PDA

View Full Version : Почвам да превъртам, баси гадната работа.



jonatha
04-03-2008, 20:21
Здравейте. Значи проблема ми е ,че не получавам достатъчно секс, дори ме хваща срам като знам колко малко практикувам. С приятелката ми сме от почти 5 месеца заедно. За тия 5 месеца ...има нема 10тина пъти да сме правили секс. Няма място, няма къде.. Немога да я водя вкъщи зарди разни обстоятелства, просто не става. Тя е на квартира тук и много рядко съквартирантките и ги няма ,а тя ме вика. От началото нямах проблем, но вече започвам да се изнервям без секс.. няма къде да я заведа, няма място, нямам и кола няма нищо..

Пускам тая тема да проверя има ли и други с подобен проблем на моя и какво да направя в случая имате ли идеи? Поне времето да беше хубаво...а то е баси спека навън :)

_|_LolipOp_|_
04-03-2008, 20:24
Vinagi e imalo peiki, parkove, gori4ki, toaletni VINAGI IMA KAK !!! + tva po4va lqtoto i stava toplo....na otkrito :grin: .....tai 4e IMA LI JELANIE IMA I NA4INI !!!

MakeMeLaugh
04-03-2008, 20:37
Лесно ти да кажеш, че има паркове и поляни... Ама нито кефа си е кеф, нито удобството е удобство..
Демек това не се брои..

Тактично изпъдете съквартирантките и на кафе.. толкова ли си мекушав...

Homunuculus
04-03-2008, 20:41
Здравейте. Значи проблема ми е ,че не получавам достатъчно секс, дори ме хваща срам като знам колко малко практикувам. С приятелката ми сме от почти 5 месеца заедно. За тия 5 месеца ...има нема 10тина пъти да сме правили секс. Няма място, няма къде.. Немога да я водя вкъщи зарди разни обстоятелства, просто не става. Тя е на квартира тук и много рядко съквартирантките и ги няма ,а тя ме вика. От началото нямах проблем, но вече започвам да се изнервям без секс.. няма къде да я заведа, няма място, нямам и кола няма нищо..

Пускам тая тема да проверя има ли и други с подобен проблем на моя и какво да направя в случая имате ли идеи? Поне времето да беше хубаво...а то е баси спека навън :)

Отваряш вестника и намираш най-мизерната обява,за таванска стая със санитарен възел.Наема им върви по 20-30 лева на месец+ток+вода(около още 10лева)ако не те бърка може и без баня което е още по лесно и евтино.Наемате си я и си я ползвате с кеф - секс,кекс и право хоро всяка вечер или когато ви е кеф!!!Така правихме с моята приятелка в началото когато мнооого нямаше къде да се усамотим;)

_|_LolipOp_|_
04-03-2008, 20:45
Лесно ти да кажеш, че има паркове и поляни... Ама нито кефа си е кеф, нито удобството е удобство..
Демек това не се брои..

Тактично изпъдете съквартирантките и на кафе.. толкова ли си мекушав...


Moga da ti garantiram, 4e v nqkoi slu4ai v parkove i gradinki....(na otkrito) e mn po golqm kef !!!

alex_devv
04-03-2008, 20:52
Отваряш вестника и намираш най-мизерната обява,за таванска стая със санитарен възел.Наема им върви по 20-30 лева на месец+ток+вода(около още 10лева)ако не те бърка може и без баня което е още по лесно и евтино.Наемате си я и си я ползвате с кеф - секс,кекс и право хоро всяка вечер или когато ви е кеф!!!Така правихме с моята приятелка в началото когато мнооого нямаше къде да се усамотим;)

тва е решението :)
ако имаш възможност може и някоя свестна квартирка да си вземете за 70,80 лв. и така ;)

Homunuculus
04-03-2008, 21:01
Отваряш вестника и намираш най-мизерната обява,за таванска стая със санитарен възел.Наема им върви по 20-30 лева на месец+ток+вода(около още 10лева)ако не те бърка може и без баня което е още по лесно и евтино.Наемате си я и си я ползвате с кеф - секс,кекс и право хоро всяка вечер или когато ви е кеф!!!Така правихме с моята приятелка в началото когато мнооого нямаше къде да се усамотим;)

тва е решението :)
ако имаш възможност може и някоя свестна квартирка да си вземете за 70,80 лв. и така ;)

Mдааа още по сладко е!

VinDiesel
04-03-2008, 21:54
С желание всичко става земи и изгони твойте родители :)

amatorium
04-03-2008, 21:57
Naistina ima li jelanie ima i nachini. Vse ima kude. Ne e perfektno kato nqma teren, vqrno si e, no tova e jivota. Edin den i tova shte imash spoko. Za sega izmislete go. Priateli, kuponi i t.n.

Yaro
04-04-2008, 01:03
Moga da ti garantiram, 4e v nqkoi slu4ai v parkove i gradinki....(na otkrito) e mn po golqm kef !!!

За разнообразие - да, но иначе няма нищо по-хубаво от удобното легло и банята на един коридор разстояние.

1) Както писа някой - може да изгоните приятелките и тактично на кафе.
2) Слагаш си ключалка на стаята. Ако имаш братя/сестри и са по-големи от теб - говориш малко с тях и ще проявят разбиране.
3) Все трябва да имаш някой добър приятел, който би те оставил за известно време с момичето ти, докато той е в хола и гледа ТВ.
4) 7-10лв е стая на вечер в студентско общежитие. Вярно е, че там малко бумаги има да попълваш и ти трябва лична карта, ама т'ва е!

hottie
04-04-2008, 05:43
мисля, че всички рано или късно сме минали по този път, да нямаш възможност да правиш секс на воля. Освен ако на някой щастлижев родителите са му отсъствали по цял ден.
Няма да те подтиквам да го правиш на необикновени места, защото това сами си го преценавате както и рисковете от това.
За мен най добриат вариант остава да се затворите в стаята й/ти и ...да затискате вратата ако няма ключ :-P малко е бързичко и кофти защото трябва да сте с дрехи ама какво да се прави. И ако влезе някой извадете едни карти, все едно играете на карти. И родителя после "уж" ще повярва, че си играете (да бе да ;) ).
Примерите на Yaro също са много добри,няма да ги цитирам пак.

Miroslav__
04-04-2008, 06:16
Otidete v Hotel :D

bungle
04-04-2008, 06:18
На мен никога не ми е пречело да правя секс, когато родителите ми са в нас. Нито на приятеля ми. Още на първия месец оставах да преспивам в тях. Няма нищо срамно. Щом сте достатъчно големи да правите секс, трябва да можете и да заведете гаджето си вкъщи.

tehno
04-04-2008, 06:45
Здравейте. Значи проблема ми е ,че не получавам достатъчно секс, дори ме хваща срам като знам колко малко практикувам. С приятелката ми сме от почти 5 месеца заедно. За тия 5 месеца ...има нема 10тина пъти да сме правили секс. Няма място, няма къде.. Немога да я водя вкъщи зарди разни обстоятелства, просто не става. Тя е на квартира тук и много рядко съквартирантките и ги няма ,а тя ме вика. От началото нямах проблем, но вече започвам да се изнервям без секс.. няма къде да я заведа, няма място, нямам и кола няма нищо..

Пускам тая тема да проверя има ли и други с подобен проблем на моя и какво да направя в случая имате ли идеи? Поне времето да беше хубаво...а то е баси спека навън :)

Приятел хотели много,само трябва да избереш кой да е ,караш женката и се почвате :-P :-P :-P :P

Homunuculus
04-04-2008, 08:22
На мен никога не ми е пречело да правя секс, когато родителите ми са в нас. Нито на приятеля ми. Още на първия месец оставах да преспивам в тях. Няма нищо срамно. Щом сте достатъчно големи да правите секс, трябва да можете и да заведете гаджето си вкъщи.

Това много зависи и от моралната гледна точка на родителите, нали се сещаш ,че има някой които ще те изхвърлят от увас ако правиш секс преди свадба и такива щуротии...така че не всеки може да практикува спорта толкова спокойно!:)


Техно,цените за хотел хич не са малки,мисля че с квартикрата варианта е по-добър.

jonatha
04-04-2008, 08:33
Немога да я водя вкъщи както някой каза. Просто обстоятелствата са такива ,че не става. На всичкото от горе живиея с баба и дядо от доста време понеже родителите ми са в чужбина. Не искате да знаете дрътите с кво мислене са...

Благодаря са съветите...ще трябва да се измисли нещо наистина защото почвам да ставам нервен без секс, нема да издръжам още дълго така :)

Bousz
04-04-2008, 08:48
Saberi pari i aide v hotel motel znam li u nqkoi priqtel pomoli ili a we eksperimentirai ddz ima li jelanie i na4in ima ;)

Xtuning
04-04-2008, 12:01
ХАХАХАХХА от както съм почнал полов живот , имам тоя проблем ахахахах ..... Все още живея с наще , но се подразбира на 18 съм .

Доста често ми се е случвало да се забия с некое момиче и нещатата да не станат ,точно поради тоя факт . Кво ли не беше - званя на приятели , там разни познати ахах чудо .... Сега поне си купих кола - доста широка с повечко място ... и като няма каде .... близката горичка и съм бомба :booooomb: ... :razz: :razz: :razz:

Yaro
04-04-2008, 12:25
ХАХАХАХХА от както съм почнал полов живот , имам тоя проблем ахахахах ..... Все още живея с наще , но се подразбира на 18 съм .

Доста често ми се е случвало да се забия с некое момиче и нещатата да не станат ,точно поради тоя факт . Кво ли не беше - званя на приятели , там разни познати ахах чудо .... Сега поне си купих кола - доста широка с повечко място ... и като няма каде .... близката горичка и съм бомба :booooomb: ... :razz: :razz: :razz:

VW Passat Combi, като задните седалки са падащи и цялата ми кола става едно голяяяяяяяяяямо легло! Т'ва е готино по някога, ама и омръзва... пък и не всеки има кола.

glezenata
04-04-2008, 12:31
kofti e kogato nqma kade na vseki se slu4va,no ako tolkova mn vi se pravi sex az ne vi prepora4vam polqnkite.vapreki 4e v nqkoi vhod stava ama tqra da e po barzo i pritesneno nqma go udobstvoto,taka 4e 6to ne q zavede6 na hotel,namirate nqkoi po evtini4ak ako nqmate pari daje i motel stava vqrno e po mrasni4ko no vse pak tva e vazmojnost :) uspeh

jonatha
04-04-2008, 12:34
Да.. идвало ми е на ум за разни хоелски стаи ,тва онова....идея е.
Но все пак е за 1 вечер..нямам толкова излишни пари да давам у седмицата по 2 пъти за хотелска стая. Ще трябва да се мисли нещо няма начин иначе :)

NightGuardian
04-04-2008, 13:18
На покрива на някой блок! :)

alex777
04-04-2008, 13:19
az pa mn obi4am sexa na po interesni mesta kato parkove, plaj, kola, asansior daje i pred bloka ili vav vhoda :)

Wapper
04-04-2008, 13:24
Наистина хората са прави има ли желание има секс... кво ти пука ?!? С едно гадже имахме много случаи,в които и техните и наще са вкъщи и кво ?!?! пак си правехме секс ту на междуетажието,на пейките пред тях... импровизирай ... има и хубава емоция(освен емоцията от тва,че ще се "подпипвате" 8)

glezenata
04-04-2008, 14:08
moga li da popitam otkade gi namirate tiq tavanski stai za po 20-30 lv ili kvartira za po 70-80 6tot v sf po evtina ot 100-120 lv i mnogo nagore nqma,za nqkvi palni mizerii,ako znaete nqkade kazvaite 4e mi trqa :)

Homunuculus
04-04-2008, 14:16
Oп из София предполагам е доооста по различно от малко провинциално градче ( като това в което аз живея) ,явно наще ценови лист не пасват на столицата :D

TopTa
04-04-2008, 14:27
mi u priateli su6to stava! ako pri tqh e po-spokoino i prazno i se suglasqt da ti otstupqt! kvartira zvu4i dobre, no mi e 4udno kude ima tekiva eftini koito da moje6 da si pozvoli6?! :?

glezenata
04-04-2008, 14:27
hahaha da mn zabavno,zatva se 4udih kvi s atiq tavanski stai po 20-30 lv ili kvartiri normalni za po 70 lv kato v sofiq takova ne6to nqma,edna staq kakto kazah ve4e ti varira nad 120 lv ima i po 200 ,taka 4e........qvno pove4eto tuk ste ot malkite provincialni grad4eta zatva predlagate takiva mesta

MaRiYa_86
04-04-2008, 15:06
Отваряш вестника и намираш най-мизерната обява,за таванска стая със санитарен възел.Наема им върви по 20-30 лева на месец+ток+вода(около още 10лева)ако не те бърка може и без баня което е още по лесно и евтино.Наемате си я и си я ползвате с кеф - секс,кекс и право хоро всяка вечер или когато ви е кеф!!!Така правихме с моята приятелка в началото когато мнооого нямаше къде да се усамотим;)
Къде са тея тавански стаи със санитарен възел по 20-30 лв.?Тука във Варна са по 100-150 лв. И каквъ е тоя ток+вода 10 лв? Няна ли да се къпе тоя човек? Аз за пръв път вийдам тея цени...За кой град говориш?

Homunuculus
04-04-2008, 15:27
Земи прочети два поста по-нагоре.

sherry
04-05-2008, 08:30
мисля, че всички рано или късно сме минали по този път, да нямаш възможност да правиш секс на воля. Освен ако на някой щастлижев родителите са му отсъствали по цял ден.
Няма да те подтиквам да го правиш на необикновени места, защото това сами си го преценавате както и рисковете от това.
За мен най добриат вариант остава да се затворите в стаята й/ти и ...да затискате вратата ако няма ключ :-P малко е бързичко и кофти защото трябва да сте с дрехи ама какво да се прави. И ако влезе някой извадете едни карти, все едно играете на карти. И родителя после "уж" ще повярва, че си играете (да бе да ;) ).
Примерите на Yaro също са много добри,няма да ги цитирам пак.
Друят вариант е да си легнат "да гледат филм", завиват се и се гушкат :D

glezenata
04-05-2008, 12:14
хахахаха ,да ,в София 1 стая в забутан Мотел е 30-40 лв а вие ми говорите за 30 лв на месец :razz: любопитно ми е тоя дет го каза това откаде е ?

Phantasmagoria
04-05-2008, 19:18
Да ви имам и проблемите...
Стига да има желание, начин винаги се намира. :)

SilverAngel
04-05-2008, 19:24
Ами и аз с бившия ми не правех много секс поради подобна причина, ама това не е най-важното в една връзка запомни го :)

DekoDenev
04-05-2008, 19:34
bate razkarai mackite na kafe i tva e niama ko da te e sram

random_guy1
04-05-2008, 23:45
Вярно си го има тоя период. Със бившата колко се бяхме ***** по разни "сервизни стаички" по блоковете, по балкони, в парка веднъж, в кола, на стълбища, че дори и в асансьор веднъж...
Иначе според мен най-сладко (но и най-скъпо) е да я заведеш на хотел, особено ако не го направиш "като по филмите" (за едното ч.кане), ами вземеш вино, свещи, цветя и разпалиш някаква страстна обстановка. Плюс това секса на непознато място винаги е много възбуждащ, поне според мен :D