PDA

View Full Version : как да разберем дали ни използва само за секс?



gavro64eto
04-04-2008, 09:11
Zdr na vsi4ki!Vaprosa mi e kak da razli4im dali mom4eto ni izpolzva samo za da pravim sex i koga naistina ni obi4a,za6toto imam edna priqtelka koqto neiniqt priqtel e ot drug grad i kogato se vidqt q tarsi sled 00:00 4asa samo za da q zavede v tqh i d a q izpolzva a tq bezumno mu vqrva i go obi4a.vie bihte li tarpqli takova ne6to?vqrno 4e lubovta e slqpa,no 4ak tolkova?

7 точка от правилата
moderated by Coki

sex_igra4ka
04-04-2008, 09:15
Оф,какво по-точно искаш да питаш,че малко се изморявам от тези теми...
Няма разбира се формула,по която да разберем дали човекът държи на теб или не,но мисля,че се познава ,по-точчно се усеща.
А приятелката ти ... не знам.А тя мисли ли,че той я обича и т ямислис си ,че тя го обича,щото ако и на нея й харесва да се срещат и да правят секс,какъв е проблемът?

Kanela
04-04-2008, 09:23
Любовта е различна за всеки.Ако на нея и харесва да е "използвана",значи няма проблеми.Една връзка не може без секс.Но ако на нея това не и харесва,значи трябва да отстоява волята си и да му го каже.

gavro64eto
04-04-2008, 09:27
priqtelkata mi si misli 4e i toi mn q obi4a,no tova dale4 ne e taka,zad garba i govori kakvi li ne gluposti,a tq prodaljava da mu vqrva prosto toi se podigrava s neq,a tq si misli 4e e mn velika kato mu puska vseki pat

Nadelina
04-04-2008, 09:28
Kak da otstoqva volqta si kogato go obicha? Za nqkoi hora e naistina trudno da se preborqt sys sebe si v takyv moment. Iskash i ne iskash da si s nego. Trqbva i ne trqbva. A prodaljavash uj napred a vsyshnost za nikyde. Sluchvalo mi se e da go pravq. Da zablujdavam i da lyja sama sebe si za da byda s nqkoi koito obicham vypreki che vytreshnoto mi Az mi e podskazvalo che ne trqbva.

Kanela
04-04-2008, 09:30
Значи тогава има проблем.Опитай се да и го докажеш по някакъв начин ? :)

Obsession
04-04-2008, 09:56
Ами както казаха и преди мен няма как със сигурност да се разбере (особено в началото на връзката), обаче ето ги абсолютните доказателства, че в случая той не изпитва любов! Околните ги виждат ясно, но приятелката ти е заслепена. Явно любовта я е превърнала в идеалист и вижда всичко така,както иска да бъде. В случая за нея няма начин да намери сама доказателство, че той не е 'истински' с нея!

GabisiTa
04-04-2008, 10:00
Като нейна приятелка може да се опиташ да й го докажеш по някакъв начин (както каза някой преди мен :) ) или да й го намекнеш поне. Кажи й веднъж да не му пуска и да види той как ще реагира. Може би така сама ще се осъзнае какво иска той от нея... :?

amitq
04-04-2008, 10:17
s bratow4edka mi se slu4i podobno ne6to priqtelq i tka prawe6e wika6e q samo kogato mu se prawe6e sex ina4e daje ne otgowarq6e na mobilniq si i wse izmislq6e razni izwineniq. Towa produlji 8 meseca dokato nakraq prosto tq ne mu omruzna i ne q zarqza.Ami wsi4ki sme i goworeli da se spre i kakwi li ne ne6ta, oba4e 4esno kazano ni6to ne pomogna dokato tq sama ne se ubedi 4e e tka nqma koi da i pomogne. Ama moje da probwate da re4em nqkoi na koito ima ama mn dowerie i wzemi suwetite mu stra6no mn pod wnimanie da pogowori s neq moje i da go poslu6a. Opitwaite. Uspeh!!

hottie
04-04-2008, 10:46
Любовта няма правила, освен ако не се поставят в рамките на една връзка.

amatorium
04-04-2008, 11:22
Eh tova tolkova trudno neshto za povecheto momicheta. Dali iska samo da me chuka ili vsushtnost shte hodim. Zashto vse popadate na nepodhodqshtata partiq ;) Ami lesno e da razlichite neshto ako analizirate delata i postupkite, a ne dumite. Ako nqkoi e mil i vnimatelen bez da iska neshto, ako si pasvate i e chovek, na koito da razchitate e lesno da kajete, che vi haresva ne za 1 sex. Ako galantnostta i otnoshenieto mu se izcherpva samo v komplimenti i pocherpki ... emi qsna e rabotata. Prosto sveta shteshe da e mnogo po-istinski, ako horata gledaha poveche delata, a ne dumite. 8)

elf4o
04-04-2008, 12:42
Zdr na vsi4ki!Vaprosa mi e kak da razli4im dali mom4eto ni izpolzva samo za da pravim sex i koga naistina ni obi4a,za6toto imam edna priqtelka koqto neiniqt priqtel e ot drug grad i kogato se vidqt q tarsi sled 00:00 4asa samo za da q zavede v tqh i d a q izpolzva a tq bezumno mu vqrva i go obi4a.vie bihte li tarpqli takova ne6to?vqrno 4e lubovta e slqpa,no 4ak tolkova? primerno ne te tursi v smisal ne e mil ne e dobur samo seks pravite ne izlizate prosto za kef ami pak da praite sex samo ........ primerno vijdate se samo nqkolko pyti sedmi4no i pravite samo sex....... ne ti e goteno s nego znam li.

Yaro
04-04-2008, 13:16
Когато човека ти е от друг град и се виждате рядко, познай какво ти се иска да му направиш първо като го видиш?
:D :D :D

Това не значи, че не я използва, НО!
Ако той не и изневерява и си чака да се видят - 100% не я използва, а наистина изпитва нещо към нея. Просто когато се видят това е първото нещо което му идва на акъла, защото ако се замислиш - те нямат общи познати, приятели, приятелки, случки, ежедневие и съответно - теми на разговор.
Единственото което имат те двамата е някакви чувства и разговорите им за странични неща са много трудни, скучни и т.н.

sex_igra4ka
04-04-2008, 15:31
a tq si misli 4e e mn velika kato mu puska vseki pat

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Jeuelle
04-04-2008, 15:37
И аз имам таква приятелка със същите преживявания.
Говорили сме и какво ли не - тя не асимилира.
Откажи се.
Когато човек е влюбен......

alex_devv
04-04-2008, 17:49
ми то ша си проличи, че ше ти иска само секс и после ша си му безинтересна. кво толко сложно...

elab
04-04-2008, 19:48
Според мен я обича истински и я търси толкова късно, за да потънат в интересни интелектуални разговори до ранни зори.