PDA

View Full Version : Ефективна диета за перфектно тяло до лятото?



gasty
04-03-2008, 09:16
Zdr!Az sym 1.64 sm i sym 58 kila mn li sa spored vas?Imam malko slaninki no iny4e sym stegnata .Smatate li 4e s dieta 6te moga da se osvobodq ot izli6nite slaninki do lqtoto ?
P.S>vsqka ve4er pravq programa ot uprajneniq ,ne se typ4aa..no ne svalqm ni6to!!!

Magichkaa_
04-03-2008, 09:36
Аз лятото съм се уговорила с една фр да ходиме да бягаме,на фитнес,плуване и така :) И ограничение на храната естествено 8)

sexa_na_kompleksa
04-03-2008, 09:52
Важното е как се чувстваш и да ли се харесваш. На някои тези 58 кг биха им стояли перфектно, но на други не. Щом искаш да отслабнеш, се захвани със някакъв по-активен спорт. Само упражнения вкъщи не стигат. Фитнес, плуване, тичане, волейбол, басектбол .. Има много голям избор, зависи какви предпочитания имаш. Също така ограничи газираното, сладкото и мазното. Но не да го спреш! А просто да го намалиш малко! ;)

Slun4evko
04-03-2008, 11:07
Защо всички лудват по тея диети? Още ли никой не е разбрал,че диета не означава гладуване,а специален режим на хранене ? Като се гладува организмът преминава 'в бойна готовност' и всичко поето,макар и малко като количество, се лепва веднага,за да не се разруши тялото /не сланинките,а мускули се топят с диета/. Тези така наречени тлъстинки се махат единствено чрез спортуване.

Мога да препоръчам единствено да избягваш мазните храни,да наблегнеш на плодовете и зеленчуците и да спортуваш не само в домашни условия.Спортовете изредени в предния пост оформят много красиво тялото,ако можеш ходи на танци.Ако желаеш избягвай яденето след 19ч,но никога не пропускай трите основни хранения-независимо от количеството!

DejaVu31
04-03-2008, 18:40
С диета се постига резултат,само ако по думата разбираш ограничаване ,а не гладуване в противен случай както казаха всичко се лепи..Избягвай сладкото,мазните храни,тестено,намали солта и ограничи газираното..А за спорт ти препоръчвам аеробика,по-ефективна е от фитнеса,но ако имаш време няма лошо и двете ;]

kuklichka_bg
04-15-2008, 16:13
o neznam mili4ka az sam 1.70 i sam 55 spored men trq otslabne6 mani4ko

UnaBletoLoVeU
04-15-2008, 17:56
И аз съм някъде там, но съм 47 кг. И се чувствам дебела...искам да са най-много 43-45. На теб може кокалите ти да тежат, но определено аз ако стана 58 няма да вървя, а ще се търкалям.

nejnaDROGA
04-15-2008, 18:45
И аз съм някъде там, но съм 47 кг. И се чувствам дебела...искам да са най-много 43-45. На теб може кокалите ти да тежат, но определено аз ако стана 58 няма да вървя, а ще се търкалям.
Това ми намирисва на бъдеща анорексия :? Много внимавай!!!Не може да кажеш,че си 1.70 и искаш да си 43 кг. не е нормално
П.П. Енрике чакам да ме упрекнеш ПАК :lol: Въпреки,че по твоята формула 170-120=50 и ако ме упрекнеш значи ще противоречиш на себе си :lol:


o neznam mili4ka az sam 1.70 i sam 55 spored men trq otslabne6 mani4ko
Мисля,че говориш на сляпо :) Момичето никъде не казва колко е висока :) Все пак има и многооо високи момичета както и ниски с (моите любими според Енрике) тежки кости :)
И все пак момичето само казва,че има малко сланинки така че бягането му е майката ;):)

EnriqueIglesias
04-15-2008, 19:09
И аз съм някъде там, но съм 47 кг. И се чувствам дебела...искам да са най-много 43-45. На теб може кокалите ти да тежат, но определено аз ако стана 58 няма да вървя, а ще се търкалям.
Това ми намирисва на бъдеща анорексия :? Много внимавай!!!Не може да кажеш,че си 1.70 и искаш да си 43 кг. не е нормално
П.П. Енрике чакам да ме упрекнеш ПАК :lol: Въпреки,че по твоята формула 170-120=50 и ако ме упрекнеш значи ще противоречиш на себе си :lol:


o neznam mili4ka az sam 1.70 i sam 55 spored men trq otslabne6 mani4ko
Мисля,че говориш на сляпо :) Момичето никъде не казва колко е висока :) Все пак има и многооо високи момичета както и ниски с (моите любими според Енрике) тежки кости :)
И все пак момичето само казва,че има малко сланинки така че бягането му е майката ;):)
heeeeeeeeeeeeere i go again on my owwwwwwwn lql
ta wqrwam,che UnaBle_to_LoVe_U s towa ' i az sym nqkude tam' ima w predwid kolkoto momicheto pusnalo temata i 2ro kuklichka_bg opredeleno ne gowori na slqpo poneje awtorkata e kazala wisochinata si-164
iiiiiiiiiiiii hareswam merkite na kuklichka_bg DA NANANANANA
a po temata ne bi bilo nikak losho da swalish 10-12 kg do nachaloto na lqtoto koeto ne bi bilo trudno pri aktiwen sport osobeno na toplo wreme:)

mimsa_lapetyy
04-15-2008, 19:13
a iskam da popitam kakvo to4no pravite kato otidete na fitnnes 6toto utre 6e hodq za 1 put i bez instruktor a v toq kompleks skoro nqma da ima inztruktor kfo da pravq po kolko vreme i da ne e mn za da ne se povredq ne6to ot prenatovarvane ... ? mersi

EnriqueIglesias
04-15-2008, 19:28
mi ne znam w kakyw fitnes shte hodish obache ako e nqkoi po ciwilizowan weroqtno shte ima dosta jenski uredi tochno za stqgane i otslabwane koito bih kazal che sa dosta zabawni dori i az hodq da im se radwam nqkoi put:)
preporuchwam ti trenirowkata ti da e okolo 80 minuti s malki pochkiwki i wzemi aspirin da ne wzemesh na drugiq den da ne mojesh da mrudnesh ot muskulna treska:)

mimsa_lapetyy
04-15-2008, 19:44
Ami stava vupros za fitnes v hotel na svetovno nivo,taka 4e predpolagam 4e ima svestni uredi...SMIsul vijdala sum gi no ni6to ne moga ad kaja tui kato nqmam si i ideq za fitnes.Hotela o6te ne e otvoren oficialno i nqma instruktor ....vremeto si te4e a mene sqka6 tova 4e nqma instruktor me spira nz ... No i predpolagam 4e si ima nqkvi osnovni uredi,koito dostatu4no pomagat za svalqneto na maznini i stqganeto...Bih ti bila blagodarna EnriqueIglesias akoo me svetne6... mersi

EnriqueIglesias
04-15-2008, 19:52
imash lichno

Anabel
04-15-2008, 19:55
Ами мисля,че трябва да "премахнеш" от себе си поонеее 4 килограма.Аз съм 170 см. и тежа 53 кг. и съм предоволна от тялото си.

kuklichka_bg
04-15-2008, 20:00
И аз съм някъде там, но съм 47 кг. И се чувствам дебела...искам да са най-много 43-45. На теб може кокалите ти да тежат, но определено аз ако стана 58 няма да вървя, а ще се търкалям.
Това ми намирисва на бъдеща анорексия :? Много внимавай!!!Не може да кажеш,че си 1.70 и искаш да си 43 кг. не е нормално
П.П. Енрике чакам да ме упрекнеш ПАК :lol: Въпреки,че по твоята формула 170-120=50 и ако ме упрекнеш значи ще противоречиш на себе си :lol:


o neznam mili4ka az sam 1.70 i sam 55 spored men trq otslabne6 mani4ko
Мисля,че говориш на сляпо :) Момичето никъде не казва колко е висока :) Все пак има и многооо високи момичета както и ниски с (моите любими според Енрике) тежки кости :)
И все пак момичето само казва,че има малко сланинки така че бягането му е майката ;):)

naprotiv v na4aloto kazva razmerite si xaxa ;]]]

kuklichka_bg
04-15-2008, 20:03
Ami stava vupros za fitnes v hotel na svetovno nivo,taka 4e predpolagam 4e ima svestni uredi...SMIsul vijdala sum gi no ni6to ne moga ad kaja tui kato nqmam si i ideq za fitnes.Hotela o6te ne e otvoren oficialno i nqma instruktor ....vremeto si te4e a mene sqka6 tova 4e nqma instruktor me spira nz ... No i predpolagam 4e si ima nqkvi osnovni uredi,koito dostatu4no pomagat za svalqneto na maznini i stqganeto...Bih ti bila blagodarna EnriqueIglesias akoo me svetne6... mersi

ami ko da praish na fitnes be ;] ima uredi primerno kolelo sqdash tam polse ima i drugi i tei

Canis_Dirus
04-15-2008, 20:39
гарантирано отслабване се постига с комбинацията
яко пушене + яко пиене! отслабват се
1 бял дроб + 1 бъбрек! (евентуално и малко черен дроб така. лека цироза нещо)

и без това имате по два. Гарантирам, че няма да си ги върнете!

alex_devv
04-15-2008, 20:51
Леко само с тия диети, че нали гледахте оня ден предаването на Карбовски...
Да не някоя да е следващата дето ще има посещение след некоя година 8)

glupacheE
04-16-2008, 07:22
1.не може да който и да е да каже на момичето че трябва да отслабне,защото не ссте я виждали
2.според си е много добре защото тя сама казва че е стегнета --- мусклите тежат мноогоо повече от сланинките
3. тези които са 170- 50 не е казано че изглеждат по добре от по тежките моичета зависи от толкова много неща ( костите например са тежки на някой, а пък на друг не )
4.Момиче не се интересувай от мнението на другите важното е ти да се харесваш и да ти отиват кг защото аз например когато съм много слаба изглеждат по грозно - според мен си супер,ако толкова искаш да премахнеш излишните мазнини пробвай с НВД
5.Но внимавай -казва ти го човек ,който отдавна са му завъртяли главата диети ( била съм и в началото на булимията)
внимавай да не прекалиш със свалянето,внимавай каква и колко храна приемаш,много е опасно повярвай ми и границата е много тънка и лесно може да се прмине а премине ли се веднъж наистина мнооогоо трдуно и страшно след това
Просто ми се довери
6.Истиския сексепил не е в кокалите ! :D и момчетата го знаят
Разбираш какво ти намеквам нали


п“П и хубаво че си се сетила 3 месеца преди лятото а не 3 дни :-D

soulja_girl4e
04-16-2008, 09:50
miii az sym kolkoto teb visoka daje malko pove4e no... 58 sa prekaleno mn! az sym 50 i se 4uvstvam prekrasno (est vinagi moje o6te da se otslabne! :-D )
samo sportuvane 6te ti pomogne da znae6!
i si kaji godinite pone! da znaem kakvo da ti kajem...

hrisiiiiii
04-16-2008, 11:12
Не, аз не знам вече кво да ви кажа на някои от вас. Съгласна съм, че всеки има различни разбирания, че повечето харесват (да не казвам голяма дума) некви кльощи, а сега пък намирате кусури на момичето! Според мен имаш идеални мерки, и не трябва да отслабваш повече (освен, разбира се, ако ти самата не се чувстваш добре в кожата си). Защо по дяволите в тая държава в последно време се възприема като ХУБАВО и МОДЕРНО да си некъв кльощав (дори анорексично)?! Знаете, че има и такива хора, които не могат да надебелеят (лично познавам такива) и не става с тъпчене или с каквото и да е. Така има и такива, които не могат да отслабнат. Само искам някой да ми каже защо в нашата държава имаме такива стандарти? Защо например никой не харесва по-пълните хора (ще стана нахална, но и такива познавам)? Не ми казвайте, че е въпрос на естетика - вярно - по-хубаво е, но само до известна степен!!! Как може да кажете, че моделите по телевизията например, имат ИДЕАЛНО тяло?! Та те са анорексички всичките! Моля за отговор - ЗАЩО в България сме болни на тема "отслабване", "слабеене" и каквото и да е друго, свързано с премахване на тлъстини, както ги нарекоха преди мен?!?!

ПП: Съгласна съм с glupacheE!

DiNcHeTyYy
04-16-2008, 13:01
1.не може да който и да е да каже на момичето че трябва да отслабне,защото не ссте я виждали
2.според си е много добре защото тя сама казва че е стегнета --- мусклите тежат мноогоо повече от сланинките
3. тези които са 170- 50 не е казано че изглеждат по добре от по тежките моичета зависи от толкова много неща ( костите например са тежки на някой, а пък на друг не )
4.Момиче не се интересувай от мнението на другите важното е ти да се харесваш и да ти отиват кг защото аз например когато съм много слаба изглеждат по грозно - според мен си супер,ако толкова искаш да премахнеш излишните мазнини пробвай с НВД
5.Но внимавай -казва ти го човек ,който отдавна са му завъртяли главата диети ( била съм и в началото на булимията)
внимавай да не прекалиш със свалянето,внимавай каква и колко храна приемаш,много е опасно повярвай ми и границата е много тънка и лесно може да се прмине а премине ли се веднъж наистина мнооогоо трдуно и страшно след това
Просто ми се довери
6.Истиския сексепил не е в кокалите ! :D и момчетата го знаят
Разбираш какво ти намеквам нали


п“П и хубаво че си се сетила 3 месеца преди лятото а не 3 дни :-D

Браво...напълно съм съгласна с теб!!искам да споделя 4е аз също съ м минала през мн подобни проблеми!!!и аз бях в началото на булимията,наистина искам да ви споделя че сякви такива диети и пр могат да ви докарат до самоубииство(колкото пресилено и да звучи)....като чета тука мненията на повечето и не мога да разбера на къде отива света"искам да съм 43 или не знам си кво"......абе хорааа не се вманиачаваите...това ве4е си е болестно състояние!!!!
Аз за 3 месеца бях свалила 36кг,понейе лапе6кия ми акъл не проумява6е че това е най-тъпото което 4овек може да направи.Бях спрела да ям тотално(само по 1,2 ябълки на ден и кафета и цигари),бях стигнала до положение че си мислих за6то хората ядат....накрая вс ми се върна.....ходих по бохлници и се осъзнах че няма смисъл от гладуване,напротив ако се храни6 нормално и по няколко пъти на ден може6 да отслабне6 траино и без проблеми...
В момента си се храня норм и за няколко месеца свали кг,които си бях върнала,остават ми о6те малко и 6те ги сваля ама без сякви тъпи диети....

Така че миличка не си мисли 4е си дебела или пък някжи такижа глупости!Знае6 ли колко искат да имат твоите кг и ръст,а ги нямат....благодари на Бог за тва,което ти е дал и гледаи на пред живота е мн хубав!старай се да го гледа6 през розожи очила и не го усложнявай :) :) :)

nadeto94
03-18-2009, 14:38
е аз съм 164 см и тежа вече 55 кг станах 55 след една диета иначе бях 53 ама после си качих кг :-x Аз качвам само на краката и тва е мн гадно :D имам плосък корем с плочки и перфектно дупе според мене :D обаче трупам на краката и незнам какво да ги правя тия крака то не бяха танци домашна гимнастика ... :-D абе явно ми е заложено да пълнея ама пък аз съм инат и няма да се дам :D Преди водех много активен спортен живот все съм спортувала много и съм танцувала латино-американски танци ,народни танци, модерни танци,Хип-хоп танци,балет :razz: Обаче тази година не спортувам мн мн и губя форма :shock: някой може ли да каже как за мижавите 2 месеца да се постегна повечко че почнах да се отпускам бавно и славно а ако може и да споделите някакъв режим на хранене че съм свикнала да си хапвам когато ми се прииска :lol:

XTREMEFREERIDE
03-18-2009, 15:10
167см. , 50кг. ... тва съм аз.
Незнам дали е нормално.
Не мисля, че съм дебела... по - скоро отпусната.
И тва ме дразни.
Мисля да се оправям до лятото.

Рецептата е следната:
Махам всички пакетирани идиотщини.Имам в предвид чипсове, снаксове, солети, марети и пр. Също така махам дюнерите, тостерите и пиците. МНОГО СА МАЗНИ!!!
Започвам да ям пълнозърнест хляб и да си хапвам по малко и по - често. И гледам всичко което ям да е с минимално съдържание на мазнини.Също така избягвам пърженото. Колкото и да не ви се вярва от понеделник го започнах това и днес две момичета от класа ми ми казаха, че съм отслабнала. :shock: Явно действа, но е нужен и спорт. Аз си правя коремни преси, помпички и клякания вкъщи. А за сланинките :D по кръста правя разни навеждания в страни, но забелязах, че те се свалято повече от ограничаване на храната. (не да ядеш по - малко, а да ядеш по - полезни неща). Предполагам до лятото на този режим ще успея да смъкна 3-4 килограма. Или най - малкото което е - да се стегна.
И помни : ЗА ДА СЕ ОТСЛЯБВА ТРЯБВА ДА СЕ ЯДЕ!!!
Успех и в началото на лятото можем да споделяме резултатите. ;)

Infinity
03-18-2009, 15:18
И аз съм някъде там, но съм 47 кг. И се чувствам дебела...искам да са най-много 43-45. На теб може кокалите ти да тежат, но определено аз ако стана 58 няма да вървя, а ще се търкалям.
ох и аз понякога съм така и определно мисля,че за младо момиче твоите кг не са много подходящи

3oPuTy
03-18-2009, 15:58
167см. , 50кг. ... тва съм аз.
Незнам дали е нормално.
Не мисля, че съм дебела... по - скоро отпусната.
И тва ме дразни.
Мисля да се оправям до лятото.

Рецептата е следната:
Махам всички пакетирани идиотщини.Имам в предвид чипсове, снаксове, солети, марети и пр. Също така махам дюнерите, тостерите и пиците. МНОГО СА МАЗНИ!!!
Започвам да ям пълнозърнест хляб и да си хапвам по малко и по - често. И гледам всичко което ям да е с минимално съдържание на мазнини.Също така избягвам пърженото. Колкото и да не ви се вярва от понеделник го започнах това и днес две момичета от класа ми ми казаха, че съм отслабнала. :shock: Явно действа, но е нужен и спорт. Аз си правя коремни преси, помпички и клякания вкъщи. А за сланинките :D по кръста правя разни навеждания в страни, но забелязах, че те се свалято повече от ограничаване на храната. (не да ядеш по - малко, а да ядеш по - полезни неща). Предполагам до лятото на този режим ще успея да смъкна 3-4 килограма. Или най - малкото което е - да се стегна.
И помни : ЗА ДА СЕ ОТСЛЯБВА ТРЯБВА ДА СЕ ЯДЕ!!!
Успех и в началото на лятото можем да споделяме резултатите. ;)
Щом не си дебела,какъв е смисъла да се лишаваш от нещо?!
Сама каза,че тялото ти е отпуснато,а с разделно и здравословно хранене то няма да се стегне :) (не,че ако ядеш боклуците,които изреди по-горе ще отслабнеш де ама ...)
По-добре наблягай на упражненията ;)

4ipsi
03-18-2009, 16:43
az su6to sum 1.62 i sum 55 kila, koeto ne e normalno, no nqkoi hora prosto imat tejki kosti

galu6a
03-18-2009, 18:14
ами аз правя така радлено хранен и ограничаване на храната + аеробика вкъщи от едни крипмета в замунда ипробвай и ти ако искаш :)

LifeIsGood
03-19-2009, 01:23
И аз съм някъде там, но съм 47 кг. И се чувствам дебела...искам да са най-много 43-45. На теб може кокалите ти да тежат, но определено аз ако стана 58 няма да вървя, а ще се търкалям.
Това ми намирисва на бъдеща анорексия :? Много внимавай!!!Не може да кажеш,че си 1.70 и искаш да си 43 кг. не е нормално
П.П. Енрике чакам да ме упрекнеш ПАК :lol: Въпреки,че по твоята формула 170-120=50 и ако ме упрекнеш значи ще противоречиш на себе си :lol:


o neznam mili4ka az sam 1.70 i sam 55 spored men trq otslabne6 mani4ko
Мисля,че говориш на сляпо :) Момичето никъде не казва колко е висока :) Все пак има и многооо високи момичета както и ниски с (моите любими според Енрике) тежки кости :)
И все пак момичето само казва,че има малко сланинки така че бягането му е майката ;):)

Съгласна съм!! Аз съм 170 и дори 60 кг са ми малко. Гледам да тежа 65...Зависи от кокалите най вече и от мускулната маса. Колкото повече мускули толкова повече килограми са разрешени :) Така че ако спортуваш и понатрупаш мускулна маса може дори да качищ но ще изглеждаш по-добре.

colymoly
03-19-2009, 16:51
Леко само с тия диети, че нали гледахте оня ден предаването на Карбовски...
Да не някоя да е следващата дето ще има посещение след некоя година 8)
гледах я тая и днес като не ми се ядеше майка ми ми се скара, че може да стана като нея и ме накара да ям насила

petito93
03-20-2009, 15:13
Аз съм 1.64м и тежа 57кг. (поне преди 3 седмици бях толкова :) ) не мисля че съм дебела,харесвам тялото си,но мисля да почна да спортувам,за да се стегна.Храня се умерено,гледам да не ям много мазно и избягвам тестени храни.За теб не бих казала,че си дебела :( но не съм те видяла за да преценя.Сестра ми преди беше пълничка,започна да не се храни,много отслабна и сега,когато яде някакви храни повръща :( точно в тази възраст-на пубертета ,когато тялото издраства и се развива НЕ ТРЯБВА да се спазват диети,защото именно те ще окажат влияние,когато пораснеш,когато ти се наложи да раждаш и какво ли още не.Ще ти се появят болести и ще съжеляваш за тези диети!!! Ако хората те харесват,те ще те приемат такава,каквато си,дори и да си 100кг. Все пак по-добре да имаш,от колкото да нямаш :) :grin: :-D

YouCantStopMe
03-21-2009, 16:06
Аз имам за сваляне около 5-6 килограмаа..
Просто..
Измъчвам се с тях.
Знам,че заради възрастта ми не е хубаво да спазвам много строги диети.
Ограничавам се от сладкото,хляба (освен по някоя препечена филийка сутрин),тестените неща и газраните напитки.
За сега мисля,че постижението ми е само 1 килограм.
Спазнам този режим от.. седмица.
Освен това от вчера започнах да правя упражненията на Синди Крауфорд и наистина са много хубави. :) От утре започвам и с по половин час въртене на обръч и половин час скачане на въже ( две серии по 15 минути или три по 10 мин )
Пия водаа.. НЕ ям след 18:00 и така..
Също ям ябълки и портокали ( за сега само тези от плодовете ) Надявам се НАЙ-накрая да се отърва от тези килограми.
Айде успех на всички :)



П.П Днеска както не бях яла сладко от седмица.. и майка беше направила от онзи УНИКАЛЕН кекс.. хапнах си едно малко парченце.. дано да не съм сгрешила много ;д :D

colymoly
03-21-2009, 16:14
И аз съм някъде там, но съм 47 кг. И се чувствам дебела...искам да са най-много 43-45. На теб може кокалите ти да тежат, но определено аз ако стана 58 няма да вървя, а ще се търкалям.
Това ми намирисва на бъдеща анорексия :? Много внимавай!!!Не може да кажеш,че си 1.70 и искаш да си 43 кг. не е нормално
П.П. Енрике чакам да ме упрекнеш ПАК :lol: Въпреки,че по твоята формула 170-120=50 и ако ме упрекнеш значи ще противоречиш на себе си :lol:


o neznam mili4ka az sam 1.70 i sam 55 spored men trq otslabne6 mani4ko
Мисля,че говориш на сляпо :) Момичето никъде не казва колко е висока :) Все пак има и многооо високи момичета както и ниски с (моите любими според Енрике) тежки кости :)
недей да намирисваш анорексия, щом смята, че има нужда значи е възможно да свали излишното, не на всички 45 килограма им стоят добре, виждала съм хора които са 45 и пак са дебели, зависи от структурата на тялото, може да има по-набити крака и за това да се вижда дебела
И все пак момичето само казва,че има малко сланинки така че бягането му е майката ;):)
недей да намирисваш анорексия, щом смята, че има нужда от отслабване значи може да свали излишното, виждала съм хора които са 45 и по-малко, но пак са дебели, зависи от структурата на тялото, може да има по-набити крака и за това да се вижда пълничка

anonymous497065
03-21-2009, 16:32
К`во?!Имаш "сланинки", ама инъче си стегната.Аз предлагам първо да си установиш проблема.