PDA

View Full Version : Да дадем втори шанс на Пламена от Music Idol



mgxpower
04-03-2008, 16:36
http://www.bgpetition.com/PLAMENA-MUSIC-IDOL/index.html

DjBaloon
04-03-2008, 16:39
+1

Decu
04-03-2008, 16:40
:?

s1NNer
04-03-2008, 16:44
Пфф...

mgxpower
04-03-2008, 16:47
Фънки беше прав живеем в Цървуландия и във форума не вярвах ,че има представители на .... както и да е!
Някой дори не разбирате от музика кефите се на онази маймуна Иван....

AutumnTears
04-03-2008, 16:50
ne plamena a ELENA zaslujava o6te edin 6ans no edva li 6te ima vuzmojnosti za realizaciq v bulgaria tq e istinski talant i strahoten 4ovek :-)

Saymon90
04-03-2008, 16:55
Наистина е жалко, че трябваше да се избира между Нора и Пламена. Аз бях за Нора, но все пак е жалко, че точно те двете бяха номинирани - та те са едни от най-талантливите.
Но няма да подпиша петицията... каквото било, било. Дано по-нататък да продължат тези, които наистина заслужават. А не селските педали, заради хубавата им прическа...

Decu
04-03-2008, 16:56
Фънки беше прав живеем в Цървуландия и във форума не вярвах ,че има представители на .... както и да е!
Някой дори не разбирате от музика кефите се на онази маймуна Иван....Виж сега, тя никаква не е.
Да, пееше прекрасно, и да-случилото се вчера изобщо, ама изобщо не беше честно. Факт е обаче, че стана и нищо не може да се направи по въпроса.
Първо, че изобщо няма да е честно спрямо другите участници и второ-регламентът не го позволява!

s1NNer
04-03-2008, 16:56
Фънки беше прав живеем в Цървуландия и във форума не вярвах ,че има представители на .... както и да е!
Някой дори не разбирате от музика кефите се на онази маймуна Иван....

Ако мнението ти е породено от предишния ми пост ще ти кажа ,че аз дори и не му се кефя на Иван ... А относно Пламена ... ми не ме кефи :/ по едно време вече започна да става прекалено лигава :/ но пееше найстина добре :]
И да ... радвам се ,че отпадна тя ,а не Нора :]
И вие ако за всеки участник тръгнете да правите подписки да ги върнат в мюзик айдъл - на къде отиваме ?! Така нищо няма да направите ... има си правила предаването и една ли със една подписка ще направите нещо ...
Ми дайте са да направиме подписка и за миналия мюзик айдъл ,че не исках Невена да е победителка ... Няма да направите нищо .. просто приемете фактите ... ;]

mgxpower
04-03-2008, 16:58
Цървуландия каза своята дума!Каквото искате правете с 2-ма или 3-ма все толкова надявам се да има поне други останали здраво мислещи хора!

Decu
04-03-2008, 17:01
Нещата не могат да се променят!!!

charlies_angel
04-03-2008, 17:05
mislite li 4e 6e pomognete taka.... :?
kofti se polu4i..ama...ko da se prai

SiNiStEr
04-03-2008, 17:08
ne plamena a ELENA zaslujava o6te edin 6ans no edva li 6te ima vuzmojnosti za realizaciq v bulgaria tq e istinski talant i strahoten 4ovek :-)

Мн съм сагласна с теб.То като е почнало така аре вс да се върнат...баси.

Saymon90
04-03-2008, 17:08
Е, сега ще обиждаш само защото не искаме да подпишем петицията ли?? Браво бе ...

ScionOfStorm
04-03-2008, 17:11
^ Мани беги, агрешън пвнзорд. То дали не се дърпат конците зад завеската на кукленското театърче принципно, а?

Pedigree
04-03-2008, 17:15
Не ми беше особено симпатична,но да,пееше много добре.
И все пак,не.Това е.Няма как,няма да е честно спрямо останалите.По тази логика,нека да върнем всички останали,защото не е справедливо,а?

Romance
04-03-2008, 17:30
Не ми беше особено симпатична,но да,пееше много добре.
И все пак,не.Това е.Няма как,няма да е честно спрямо останалите.По тази логика,нека да върнем всички останали,защото не е справедливо,а?
^ точно това щях да кажа и аз..дайте пък след всяко изгонване да ги връщаме :?

mhmhmhmhm
04-03-2008, 17:31
кво не е честно?!
не са гласували-изгониха я ...
честно или пък не ще има имаа,ако го решаваше журито,до няква степен

mgxpower
04-03-2008, 17:32
Е, сега ще обиждаш само защото не искаме да подпишем петицията ли?? Браво бе ...Къде съм обидил бе всезнайко?Мисля ,че както ти няма да гласуваш и аз мога да си правя каквото си искам така ,че млъкни по-добре!

air_J
04-03-2008, 17:33
100% анти са ми абсолютно всички участнички, а тази ми беше най-противната и не мога да скрия радоста си от нейното изгонване. В две поредни седмици гонят най-противните за мен участници - не мога да не съм доволен. 8)

Ziezi
04-03-2008, 17:39
http://www.bgpetition.com/PLAMENA-MUSIC-IDOL/index.html :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068

ААААААААААААААА НЕЕЕЕ,това беше черешката!Ба го в тъпото поколение,деградацията е пълна!Това ли точно е най-важното нещо - няква тъпа пача била изгонена от поредната американска простотия копирана от джмитиви - за което трябва да се прави подписка?Оххх,добър старт на деня :D :D :D :D :D :D

LipSoFAnAnGel
04-03-2008, 17:46
Не ми беше особено симпатична,но да,пееше много добре.
И все пак,не.Това е.Няма как,няма да е честно спрямо останалите.По тази логика,нека да върнем всички останали,защото не е справедливо,а?
^ точно това щях да кажа и аз..дайте пък след всяко изгонване да ги връщаме :? +1

air_J
04-03-2008, 17:46
За тази петиция има един по-корав емотикон - http://lautahools.org/forum/images/smiles/doh.gif

mgxpower
04-03-2008, 17:47
http://www.bgpetition.com/PLAMENA-MUSIC-IDOL/index.html :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068

ААААААААААААААА НЕЕЕЕ,това беше черешката!Ба го в тъпото поколение,деградацията е пълна!Това ли точно е най-важното нещо - няква тъпа пача била изгонена от поредната американска простотия копирана от джмитиви - за което трябва да се прави подписка?Оххх,добър старт на деня :D :D :D :D :D :DЕдно m4a1 ще ти свърши по-добра работа!

NH3
04-03-2008, 17:50
изгонилиса я край това е положението вместо да се занимавате с нещо по смислено си губите време с простотий


п.с мюзик айдъл Е УРИНА ! пей с мен двойно по голяма УРИНА !

sexy_eJlz
04-03-2008, 17:52
Цървуландия каза своята дума!Каквото искате правете с 2-ма или 3-ма все толкова надявам се да има поне други останали здраво мислещи хора!
+1

koalka
04-03-2008, 17:54
Не се кефя на Иван, но се кефя повече на Нора.Харесва ми повече гласа й, да не говорим за визията и т.н.Пламена може да пее хубаво, но това не е всичко.А и отделно това каква реклама си направиха с тая любовна историйка, не е истина...

ioancheto
04-03-2008, 17:56
Фънки беше прав живеем в Цървуландия и във форума не вярвах ,че има представители на .... както и да е!
Някой дори не разбирате от музика кефите се на онази маймуна Иван....

+ 1890378963750682562-6528 :o

Deadlock
04-03-2008, 18:03
рядко противно и лигаво същество. :neutral:

November
04-03-2008, 18:10
Пфф...аз пък не искам да се връща!
Предпочитам Елена...ама те!!!! :?

Ziezi
04-03-2008, 18:14
Фънки беше прав живеем в Цървуландия и във форума не вярвах ,че има представители на .... както и да е!
Някой дори не разбирате от музика кефите се на онази маймуна Иван....

Живеем в Цървуландия,защото не сме подписали в толкова важната подписка от която зависи животът ти ли?

Живеем в цървуландия,защото всичките пубери се връзват на такива откровени простотии,които не ги засягат нито пряко нито косвено!

NH3
04-03-2008, 18:27
^ съгласен съм ако се обръщаше толкова внимание на сериозните неща който ни засягат щеше работата да е много по добре

DisciplineAndOrder
04-03-2008, 18:55
лудите фенки на ПерникО не позволяват на Русокоска да се гушка с него... :D

TellMeYourName
04-03-2008, 18:59
Айде не :)

Saymon90
04-03-2008, 19:03
Къде съм обидил бе всезнайко?Мисля ,че както ти няма да гласуваш и аз мога да си правя каквото си искам така ,че млъкни по-добре!

Къде си обидил?


Цървуландия каза своята дума!Каквото искате правете с 2-ма или 3-ма все толкова надявам се да има поне други останали здраво мислещи хора!

Мда, определено не си обидил. Слепи сме.

alek200
04-03-2008, 19:04
Момичето има голям талант обаче какво и да правите НЯМА начи да я върнете в Music Idol ...

s1NNer
04-03-2008, 19:04
MG-X-Power а ти 1ви клас ли си ?!

Water_lili
04-03-2008, 19:05
не гледам предаването и не знам точно дали си заслужава тази петиция или не, но намирам за жалко ,че за щяло и нещяло и то предимно за безмислени неща се правят такива подписки ,а когато е да се направи нещо наистина значимо за цялото ни общество и държавата като цяло всички пасуват или се пресмиват :?

ArTanDra
04-03-2008, 19:07
Фънки самия е един доста добър представител от държата Цървуландия. БТВ иска да спечели от вас и да гласувате.. !!! Смс-сите са пари.. печели този, който е спечелил глупаите лапета на негова страна (незнам кой друг би си давал парите за такива глупости) и Пламена какъвто и глас да има няма да успее, нито който и да е от ЗВЕЗДИТЕ..

5StaR
04-03-2008, 19:22
Не трябва да и се дава 2ри шанс. Хората не са гласували за нея => отпада. Това е музикален формат с правила

mgxpower
04-03-2008, 20:41
Познавам я лично и мога да ви кажа ,че не е това , което показа там не е лигава изобщо и може още много !

Ziezi млъкни по-добре!

_siNNer_ а ти за много оригинална ли се мислиш?!или какво?

Mamut
04-03-2008, 20:42
-1 8)

alex_devv
04-03-2008, 21:13
Фънки беше прав живеем в Цървуландия и във форума не вярвах ,че има представители на .... както и да е!
Някой дори не разбирате от музика кефите се на онази маймуна Иван....

:smt041

psychopath
04-03-2008, 21:26
Против съм..

Имаше и по-некадърни от нея...но мен какво ме бърка?

v_shveda
04-03-2008, 21:27
Според мен няма талант това момиче и хубаво че я изгониха

NH3
04-03-2008, 21:34
тая русата от орехово става само за кърска любов

mgxpower
04-03-2008, 21:57
Според мен няма талант това момиче и хубаво че я изгонихаА ти си си лика прилика с Иван и двамата имате еднакъв талант кво ли разбираш ти от талант :D :D :D

sherry
04-04-2008, 06:09
Според мен няма талант това момиче и хубаво че я изгониха

Ей такива изказвания ме убиват! Ако нямаше талант, нямаше да я допуснат след кастингите, а още по-малко до финалната 12-ица!

Да не говорим, че Пламена е печелила много Гранд при-та на национални конкурси и е пяла 2 пъти на "Бургас и морето". Да, може би, защото е бездарна!! :-x

bungle
04-04-2008, 06:13
Вие пък , какво толкова се палите..
Това е просто шоу..
Ясно е, че няма да станат мега-звезди.

ScionOfStorm
04-04-2008, 06:19
mg-x-powah ги отбира нещата обаче бе 8)

ЕPu
04-04-2008, 06:20
Вие пък , какво толкова се палите..
Това е просто шоу..
Ясно е, че няма да станат мега-звезди.


мммда права си. Виждате ли какво стана с НЕвена от миналата година? Докато течеше още шоуто беше известна, ама щом победи вече... направи една мизерна песен дето не се слуша от никой и какъв беше смисълът от победата й? Нито й донесе слава, нито стана певица...

Относно Пламена, аз лично съм против, каква е тя та да й се дава допълнителен шанс ощетяващ другите участници? Че пее, пее момичето, но просто няма да е честно ако я вкарат пак.

alex_devv
04-04-2008, 07:03
да свършва тва, че като вида че ги дават и ми иде да строша телевизора

s1NNer
04-04-2008, 07:13
Познавам я лично и мога да ви кажа ,че не е това , което показа там не е лигава изобщо и може още много !

Ziezi млъкни по-добре!

_siNNer_ а ти за много оригинална ли се мислиш?!или какво?

Да оригинална съм ! Проблем ?
Не разбра ли ,че на никой не му пука ,че са я изгонили тая ?!

Да да не била лигава ... :-D А връзката им с ония фешън скапан е просто за пред камерите ...

MissitY
04-04-2008, 08:03
Ако тръгнем от началото - Нора и Пламена не трябваше да са там,защото пеят много добре.Нора го доказа докато се бореше да остане.Пламена го доказа докато пееше последната си песен на сцената на Music Idol.Не очаквах,че Нора ще е застрашена.Пее страхотно :-) .А за Пламена - много пуберчета (не че и аз не съм пубер де :]] ) я харесват заради аферата с Денислав и не смятах че ще е с най-малко гласове.Изпаднах в потрес като го разбрах.Както и да е.Станалото - станало.А за тая маймунка Иван...имам чувството,че скоро няма да го изгонят.Много хора му се кефят на лигните.Но ако не се справи със сегашната задача - а именно Robie Williams - Feel ,ще изчезне като дим :D :D .

Saymon90
04-04-2008, 08:06
А за тая маймунка Иван...имам чувството,че скоро няма да го изгонят.Много хора му се кефят на лигните.Но ако не се справи със сегашната задача - а именно Robie Williams - Feel ,ще изчезне като дим :D :D .
Feel въобще не е трудна песен. Щом и аз съм я пял.... ^^ Можеха да му спретнат едно дооооста по-голямо предизвикателство, ако искаха. Но наистина - ако и това не успее да изпее... мале мале.

Decu
04-04-2008, 08:07
Ако тръгнем от началото - Нора и Пламена не трябваше да са там,защото пеят много добре.Нора го доказа докато се бореше да остане.Пламена го доказа докато пееше последната си песен на сцената на Music Idol.Не очаквах,че Нора ще е застрашена.Пее страхотно :-) .А за Пламена - много пуберчета (не че и аз не съм пубер де :]] ) я харесват заради аферата с Денислав и не смятах че ще е с най-малко гласове.Изпаднах в потрес като го разбрах.Както и да е.Станалото - станало.А за тая маймунка Иван...имам чувството,че скоро няма да го изгонят.Много хора му се кефят на лигните.Но ако не се справи със сегашната задача - а именно Robie Williams - Feel ,ще изчезне като дим :D :D .Само дето Тома ще я пее тая песен.

MissitY
04-04-2008, 08:08
Леле как се изцепих :D :D :D :D :D :D :D :D .Няма значение к'во ще пее...Пак ще се излигави.

HopeLesss
04-04-2008, 08:15
Вие пък , какво толкова се палите..
Това е просто шоу..
Ясно е, че няма да станат мега-звезди.

Бънгъл, мен лично ме е яд, че в България се котира само простащината, вулгаризма и всичко останало, но не и таланта. Пламена пее стрхотно! Нека всеки каже каквото си иска, но това няма да промени този факт. Аз също я познавам! Преди 3 години, когато правихме благотворителен концерт в Търново в памет на наша съученичка, която почина от неизлечима болест, тя сама предложи да пее, заедно с други големи звезди и мога да ви кажа, че на нейните песни 3000-ната публика стана на крака!

Яд ме е, че я изгониха! Но ме е яд повече, че останаха хора като Иван, като ония двете анорексички и като много други, които могат да пеят, но само под душа! Успокоявам се, че това няма да е края за Пламена, а напротив - може би самото начало!

MissitY
04-04-2008, 08:26
Е,аз самата се възмутих,че Анна остана :-o Това момиче не ме кефи,но явно заинтересования български народ е на друго мнение.На Люси и стана супер криво.Личеше си!Просто не беше възможно да са застрашени.Тук има нещо гнило.Но кой го грее?Всеки гледа парички и само парички!Така до никъде няма да стигне българската музика! :-x :-x :-x :-x

air_J
04-04-2008, 08:43
Явно само най-тъпите все още не разбраха, че в момента, в който зрителите започнат да решават, Мюзик Айдъл вече се превръща в състезание, в което НЕ се гледа таланта! Нора е повече от невзрачна нула като поведение и е нормално да няма никакви фенове, докато например селският Иван 100% ще е финалист, щото се държи така, че всеки знае кой е Иван и си има фенове човека (независимо какво е тяхното качество, за разлика от Нора, която както се видя от вота май-май няма никакви фенове). А някой знае ли коя е Нора? Не! До една са ми адски противни и жалки участничките в Мюзик Айдъл и откровенно съм за Ивайло, щото ако това беше състезание за талант и певчески възможности, трябваше още в началото да му връчат титлата. 8) А Пламена точно не ми харесва не само като държание и външен вид, а и като изпълнителка. Докато за другите момичета, ако се напъна все нещо, което поне малко да ми хареса мога да изкарам, то за нея и Елена - нищо! 8)

sherry
04-04-2008, 09:28
Cool Girl е права, Пламена често пее без хонорар и на всякакви концерти из Горна! Даже я помолих миналата година да пее на изпращането на абитуриентите от нашето даскало и тя се съгласи без проблем. Много отзивчив и добър човек, много усмихнат и позитивен! Затова се дразня на тея, които говорят наизуст.

И пак се дразня на тея, дето казват, че не пеела добре. Те всички й свалиха шапка на таланта, всякакви музикални величия, а разни форумци, дето повечето не разбират и грам от музика, казват, че нямала гласови данни. Абсурд е. Има и друго-в Мюзик Айдъл не наблегнаха на нейната личност, а на връзката й. Това ме дразни. И няма какво да я мразите нея за това, не си избира тя, а продуцентите...

AutumnTears
04-04-2008, 09:30
Явно само най-тъпите все още не разбраха, че в момента, в който зрителите започнат да решават, Мюзик Айдъл вече се превръща в състезание, в което НЕ се гледа таланта! Нора е повече от невзрачна нула като поведение и е нормално да няма никакви фенове, докато например селският Иван 100% ще е финалист, щото се държи така, че всеки знае кой е Иван и си има фенове човека (независимо какво е тяхното качество, за разлика от Нора, която както се видя от вота май-май няма никакви фенове). А някой знае ли коя е Нора? Не! До ена са ми адски противни и жалки участничките в Мюзик Айдъл и откровенно съм за Ивайло, щото ако това беше състезание за талант и певчески възможности, трябваше още в началото да му връчат титлата. 8) А Пламена точно не ми харесва не само като държание и външен вид, а и като изпълнителка. Докато за другите момичета, ако се напъна все нещо, което поне малко да ми хареса мога да изкарам, то за нея и Елена - нищо! 8)

az puk mislq 4e elena e istinski muzikant a i kato viziq nadminava vsi4ki drugi u4astni4ki nadqvam se da uspee da se realizira kato vokalistka na nqkoq rock grupi4ka dori i da ne e bulgarska/spomenavam za viziqta za6toto v tozi music idol tova su6to e mnog ovajno/

mgxpower
04-04-2008, 09:30
sherry и CooL^GirL^^^ eвала бях се отчаял ,че кухите парчета са завладяли форума , но се появихте вие и видях светлина в тунела!

Кво да кажа на останалите ... гласувайте си за Иванчо направете го и idol на България дреме ми...и без това половината сте с неговият манталитет!

BeboP
04-04-2008, 10:13
^ Забелязваш ли, че единствено Шери и Куул Гърл се изказаха положително за Пламена... А мненията им със сигурност са по-обективни, отколкото тези на другите форумци, тъй като я познават... явно. Или поне са имали контакт с нея. И отново се доказва колко невъзможно, а и неправилно е да си правим заключения за даден човек, без да го познаваме... Да, всеки изказва мнение по общи впечатления, но само това не е достатъчно...
хах :-o
Глупаво сравнение ще направя, но... 'айде... 8-) Една... вафла, например - първоначално (добро/лошо) впечатление ти прави опаковката, но можеш ли да кажеш дали ти харесва, като не си опитал каква е на вкус?! ... хах.. Не се получи... Anyway 8-)
Личното ми мнение - Пламена ми допада и като глас, и като визия, а от мненията на двете момичета изглежда е И добър човек... Е, да, несправедливо отпадна от състезанието, а да не говорим колко абсурдно беше два големи гласа да се борят за оставане, имайки предвид, че в надпреварата участват хора с необработени, буквално, гласове... За поведение няма да говоря. :\ Но все пак предаването си има правила и едва ли с тази петиция може да се промени нещо...

nikitas19991
04-04-2008, 10:15
daaaaaa...tq i ELENA zaslujawasheee mn powechee..naprayyy bqh bqsnaa..kak mojaha da q izgonqt..tolkowa e razlichna ot dr..i twa q prawi oshte po-dobra..nooooooo qwno w bg razlichnite.. :x :x :x

HopeLesss
04-04-2008, 10:28
air_J е прав за едно - в момента в който айдъла започне да се избира от народа, вече няма нищо общо с талант. Жалкото в случая е, че доказахме, че българският народ се кефи на олигофрени, на пълни селяндури и на нищо друго. БТВ си вкара таралеж в гащите, когато прати Иван на Финалите, но чак сега го осъзнават, защото той е просто неконтролируем. Тъжното е, че той явно не е добре с психиката.

Ако трябва да анализирам всички участници в Мюзик Айдъл, то бих казала, че единствено Пламена, Нора, Деница, Ясен, Тома и Ивайло имат някакви гласови данни. Денислав пее, но има някакъв по-стандартен глас в стил Backstreet Boys. Единствено се надявам Иван да не стигне до финала и недай си боже да спечели... ако това стане, аз си изтривам канала БТВ от телевизора! ](*,)

mhmhmhmhm
04-04-2008, 10:37
Какво значение има дали е искала хонорар еди-къде си и колко била добра?!
на кой му пука за това в мюзик айдъл?
ми тогава трябва да спечели тоя дето е най-мил и на-добър..

flufyy
04-04-2008, 11:10
НЕ мисля че заслужава втори шанс ! Първо че не ми харесват с оня п*дал ! И щом са я изгонили е имало защо , и не мисля че пее много добре ! :)

sherry
04-04-2008, 12:45
Какво значение има дали е искала хонорар еди-къде си и колко била добра?!
на кой му пука за това в мюзик айдъл?
ми тогава трябва да спечели тоя дето е най-мил и на-добър..
Това го казвам във връзка с мненията, че изглежда надута, лигава и повърхностна. Казах, че я познавам, знам, че не е такава и давам примери!

Skullbreaker
04-04-2008, 13:53
Пламенчето че е страхотна е страхотна.

Жал ми е ,че има хора които никога няма да разберат музиката нито ще могат да я чуят , няма значение ,техен проблем.

Мюзик Айдъли.....Doesn' matter who wins..In the end they are all loosers...winners....whatever.... * .....

А ти MG-X power какво се учуваш?Цървуландия е държавата в която тризначките Врява , Говежда и Пантоф спечелиха Биг Брадър....








*игра на думи....

yuyuto
04-04-2008, 14:35
Ами не знам... Мен лично Пламена не ме кефеше мноу... Безспорно притежава невероятен глас, но визията й е кофти определено... И понеже има як глас, а в Мюзик Айдол се търси именно тва, не толкова външността, определено заслужаваше да продължи много повече, отколкото Иван, Ана, Мария или Стоян... Особено пък Иван... Докът тоя олигофрен седи и се пули на камерата, един наистина страхотен глас си отиде... И не, не беше честно... Но такава е България, такива са и хората, които живеят в нея и такам... Примирила съм се и гледам да уча езици, за да може да следвам в чужбина и тва е... :(

ganeca
04-04-2008, 14:45
Супер много се радвам че изгониха тази селянка. Аман от сапунени опери и фалшиво пеене.

Skullbreaker
04-04-2008, 14:47
Супер много се радвам че изгониха тази селянка. Аман от сапунени опери и фалшиво пеене.


Сега ходи се хвърли от някъде ....

ScionOfStorm
04-04-2008, 15:15
Блах, колко лесно стават агресивни хората за единия уреден мюзик айдъл...

Air_J, хендс ъп, мненията ти в тая тема поне, рулират. Съгласен, особено с частта за избираемостта от зрителите. :)

kuklichka_bg
04-04-2008, 15:20
6tom plamena si tragna nqmam dumi......... tui si4ko e naglaseno naro4no q izgoniha za da glasuvat pove4e a aitoskiq shte go ostavqt do finala sig sam 4e shte e DOKRAQ zashtoto pravi reiting s prostashtinata si a tapite balgari mu se kefqt i prashtat sms-i muhlio nedagav tei da sa ligavi sas si4ko nima IVAN PEE PO HUBAVO OT PLAMENA LI PFFFFFFFFFFF NE tei 4e 4ak me e qd kat gledam music idol ili po to4no nai ligaviq idollllllllllllllllll

white_rose
04-04-2008, 16:03
Уфф...Плламена си замина,бе хора,приемете го...

GossipGirl89
04-04-2008, 17:38
Аз съм се подписала още онзи ден 8)

braveheart
04-05-2008, 09:27
И аз онзи ден ама нищо няма да стане :(

cold_arrow
04-06-2008, 16:20
Бе нетрябваше тя да си тргне.Нора беше мн по-зле от Пламена.На мен Пламена ми беше една от любимите,а те са само 3ма :-D . Много бих искала да се върне ама няма начин. :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Anna5339
04-06-2008, 18:59
Пфф от 10 години се занимавам с пеене и мога да преценя,че Пламиена наистина може да пее! Според мен наистина заслужава да остане в Мюзик Айдъл!

XXX_f
04-07-2008, 02:31
имаше шанс...не става !!! мен не ме кефи не е нищо особено, след като много хора смятат че може да пее значи нищо не я бърка че не е спечелила. Нали вече България я опозна нека я издигне

yuyuto
04-07-2008, 12:46
Нора беше мн по-зле от Пламена.
Е тук вече не съм съгласна... :(

Glezanka
04-07-2008, 13:41
Това,че е участвала в подобно шоу си е шанс,а дали ще се задържиш и ще се харесаш на публиката си е чист късмет.Не мисля да се включа в петицията,по скоро бих се включила в тази с/у матурите,нещо важно и което ме вълнува.И тока ще поскъпне юли месец,айде да направим петиция ... :-x
А по темата-Пламена има шанс за реализация,подобни конкурси се гледат от доста хора,гласът и може да бъде купен,нищо не свършва с излизането и от прослувутия Мюзик Айдъл.

MissitY
04-07-2008, 17:14
Не помня кой го каза,но в момента това не е от такова значение,отколкото неговите думи: "Който излезе по-скоро от Music Idol има по-голям шанс за реализация...!" =;