило...в крайна сметка скъсахме..много тежко го приех(той ме заряза де)..за капак без никакъв повод ме блокира навсякъде...добре преживях го,но мойте мъки неспряха дотук...сладура му със сладур почна да говори ужасни неща по мой адрес...мислех че е въпрос не време да ме забрави и да спре да говори,но той продължава мина около месец а нещата стават все по-зле...Та това ми е проблема искам идеи как да го проваля,да види какво ми е на мен,да почувства унижението на което съм подложена,да съжалява че ме е познавал...Споделете вашите начини за отмъщение...и дайте идеи как да го върна на това копеле ..и няма да се откажа защото в моя случай поведението тип не ми пука непомага досега давах с този подход и най-вече ме е страх че следващото момиче с което тръгне ще мине през същото ,а това не го пожелавам на никого,такаче съм решила да го спирам навреме много ще съм ви благодарна за идеите ...

Beatifica
04-03-2008, 09:07
"Тези, които не разбират мълчанието ви, няма да разберат и думите ви."
Така че по-добре нищо не прави. Остави го да живее незначителният си живот.

VinDiesel
04-03-2008, 09:10
Не му обръщай внимание в 1 момент ще разбере че е много тъпа личност :)

Magichkaa_
04-03-2008, 09:26
Говори и ти за него !Унижавай го...измъкни инфо кого харесва ,пиши й и разкажи какво ти е направил!И така...опитай се да разбереш паса на скайпа му и пиши на сички някви простотии...само гледай да не разбере ,че си ти,за да не си имаш проблеми.

Успех ! :-)

slun4ice_90
04-03-2008, 09:29
Vij nqma smisul da sliza6 na negovoto nisko nivo macko.Razbiram te kakvo ti e sega.Toi qvno e ot nai-nis6ite su6testva,ne zaslujva da mu obru6ta6 vnimanie.Shte mu pisne,sled kato vidi,4e ne mu obru6ta6 vnimanie. 8) Ignor i tova e.Ne stavai nqkva ku4ka,samo zaradi nqkvo glezeno gadnqr4e,ot tva polza nqma. :)

ToySoldier
04-03-2008, 09:36
Според мен трябва да си направила нещо, което доста да го е наранило, и може би иска да си ти го върне.Но съм сигурен че изпитва някакви чувства към теб

alex_devv
04-03-2008, 09:42
връщай му го и ти със същото, което той прави с тебе

monkata93
04-03-2008, 09:44
Унижи го по същия начин, по който те е унижавал и той. :-o

mechtaq_za_teb
04-03-2008, 09:46
angel_love_ , писах ти лично съобщение.

sexa_na_kompleksa
04-03-2008, 10:04
Щом така се държи, явно още имам някакви чувства към теб и е жалко, че ти прави гадно, а не се срещнете и не се изясните. Явно да седиш и да мълчиш не е добра тактика, но не мисля, че да тръгнеш да го клеветиш е по-добра. Опитай се да поговориш с него. Попитай го защо така се държи. Обясни му, че това е много детско и унижаващо за него, не за теб.

VerryBerry
04-03-2008, 10:05
не си струва

Iv4eTy
04-03-2008, 11:44
Не му обръщай внимание, все в един момент трябва да се усети колко е тъп... Ако не се усети накарай някоя твоя готина приятелка да го сваля, а-у и накрая най-публично да му бие шута... :-D

Nassgerrack
04-03-2008, 11:52
На бате злобарчетата. ще почна малко по-отдалеко. Мислите ли ,че тва момче говори глупости зад гърба й само,защото така му се иска и няма друга работа? Или според вас прави така с всяка,която е ебал или се натискал 3 месеца по кафетата? Вие бихте ли нареждали някого ,който наистина харесвате и държите на него?!?

Отговор на всички въпроси - НЕ!

Значи маце за да те е зарязал така грубо и за да не спира да те хули,значи си осрала много, ама много работата. Говоря от момчешка гледна точка,тъй като имам един подобен случай с една бивша,която и сега да ме питаш нещо за нея ще я наредя. Сигурно времето ,което сте прекарвали заедно е било чудесно за теб, сигурно те е карал да се чувстваш полетяла в небесата, но той със сигурност не е чувствал същото.

Вместо да продължаваш да се правиш на кучка вземи се замисли малко какво искаш точно от ситуацията. Да ти подскажа - не искаш нищо ,защото случаят е приключен. Изкарай си изводи за него и за себе си, затвори тая страница от многотомната си книга на живота и продължи напред без да го споменаваш. Игнорирай го!

mar4ety
04-03-2008, 11:54
q stiga s tfa 4e se nqkoga 6te se useti i kfo ot tfa ve4e go e napravil pyk i misli6 li 4e 6te se izvini?Me4ti!nameri mrysotii koito oba4e da sa istina ili trygni s nekoi dobyr negof fr.ili pyk hod tam kydet i toi hoi i si nameri nekaf mega pi4 i se natiskai prednego vyr6i raota uspehna teb A kopeleto da mre! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Iv4eTy
04-03-2008, 11:55
На бате злобарчетата. ще почна малко по-отдалеко. Мислите ли ,че тва момче говори глупости зад гърба й само,защото така му се иска и няма друга работа? Или според вас прави така с всяка,която е ебал или се натискал 3 месеца по кафетата? Вие бихте ли нареждали някого ,който наистина харесвате и държите на него?!?

Отговор на всички въпроси - НЕ!

Значи маце за да те е зарязал така грубо и за да не спира да те хули,значи си осрала много, ама много работата. Говоря от момчешка гледна точка,тъй като имам един подобен случай с една бивша,която и сега да ме питаш нещо за нея ще я наредя. Сигурно времето ,което сте прекарвали заедно е било чудесно за теб, сигурно те е карал да се чувстваш полетяла в небесата, но той със сигурност не е чувствал същото.

Вместо да продължаваш да се правиш на кучка вземи се замисли малко какво искаш точно от ситуацията. Да ти подскажа - не искаш нищо ,защото случаят е приключен. Изкарай си изводи за него и за себе си, затвори тая страница от многотомната си книга на живота и продължи напред без да го споменаваш. Игнорирай го!

Не съм съгласна с тебе, просто защото съм чувала разни приказки на мой бивш, на когото не бях направила абсолютно нищо! Просто той си е (няма да казвам просто).
Просто според мен се прави на играч.... Тегли му една и подминавай!

Tatusite_vip_kuchka
04-03-2008, 12:34
ami varvi pri nego i mu kaji savsem seriozno na4i :
vij ne mi e priqtno 4e trqbfa da se vijdam s teb no sega e zaduljitelno dnes bqh na doktor i se okaza 4e sam bremenna tai kato ne sam spala s nikoi dr osven s teb prez poslednite meseci se okazva 4e ti si ba6tata... 6te go otgledame iskash ili ne tva e polojenieto :D :D :D :D :D

Liar
04-03-2008, 12:52
Подпинавай с вдигната глава обидите които казва по твой адрес,гледай го надменно,прави се,че не те интересува нищо свързано с него.
Мисля,че това е най-доброто,което можеш да направиш.

TheMaggie
04-03-2008, 12:56
Според мен,ако си толкова ядосана,можеш да направиш едно нещо (което вероятно би те задоволило) : взимаш бухалката и бооой...! :lol: 8-)

bibi90
04-03-2008, 13:25
Според мен ако се опиташ да направиш нещо,само ще се унижиш още повече и ще му покажеш,че ти пука от това,което говори,а той явно цели точно това.
Подминавай го все едно не съществува,а ако чуеш че е казал нещо за теб,или някой негов познат ти каже нещо просто се изсмей и толкова.
Такива момченца не струват. 8)

CuRly_Doll
04-03-2008, 13:27
Емм аз бях по същия начин!Минах през този ад няколко месеца.Как го минах ли?Еми точно по начина,за който ти не искаш и да чуеш-дистанцирах се от случващото се,ударих му един игнор на тоя човек и той спря.След това излязохме на кафе,поговорихме,разбрахме се,простих му и сега сме в много добри,даже в перфектни отношения.Знам,че във всеки един момент,по всяко време мога да разчитам на него.Ще стискам палци и при теб да стане така.Ако питаш мен,нормално е яда да се излее под някаква форма :)

elis666
04-03-2008, 13:44
Мило момиче, според мен изобщо няма смисъл да му го връщаш тъпкано!Той рано или къно ще попадне на някой, който едно хубо ще го нареди!Той нека се гърчи да те унижава, но всичко се връща!Според мен таз негова постъпка е знак на слабост!Човек, когато започва да унижава друг, то това е защото чувства че авторитетът му се разпада.Вървам, че си силна и знам, че ще постъпиш правилно!Дано съм ти била полезна! :-)

angel_love_
04-03-2008, 15:03
много благодаря за подкрепата видях и както очаквах в почето ви мнения се казва да си търпя това съм правила домомента,но нещатата стават все по-зле ... най-неприятното е че за мен времето прекарано с него беше мечта и не съм очаквала такова нещо... колкото до мнението на Nassgerrack искам да кажа че наистина нищо не съм му направила много търсих вината в себе си и бих се радвала да е така,но просто аз много тъжах за него молила съм го да се съберем той ми отказваше.. надявах се да спре ,но нещата стават само по-зле и неиздържам повече картите са сложени на масата той игра своите карти мисля ,че следва моя ред ..и го правя и за следващите момичета неискам някое момиче да мине пред този ад...

LizZz
04-03-2008, 17:54
"Тези, които не разбират мълчанието ви, няма да разберат и думите ви."
Така че по-добре нищо не прави. Остави го да живее незначителният си живот.
Това най - много ми хареса!!!

LeDeNa^pRiNcEsKa
04-03-2008, 18:13
XAXaxXAXxaxAxax ubii go :D:D:D mn sam mil1 em i as imah takaa slu4ka i fe4i s1m koravos1rde4na ku4k1.... :) i ne ispitf1m libofFf takos ne6ty ne sa6testvuva

Nassgerrack
04-03-2008, 18:30
Просто според мен се прави на играч.... Тегли му една и подминавай!

Всъщност си съгласна,това имам впредвид в общи линии :)

gLoRiOuS_aNGeL
04-03-2008, 18:50
връщай му го и ти със същото, което той прави с тебе
+1

Snitch
04-03-2008, 19:08
Vij nqma smisul da sliza6 na negovoto nisko nivo macko.Razbiram te kakvo ti e sega.Toi qvno e ot nai-nis6ite su6testva,ne zaslujva da mu obru6ta6 vnimanie.Shte mu pisne,sled kato vidi,4e ne mu obru6ta6 vnimanie. 8) Ignor i tova e.Ne stavai nqkva ku4ka,samo zaradi nqkvo glezeno gadnqr4e,ot tva polza nqma. :)
+1 ti dostoinstvo nema6 li be?