PDA

View Full Version : може ли да е СПИН?!?!?!!?



CoCaInA05
04-03-2008, 18:10
predii 3 meseca spah s edno mom4e i go pravihme bez prezervativ sled tezi 3 meseca se razbolqh vednaj i edva li ne mi mina ot samosebe si (be6e prosto edna tapa nastinka) i sega pak se razbolqh samo 4e po seriozno ... moje li da e spin..6toto sled 3 meseca sa takiva simptomite... nqkoi po razbira6t da otgovori .. samnqva me 4e tova mom4e ima spin no...neznam vie kak mislite vazmojno li e da mi e otslabnala taka imunnata sistema ili prosto e ot rqzkata promqna na vremeto i tva 4e ima mn gripove v momenta ... :(
P.S. a me e strah da otida na genekolog ne sam palnoletna pak i ne iskam maika mi da razbira 4e sam go pravila o6te...


7 точка от правилата
moderated by Coki

olive_oil
04-03-2008, 18:36
http://www.ladypill.com/csh/index.php ето какво намерих в интернет. Има телефон - гореща линия...
а иначе ако си от софия има един център за сексуално здраве (мисля, че сайта, който ти пускам е за него) където прегледите и изследванията са безплатни. все пак се поинтересувай и бягай на лекар, това не е шега!
а ти стискам палци да е просто настинка

slaveto1989
04-03-2008, 19:20
wow mi dori i da ne e spin,tova dsa ti e za urok! i skakav akul si spala s nego bez prezervativ,dori i da nqma spin riskovete za bremennost sa golemi,osobenno ako ne e opiten
mrazq da vlizam v rolqta na moralizator,no puk mislq 4e edna lekciq bi ti bila polezna :-x
nadqvam se vsi4ko da e ok :( i po-vnimatelno sledva6iq
NE SI ZASLUJAVA ZA 20 MINUTI KEF POSLE DA SUJALQVA6 CQL JIVOT
(SRY ZA GRUBOSTTA)

MiSs_DioR_CheRiE
04-04-2008, 21:02
Boje ako ima6 takiva sumneniq 6to ne otide6 na ginekolog ... smisul nqkude na platen pregled i maika ti nqma kak da razbere 8)

FTFOI
04-05-2008, 07:20
Напълно изключено е вируса на ХИВ да прерасне в СПИН за три месеца и да започнеш да показваш толкова бързо такива сериозно симптоми. СПИН е последната фаза на вируса и може да отнемат години докато се стигне до него, с една дума няма ти нищо :) Но внимавай следващия път! ;)

hottie
04-05-2008, 12:46
Не е сигурно , че й няма нищо.Може да го носи и без симптоми. Просто си направи тест и да ти е за урок.

fiama
04-05-2008, 12:58
Сами по себе си 2 последователни разболявания нищо не значат- на всеки може да се случи. Никой не може да ти каже носител ли си на HIV в момента или не. Само конкретно излседване може да потвърди или отхвърли. Ако намираш, че е нужно да си направиш тест- има центрове, в които излседват безпалтно и никой няма да разбере, че си се изследвала. Надявам се всичко да е ОК, и имай си занапред едно наум, че със случаен човек не трябва да си лягаш, камо ли без предпазни средства!

redbul2
04-05-2008, 13:22
След 30-40 дни можеш да се изследваш.Не само СПИНа е опасен.Има още хепатит Б и Ц,сифилис и т.н.

Wapper
04-05-2008, 13:55
Гаджето на най-добрия ми приятел беше болна от Заушка...Оздравя и остана здрава за 36 часа след това хвана Ангина... Бъди спокойна,само си направи 1 тест :-D