PDA

View Full Version : нещата не вървят добре, как да действам???:(



GGG`
04-03-2008, 21:28
s priqtelq mi hodim ot 1 mesec..do tuk vs e ok..no ot 1 sedmica nqkude ne mi zvuni..a po princip .mi zvuni vs den i ..prez den i t.n i az mu zvunq..(da ne si pomislite 4e samo toi mi zvuni,ne mislq 4e nesh6tata vurvqt dobre..shtom ne mi zvuni..).posledno mu zvunnah az..govorim si nai-norm..i sled 2-3 dena mu napraih povik..no toi daje ne mi otvurna..kakvo trqq da si pomislq ..4e iska da skusame li?? a puk min den kat vlezna v skype ..se durjeshe 4e nqma ni6to ..nai -norm si govorim i t.n..mn sum oburkana ..strah me e da ne me zareje..kak da deistvam..daite mi savet.. che da go prejiveq po-leko.. situaciqta..pls 10x

7 точка от правилата
moderated by Coki

VinDiesel
04-03-2008, 21:32
Ами не го приемай толкова гадно може да си има някакви проблеми семейни или здравословни и да не е на кеф :)

Forever_love_
04-03-2008, 21:34
поговорете спокойно и се опитай да разбереш причината

BaBy_bS
04-03-2008, 21:37
вашата връзка само на телефон и скайп ли се базира :shock: :shock: :shock: защото от това,което прочетох не ми направи впечатление че се виждате,излизате и т.н.

LoLlIp0p
04-03-2008, 21:43
Ами не го приемай толкова гадно може да си има някакви проблеми семейни или здравословни и да не е на кеф :)
Дам,наистина едва ли е нещо толкова важно,не се впрягай чак толкова...нали след това сте си заедно и вс е наред.Това е важно!

GGG`
04-03-2008, 21:45
estestveno che se vijdame..nali i problema e tam che ne mi zvuni..i ne se vijdame ot 1 sedmica..no po princip i da ne se vidim..mi zvuni..i mi e nqkak tupo v momenta ..i se chudq kfo trqbva da napravq..ne mi izglejda mn norm da ne mi zvuni..i to ot 1 sedm. vikam da ne bi iska da skusame..ili puk taka da e reshil da ne mi zvuni i taka da svurshi vsi4ko?.za da ne bolii.kakvo trqbva da napravq ..az li da go zareja..kak da go napravq..nzz..kak da postapq...kajete kvo mislite vie ;(

alex_devv
04-03-2008, 21:57
питай го кво стаа

DiabolicAngel
04-03-2008, 22:10
Едва ли някой тук ще ти каже.Питай него направо!

r3al_l0ff
04-03-2008, 23:10
м0же да няма ваучер :D

Miroslav__
04-04-2008, 06:33
Pogovori s nego !! :)

GGG`
04-07-2008, 22:19
vchera skusahme..kazah mu che..neshtata mai ne vurvqt ..i taka kazah mu che iskam da skusame..umff..mn tupo bshe..obshto vzeto...kato sednahme na kafe s frds..moq i edin negov fr..izvikah go navun i mu kazah taka taka..nqkaksi i na nego mu stana tupo ..nz kfo e izpitval..mislq che chuvstvata mu ne bqha mn silni..i za tfa edva li mu puka mn..i sled kato se vurnahme pri frds..toi kazal na negoviq fr che se chuvstval izlishen na masata..i taka stanaha..:( sqkahs sujelqvam za storenoto..no ne moga da vurna vremeto..vupreki 4e mngo haresvam..no kato znam che
chuvstvat mu sprqmo men ne sa takiva ..kakvito sa u men..me kara da se chuvstvam ujasno..spred vas dali sum vzela pravilnoto reshenie :((((mn mi lipsvaa i nz dali moga da si go vurna..edva li ..sled vs :S prsoto me e strah da ne me narani..

braveheart
04-07-2008, 22:36
А той не каза ли нищо относно държанието си ?

MiMcHeToOo
04-07-2008, 23:17
Скъса го само, защото не ти звъни толкова често? Ох боже, защо не поговори първо с него.. На мен тази причина ми се струва малумна, но всеки си има различни критерий..

Wrathchild
04-08-2008, 03:43
Ти на колко години си, че прекъсваш връзките си за такива глупости?
Не искам да знам какво щеше да стане ако пък се бяхте скарали...

Barbie
04-08-2008, 07:29
vchera skusahme..kazah mu che..neshtata mai ne vurvqt ..i taka kazah mu che iskam da skusame..umff..mn tupo bshe..obshto vzeto...kato sednahme na kafe s frds..moq i edin negov fr..izvikah go navun i mu kazah taka taka..nqkaksi i na nego mu stana tupo ..nz kfo e izpitval..mislq che chuvstvata mu ne bqha mn silni..i za tfa edva li mu puka mn..i sled kato se vurnahme pri frds..toi kazal na negoviq fr che se chuvstval izlishen na masata..i taka stanaha..:( sqkahs sujelqvam za storenoto..no ne moga da vurna vremeto..vupreki 4e mngo haresvam..no kato znam che
chuvstvat mu sprqmo men ne sa takiva ..kakvito sa u men..me kara da se chuvstvam ujasno..spred vas dali sum vzela pravilnoto reshenie :((((mn mi lipsvaa i nz dali moga da si go vurna..edva li ..sled vs :S prsoto me e strah da ne me narani..

Не разбирам защо си му казала, че искаш да се разделяте, вместо да го попиташ защо не те е търсил? Той какво - иска ли да се разделите или не? Обади му се, излезте на кафе, обясни му защо така си му казала, обясни му, че имаш чувството, че ти си по-привързана към него, от колкото той към теб... Като цяло, проведете разговора, който е трябвало да се състои преди ей така да скъсаш с него - обсъдете го.

hotChocolate
04-08-2008, 07:38
действала си прекалено импулсивно и необмислено и теб да те зарежат няма да направиш по-различна реакция...само не разбирам защо питаше дали той ще те зареже и се страхуваше от това,,като сега ти го заряза.. :( хем не си искала да късате ,хем го направи..говори пак с него

boriana_borislavova
04-08-2008, 07:39
moje da iska da se razdelite , moq priqtel prave6e po su6tiq na4in i az go pitah iska li da e s mene o6te i toi mi kaza 4e ve4e ne iska ! i ve4e ne sme zaedno , no az mnogo go obi4ah i go pitah ima li 6ans ne6tata da se podobrqt a toi mi kaza 4e vsi4ko e vazmojno no sega mu trqbva vreme da pomisli !

Anarion
04-08-2008, 07:45
поговорете спокойно и се опитай да разбереш причината

+1

Говорете си директно и на живо, за да не си правиш погрешни изводи :)

Ms.Lonely
04-08-2008, 08:28
Детински истории ... какво друго може да се каже ? Все още сте прекалено малки за сериозни връзки от , които и понятие си нямате . Щом се държи странно , явно не го интересуваш особено .Все още не сте достатъчно зрели за да се отнасяте с любов и отговорност , към гаджето си .

GGG`
04-08-2008, 15:34
pff..az sum na 18 ,a toi na 23..no ..ne iskah taka da se sluchi che da se vijdame samo kogato toi iska..dobre raboti..no tova ne e opravdanie da ne mi zvunne cqla sedm.i kogato se e setil za men sled 1 sedm mi zvuni..i pita kfo praq shto pr..i taka reshih che ..chuvstavat amu ne mn silni..i edva li po kusno shte se promenqt..to veche nqma kfo da se prai.. :S bezpomoshtna sum ..toi me popita zashto mislq 4e ne ni vurvi vruzkata..i t. n. ..posle si trugna bez da me pogledne..vze si qketo i trugna.. i tfa beshe.. i po skype nemi pishe(a az kfo da mu pisha ?) :( ..nzz kfo da praq..mai sujelqvam ..no ne moga da mu kaja taka..shtot ne vqrvam da se promeni toi.. :( :(

F4e_stz
04-08-2008, 17:03
vseki ima svoite momenti ... moje prosto sega da e negoviq ;]