PDA

View Full Version : Какво да правя??



LuJliOtO
04-03-2008, 16:56
Чувствам се много гадно,защото приятелките на гаджето ми ме мразят.Само гадни неща и говорят за мен,че съм бил лъжец,женкар,че не съм я обичал,че съм и изневерявал.Това не е така защото аз много я обичам и от катко сме заедно друго момиче за мен несъществува.Добре това,че флиртувам и се ебавам нищо не значи.Бъзикам се с една нейна приятелка дето е много готина и се и викам ей кога ще излезем само двамата и някакви такива и тя сигурно си е помислила,че и се кефа,което не е така.Обичам си гаджето и искам само нея,когато не съм с нея ми липсва и и се обаждам нон стоп пишем си по скайп или смс-и.Преди малко тя излезе на кафе и аз и викам по-някое време ще ти се обадя и тя ей супер.Аз и звъня и вика мило как си какво става(защото се беше скарала с едното момиче) и тя вика ох тука всички ме нападнаха заради тебе само гадни неща говорят за теб и ми писна скарах се със всички.Аз и викам ок сори нали и тя вика много ми е гадно с тях съм толкова години и аз и викам така е няма смисъл да се карате заради едно момче и тя ми да знам и аз добре айде мило оставям те и тя липсваш ми ела моля те и аз и викам няма смисъл стой при тях довечера ще мина през вас и тя ок.
Много ми е гадно заради това,че така е по-средата и незнам как да и помогна ;(

alex_devv
04-03-2008, 16:59
научи се по-малко да се бъзикаш с тия неща. тя ако ги върши същите като теб и на тебе няма да ти е много добре.
ако съм на нейно място и обичам приятеля ми, едва ли ще търпя такива идиотки да ми се качват на главата и само да говорят против него.

Nassgerrack
04-03-2008, 18:34
Няма да се правиш на интересен пред приятелките й и толкоз. На тях не им се давай,щото ако им се дадеш.... много смях...

Пък тя държи на тебе,тва е хубаво,не е толкова сляпа,че да слуша приятелките си. Пък и да ти кажа те може да завиждат - при положение ,че така се бъзикаш с тях нищо чудно някоя да ти е хвърлила око ;)

GameMaster
04-03-2008, 18:39
Emi da ti kaja....Ne se bazikai taka pred neinite priqtelki tova syzdava razni ubejdeniq i vpechatleniq.Karai q po-krotko.Ne im se natrapvai ili takiva razni.Postarai se da se dyrjish g/d kakto tqh v tqhno prisystvie ;-) V smisla v tehen stil g/d ;-)

elis666
04-03-2008, 18:46
Ей и моя авер така да се базика с аверките ми и аз ще си мисля че не ме обича!Я се вземи малко на ръце и внимавай на коя какво казваш, защото един ден ще се издъниш много лошо и ще загубиш гаджето си!А и приятелката на гаджето ти ще се съгласи някой ден да останете на саме и ти без да помислиш ще го сториш и тогава ще ти се случи случка!Умната!

LuJliOtO
04-03-2008, 19:27
Ami da tq me obi4a i az q obi4am mnogo !! No az se ebavam s edna neina fr 6ot e sladka i nqkfa luda takava i i vikam az mai oburkah koq priqtelka da zema i tq vika da sigurno haha i se ebavame i dneska i e govorla 4e ne sum si zaslujaval i t.n. Za6toto mi se nosi slavata na jenkar i t.n bqh takuf ama tova momi4e me promeni totalno i ne spiram da mislq za neq sega bqh na kafe s neq i tq si trugna i az ai 6e ostana i seda i vikam uh nemoga i takuf otivam kym nas da si pi6em obi4am q mnogo i tq ne im vqrva na tqh ama i e gadno ;(

sAd_boY
04-04-2008, 12:41
Mi bratle napravi ne6to tam razberi se s neinite priqtelki

S_L_A_D_U_R_K_A
04-04-2008, 12:50
Не комуникирай с приятелките и, те само това чакат, не им давай поводи да говорят! Тя щом си те обичка, няма да ги слуша, ама и ти спри с базиците! Купи и една розичка довечера като ходиш към тях