PDA

View Full Version : сода-има ли е ефект?



rrrtttpppddd
04-03-2008, 15:00
вярно ли е че содата помага за изчистване на лицето и маха черните точки,ако някои е пробвал да пише

Shtastl1va
04-03-2008, 15:03
Знам, че ако си правиш маска с хума можеш да добавиш и сода, но само сода не знам дали става :)

bonbon4e__f
04-03-2008, 15:58
men me e strah da si sloja soda :-# :-# :-# ako mi izgori liceto :-# :-# :-# :( :?

SunSmile
04-03-2008, 16:00
men me e strah da si sloja soda :-# :-# :-# ako mi izgori liceto :-# :-# :-# :( :?
Няма да ти изгори лицето, спокойно!

Иначе по - добре е да използваш някой продукт за премахване на черни точки, отколкото сода... Малко бабешки деветини ми се струват, нямам голямо доверие на такива работи и не съм пробвала. :?

bonbon4e__f
04-03-2008, 16:10
men me e strah da si sloja soda :-# :-# :-# ako mi izgori liceto :-# :-# :-# :( :?
Няма да ти изгори лицето, спокойно!

Иначе по - добре е да използваш някой продукт за премахване на черни точки, отколкото сода... Малко бабешки деветини ми се струват, нямам голямо доверие на такива работи и не съм пробвала. :?

mi az li4no si po4istvam liceto s nqkuf tonik i dva puti v sedmicata si pravq maskata na Garnier Pure 3 в 1
p.p Mnoo Sam dovolna :-) :-)

guesswho
04-03-2008, 16:53
дам,чисти мн лицето.....ама се добива голям апетит :o и се напулнява ...както решиш (ни ще ти изчисти лицето от пъпки,а за черно точки нз сигурно)

rrrtttpppddd
04-04-2008, 11:57
пишете де никои друг ли не е пробвал

varnen4e
04-04-2008, 12:40
Аз не съм пробвала и не можах мног много да разбера за какво става дума.. Обяснете..
:)

Liar
04-04-2008, 12:43
дам,чисти мн лицето.....ама се добива голям апетит :o и се напулнява ...както решиш (ни ще ти изчисти лицето от пъпки,а за черно точки нз сигурно)
Да не говориш за Бирената мая?
Иначе пробвай на малък участък от тялото първо,след това и на лицето(пак малък участък)ии после сама реши дали ще ползваш содата за цялото лице.