PDA

View Full Version : Малко помощ в ново начинание :D



amphetaminkb
04-03-2008, 19:58
Ам значи искам да си направя някаква нова прческа.. само, че сега идва и големият проблем .. лицето ми е малко .. (казвам го, защото мн ми се иска да си направя крив бритон, само че мисля, че няма да ми ходи, защото лицето ми е малко .. и челото .. :/ ) Много искам някаква промяна в прическата ми, че вече ми омръзна все едно и също .. мислих също след време да си направя кичури, но ми казаха, че вече не било модерно .. обаче незнам кво друго мога да направя, при положение, че не искам вече да си боядисвам цялата коса .. повече няма да повторя тая грешка .. така, че ако някой е имал моя проблем и се е справил с него :-D или подобен да пише, а ако някой има идеи .. чакам ви :grin: :grin: :oops:

Моля, да няма мнения от рода: "Виж в нета-там има достатъчно" ..
Мерси ;)

bebitooo___
04-03-2008, 20:54
има и прически :-P http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=134789
Разгледай и си харесай нещо.. Ако не във фризиорския салон би трябвало да ти помогнат най - много! :P

varnen4e
04-04-2008, 08:27
Посъветвай се с фризьор... :)

EarthShaker
04-04-2008, 13:01
мислих също след време да си направя кичури, но ми казаха, че вече не било модерно ..

само тва прочетох и...

amphetaminkb
04-04-2008, 13:56
мислих също след време да си направя кичури, но ми казаха, че вече не било модерно ..

само тва прочетох и...

и все пак не съм се отказала ;)

misspurple
04-04-2008, 14:04
Говори се,че русите (белите,жълтите и всичките им разновидности) не били модерни..НО ако ти отива въобще не трябва да ти пука дали е модерно или не..даже ще е готино..просто мина онзи период в който всяка втора булка беше с патешко жълти петна по главата си..
Иначе можеш да си направиш тон-два по светли..аз така мисля да направя..
И също можеш да се подстрижеш на степени-и обем придава,и по-лесно се оформя.
Дано съм помогнала :?

GaBiIi__
04-04-2008, 14:44
mm naprotiv daje sa mn moderni ki4urite ako ti e tamna kosata malko po svetli ne rusi ili po tamni sa6to e qko :) ai uspex4eta :-)

oTPoBHa
04-04-2008, 16:01
мислих също след време да си направя кичури, но ми казаха, че вече не било модерно ..

само тва прочетох и...

и все пак не съм се отказала ;)

не бе, не става въпрос за това
пича те гавреше :)

st1ka
04-04-2008, 16:28
Посъветвай се с фризьор... :)

+1

amphetaminkb
04-04-2008, 17:43
Говори се,че русите (белите,жълтите и всичките им разновидности) не били модерни..НО ако ти отива въобще не трябва да ти пука дали е модерно или не..даже ще е готино..просто мина онзи период в който всяка втора булка беше с патешко жълти петна по главата си..
Иначе можеш да си направиш тон-два по светли..аз така мисля да направя..
И също можеш да се подстрижеш на степени-и обем придава,и по-лесно се оформя.
Дано съм помогнала :?

Ами аз съм си на степени .. а за обема имам го в излишък и се чудя понякога как да се оттърва от него :-D :-)

misspurple
04-04-2008, 19:53
Дай насам малко :-P
Мии не знам мила ..честно казано само идеята за кичурите ми идва..може някво бретонче,което да ти отива-но това трябва да го обсъдиш с фризьора :-D

amphetaminkb
04-05-2008, 13:08
Мхмм ще мисля като отида при фризьора :)
Мерси на всички за отговорите ;) :-)

xhuxhu
04-06-2008, 16:33
mi probvai na plastove kato nai kasiq ti plast e 4-teri prasta mislq 4e nqma da ti sedi smeshno i edno leko mn filirano breton4e