PDA

View Full Version : Приятелство



cute_mimi
04-04-2008, 07:35
Имам много много познати но приятели мойе би никакви. Имам хора с които излизам от време на време. когато съм навъn (от софия съм) винаги срещам по 10 познати но в крайна сметка някоя вечер когато съм тъжна няма никои който да ме пита по skype как съм. Ако не се обадя на познатите ми никой не ме търси. Не знам искам истински приятели а все едно за всички съм момичето което е там да ги забавлява когато им е скучно и момичето което трябва да им върши услуги. Да има някой като мен и какво правите :)

ivkaa
04-04-2008, 08:23
E mili4ka mn e tajana tvoqta istoriq az sam ot radomir.Imam samo 2 nai-dobri fr.Te sa sestra mi i edno momi4e s koeto sme zaedno ot detskata.Ako ima6 brat ili sestra portarsi parvo v negovo lice priqtela.A tezi koito sa ti fr samo kogato im trqbva6 ne te zaslujavat az mogada sam ti fr :-D Ako re6i6 me potarsi na iveto_raeto :-) emi az ne ti pomagam no.........vse pak

alex_devv
04-04-2008, 08:32
споко. не си подлагай бузата на всеки срешнат които ти се пише за приятел. хората са го казали - малко приятели и много познати

bebeto0o
04-04-2008, 08:48
Ami opitai ti da gi zagovarq6 na tazi tema - zapo4vai ti p1rva razgora i moje te da se osetqt i da zapo4nat i te da te pitat i ... izob6to dai im primer i vij dali 6te go posledvat :) k1smet :)

Morskoto_oko
04-04-2008, 09:29
Всеки има време самотно, в което има много познати и никой, който да може да нарече приятел. Ние сме хора и имаме нужда да споделяме с някого радостите и скърбите си. Почакай още. Търси и ще намериш.
"Ако душата само знаеше, че отново ще срещне своя другар нейде във вселената, би била доволна и щастлива, макар и в самота в безброй години." РАЛФ ЕМЪРСЪН
Никак не се отчайвай.
PS. От кой град си?

de_465
04-04-2008, 20:43
Hm bebetoo do niakude ima pravo. Zavisi dali niakoga naistina si iskala kontakta s tiah. 4estno kazano i az sum kato teb i nikoi ot priatelite mi ne me poznava istinski. Vuprosut e tam, 4e az moga da se opravia s tova, no na teb o4evidno ti e trydno. A i vnimavai, 4e s taki vuprosi 6te ti se nalepiat mnogo ot4aiani mizernici, koito prosto iskat ve4e da ne sa devsteveni! Hm, 4etno kazano mi e mnogo interesno, za6toto kakto kajah mai mnogo si prili4ame. Vupreki tova te suvetvam da se otkrie6 malko pove4e na horata do teb. Neka te opoznaiat po-dobre. Ne tursi mnogo-mnogo novi poznati v net-a, za6toto nai-dobrite hora za nas 4esto sa to4no do nas! Btw na kolko si? (samo liybopitstvo) 8)

cute_mimi
04-05-2008, 10:24
15 ot sofia )

vamp
04-05-2008, 11:03
Имам много много познати но приятели мойе би никакви. Имам хора с които излизам от време на време. когато съм навъn (от софия съм) винаги срещам по 10 познати но в крайна сметка някоя вечер когато съм тъжна няма никои който да ме пита по skype как съм. Ако не се обадя на познатите ми никой не ме търси. Не знам искам истински приятели а все едно за всички съм момичето което е там да ги забавлява когато им е скучно и момичето което трябва да им върши услуги. Да има някой като мен и какво правите :)

Аз съм като теб,просто осъзнах,че съм твърде добър за останалите и лош за себе си.Намерих си гадже,споделена любов,глупости и т.н.Сега само тя ме търси,макар,че скъсахме,аз също я търся.Познати имам страшно много,никакви приятели вече.Гледам да не им се връзвам и просто да се забавлявам когато и както мога,защото депресиите не водят до нищо добро,а самотата и проблемите те убиват.Гледай да не мислиш много и просто да правиш неща които ти харесват,винаги има какво да правиш,дори и сам.

LovePoisoned
04-05-2008, 11:38
И аз имам мнооого познати, но само толкова. Пълно е с използвачи. Току-що споменах в друга тема, че съм останала единствено с 2-3 истински приятелки. Едната от тях е на моето дередже - само 2 истински другари, ако не съм и единствената...

Кофти е, когато никой от познатите ти не се досеща да честити рождения ти ден, макар че телефонът ти е включен и очакваш поне един SMS. Само трите ми истински приятелки ми честитиха... останалите - не. По принцип съм общителна и много приказлива, обичам и да излизам в парка например, когато времето е страхотно за разходка. <3 Две приятелки са от друг град, а другата... другата дори не я пускат да излезе. :shock: Чудя се как живее.. И това ми е проблемът - разходката се превръща в мъчение, когато няма с кого да я споделиш.. :-x И е ужасно - гледаш, всички са по двойки, тройки, цели компании. Познатите ми отдавна са формирали свои "групи", но аз съществувам само за тяхна лична облага.. :lol: Много интересно се получава - от сутринта до обяд съм мъртва, а някъде към 2-3 PM "възкръсвам".. :grin: Интересно е, много даже..

Sintya
04-05-2008, 11:41
И аз съм като теб, макар, че има много хора които ми се пишат приятели.
Все пак опитвам да не влагам чувства в тези приятелства, защото ако се скараме или ги прекратим по някакъв начин да не боли.
Иначе съм и в "групички" и т.н, но само така, за кеф...
истински приятели няма, всеки гледа себе си.

MissitY
04-05-2008, 13:07
Всеки си има мнение...Според мен има истинси приятели,просто те не се срещат под път и над път...Колкото и да са малко,ги има :)
И аз имам много познати,по-малко приятели и още по-малко най-добри приятели.Всички ми казват,че съм душата на компанията.Аз, разбира се, въобще не им вярвам :-D .Старая се да обръщам внимание на всичките си приятели,близки и познати,за да не стават кавги и разправии от рода "Ти отделяш на нея/него повече време отколкото на мен!" .Такива най-мразя.Хора,неудостоени с моето внимание.Брей,да не съм най-важната.
Но,виж,най-добрата ти приятелка да се мисли за центъра на света - това е най-противното.Да казва, че само нея свалят,харесват.Това е егоистично.Затова много хора си мислят,че истински приятели няма.Но не е само това причината,има още много.И пак казвам,че всеки си има мнение :-)

MindYourMind
04-05-2008, 13:19
Бъди организатор! Щом хората не те търсят, потърси ги ти! Не е реалистично просто да седиш вкъщи и да чакаш някой да те покани. Ето например ако в училище чуеш за някакво парти и разбереш, че еди кои си се събират някъде, кажи "Ей, къде е това? Хайде и аз да дойда". Едва ли ще ти откажат ако не е частен купон. Даже ще те поканят и ще ти кажат "събираме се еди къде си, ела ще те вземем" и т.н. Ето ти начин например събота и неделя да не ги прекарваш в къщи. В един момент със същата компания, с която си почнала да се събираш ще си станете по-близки в един определен момент и ще почнат даже да те търсят. Вече като част от компанията ще ти предстоят много хубави моменти, стига да си попаднала на подходящите хора. В даден момент ще почнеш и да гледаш на определени хора от тази компания като на по-близки, както и те на теб. Важното е просто да сте си близки, "най-добрия" приятел е много относително нещо и не винаги значението е в отношение на това колко ще те търси и ще ти помага. Просто е важно, когато хората са заедно да им е добре, да им е готино. Така че горе главата, имаш много време за осъществяване на контакти и запознанства. Само времето показва кои приятели са ти истински и кои не. Успех! :razz:

GossipGirl89
04-05-2008, 13:51
Ами търси ги ти. Пиши им първа по скайп,кани ги да излезете някъде,говорете си и като почувстваш удобен момент сподели какво ти е...

Абе не знам. Да ти кажа честно преди имах същите моменти като твоите.Исках някой,на когото да знам,че мога да разчитам,да споделям /както има една поговорка ли е и аз нз кво е "Истинският приятел е този,на когото можеш да звъннеш в 6 сутринта с думите 'копеле,убих човек',а той да ти отговори 'ок,къде ще копаем?' "/ А видях толкова фалшиви хора,сблъсках се с такива боклуци,че вече предпочитам да съм сама,когато ми е гадно,отколкото с някво такова леке. Имам 2-3 добри ПРИЯТЕЛИ и само на тях разчитам.

de_465
04-05-2008, 19:27
:) brei kolko hora sa otgovorili. Hm, mai pove4eto sa pravi. Kogato se doveri6 na niakoi priatel (kaje6 my ne6to, koeto ne si my kazvala, ne6to, koeto e taina) 6te po4yvstva6 edno neveroiatno oblek4enie (ama naistina oblek4enia). Ne se zatvariai v sebe si, a pokaji sebe si na ostanalia sviat. :? Zavisi vsu6tnost dali si go pravila predi (da se doveri6 na niakogo, da potursi6 kontakta s nego). Moiat suvet e da kara6 postepenno, 4e ako kaje6 vsi4ko na gre6nia 4ovek stava edna goliama mizeria! :) btw znam,4e si momi4e:)Abe aide razkajimi malko pove4e za sebe si, 4e i bez tova i az imam nyjda ot priateli:(

elis666
04-05-2008, 19:37
Според мен приятели няма!Всеки гледа да прекара другия, тук е на принципа "на мен да ми е добре пък за другия не ме ебе" , тъй че по-хубо врагове от колкото приятели! :o

de_465
04-05-2008, 19:45
Hm, do niakude si prava. Verno e, 4e 6tom 4ovek se doveri stava oiazvim, no puk 4ovek ne vinagi moje da se opravi sam! 8)

ThunderGoddess
04-05-2008, 20:22
Имам много много познати но приятели мойе би никакви. Имам хора с които излизам от време на време. когато съм навъn (от софия съм) винаги срещам по 10 познати но в крайна сметка някоя вечер когато съм тъжна няма никои който да ме пита по skype как съм. Ако не се обадя на познатите ми никой не ме търси. Не знам искам истински приятели а все едно за всички съм момичето което е там да ги забавлява когато им е скучно и момичето което трябва да им върши услуги. Да има някой като мен и какво правите :)
Аз съм. Нищо не правя. Седя си сама. Отначало ми беше трудно, но се свиква. Ходя на даскало, срещам се там с хора - не е като да няма съвсем, така че няма опасност да се побъркам :) Но не те съветвам да правиш същото.

cute_mimi
04-07-2008, 08:42
мхм мерси хора; а за групички била съм в какви ли не и в един момент се разделяме - примерно бях на море за месеc и след тва като се видяхме се едно бях outsider и тн. Не знам се пак съм на 15 нали :)

cute_mimi
04-07-2008, 08:43
Имам много много познати но приятели мойе би никакви. Имам хора с които излизам от време на време. когато съм навъn (от софия съм) винаги срещам по 10 познати но в крайна сметка някоя вечер когато съм тъжна няма никои който да ме пита по skype как съм. Ако не се обадя на познатите ми никой не ме търси. Не знам искам истински приятели а все едно за всички съм момичето което е там да ги забавлява когато им е скучно и момичето което трябва да им върши услуги. Да има някой като мен и какво правите :)
Аз съм. Нищо не правя. Седя си сама. Отначало ми беше трудно, но се свиква. Ходя на даскало, срещам се там с хора - не е като да няма съвсем, така че няма опасност да се побъркам :) Но не те съветвам да правиш същото. otkude si?