PDA

View Full Version : двама



sweet4esf
04-03-2008, 12:21
обичам моя приятел мн и държъ на него но има един фр който си го харесвах преди и и той мен и щяхме да тръгнем но аз тръгнах с моя и си остонахме фр :( той като ме видя една вечер с моя просто :smt085 :smt086 :smt090 това му беше изражението и азззз :-k спря да ми пише да ме търси и аз веднага разбрах защо :? мина известно време и аз му писах :) сега са добре нещата :) пак си пишем вс ок НО..... :( аз все още го харесвам и сега още повече :? той също ме харесва още но аз сам с моя :-k наистина нз кфо до прая :? моя е супер добро момче,прави вс за мен което никое др не е правило :( дава вс за мен,,лакал е за мен кфо ли не :( хубаво ми е с него но когато си пишо с моя фр забравям напълно за моя :? а като го видя :smt007 нз кхо да правя :( неискам да изгубя моя но искам мн да съм и с моя фр :-k просто нз :? помогнете мииии :cry: :cry: :-k

trittico
04-03-2008, 12:42
моя.....твоя......моя........твоя... .от това, което разбрах си влюбена не в "твоя" а в другия, но същевременно не искаш да нараниш "твоя" ........ щом харесваш другото момче, по-добре тръгни с него, ама нали знаеш....не гони дивото,дръж питомното.........просто прецени какво имаш и какво нямаш във връзката ти и така........успех

Tazadar
04-03-2008, 13:14
Ходи се гръмни, ма :д

CuRly_Doll
04-03-2008, 13:19
Ти изобщо знаеш ли какво искаш???Искала тоя,ама искала и другия.Ем,миличка не стаа така-или единия,или другия!!!Коментара преди моя е много вере-ходи и се гръмни....Аман от такива като теб,които не знаят кво искат и нараняват-не само единия,не само другия,но накрая и себе си и после-що стана така...Ха познай! ... :?

ToySoldier
04-03-2008, 13:30
Всички момичета сте ми ясни..Обичате момче,което прави всичко за вас (което му е по силите) и изведнъж от дън земя се появява някъф приятел,с който много се харесвате и кфо става ? ........ Два пъти ми се е случвало това,така че :smt067 :smt049

CuRly_Doll
04-03-2008, 13:34
ЕееЕЕеЕ...стига с това определение "всички момичета" .... Фактът,че повечето са такива не означава,че всички са такива!!! :?

elis666
04-03-2008, 13:53
Тази ситуация за мен е повече от позната, защото до скоро и аз бях в един такъв "любовен триъгълник", но разбрах, че човек трябва да е с този който го обича, а не с този който ти обичаш!Щом авера ти държи на теб не прави грешка, не го оставяй!От къде си сигурна, че другия ще те обича повече?Остави нещата в течението!Аз си изпатих много лошо и вече ми е обица на ухото и в такива ситуации малко или много знам какво да правя!Бъди реалист, виж нещата от страната на авера си!Той как ще се почуства?Любовта на всичко е способна.Внимавай! 8-)

MoOnLiGhT_ShAdOw
04-03-2008, 14:07
моя.....твоя......моя........твоя... .от това, което разбрах си влюбена не в "твоя" а в другия, но същевременно не искаш да нараниш "твоя" ........ щом харесваш другото момче, по-добре тръгни с него, ама нали знаеш....не гони дивото,дръж питомното.........просто прецени какво имаш и какво нямаш във връзката ти и така........успех
Ама нееее, та тя "много обича" приятеля си, как така ще го зареже... Не че не го забравя напълно, когато си мисли за другото момче, както не би трябвало да е при истински чувства, но как да е...

Към авторката: Момиченце, подреди си мислите в главицата, за да не те боли после. Седни си на четирибуквието и реши какво искаш. Не може да разиграваш и двамата - ясно е, че другото момче те харесва много, но го боли, когато ви вижда с приятеля ти. Ти разбираш това и в същото време не можеш да го пуснеш да си спести душевните терзания - въртиш ги и двамата на пръста си. И двамата са готови на много за теб, а като те гледам ти си играеш, особено с "другия". Оставила си да ви види, а после пак да го закачиш на кукичката. :?
На колко си, че до толкова да не знаеш какво искаш?

bebeto0o
04-03-2008, 14:10
ЕееЕЕеЕ...стига с това определение "всички момичета" .... Фактът,че повечето са такива не означава,че всички са такива!!! :?
Dam to4no taka :)

comics
04-03-2008, 14:22
сейл ъуей уид ми
уот уил би, уил бе
ай уана холд ю нау..нау....наау

H8_mE
04-03-2008, 14:42
и аз СКОРо бях изпаднала в подобна ситуациа и накрая избрах гаджето много ясно,защото с него си ходим от много време,прекарваме си добре,,,, повеечето пъти и беше по-разумно с другото момче да сме само приятели.Трудно е да се отдалечиш от някой ,с който е възможно да се сближиш повече,но не невъзможно.Дори малко боли ,но беше правилното и аз го направих... Успех и на теб! :-)

VerryBerry
04-03-2008, 14:48
Прецени с кой НАИСТИНА искаш да бъдеш и ''отстрани излишния''-малко силно изказване,ама неможеш да се разделиш на 2 половин,нали?

NightGuardian
04-03-2008, 14:51
Зарежи сегашния си приятел нарани го сега , защото после , ще е доста по-трудно.Щом си харесваш "онзи твой приятел" и сърцето ти казва ,че искаш при него...отивай!

5StaR
04-03-2008, 15:09
обичам моя приятел мн и държъ..

В българския език няма дума, която да завършва на "ъ" ...

alex_devv
04-03-2008, 15:15
с кво да ти помогнеме като незнаеш кво искаш ?
избирай един от двамата и си седи мирна на гъза.

GameMaster
04-03-2008, 15:59
hihi...Abe momcheta ne vsichki momicheta sme takiva da ne znaem kakvo iskame ;-) . Ami mislichka i ti ne znaesh kvo iskash.To sega shteshe da e normalno da napisha : Idi se grymni! ama nqma...da ti davam akyli nqma smisyl.Spored men si ostani s tvoq segashen priqtel az taka ti predlagam.Moje posle da syjelqvash ili neshto takova nz sama reshi...Haide uspeh! ;-)

yuyuto
04-03-2008, 16:06
Пф... И ай научи се първо да пишеш и после му мисли за гаджелъка... По въпроса : еми щом си харесваш повече приятеля, тръгвай си с него, кво има да му мислиш, не мога да разбера... Пф... :(

kuklichka_bg
04-03-2008, 16:16
napravi me4tata na seki troika :razz: :oops:

koalka
04-03-2008, 17:49
Както разбираш не може да си и с двамата, така че или си с едини, или с другия.Явно е, че имаш по-силни чувства към това момче, с което нищо не е станало, харесва те и той.Най-добре се разделете с приятеля си, а не го лъжи, защото явно много те обича...което е жалко.