PDA

View Full Version : подготовка за бал?



sweet_bubka
04-04-2008, 08:01
sigurno ve4e vi e pisnalo ot temi za bala no iskam da razbera kakvo mislite.Zna4i roklqta mi e zlatista spored vass kakvi obuvki 6te e po dobre beli ili zlatisti.A i sy6to taka ne iskam da sam s 7sm tok.Poneje sam 172 i ne6ta da stavam motant,4e da vi popitam dali 6te e dobre ako sa mi primerno 2sm i kakvi 6te e po dobre sandali ili ot teq obuvki s ediniq pryst.
Molq pomognete mi 4e nqma vreme a ni6to ne sam re6ila.
Blagodarq predvaritelno


7 точка от правилата
moderated by Coki

Nadelina
04-04-2008, 08:13
Az shte izkaja moeto mnenie po vyprosa no syveta mi e da se vslushash v sobstvenia si vytreshen glas i da vzemesh pravilnoto reshenie. Spored men po dobre da si sys zlatisti sandali. I shtom si tolkova visoka ne si kupuvai mnogo visok tok. Da ne bi da si mislish che vsichki s tvoq ryst si kupuvat po 7 sm i posle sa kato kobilki. Na fona na takiva kato men 8-)

Obsession
04-04-2008, 08:54
Е, ти най-добре си знаеш, но според мен ще е по-хубаво обувките ти да са златисти. И лично на мен обувки с мн ниски токченца не ми харесват по принцип. Вземи около 4 см - нито много, нито малко. Ако ролкята ти е мн дълга и хмм... обемна е възможно да закрие обувките и да не се вижда колко са високи, което ти позволява да си с ниски токчета (хем по-удобно), но, ако е по-къса според мен ще е добре да не са съвсем ниски. И все пак ти си решаваш, това е твоя бал и твоята вечер ;) Успех (:

spongebob
04-04-2008, 08:59
Здравей,моята рокля също е златиста,още не ъм гледала обувки ,но съм се спряла на златисти,а понеже е дълга реших,че сандали няма да и ходят много,та мисля да си харесам златисти с остри закрити муцунки :) дано поне малко съм ти помогнала http://www.promgirl.com/shop/dresses/viewitem-PD282211 това е горе долу моят модел :)

bebitooo___
04-04-2008, 08:59
я качи една снимка на роклята си :-P но като цяло според мен е по - добре да си със златисти обувки и определено тока да не е по - малко от 4 см. както казаха, защото все пак това е официален тоалет и не върви да си с пантофки или мн. ниски обувки. :-)

sweet_bubka
04-04-2008, 09:15
Roklqta mi e do kolqnoto

bebitooo___
04-04-2008, 10:34
Ами супер мисля, че с едно златисти сандалки с някакви елегантни, но не кичозни орнаменти по тях ще стои много добре!

BeBsItO
04-04-2008, 17:48
ami da ti kaja po dobre da si ''kobilka'' kakto kazaha po nagore, ot kolkoto obratnoto. ne 4e imam protiv niskite jeni , no ne msilq 4e e grozno pri merur 1.72 da ubue6 visok tok! za6to ne? manekenkite da NE BI DA HODQT SAMO S PANTOFKI??? koito ne mu iznasq.....da se opravq........ teq prikazki za ''kobilkite'' sa izmisleni ot niskite jeni za da ima s kakvo da se podigravat na visokite . ne se bezpokoi. i nai vajnoto e 4e.... ne viso4inata e predelq6ta..... ima mn hubavi niski ii mn grozni visoki jeni... kakto i obratnoto! vs zavisi ot cqlostnata viziq ;)

AliceSw
04-04-2008, 17:51
ако имаш кавалер съобрази се с него, никак хубаво няма да е да стърчиш над него по снимките, ако е височък обаче не мисля, че ще е проблем...ако възнамеряваш да имаш някакъв друг цвят по себе си - бижута, грим или нещо от тоя род, по-добре обувките да са в него, за да не става прекалено, защото златното е доста интензивен и ангажиращ цвят - може би светли обувки и чанта - бежови, шампанско, но не и чисто бели, ще е най-добре

sandalki_ot_mola
04-04-2008, 19:35
Ами според мен ще е най-добре златисти сандалки пук тока няма значение какъв е.Аз съм 1.70 и на моя бал мисля да съм с ток най-много 8см.Какво да направя като стърча.Бална рокля с ниски обувки не върви... :)

Bamfi
04-05-2008, 09:35
[b]ако имаш кавалер съобрази се с него, никак хубаво няма да е да стърчиш над него по снимките, ако е височък обаче не мисля, че ще е проблем.
именно. но все пак гледай да не е под 3-4 см, надали ще изглежда много елегантно.

аз съм 1,69 и обувките за бала са ми с 9 см ток, а до кавалера ми има още разстояние:)

за цвят - ще е добре да са същия цвят като роклята. някак си не го виждам с бели обувки.