PDA

View Full Version : Понеже не съм на Ти със WoW



Xanibal
04-03-2008, 18:48
Здравейте ам понеже до сега не съм си инсталвал играта и не разбирам много.Това което ме накара да пиша тази тема е че днес видях този торент в замунда http://www.zamunda.net/details.php?id=116879 и си викам я дай да я инстална.Та 1я ми въпрос е можете ли да ми дадете линк за WoW след което да инсталирам горепоказаният пач.2я ми въпрос е можете ли да ми дадете линк от кадето да се регистрирам.3то може ли да играя в интернет на играта като не съм с реално IP. Благодаря за вниманието.

BaiboCo
04-03-2008, 19:28
http://wow-europe.com/en/index.xml - от тук можеш да си купиш играта он-лайн , ще ти дадат cd - key и после си правиш акаунт от https://signup.wow-europe.com/menu.html?locale=en_GB

тва е за оригинална игра , за пиратски сървъри не мога да ти помогна :o

и да , можеш да играеш дори и без реално IP(поне в оригиналните сервери може , за другите нз ;Д)

BaiboCo
04-03-2008, 19:31
а за пачовете - ако си купиш играта от сайта ще ти даде линк да я свалиш ако си я купиш от магазин си я инсталваш и като се опиташ да се логнеш пача автоматично ше ти го свали по принцип в www.headoff.com има повечето пачове ма последните нз дали са ги качвали( не играя от 3-4 месеца), така че може и там да провериш последния пач маи е 2.4.0

Xanibal
04-03-2008, 19:35
интересуват ме пиратски копия нещо от замунда,не мога да си позволявам да си купя игра за 70 лв и без това наскоро дадох 75 за фифа 08. :)

Xanibal
04-04-2008, 09:39
предлагайте линкове.

elf4o
04-04-2008, 12:53
предлагайте линкове.
zDRAVEI az sym izvun bg i sym na traffic i linkove mnogo ne moga da ti dam no 6te ti pomogna predi meseci kaji re4i malko nad polovin godina igraex v piratski serveri wow samo 6ti kaja 4e igraex v server mnogo podoben na originala be6e adski qko samo det zaminax za 4ujbina i nqmam pari za i-net.......... da prodylja igrata i nqmax i mqsto na harda i q delnax no 6te ti kaja kak se instalira instalirax si pyrvo WORLD OF WARCRAFT
SLED TOVA EXPANSIONA sled tova updeitva6 na max prosto kat pusne6 igrata tq po4va da se ypdeitva ima adski mnogo updeitii i megabaiti za tova 4aka6 nqkolko 4asa dokat svur6at si4kite sled tova fliza6 v nastroikite SERVERI vij v forumite na data bg tam imashe tema za serveri za igraex v croggy ili nz kak se pisheshe servera blizz like se vodi nai dobriq e! ot piratskite est. YPSEX IGRATA KURTI MIFKI.

Xanibal
04-04-2008, 13:06
Изтеглих и иснсталирах World of Warcraft и след това пишеше че трябва да се инсталират 2 пача който бяха в торента.Изтеглих TBC и като го стартирам ми изписва "This update requires 2.1.3.6898,you have an older version 1.12.1.5875 " е добре де един приятел ми каза че тегля 1то след това ТБЦ и тогава пачвам аз го праа и пак неще мисля че трябва да се пачне до 2.1.3.6898 ама не намирам никаде тоя тъп пач.

Xanibal
04-04-2008, 19:36
Добре оправих го пачнах го до 2.4.0 са ми кажете от каде да се регистрирам и какво да го правя тъпия реалм лист за пиратските сървъри ????????????????